Farsang 2005

Több
19 éve 6 hónapja #243991 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Jelzem, ha nem rúgtok ki két lábbal a buli után, akkor szívesen maradok pakolni (kell egy meleg hely, amig indul a vonatom)!

Lesz valami program?
Ha lesz, mikor fog kezdődni?
Ugye nem baj, ha csak fél 6-ra esek be?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #243972 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Hmmm..szeretem a kreativ embereket :D ..no de:
Feliratkozhatsz a listára, várólistán leszel, ha vki lemondja, akkor azok következnek, akik várakoznak.
Az uccsó megoldás is elég leleményes, talán még be is jöhet :roll: :wink:
Pápá, Iru. :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #243914 Írta: Nimashilin
Nimashilin válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Hella!

Akinek most vált biztossá, h tud menni, és nem foglalt jegyet, az...
1; fogja a fejét
2; írjon a yahoos címre vmi kedveset, hátha felkerül a listára
3; írjon másik címre valami kedveset, hátha felkerül a listára :P
4; menjen a farsangra este 10 körül, akkor már úgyis elmentek páran /mi tavaly kb hajnali fél2kor mentünk oda és nem kért jegyet senki :mrgreen: /

Melyik a kakukktojás? Mi a helyes megoldás? 8)

My light shall be the Moon, and my path the Ocean.
The fish knows everything.
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #243861 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Emberek!!!
Felhívnám a figyelmet, hogy MÉG MINDIG szívesen várjuk azon lelkes emberek jelentkezését szerdáig legkésőbb, aki szeretnének előadni valamit a Farsangon!!!!
Kérem őket, hogy irjanak emilt: farsang_fellepok@yahoo.com


És ne feledjétek, hogy ez egy farsang, tehát jelmezes felvonulást is tervezünk, ergo, ÖLTÖZZETEK BE! :lol: 8) (ehhez nem kell jelentkezni sehol :D )

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #243846 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2005

nodlee írta:

Orsie / Fraktál írta: Figyelem! Az utolsó jegyvásárlási lehetőség szerdán 5-7 között lesz a Siriusban. Aki addig nem veszi át a jegyét és külön nem jelzi e-mailben a farsang2005@yahoo.com címen szerda délelőttig, hogy a helyszínen fog fizetni (ott már minden jegy 800 Ft!), annak a foglalását töröljük!


lehet, hogy én vagyok hülye, de akkor most szerda délelőttig jelezzek, mert különben kitöröltök, de azért délután még van lehetőségem megvenni a jegyet? gáz, hogy nem értem? (:

Jáj. OK, azt hittem egyértelmű. Szerdán délután 5-7 között lehet jegyet venni, ezért kell délelőttig jelezni, ha mégsem jössz szerdán, hanem csak a farsangon veszed meg. Akkor írj szerdáig, ha csak a helyszínen tudsz fizetni és nem előtte! Mondjuk legyen déli 12 óra a jelzési határidő. Így érthető? :D

Gilgolwen, ott a pont :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #243838 Írta: Gilg (Gwindorn)
Gilg (Gwindorn) válaszolt a következő témában: Farsang 2005
bocsi hogy belemagyarázom :oops:

me úgy értelmezi, hogy szerda délelőttig lehet jelezni, hogy csak a helyszínen veszed át a jegyet. Ettől függetlenül délután 5-7-ig átveheted, de ha ez nem megy, és a délelőtt folyamán nem jelezed, akkor késő.
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #243837 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Farsang 2005
hmm, értem. szerdán hajnal 5 és 7 között lehet átvenni a jegyet??:DD

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #243835 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Farsang 2005

Orsie / Fraktál írta: Figyelem! Az utolsó jegyvásárlási lehetőség szerdán 5-7 között lesz a Siriusban. Aki addig nem veszi át a jegyét és külön nem jelzi e-mailben a farsang2005@yahoo.com címen szerda délelőttig, hogy a helyszínen fog fizetni (ott már minden jegy 800 Ft!), annak a foglalását töröljük!


lehet, hogy én vagyok hülye, de akkor most szerda délelőttig jelezzek, mert különben kitöröltök, de azért délután még van lehetőségem megvenni a jegyet? gáz, hogy nem értem? (:

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #243822 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Farsang 2005

Dae/siss írta:

Narbeleth írta:

Orsie / Fraktál írta: Figyelem! Az utolsó jegyvásárlási lehetőség szerdán 5-7 között lesz a Siriusban. Aki addig nem veszi át a jegyét és külön nem jelzi e-mailben a farsang2005@yahoo.com címen szerda délelőttig, hogy a helyszínen fog fizetni (ott már minden jegy 800 Ft!), annak a foglalását töröljük!


Mit csináljon az, aki kifizette a jegyét a TK-n de magát a jegyet nem vette át? Beengedtek, vagy menjek el szerdán?
Köszi!


Felírtalak, megkapod a farsangon.


KÖSZÖNÖM!!! :D :D :D jejeje!! nem kell utaznom 1,5órát

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #243820 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Farsang 2005

Narbeleth írta:

Orsie / Fraktál írta: Figyelem! Az utolsó jegyvásárlási lehetőség szerdán 5-7 között lesz a Siriusban. Aki addig nem veszi át a jegyét és külön nem jelzi e-mailben a farsang2005@yahoo.com címen szerda délelőttig, hogy a helyszínen fog fizetni (ott már minden jegy 800 Ft!), annak a foglalását töröljük!


Mit csináljon az, aki kifizette a jegyét a TK-n de magát a jegyet nem vette át? Beengedtek, vagy menjek el szerdán?
Köszi!


Felírtalak, megkapod a farsangon.
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #243817 Írta: Narbeleth
Narbeleth válaszolt a következő témában: Farsang 2005

Orsie / Fraktál írta: Figyelem! Az utolsó jegyvásárlási lehetőség szerdán 5-7 között lesz a Siriusban. Aki addig nem veszi át a jegyét és külön nem jelzi e-mailben a farsang2005@yahoo.com címen szerda délelőttig, hogy a helyszínen fog fizetni (ott már minden jegy 800 Ft!), annak a foglalását töröljük!


Mit csináljon az, aki kifizette a jegyét a TK-n de magát a jegyet nem vette át? Beengedtek, vagy menjek el szerdán?
Köszi!

"Törd szét a formát, őrizd a szellemet!"

Avartho i gadw, hebo i faer!
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #243816 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Figyelem! Az utolsó jegyvásárlási lehetőség szerdán 5-7 között lesz a Siriusban. Aki addig nem veszi át a jegyét és külön nem jelzi e-mailben a farsang2005@yahoo.com címen szerda délelőttig, hogy a helyszínen fog fizetni (ott már minden jegy 800 Ft!), annak a foglalását töröljük!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243748 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2005

sylvia írta: Sorry, nem tudtam a várólista állapotáról. De azért reménykedem.

Hát, van még pár jelentkező előtted, de meglátjuk. :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243745 Írta: sylvia
sylvia válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Sorry, nem tudtam a várólista állapotáról. De azért reménykedem.
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243743 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Farsang 2005

Gandalf írta: Idril és én is visszamondjuk a jegyigényésünket, mert nem megyünk!


:cry:
A 2 jegy Rambára szállt, ő volt a következő a várólistán.
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243742 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Idril és én is visszamondjuk a jegyigényésünket, mert nem megyünk!
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243741 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Farsang 2005

sylvia írta: Sziasztok!
Nagyon szeretném megkapni Luine Baenre lemondott két jegyét, amennyiben lehetséges.
Köszönöm: Király Judit


A két jegy sajnos automatikusan azokra száll, akik előrébb vannak a várólistán (ez esetünkben Phelan). Várjatok, hátha szabadul még fel jegy.
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243737 Írta: sylvia
sylvia válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Sziasztok!
Nagyon szeretném megkapni Luine Baenre lemondott két jegyét, amennyiben lehetséges.
Köszönöm: Király Judit
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243709 Írta: Luine Baenre
Luine Baenre válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Sziasztok!

Két jegyet le szeretnék mondani, mert akiket hoztam volna nem tunak jönni, szóval csak 1 jegyet kérnék!
Köszi!
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243679 Írta: sebcsaba
sebcsaba válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Mielőtt mindkét oldallal egyetértenék a lenti vitában, szeretném előásni gillz elsüllyedőben levő üzenetét. Hogy a szervezőkben jól megmaradjon.

gillz írta: hm.talán az segítene a zenei rész összeállításában, ha blokkokra osztanátok az estét. Pl.sztem célszerű klasszikusabb, társastáncos dolgokkal kezdeni, (keringők, latin táncok, rock&roll/jive), aztán lehetne bontani stílus szerit(70-80as évek, dark-side, ezredforduló), fix időtartammal, hogy aki bemegy ugrálni/táncolni egy számra, azt ne lombozza le a rá következő egészen más dolog...
(én szívesen hozok zenét, megígérem, enyhébb, populárisabb dolgokat :twisted: )


[size=9:1y7hhfhc]Siss: és természetsen az Alyr számára fenntartott pótjegy, ugye?[/size]

"De hiszen Elrondot legyőztük?!?"
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja - 19 éve 7 hónapja #243658 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Hát kérem, itt vannak a lefoglalt jegyek. Rajtuk kívül sajnos már csak akkor lehetséges jegyigénylés, ha valaki visszamondja(így is elég szűken leszünk). Aki kapott visszaigazolást, de nem látja a nevét a listán, az sürgősen szóljon!

Gandalf: igen, visszamondás 23-áig lehetséges. Aki nem kéri vmilyen okból a jegyét, az eddig szólhat, utána már csak nagyon halálos indokkal.

_Neo - 1 jegy
Adelard- 3 jegy
Adim – 1 jegy
Aeglos- 1 jegy
Áfonya- 1 jegy
Alcar+ Tim- 2 jegy
Ankalimon+Vewy- 2 jegy
Aralataion– 2 db
Arden – 1 jegy
Artemisz- 1 db
Arwena – 1 jegy
Brandir- 2 jegy
Carnimirie- 1 jegy
Cicafül- 3 jegy
Cueddo- 1 jegy
Daeadan – 1 jegy
Darkwanderer – 1 jegy
DaroNight – 1 jegy
Dodie- 1 jegy
Drizzt – 1 jegy
Efkú- 1 jegy
Eglarcarien- 1 jegy
Eldamyn – 1 jegy
Eleniel –1 jegy
Előd- 1 jegy
Eruntale- 1 jegy
Ery- 2 jegy
Estel- 1 db
Ethilien-Balázs- 1 jegy
Fiona- 1 jegy
Frodo Baggins- 1 jegy
Galadh- 1 jegy
Galen-Eszter – 1 jegy
Gilgolwen Nimrandir- 1 jegy
Gilloth- 1 jegy
Gumipók+Nikó – 2 jegy
Horváth Gergely – 1 jegy
Icke- 1 jegy
Ille- 1 jegy
Inczy- 1 jegy
Jacopo- 1 jegy
Kenza- 2 jegy
Kincses- 1 jegy
Kincső- 1 jegy Lalaith=Panda – 1 jegy
Laurelen- 3 jegy
Leguán- 1 jegy
Léli- 1 jegy
Luine Baenre- 1 jegy
Luthin- 2 jegy
Máb- 2 jegy
Maglor- 1 jegy
Mau- 1 jegy
Mecsi- 1 jegy
Melian- 3 jegy Milendoria- 2 jegy
Mírrand – 1 db
Namarie- 1 jegy Narbeleth- 3 jegy
Nodlee- 1 jegy
Oisin+ Elryn – 2 jegy
Olórinpapa- 2 jegy
Olosta- 1 db jegy
Patiszon – 3 jegy
Peredhil- 2 jegy
Pippin (Kinga) – 2 jegy
Rabyn- 2 jegy
Ramba Elenion- 2 jegy
Rayan – 1 jegy
Remete- 1 jegy
Rogue- 1 jegy
Rohin- 1 jegy
Ryana – 1 jegy
Silcucc – 1 jegy
Sirgon Esgalnor- 1 jegy
Suhifarok- 1 jegy
Süveges Edit - 2 jegy
Szofi- 3 jegy
Szollár Zsófia – 1 jegy
Szürke- 2 jegy Telcontar +Laurelin- 2 jegy
Thaur- 2 jegy
Tirno- 1 jegy
Toma gazda – 1 db
Ulmo- 1 jegy
Vénia- 2 jegy
Vida Mariann- 1 jegy
Zari- 1 jegy
Zizzo- 1 jegy
Phelan- 2 jegy

Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243648 Írta: Timona
Timona válaszolt a következő témában: Farsang 2005

Alcarcalimo írta: Ott fogok baromkodni. _Neo is lesz. Ez nektek nem elég zálog??? :P PP

Biztos, hogy ezt nem elriasztásnak szántad?! :tongue:

"Van úgy, hogy csak emlékszem arra, ami éppen történik."
Fodor Ákos
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243643 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Farsang 2005
pOlorin: Eszem ágában sincs, amúgy sem szokásom:)
Brisa: adhatok ezért egy piros pontot? :wink:
Csinczy: imádlak, mindig is azt tettem, :P

NNNna. Jó bál / Buli lesz. Higgyétek el. Ott fogok baromkodni. _Neo is lesz. Ez nektek nem elég zálog??? :P PP
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243639 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Farsang 2005
8) Ha már meg ez a "balrogszárnyvite" én is beleszólok, konzervatív bál sem rossz, de olyan követelményekkel, elvárásokkal és annyi iratlan meg írott szabállyal van megálldva, hogy az már rémes! :evil: De ha kell akkor kizavarom a zsakettomból a molyokat, és belebújok, de lehet már csak a kézelő van meg.
Ezt a kis összejövetelt nevezzük "bálnak", de szvsz akkor lessz a legjobb, ha nem akarjuk hogy olyan nagyon jó legyen.
Én úgysem viszek zenét, mert azt csak én szeretem, táncolni meg nem igazán tudok, részemről az "összetartozás élménye" a lényeg, meg a jókedv, meg a "buli hangulat"!
Cilinderes, fehérruhás, csokornyakkendős feszengés, melyben már volt részem ne legyen, bármimás jöhet.
Hajnali kettőre mi is kifulladunk, olyankor jön a "klikkesedés", ásítozás, és szerintem részemről az alvás is... :roll:
Ennyi...
Alcar! Lehet rám kiabálni... :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243634 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Ha jól értem, 23-ig lehet visszamondani a jegyigénylést. Visszamondhatom más nevében is? (Még semmi sem biztos, függőben van!)
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243599 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Farsang 2005

Rayan írta: Csatlakozom az überkonzervatívakhoz. :álelitista pozőr: Egyébként meg tudjátok jól, hogy egyáltalán nem vagyunk azok. De a sajt az sajt, a bál meg bál. A többi képzavar. És ne torkolljatok le mer' ez is csak egy vélemény. Köszi =) Ettől függetlenül holtbiztos vagyok benne, hogy mindenki jól fogja érezni magát.


Hát, eredetileg a bál "überkonzervatív" formára lett kitalálva, operabál stílusban, opera nélkül. :D (Én is ezt pártolom, bár sajna nem tudok elmenni a bálra, úgyhogy csatlakozom a kibicekhez...)

A tapasztalat azt mutatja, hogy hajnali 2 óra után már kifullad a buli (hacsak nincs program). Ekkor télleg célszerű berakni olyan zenéket, amelyek felpörgetik a társaságot és a hangulatot. Ilyenkor érdemes átmenni egy kicsit buliba a bálozásból, ha a fáradtságba és az unalomba fulladást el akarják kerülni a szervezők.

Brisa
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243597 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Farsang 2005

Alcarcalimo írta: AGYRÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉM


:D :D

(csinci überintelligens offoff hozzászólása)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243593 Írta: Alcarcalimo
Alcarcalimo válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Nem akar letorkolni senki senkit sem sztem. Elhangzottak vélemények. Cak éppen megint a régi jó nóta: keressünk már egy kis izét amibe bele lehet kötni... (bocs, ha valaki a szavamat bántónak érzi). Tavaly is volt mindenféle zene, nem hallottam senkit sem nyafogni emiatt. Miért kell előrevetíteni a rossz dolgokat? Engem csak ez zavar, de most már piszokul. Bármilyen témában ez megy: jaj de rossz lesz ha... NINCSEN ha. Bál lesz. FARSANGI. Ennyi. Jól fogjuk magunkat érezni. Ha valaki meg előre nyávog, hogy jajjj de rossz lesz ha ilyen meg olyan zene lesz (AGYRÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉM) az tegye azt, amivel "fenyegetőzik": maradjon otthon. És nem kell azt hallgatnia, ami neki nem tetszik. Vagy menjen ki a teremből, ha éppen nem az ő ízlésének való talpalávalót húznak. Egyszerű, nem? Turbékoljam még tovább??? Vagy ennyi elég lesz?
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243591 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Farsang 2005

Aeglos írta: (Csöndben megjegyzem, hogy ez egy darab este, amit bálnak hívnak.
Ezen kívül még van 51 szombat az évben amikor lehet diszkózni...)


Viszont farsangnak is.
Magam részéről énis inkább a báli zenére szavazok, hozzátéve, hogy szerintem a szimfonikus metál is tud elég szép lenni meg effélék. ;)

Továbbra is hangsúlyozom hogy pótlejátszót ne felejtsetek el vinni, ne járjatok úgy, mint tavaly.

(továbbra is kibicnek semmisedrága)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
19 éve 7 hónapja #243589 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Csatlakozom az überkonzervatívakhoz. :álelitista pozőr: Egyébként meg tudjátok jól, hogy egyáltalán nem vagyunk azok. De a sajt az sajt, a bál meg bál. A többi képzavar. És ne torkolljatok le mer' ez is csak egy vélemény. Köszi =) Ettől függetlenül holtbiztos vagyok benne, hogy mindenki jól fogja érezni magát.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.457 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére