LEP 2004.

Több
20 éve 8 hónapja #162675 Írta: Ebediyet
Ebediyet válaszolt a következő témában: LEP 2004.
sziasztok! :)

tavaly nem voltam itthon. de elhataroztam, hogy iden csak azert is, mindenkeppen elmegyek LEPre! nos ezek utan a dolog termeszetesen nem sikerult, amiert nagyon faj a szivem, de hat igy jartam.
mindenesetre majd legkozelebb :D mikor lesz mar 2005?
egyebkent nagyon szivesen neznek fenykepeket meg esetleg videot is, hogy ha van valakinek, hogy legalabb egy icipicit potolja az elmenyt:)
ja, es persze nagy gratula nektek, hogy megszerveztetek mindezt!
sziasztok, puszi
Ebediyet

A felnőtté válás egyik legbiztosabb jele, amikor az ember megszereti a zöldbabot.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162674 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Üdv!

Ezért érdemes volt dolgoznunk:

Bacsárdi László írta: Remélem december utolsó napjaiban "Egy nagyon-nagyon régen várt ünnepély 2005" feliratú plakátok fogják elárasztani az az egész országot

:)

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162652 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Elkezdtem begépelni egy hosszú beszámolót, de a felénél feladtam. úgysem lenne teljes, kihagynék valamit, ami fontos, vagy lényegtelen dolgokat hangsúloznék ki.. Azthiszem a sok idegeskedés, holmik eltűnése, ingerültség, fejeltlenség és ilyesmik dacára megint sikerült egy halál jó kis rendezvényt csinálnunk:) persze most is lehetne előszedni, hogy mi nem volt jó, de eső után gombakalap, tök fölösleges:D ami miatt nagyon örülök, hogy megcsináltuk(persze azon túl, hogy jó lett az összes előadás) az az, hogy nagyon összehozta a társaságot:) Soha annyit még nem röhögtem, mint néha a próbákon, és OneRing képes volt megríkatni a gyönyörű hegedűjátékával:) Viszont nem ússzátok meg(hogy szintén a teljesség igénye nélkül, de) köszönetet ne mondjak:

Idén is Svinnek a Tolkien.hu-ért
Ankalimonnak hogy nem harapott mikor Ancynak hívtuk
Esgalnak hogy hősiesen varrt:)
Anának hogy (bár néha a maga néha nyers stílusában) tartotta bennünk a lelket, és ösztönzött minket
Póknak és Rayannak az NHE-ért
Lélinek, Kenzának, Véniának, Belegnek, gillznek,Aranymagnak, Elanornak, Nimnek és Ringnek a HC-ért(ugyehogymivagyunkalegjobbak )
Belegnek külön a mentő Samu jelmezért
Nodleenak a nadrágért, azért, mert az utolsó pillanatban is sok mindent magára vállalt, és úgy egyáltalán:) ja és a mentő melegszendóért és az NHE-s frizkóért
Minden énekkarosnak, Leguannak és OneRingnek külön is:)
Rayannak(külön köszi a kalapért),Rabynnak(k.k. a teáért),Galadhnak(k.k. hogy vagy ),Lélinek( Gazdi! ),Szürkének(hogy könnyesre röhöghettem magam rajtad ),Gandalfnak(a sok fárasztó poénért),Brandirnak(mégis láttunk kisminkelve ),Estelnek(szintén a fárasztó poénok ), _Neo-nak(szenzációs Elrond voltál, és végre láthattunk Nightwish póló nélkül is),Irunak(Arwenért ),gillznek(mindenért ),Mogyinak(szexi kis benszülött),Erynek(tudod ki az undorító kis törpicsek!!),Anának(kell itt még bármit mondani? hisz úgyis tudod ),Petinek( az a smink...),Szúnak(senki nem tud annyi ideig a víz alatt maradni mint te )és a Rohírjainknak(JÖN A HULLÁÁÁÁÁM) megintcsak az NHE-ért
Az összes Feanorosnak a Feanorért, csodásak voltatok, olyan szépek, hogy majdnem elsírtam magam...
Mogyinak a HC-s frizuráért
Telunak és Ithilgaladnak hogy fotóztak nekem:)
Finnek a sok kedvességért:)
Lothnak a puha ágyért és a reggeliért
A Tüncöknek hogy vannak
Morgana-nak a háremért:)
Angie-nek és Darkynak hogy eljöttek;)
Mindenkinek hogy szépek, okosak kedvesek és egyáltalán, nagyon a mineink vagytok:)
És persze Tolkiennek, már nem is tudom miért

Ha kihagytam volna valakit, ne haragudjon érte. a hála tuti ottvan bennem, legfeljebb most túl fáradt vagyok:) Köszönöm nektek ezt a csodás rendezvényt:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162651 Írta: Dínchamion
Dínchamion válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ide is beírom...

December 30. délután

Teljesen véletlenül ránézek a privijeimre, és látom Brisa üzenetét, miszerint ilyen meg olyan beosztás van, ebbe és ebbe a teremben... No, telefon Lamoraknak h mégis mit kell csinálnom. Megbeszélünk mindent, nagy kő esik le a szívemről.

Január 2.

Megérkezem a Corvinba, nyüzsgés, kevés ismerős, sok ismeretlen. Beosztás kiosztása (tényleg olyanok voltak, mint a vizsgatételek -- jujj! :) ), hidegzuhany ("Reggel 9-től este nyolcig nonstop ügyelet??"), barátok meleg vigasztalása...

Mindenki lelassul, két-három óráig nem nagyon történik semmi, épül a network, a laptopom csak jó, h ott volt :) , aztán beindul a műsor: megbeszélések, építkezés, bontás, renezkedés, koordinálás, kreativitás, mi szem-szájnak ingere... Előjön a "ma sem alszunk"-feeling.

Január 3.

Kemény egy órás szundikálás után (Ankalimonnak köcce a lehetségért) indulás az Alexandra kiadó raktárához könyvekért, két óra helyben toporgás, másfél órás késéssel beesünk a Corvinba. Reggelit nem sikerül abszolválni, ellenben kezdődnek az előadások, az első szekción el-elalszom. :roll: Léli megmenti az életem és hoz egy kávét, a műsor beindul, egyre jobban megy minden. Az előadókat kimondottan nehéz lelőni (Léli, remélem elraktad a papírokat!! :D ). Egyszercsak vége van, el se hisszük, irány kajálni, aztán ténferegni. A köszöntőn megfelelően elérzékenyülök, aztán mennem kell, így lemaradok az előadásról :( ...

Összegezve: frenetikus volt! Összeszokott csapat, remek munka, profi szervezés.

Néhány embert szeretnék kiemelni, mert velük kommunikáltam a legtöbbet, és ezernyi dolguk közben is volt idejük az én hülyeségeimre: Telcontar Léli, Lamorak, Brisa, Ankalimon és _Neo, köszönöm nektek! És persze mindenkinek, aki ott volt, eljött és jelenlétével emelte az esemény fényét.

Imádlak benneteket :wink: :

Dín

- You are under arrest, Chancellor!
- Are you threatening me, Master Jedi?
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162644 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Ankalimon írta: Barátaim!


Nagyon köszönöm.

Mindenkinek.








_________________


Rövid voltál.


És velős.


:D :D :D :D

Szeretünk Ancyyyyyy

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162643 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ide nem akarok sokat írni, azt majd az Élménybeszámolókba, csak két gondolat.

Egyik: Köszönöm azoknak, akik egész nap elviseltek engem és az öleléseimet (Dín, Lam, Batti, Anc...izé Tomika, Bácsi (Alcar), Jacó, Pók, meg a többiek). [size=9:280ayopc](részletesebben a Beszámolóknál :wink: )[/size]

Másik: Mikor kezdjük szervezni a jövőévit? :D

Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162636 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: LEP 2004.
www.mozinet.hu/display.php?table ... lbum_id=49

ez az egyik évfolyamtársam volt... :D

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162633 Írta: Jocii
Jocii válaszolt a következő témában: LEP 2004.
nya ako én is irok be pár sort a tegnaprol.
elöször is a köszönömök:
/ Kihangsulyozva részemröl pár embert /

Supersonicanak hogy rendes és jo "fönök" volt
Orsinak a szokásos jo becélgetésekért és a kisegitésekért
Adelardnak hogy ottvolt , és velem volt akkor is amikor más nem , és társaságával eröt adott nekem is .
Luinenak hogy eljött
Penninek , Reninek hogy ottvoltak
Juditéknak a meglepiért :wink:
Sajnálom ha bárkinek is elrontottam volna a napját vagy a kedvét bármivel :cry:
remélem azé elnézhetö és megbocsájtható ez nekem is , hisz ember vagyok :cry:

Én a magam részéröl jol éreztem magam , sikerült pár elöadásra is bekukantanom.Gratula minden szereplönek .
és Gratula a szervezöknek is , aszem mindenki megérdemeli ezt.
/[size=9:3pkdpisr]kivétel talán én [/size]:cry:/
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162632 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Kedvesek!

Végre tudtam aludni...

Kicsit stresszes volt az utóbbi néhány nap. Reggel arra gondoltam, hogy mikor lesz ennek vége - kilátástalannak tűnt, hogy egyszer eljön az este. Aztán elkezdtek pörögni az események, s egyszer csak Lamorak rámvigyorgott (kezében az aznapi belépettek nyilatkozatai); hogy mindjárt vége - már 6 óra volt.

Néha kicsit akadt az információ-áramlás, de végül megoldódtak a problémák, s nagyon olajozottan tudott együtt dolgozni a csapat.
Profik vagytok!
Köszönöm minden infopultosnak, hogy ott volt, hogy mosolygott, hogy türelmes volt - és elviselt, mikor dirigáltam...
Külön köszönet Áfinak, akivel - úgy érzem - nagyon jól összerázódtunk a munka közben.
Szép nap volt!


Ana, Rayan, Silmeniel, Galád, Aeglos, Ádám, Cueddo és Felagund, köszönöm, hogy vagytok és köszönet az öleléseitekért!


Azon túl, hogy létrehoztuk és végigcsináltuk ezt a rendezvényt, azt hiszem, még mindig az a legfantasztikusabb, sőt, csodálatra méltó, hogy megtaláltuk egymást a világban.

Sok szeretettel,
Anna/Morgana

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162622 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Én egyelőre csak ennyit tudok írni:

KÖSZÖNÖM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
(mindenkinek)

Olyan élményekkel lettem gazdagabb, amit eddig még nem igazán esett meg velem. Olyan emberekkel voltam együtt akik szeretnek, és olyan emberekkel, akikkel megszeretettem a társast ( :D ).
[size=9:1zt19911]Beszámolót vszinű nem most írok, de képek szerdán fent lesznek.[/size]

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #162614 Írta: Supersonica
Supersonica válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Hát, ezt is túléltük :)

Én is köszönöm a sok segítséget a VIP szobában, először is Adelardnak, Orsinak, Jocii-nak és Csabinak, akik nélkül nem maradtam volna életben sem ;) , _Neo-nak a képtöltögetésben és még sok másban. Ezúton is elnézést kérek attól, akit esetleg stresszesen megbántottam, netán kizártam a szobából (naja, hosszú volt az elmúlt pár nap és hét is az én életemben).

És Adának, ő tudja miért.

Köszönöm Penngaladielnek és Reinathanak a szlovák lányok hosztolását, illetve az elviselésemet (tudom, néha nehéz eset vagyok :twisted: )... Köszönöm a pozitív energiát az engem meglátogatóknak, szóvaltartóknak és szurkolóknak. Örülök, hogy megismertem (végre) személyesen jónéhány kedves embert is.

Illetve köszönöm minden szervezőnek, akik nélkül nem jött volna létre mindez, sok munkába volt ez :)

Cikkek: a vasárnapi Blikkben már van egy rövid cikk a 6. oldalon a LEP-ről, két fotóval.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162613 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Igen,ezt én is szeretném tudni....

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #162611 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Bocs, hogy megkérdezem de milye médiákban leszünk benne? (tv rádió ujság)

És képek mikor kerülnek fel a lapra?(lapokra)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #162609 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Én is szeretnék köszönetet mondani mindenkinek, aki bármilyen formában részt vett a LEP szervezésében/lebonyolításában. Néha kicsit "bolondokháza" érzésem volt, de akkor is megérte!
Külön köszönet a Kalandjáték-csapatnak (Kincső, Nodlee és Brisa + a lebonyolítók és különösen Minerva, meg Telcontar - örök hála mindenkinek!), az infopultosoknak, a netcafé-részlegnek, a színdarabos társulatoknak. Bővebbet az Élménybeszámolókban.

Nagyon jó csapat jött össze. GRATULÁLOK MINDENKINEK! :hello:
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162604 Írta: Prérifarkas
Prérifarkas válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Most elkezdhetném írni, hogy mi minden történt, mit csináltunk, meg ilyenek, de úgy érzem, nem lenne értelme... Inkább csak annyit mondok, hogy amit mi tegnap csináltunk, az profi munka volt. Az előadások, a színműves előadások, az énekkar...
Mindenkinek köszönet, aki részt vállalt ebben a munkában, bíztatta az embereket, és mindent beleadott.

KÖSZÖNÖM MINDENKINEK EZT A CSODÁS NAPOT!

Galadh
"what have I become, my sweetest friend? everyone I know, goes away in the end"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162601 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Kedves tolkienesek, fórumozók, segítők, mindenkik!

A tegnap fantasztikusan sikerült! Igazán. Meglátszott benne az elmúlt hónapok munkája, a 2-a éjszaka és hajnal, meg az hogy mindenki önmagán felül teljesített - feszegetve a szülői jóindulat és végkimerülés határait – mind tegnap, tegnapelőtt és október óta folyamatosan. Olyan összetartás és szeretet van ebben a csapatban, ami nem tud nem megmutatkozni a közös munkán. Joggal lehetünk büszkék magunkra, mert megcsináltuk a lep-t, méghozzá nagyon jól! Akkor tudatosult ez bennem, amikor a feanor utolsó jelenete alatt álltunk a függöny mögött és tudtuk, hogy igen…megcsináltuk, megcsináltuk!!
Köszönöm nektek, hogy részt vehettem a közös munkában és a közös sikerben!

Laurelen

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162599 Írta: Ankalimon
Ankalimon válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Barátaim!


Nagyon köszönöm.

Mindenkinek.








_________________


Az igazság a kis álom, amelyben az én elgondolja a világot.
A valóság a nagy álom, amelyben Isten gondolja önmagát.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162587 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Még mindig kóma vagyok,
de megpróbálok írni...
Szméagollal összefutottam, és együtt mentünk be olyan 7 körül a Corvinba.
Alyr, és Jacopo már ott volt, úgyhogy együtt vártuk, hogy mit csináljunk.
Minervával felraktuk a támogatoknak azt a "zászlóját" azzal a sárga fonnallal, ami véletlen nálam volt. :)
Aztán, a paravánokat próbáltuk felállítani, hát majdnem a kezembe került! :D Aztán szegény Event kergettem, mert már rég mennie kellett
volna a társasjátéknak!Léli mondja, nem lesz HC csak a Latabárban tudják megoldani szereplésünket. Bumm. Csörgés Belegre, Véniáékra jó mindjárt itt lesznek, megbeszéljük. A sírógörcs kerülget. Beleg beszél Anacalimonnal, ja, mégis megoldható... Aztán már itt is volt a dél, mentem a netcaféba, (Estel, Artemisz fórumoznak... :) ), Alyrral jókat hülyülünk, ámulok-bámulok, hogy Sil mennyi oldalt ismer fejből, aztán itt a negyed 3, megyek HCra átöltözni, hol a magnó? Hol van Dodiee ruhája?
jó, minden megvan, elkezdjük, csomószor elszúrom a számokat,
hoppá, vége van. Mi? Hogy 10 perc múlva megint?! Ez volt a legjobb,
itt volt a legjobb a közönség. Fél óra múlva megint előadjuk,
ez is egész jól sikerül. Átöltözés, paravánok átcipelése,
beéneklés, izgulás. eccer csak kriszana ott ül, és megkezdődik...
gyönyörű volt az egész, hihetetlen annyira jók voltatok!
Gyönyörű volt!!! hoppá, jön a kórus, semmit nem látni a közönségből,
de mi azért énekelünk, meglepetés számnál, hatalmas taps, lemegyünk
Rayant visszatuszkoljuk. :)
Paravánokat felállítani, visszaragasztani ami lejött a paravánról, és már hallatszódnak a cseppek, és megjelenik a színpadon a szövetség.
Hatalmas röhögések tapsviharokkal. Rohadt jókat röhögtünk!! :D
Ennek is vége, mennem kell.

Köszönöm nektek ezt a napot, ezt az estét.
Sokszor attól félek, hogy egyszer csak felébredek és kidreül
hogy ti nem is léteztek, de most abszolút nincs ilyen érzésem.

A képeket hamarosan felrakom, már dolgozom rajta. :wink:

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162577 Írta: Nimrocco mirimafea
Nimrocco mirimafea válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ejhh,de jó volt Nektek....
Én egész du. sírtam... :cry:

"Similis simili gaudet"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja - 20 éve 8 hónapja #162573 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Hol is kezdjem? Mikor is kezdődőtt ez az egész számomra?
Talán akkor amikor Léli megkérdezte, hogy lennék-e Pippin. Egyből igent mondtam bár még nem is tudtam mire jelentkezem. Nem sokkal később volt az énekkari meghallgatás, amire csak úgy mentem el, aztán még is énekeltem Anának és bekerültem. (pedig abszolute nem számítottam rá).
Szóval nekem itt kezdődőtt a LEP. Teltek a hónapok, a próbák, túl gyorsan közeledett a január3. Pár héttel ezelőtt még anyagért rohangáltunk Nudlival, és mivel egyetlen rölltex sem volt nyitva utolsó elkeseredésünkben azt találtuk ki, hogy veszünk 10 méter fekete csipketangát s megvarrjuk abból. Paraván kalapácsolás, deszkafestés. Szilveszterkor döbbentem rá véglgesen, hogy úristen mingyárt vége is lesz.. a több hónapos munkának. Aztán eljött a január másodika. Reggel próba, röhögés, este hatra visszamászás a Corvinba. (mostmár csukott szemmel is eltalálok oda). Beosztások Ancy beszéde, készülődés. A paravánokra ragaszgatás, A jelmezben, kifestve járkáló Feanorosok, majd az énekkari próba. Az utolsó.. Később NHE próba aztán félkóma, és reggel haza. 4 óra alvás után rohanás vissza a Corvinba és ámulás, hogy milyen sok az ember, s milyen szép lett a díszlet!HC-s előadás megnézése újboli, rohangálás egésznap. Túl gyorsan jött el az este 6 óra. Újabb beéneklés, jó hangulat, mindenki izgul is. Elkezdődik a Feanoros előadás, megtelik a terem emberekkel. Ámulás mindenki játékán (csodásak voltatok!!!) de olyan hirtelen lett vége, hogy még időm se volt felócsudni már is a színpadon álltam s kezdett az énekkar. Magamban attól féltem, hogy hamis leszek, vagy, hogy elrontom a fürdőnótát. Meghatódás az Öreg országútin (majdnem elsíram magam) Ego song, óriási taprsvihar. Kitörő öröm. Amíg kint köszöntő volt mi rohantunk öltözni. Mindenki sík ideg "hol a ruhám, nem láttáok az ingem, VALAKI KERESSE MÁR MEG A PARÓKÁMAT!!, GALADH GYERE MÁR IDE KIBONTJUK A HAJAD". Pók megérkezik, hogy függök lesz.. Hurrá dejo.. Felrohanás a teremhez, oldalbejáró. Tömeg taps. Gandalf elindul befelé. Oh itt volt az, hogy nem tudtam mikor jövök. Nembaj nem rontottam. Tánc, fergeteges tasp Szurke vetkőzésénél. Olyan gyorsan ment le a darab, hogy észre se vettem és már vége is volt. Taps újból. Mégegyszer a tánc, és rohanás öltözködni. Zsebeltük befelé a lépten nyomon érkező gratulációkat.
Aztán a szüleim szóltak, hogy menjek velük haza, így nem maradtam takarítani (meg nagyon álmos voltam). Este elalvás előtt képek villogtak a szemem előtt. Ery a sminkben mellette rohangál Leguán, hogy ki látta a csizmáját, közben elsuhan egy Rayan aki keresi a napszemüvegét, sminkelés, Peti és Ana az orkok, Mogy ideges arca, Szurke éppen megprobálja magára ráncigálni a rózsaszin pizsit, Galadh hajbontás közben félig lemosott sminkkel. És hallottam a hangokat is...

Számomra ez volt a LEP (s még mennyi de mennyi élmény, kép amit nem tudok leírni/azért párat: Ery sminkje és alakítása, Szürke tapsvihara, A Feanorosok tánca, a HCsek előadása, Arwen lánykérése a NHEben. CSODÁSAK VOLTAK!!!)

És szeretném megköszönni az összes szervezőnek.

Én végigcsinálnám mégegyszer, és mégegyszer és mégegyszer, mégegyszer s mégegyszer.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162571 Írta: _Neo
_Neo válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Aiya melda meldonyar!

Ket topicban is megjelenik majd ez az uzenet, ugy gondolom, akiket erint, megerdemlik.
Szoval, ez az ev eleg gyorsan kezdodott, most fogok eloszor ket oranal tobbet aludni es vegre kikapcsolom a mobilom. Ha jol belegondolunk, a mai nap (illetve mar a tegnapi) egy tobb honapos komoly szervezomunka eredmenye es rengeteg elszant es lelkes ember munkajanak gyumolcse. Termeszetes, hogy ennyi ido alatt rengeteg feszultseg halmozodott fel mindenkiben, ami sajnos a LEP-en csapodott le es csak generalta onmagat es sok konfliktust szult. Hala az egnek, pentek estere ezen gyorsan tultettem magam, koszonhetoen annak a nehany kedves mosolynak es szonak, amelyeket Toletek kaptam, valamint a rengeteg segitsegnek.
Szeretnek szemelyes koszonetet mondani:
Supersonicanak a rengeteg csudafinom kavet, mosolyt, biztatast es pozitiv energiat, fotokat, hogy az asztalokat es (el)szallitasukat ne is emlitsem...
Svindlernek, hogy beallt segiteni es potolhatatlan szakertelmevel hozzajarult a Tolkien netcafe mukodesehez es tehermentesitett, nem is kicsit, valamint a mailcimet.
Turdusnak, hogy felkonfiguralta a routert es segitett halozatot epiteni, nelkule nem lett volna netcaff...
Brandirnak, Ulmonak, Sirgonnak, Aralataionnak es Dinchamionnak az asszisztenciat; Silnek, Hegyirablonak es mindenkinek, aki a netcafeba volt beosztva, nagyon halas vagyok a segitsegetekert! (Sil, honnan van ennyi turelmed? ß))
Battinak a kabelekert.
Lamoraknak a rengeteg turelmeert, tanacsert es bizalomert.
Gumipoknak mindenert, es bocsi, hogy sok probara nem mentem el... ß)
Adanak a "lelek-beonto" beszolasait es a segitokeszseget (sorry a sok szaladgalasert a VIP szobaba/bol), valamint a Port.hu-s kontaktot.
Esgalnak a jelmezert (az, hogy nem tudtam benne jarni, valami eszmeletlen jol elohozta Elrond ugynokot)
Rayannak es Poknak a szindarabert, valamint az osszes szereplonek, segitonek a kozremukodest.
Finwenek a diszleteket.
Csudinak es Gabornak a szallitast es az autot, valamint a merhetetlen turelmet.
Wevynek (ugye jol irtam) a kocsit.
Brisanak a beosztast.
Jacoponak az ezrest ß)
Galadhnak, hogy tamasztotta az ajtot ß)
Mogynak a masszazst ß)
Orsinak, hogy mindig akkor szolt hozzam, amikor mely depresszioba keszultem zuhanni...
Alcar batyamnak es Ninniach noverkemnek, hogy eljottek, biztattak (es hogy megigertek, hogy lesz meg "sztrapacskas tundebarat talalkozo")
Rozsanak a kotelidegeit, s hogy a sok lotas-futas kozben mindig szamithattam ra.
Mindenkinek, aki a pakolaszasban segitsegemre volt.
Meliannak es Viragnak a segitokeszseget.
Ancalimonnak a hazafuvarokat ß)
Kulon koszi a linkgyujtoknek!
Orlando Bloomnak, hogy meg sem fordult a fejeben, hogy eljojjon ß)
Lelinek, hogy elvesztette a fenykepezogepet ß)
Kulon koszi a linkgyujtoknek!
Mindenkinek, aki elviselt... Bocsanatot kerek, ha neha nyers voltam, de sajnos nem tudtam ugy kezbentartani a dolgokat, ahogy szerettem volna (ennek sokszor az idobeni csuszasok es a feszitett tempo volt az oka).
Akiket kihagytam, azoktol szinten elnezest, de a hullanal is hullabb vagyok, es nekik is koszonom!
Ja igen, Iruniennek a szendvicsert ß)
Vegul, de nem utolso sorban John Ronald Reuel Tolkien Professzornak az eletmuveert (de miert pont Januar 3-an szuletett??? ß)).

Summa summarum: a sok szivas, idegeskedes, keresztbeszervezes, informaciohiany, stb mellett kituno lett a 2004-es LEP, franki kis tarsasag ez az MTT ß)

Szal kosz es szep almokat mindenkinek, pihenjetek sokat!

_Neo, az alvajaro zombi
(ja, es mostmar Nightwish poloban vagyok ß))))

"Ötszáz, bizony, dalolva ment
Lángsírba velszi bárd:
De egy se birta mondani
Hogy: éljen Eduárd. -"
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162570 Írta: bacsi
bacsi válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Sziasztok!

Voltam ma a LEP 2004-en, és nagyon jól éreztem magam. Az elmúlt néhány órában írtam egy beszámolót egy netes magazinba, bár nem ezen újság képviseletében voltam ott a rendezvényeteken. Nem egy Népszabadság kaliberű újság, de legalább a mi olvasóink is hallanak a mai nagyszerű rendezvényről, lelkes szervezőiről és résztvevőiről.
Remélem szimpatikus lesz számotokra az írás.

A cikk elérhetősége:
www.cyberpress.hu/article.php?id=8517

Késő esti üdvözlettel:

Bacsárdi László
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162565 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Holnap (azaz ma vasárnap) 15 órakor várunk minden segítőkész embert a Corvinba, pakoláshoz.

Brisa
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162564 Írta: elodyke
elodyke válaszolt a következő témában: LEP 2004.
mar alig varom a kovetkezot

... Aztán rájövök: az álarc én magam vagyok.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162561 Írta: bea/mag
bea/mag válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Detto Gwaleriol!

2_41 menni kéne
gyilkos-e ki megmutatja hogyan kéne élned
és nem hagy maga után mást csak egy képet
/jac/
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162556 Írta: Gwaleriol
Gwaleriol válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Írták már páran, és még fogják is, de dicséretből sose elég!
Frenetikusan jó volt a LEP, köszönet érte! :itscool:

A közeledő vihar elől a bátorság a legjobb menedék, meg a remény.
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162553 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Negyedmagammal követtem el 8) nagyon örülünk hogy tetszett!

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162550 Írta: Silme
Silme válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Ki írta a szinkron paródia szövegét??? NAAAAAAAAAAAAAAAAGYON JÓ volt!!!! Majd' megszakadtam a nevetéstől!! Nagyon-nagyon jól sikerült!!!
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162549 Írta: hedge_hog
hedge_hog válaszolt a következő témában: LEP 2004.
Szerintem is örüljünk, hogy ilyen helyesek voltak! Nekem nagyon tetszett, ahogy ezt a egészet lereagálták - nyilván ezért is hívtuk éppen őket.
[size=9:204ebfa4]Az angyalhoz csak annyit, hogy én sokszor szoktam hasonlítani a filmbeli Legolast egy angyalhoz, mert olyan szééép :oops: [/size]

~ Une lumi
Téma zárolva.
Több
20 éve 8 hónapja #162548 Írta: anNamärie
anNamärie válaszolt a következő témában: LEP 2004.

Hát nem tudom, szerintem borzasztó kínos volt, hogy nem csak hogy a többsége el se olvasta a könyvet, de Csöre Gábor azt mondta." ... és ott volt a Rékasi Károly, aki az angyalt, vagy kit szinkronizált..."


:arrow: Nem kötelező GYU rajongóknak lenniük, ők csak színészek - ami nekünk már (szinte) fanatizmus, az nekik csak munka. Szerintem kedves volt tőlük, hogy eljöttek, és igazán mindent megtettek, hogy jó legyen a hangulat :!:

Any
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.372 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére