Farsang 2005

Több
19 éve 6 hónapja #244510 Írta: brokkoli
brokkoli válaszolt a következő témában: Farsang 2005
az enyém... pedig már keresztet vetettem rá.. Ezer köszi Orsie, hogy elraktad (:

Shaman: radír is van benne, meg gyurmaradír is, melyiket óhajtod?

And if I go insane, will you still let me join in with the game? /Pink Floyd/
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244501 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Eltünt a radírom, ha esetleg benne van lécci vedd ki nekem. Köszönöm.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244471 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2005

Mírrand / Mirilnen írta: Szervezők! Az a helyzet, hogy csak most vettem észre, hogy mikor Iru-tól vettem jegyet, ő véletlenül kettőt adott (összeragadtak/adadtak/...). Szóval a ki-nem-fizetett-nálammaradt-elkallódott-világgáment jegyet kinek/mikor tudnám visszajuttatni?
Pusza

Mirrand, köszi, hogy szóltál! Szombaton hozd légy szíves el a Farsangra és add nekünk oda :D

Tegnap valaki otthagyott egy tolltartót a Siriusban, a gazdája jelentkezzen nálam szombaton a Farsangon!

A mai nap igyekszem kitenni az eddig jegyet vettek listáját és azokét, akik jelezték, hogy a helyszínen fognak fizetni.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244455 Írta: Mírrand / Verinen Enkeli
Mírrand / Verinen Enkeli válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Szervezők! Az a helyzet, hogy csak most vettem észre, hogy mikor Iru-tól vettem jegyet, ő véletlenül kettőt adott (összeragadtak/adadtak/...). Szóval a ki-nem-fizetett-nálammaradt-elkallódott-világgáment jegyet kinek/mikor tudnám visszajuttatni?
Pusza

"Alarms will ring for eternity
The waves will break every chain on me"
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244367 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Drágáim, kérek szépen mindenkit, hogy lehetőleg ne offoljatok, mert már így is törölnöm kellett.

Figyelünk minden csatornát, válaszolunk folyamatosan mindenkinek, senki nem fog lemaradni semmiről, nyugi. Ezen kívül ha valakinek van ideje kérdezni akkor legyen ideje visszaolvasni is, mert minden le van írva! aki nem tud jönni 5-re, annak sem harapjuk le a fejét, legfeljebb jó lenne ha 5-re tudna jönni. Sőt, aki ma nem esik be a Siriusba csak 7 után 5 perccel, még azt is megvárjuk.

A legközelebbi offnál erős késztetést fogok arra érezni, hogy lezárjam a fórumot.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244362 Írta: Sophia
Sophia válaszolt a következő témában: Farsang 2005

Orsie / Fraktál írta:

Olosta (Aelalin) írta: Jelzem, ha nem rúgtok ki két lábbal a buli után, akkor szívesen maradok pakolni (kell egy meleg hely, amig indul a vonatom)!

Lesz valami program?
Ha lesz, mikor fog kezdődni?
Ugye nem baj, ha csak fél 6-ra esek be?

Olosta, köszi a segítséget, szívesen fogadjuk!
Program? Hogy ne lenne! Lásd a meghívót. De ha jól tudom, Siss nemsokára ki fog tenni egy részletes programleírást, szünetekkel együtt. Ugye Siss? :D A buli 6-kor kezdődik de szeretnénk, ha lehetőség szerint mindenki ott lenne már 5-kor, hogy a hozott ételeket-italokat szépen ki tudjuk pakolni és elrendezni, illetve, hogy potosan 6-kor tudjuk kezdeni a műsort. De ha valaki csak fél 6-ra esik be, megbocsájtható. Lényeg, hogy a többség 5 körül érjen oda, és senki se 6 előtt pár perccel essen be.


Remélem nem leszek keresztbe lenyelve mert csak fél 7 és 7 között érek be (csak így tudtam megoldani a dolgot és így is körülményes lesz a Pestre jutásom).

És még valami: Küldtem egy e-mailt, hogy csak a hejszínen tudom átvenni a jegyemet, de nem kaptam választ. Ugye fel vagyok írva?

Csak a tudatlan gerjed haragra. A bölcs megértő.
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244360 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Rendben akkor bevánszorgom Bercikével egy forró Teára. :-) )

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244358 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2005

Shaman írta: Hogy ismerjük majd fel hőn szeretett Tolkien jegyes brigádját?

Shaman, mi már ültünk együtt egy bizonyos kocsmában, ahol alacsonyan szállnak a boltívek ;) ;) És lesz ott más is, akit ismersz, majd meglátod. Én meg foglak ismerni, nyugi :D

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244353 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Hogy ismerjük majd fel hőn szeretett Tolkien jegyes brigádját?

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244352 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Hangsúlyozom még egyszer, hogy ma jegyet az kap, aki már korábban regisztráltva volt, a várólistások csak fizetni tudnak, jegyet a helyszínen kapnak szombaton!

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244349 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Farsang 2005
1088 Budapest, Bródy Sándor u. 13.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244335 Írta: sylvia
sylvia válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Sajnos fél hatig foglalt vagyok, csak utánna tudok menni a jegyért.Kérem szépen valaki adjon pontos címet a Síriusra, Bródy S. u. hány szám,v. melyik oldal, mi után jön, stb. lépcsőn le vagy fel. Elég jól el bírok tévedni , nyúlós dolog kóvályogni térdig latyakban. Köszi.
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244312 Írta: Irunien
Irunien válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Jó hir a várólistán várakozóknak : Nyugodtan jelentkezzenek az emberek, vehetnek jegyet, ám a papírdarabkájukat (ti. a jegyet) valszeg csak a helyszinen fogjuk tudni odaadni, de azért ha tudjátok vegyétek meg ma délután, mert a heylszinen már 800 Ft. Azért csak a helyszinen tudjuk odaadni, mert addigra lesz kinyomtatva...
Szóval jelentkezzetek jegyekért bátran, ha nem is kaptok jegyet, fel lesz irva, hogy fizettetek és minden rendben!!

Iru. :wink:

"Nincs értékesebb egyetlen napnál"- Goethe
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244306 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Oké! Lehet hogy beesem ma, de az is hogy nem esem be. Akkor maradunk annyiban Tisztelt Szervező Mathaji, hogy majd lesz valami, mint eddig mindig. Köszönöm értékes információd.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244305 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Farsang 2005
ADIM: szvsz max. 10 ember mondta vissza. Ott van a másik 110 aki nem :wink: Szóval nyugi :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja - 19 éve 6 hónapja #244303 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2005

Shaman írta: Semmi bajom a nyóc kerrel 5 évig mentettem arra felé ismerem mint a tenyerem. Csak az utazás hosszú. De ott most ma lesz valami progi is vagy csak a jegyeket lehet átvenni?

Shaman, ma 5-7-ig a Sirius teázóban leszünk szervezők és ott adjuk el azoknak a jegyeket, akik előzetesen jelentették az igényüket a Farsangon való részvételre. Ez lesz a progi, meg egy kis cseverészés is persze. A Sirius valóban jó hely :D Szívesen látunk, de ha nem tudsz/nem akarsz odajönni, akkor szombaton kapod meg a jegyedet és akkor kell fizetni. Így OK?

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244301 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Semmi bajom a nyóc kerrel 5 évig mentettem arra felé ismerem mint a tenyerem. Csak az utazás hosszú. De ott most ma lesz valami progi is vagy csak a jegyeket lehet átvenni?

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244300 Írta: ADIM a Des
ADIM a Des válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Shaman cimbora, mi bajod a Kálvin térrel? Én a Bródyban lakom. Ez nem a Nyócker keménymagja... Egyébként meg ha szalonkát hozol, hozzá mellé kenyérkét is, mer' úgy dukál! Höhö!

Skacok, elég elszomorító azt olvasni, hogy ez is, meg az is visszamondja a fellépést, meg a jegyét, meg ilyenek. Szerintem hogy ez ne legyen annyira demoralizáló, ezeket télleg priviben kellene megbeszélni a rendezőkkel. Bár engem nem riaszt el a bulitól.
Viszont ha a vetélkedő hajnali kettőkor kezdődik, asszem zombinak öltözöm, mert addigra teljesen zizi leszek, ha viszont szellemi vetélkedő lesz, akkor kísértet leszek... :-)

"Segíts magammal tisztának és keménynek lenni, mint a gyémánt s másokkal oly hasznosnak és szerénynek mint a szén!"
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244297 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Farsang 2005
20-ezer forintért sem mennék be a Kálvin térre, nem hogy 100-ért :-) )) De akkor ott meglecc. És amúgy mikor lehetne a Siriusban átvenni a jegyeket?
Ez egy jegyiroda? Csak érdeklődöm.

Most nézem a linket ez nagyon jó néz ki , klassssz kis teaház. Fel-Csigázott.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244295 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2005

Shaman írta: Igazán lusta vagyok elmenni a jegyért meg félek a buszon egyedül, de Jacopo azt mondta hogy a helyszínen is átvehető. Akkor ha ez így van ott venném át.

OK, de ott 800 Ft-ba kerül már.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244294 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Igazán lusta vagyok elmenni a jegyért meg félek a buszon egyedül, de Jacopo azt mondta hogy a helyszínen is átvehető. Akkor ha ez így van ott venném át.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244293 Írta: (i) ramba elenion
(i) ramba elenion válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Köszönöm :D

(i) ramba elenion

Arcunkon régmúlt évek árnyékai...
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244292 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Drizzt: 5-7 között.

Ramba: én is meg Siss és Mag is ott lesz. Csak megismersz már minket, találkoztunk már :D

Shaman: A Sirius a Kálvin és az Astoria között van a Bródy Sándor utcában. Van netcímük is, www.sirius-se.hu . Azért érdeklődsz mert jössz a jegyedért? :D

Ally: Várólistán vagy, szólok, ha lesz jegy, de majd nézz emilt is ;)

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244290 Írta: Drizzt
Drizzt válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Kb ugyanakkor, mint a múltkor ?
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244285 Írta: (i) ramba elenion
(i) ramba elenion válaszolt a következő témában: Farsang 2005
sirius: a kálvinon van
őőőő ha gondoljátok akik nam tudják találkozhatunk 5-kor a kálvinon a metrófeljárat tetején és akkor közösen elvonulunk így mindenki jól jár és nekem sem kell MTT-s ordításokat elkövetnem.... :)

(i) ramba elenion

Arcunkon régmúlt évek árnyékai...
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244283 Írta: **Shaman**
**Shaman** válaszolt a következő témában: Farsang 2005
És egyáltalán, ha itt tartunk, hol a sirius? A planétán ismerem, de ezen a siriuson még nem jártam.

ZÚGÓVÖLGY-ARANY OLDALAK
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244279 Írta: (i) ramba elenion
(i) ramba elenion válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Őőőő
Akkor ma a siriusban lesz a jegyvásár ugye???
Hmmm kicsinyke problémám van csak kik lesznek ott?
Mert ha olyanok akiket nem ismerek el kell ordítanom magam,hogy MTT és azt ugye senki sem akarja... :lol:
Legyetek olyan jó és írjatok valamit.

(i) ramba elenion

Arcunkon régmúlt évek árnyékai...
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244273 Írta: Alison West
Alison West válaszolt a következő témában: Farsang 2005

Orsie / Fraktál írta:

Drizzt írta: Izé...úgy alakult, hogy én nem megyek erre a farsangra, szal van egy eladó jegyem...ugyehogy' kell valakinek :P ...hm ?

Drizzt, a jegyed a várólistán következő Drowse-ra szállt át. Ha el tudsz ma jönni a Siriusba, akkor hozd el lécci a jegyet és visszaadjuk a pénzed, jó? (Ha nem tudsz, akkor írj már egy privit lécci, hogy hogy oldjuk meg.) Valamint Silcucc is lemondta, az ő jegye meg az öccse, Con Salamander tulajdonát képezi ezután.


Sajnos nem küldtem e-mailt, valahogy átsiklottam fölötte a meghívónál :? :( Ha valaki lemondja, és esetleg marad jegy, ha megkérlek, félre tudsz nekem tenni egyet? :|
Köszönöm szépen :)

Nem a ruha teszi az embert; az ember teszi azt, amire a ruha kötelezi.
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244271 Írta: Orsie
Orsie válaszolt a következő témában: Farsang 2005

Drizzt írta: Izé...úgy alakult, hogy én nem megyek erre a farsangra, szal van egy eladó jegyem...ugyehogy' kell valakinek :P ...hm ?

Drizzt, a jegyed a várólistán következő Drowse-ra szállt át. Ha el tudsz ma jönni a Siriusba, akkor hozd el lécci a jegyet és visszaadjuk a pénzed, jó? (Ha nem tudsz, akkor írj már egy privit lécci, hogy hogy oldjuk meg.) Valamint Silcucc is lemondta, az ő jegye meg az öccse, Con Salamander tulajdonát képezi ezután.

"in the real dark night of the soul it is always three o'clock in the morning."
Téma zárolva.
Több
19 éve 6 hónapja #244225 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Farsang 2005
Dehát ez nem fellépés. És attól h. a szervezők igent mondanak nem biztos, h. igény is van rá a nagyérdemű részéről :wink: ezért kérdeztem itt. :idea:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.370 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére