MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

×

Szavazás: Mekkora anyagi problémát jelent a nagytábor részvételi díjának kifizetése? (was ended 0000-00-00 00:00:00)

Nagyon fontosnak érzem a nagytábor intenzív Tolkien élményét, ha kell többet szívesen fizetnék érte.
6 16.2%
Ez az összeg nem okoz problémát, ennyi előtermthető egy ilyen időtartamú és programkínálatú táborért
18 48.6%
Egyértelműen az anyagiak döntenek: abba az MTT táborba fogok menni, amelyik olcsóbb.
4 10.8%
Mindenképpen a Relax tábor érdekel csak. Ha sokkal olcsóbb lenne, akkor sem választanám a nagytábort
7 18.9%
Mindkét táborba el szeretnék menni, és nem okoz problémát kifizeti mindkét részvételi díjat.
2 5.4%
Szavazók száma: 2 ( Sünee, sylvia )
Csak regisztrált felhasználók szavazhatnak
Több
19 éve 3 hónapja #259190 Írta: Ranamarth (Endóriel)
Ranamarth (Endóriel) válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
na jó,talán hülye vagyok,de ha június 7-ig jön meg az értesítő és 10-ig kéne befizetni a pénzt...hogyan lehet megoldani...főleg,hogy ne késsen a pénz...? :oops:

"Ember,ki szívén gyalogol
S kíméli kérges lábait,
Jajgat,ha majd tüskébe hág
S elveszti csendes álmait."
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258923 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Gandalf írta: Kirakjuk ezt a dátumot hírnek mindenhova, vagy ne reklámozzuk tovább mert akkor túl sokan élnének vele?


1. eddig is kinnt volt sok helyen
2. ha sokan akarnak élni vele, majd szelektálunk

köszi! :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258922 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Kirakjuk ezt a dátumot hírnek mindenhova, vagy ne reklámozzuk tovább mert akkor túl sokan élnének vele?
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258921 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Gandalf írta: Van itt egy furcsaság:

Tolkien.HU Főoldal írta: Jelentkezni lehet június 15 szerdáig az itt letölthető jelentkezési lap elküldésével az mtttabor@tolkien.hu címre.

Júni 15? Biztos ez? Miért nem lett említve sehol máshol?
Nem félreírás ez? Hisz az első részlet befizetési határideje júni 10!!!

:?: :roll:


A hivatalos jelentkezés ideje lezárult!
Mindenki, aki határozottan jönni akart leadta a jelentkezési lapját.

A rugalmasan meghosszabbított határidő arra szolgál, hogy a később idetévedők, (1-1 emberről lehet csak szó!) ne a szigorú határidő miatt ne jöhessenek. Az ilyen jelentkezők pénzkérdése jóval bonyolultabb, de akkor megoldható, ha kevesen jönnek. A szigorú előleg miatt már nem lehet sok ilyen emberről szó, mivel nekik késne az első részletük, ezért előfordulhat, hogy a szállás akadályozná meg hogy jöjjenek az első részlet híján.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258914 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Van itt egy furcsaság:

Tolkien.HU Főoldal írta: Jelentkezni lehet június 15 szerdáig az itt letölthető jelentkezési lap elküldésével az mtttabor@tolkien.hu címre.

Júni 15? Biztos ez? Miért nem lett említve sehol máshol?
Nem félreírás ez? Hisz az első részlet befizetési határideje júni 10!!!

:?: :roll:
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258904 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Kedves Jelentkezők!

Előzetesen mindenkinek a jelentkezését el tudtuk fogadni, mivel helyhiány miatt nem kerül sor szelektálásra.
Arra kérem azokat, akik adtak le jelentkezési lapot, hogy készüljenek föl az első részlet befizetésére. A befizetési határidő június 10-e

Az értesítők viszont a jelentkezés egy hetes kitolása miatt egy héttel később jutnak csak el a címzettekhez. Addig is e-mail-ben megpróbálunk mindenkit informálni. Kérjük elnézéseteket. (A befizetési határidőt is kitolnánk, de a szállásnak szüksége van előlegre...)

A befizetéshez szükséges csekkek az első tábori értesítőben lesznek benne, ami legkésőbb június 7-éig mindenkihez el kell, hogy jusson.


Azok, akik e-mailben jelentkeztek, nem tudták aláírni a nyilatkozatot, ami a tábori részvételhez szükséges. Nekik azért nem kellett postai úton küldeniük, mert maguk aláírhatják (nem kell hozzá szülő) akár a tábor elején is a kinyomtatott nyilatkozatot. Aki ezt nem teszi meg, hazamegy! :twisted:

Emlékeztetőül, a nyilatkozatban ez állt:

A tábor területén minden résztvevő számára tilos, a 18 év alattiak számára a tábor ideje alatt a táboron kívül sem megengedett a dohányzás és az alkoholfogyasztás. A tábor területén a napirendet, a házirendet és a tábor elhagyásának szabályait a tábor vezetősége szabályozza. A jelentkező e jelentkezési ív aláírásával elfogadja, hogy a tábori szabályok megsértőit a tábor szervezői hazaküldhetik a részvételi díj visszafizetése nélkül.

Aláírás: ................................
Dátum: .................................

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258799 Írta: Csele
Csele válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Nem akarok türelmetlenkedni, de Lajos bá már kérdezgeti, hogy pontosan mikor lesz a tánest, mivel sok egyéb meghívása is van (meglehetősen népszerű) és biztosra akar menni, hogy nem lesz ütközése.
Tábvezek?

Ha adhatnék valamit, az a szív nyugalma lenne,
melyet az élet minden pillanatában megőrizhetsz,bármi történjék veled
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258793 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Tudom, még van egy levél, ami nincs nálatok, de azokat nézzétek meg, mert én nagyon aggódom a Magyar Posta miatt. Már rég feladtam, 15-e előtt egy héttel, mégsincs róla(m) semmi hír itt a jelentkezők között... :(

If I promise not to kill you, can I have a hug?
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258608 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Nyugodtan szervezkedjetek Rimaszombarba meg inkább Tornaljára. Igaz sokkal kisebb város de ide járok suliba :wink: :wink: Amúgy Rimaszombat nem nagy szám(szerintem)!! :wink:
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258607 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Kösz mindenkinek a bizatatást meg mindent, Királyok vagytok! :wink:
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258590 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Eldamyn
még van egy adag levél, ami nincsen nálam

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258585 Írta: Eldamyn
Eldamyn válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Aeglos írta:

Meleth_lin írta: Sziasztok!

Én és Legolin is jelentkeztünk már vagy két hete, levélben, szóval remélem, hogy megkaptátok... a 2. adag levélben jelentkezett emberkék névsorát mikor írjátok le? [size=9:18f1x2o9](bocs, ha hülyén fogalmazok, de elég fáradt vagyok...)[/size]


öö
igen

szóval, levelek, amik Launál voltak:
(még lesznek)

Toma gazda
Silima
Narbeleth
Legolin
Meleth Lin
Kincső
Pippin (Kinga)
Szméagol
Yavanna Kementári
Bukovinszki Orsi
Szentesi D. Edina
Bukovinszki Virág
Varga Dóra

13 emberke
örülünk nekik!


Bocsi, de már én is föladtam jó ideje a jelentkezési lapot, de itt nem látom a nevem.
Arra lennék kíváncsi, hogy ez véletlen-e, a posta volt-e aranyos vagy pedig nem volt elég az egy oldalnyi esszé, amit a kérdésekre írtam.

Szóval annyi, hogy izgulok a dolog miatt, mert tavaly is lecsúsztam róla.

"Én akkor is betöröm ezt a lovat!" /Léod utolsó mondata/
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258569 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Yiqqe Linyaqussu írta: Üdvözletem!

Nem, teljesen jól tudod, elvileg 31-ig értesítenek mindenkit a jelentkezésének sorsáról. Szerintem nem lehetetlen, hogy ezt a határidőt is kitolják egy héttel, ahogy a jelentkezését - és ilyenkor valószínűleg a fizetését is.
Legalábbis így lenne korrekt :)

icke


Sajnos a fizetést biztos nem, mert a gesztesieknek kell az előleg... :roll:

Our knees do not bend easily
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258566 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Teljesen mindegy, az a lényeg, hogy nem kell még izgulni a befizetések mikéntje felől, mert úgyis kapunk majd éresítést, hogy meddig, meg hogyan, meg minden. :wink:

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258563 Írta: icke
icke válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Üdvözletem!

Nem, teljesen jól tudod, elvileg 31-ig értesítenek mindenkit a jelentkezésének sorsáról. Szerintem nem lehetetlen, hogy ezt a határidőt is kitolják egy héttel, ahogy a jelentkezését - és ilyenkor valószínűleg a fizetését is.
Legalábbis így lenne korrekt :)

icke

ignis sum quae contra frigus ardet
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258560 Írta: Olosta
Olosta válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Panni írta:

Patiszon írta: Sziasztok!

Lassan közeledik az első részlet befizetésének határideje, de én nem vagyok biztos benne, hogy hova is kell küldeni. Ez lenne az a számlaszám (ami egyébként az MTT saját számlája)?
OTP Bank; 11709002-29900181
Mert se a jelentkezési lapon nincs, se itt a hírek között nincs egyértelműen megadva a szám. Köszi ;)


Eddig úgy volt, hogy az értesítővel (jöhetsz táborba vagy sem) együtt küldték ki a csekket.... :roll:


De még nem küldték ki az értesítőket.
Vagy ezt rosszul gondolom? :?

"...megfordulok, s álmodom,
egy másvilágba távozom..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258547 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Patiszon írta: Sziasztok!

Lassan közeledik az első részlet befizetésének határideje, de én nem vagyok biztos benne, hogy hova is kell küldeni. Ez lenne az a számlaszám (ami egyébként az MTT saját számlája)?
OTP Bank; 11709002-29900181
Mert se a jelentkezési lapon nincs, se itt a hírek között nincs egyértelműen megadva a szám. Köszi ;)


Eddig úgy volt, hogy az értesítővel (jöhetsz táborba vagy sem) együtt küldték ki a csekket.... :roll:

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258545 Írta: Patiszon
Patiszon válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Sziasztok!

Lassan közeledik az első részlet befizetésének határideje, de én nem vagyok biztos benne, hogy hova is kell küldeni. Ez lenne az a számlaszám (ami egyébként az MTT saját számlája)?
OTP Bank; 11709002-29900181
Mert se a jelentkezési lapon nincs, se itt a hírek között nincs egyértelműen megadva a szám. Köszi ;)

A barát dolga az is, hogy szemére vesse barátjának, ha ostobaságot akar elkövetni.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258509 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Köszi Aeglos, megnyugodtam! :roll: :D

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258506 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Sirgon Esgalnor írta:

Ethuil írta: Csakhogy minket nem csak a határ választ el :cry:

Ó nagyon sajnálom Ethuil! Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy jó lenne valami támogatást szerezni, hogy pár fiatalt ingyen, vagy majdnem ingyen elvihessünk magunkkal.


Még az sem elvetendő ötlet, hogy egy talit szervezzünk Rimaszombatra (még úgy sem voltam ott) :look: :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258477 Írta: Panni
Panni válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Sirgon Esgalnor írta:

Ethuil írta: Csakhogy minket nem csak a határ választ el :cry:

Ó nagyon sajnálom Ethuil! Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy jó lenne valami támogatást szerezni, hogy pár fiatalt ingyen, vagy majdnem ingyen elvihessünk magunkkal.

Ha esettleg korábban szóltok, lehetett volna pályázatot nézni :(

"Amikor táncolsz, nem az a célod, hogy egy bizonyos pontra megérkezz a táncparketten, hanem hogy minden lépést élvezz, míg odaérsz." (Wayne Dyer)
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258476 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Ne haragudj, nem tudtam... :oops: [size=9:nx526pxh] tapló vagyok, nemmentség[/size]
Mi meg veled leszünk lélekben... :)


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258474 Írta: Sirgon Esgalnor
Sirgon Esgalnor válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Ethuil írta: Csakhogy minket nem csak a határ választ el :cry:

Ó nagyon sajnálom Ethuil! Ilyenkor mindig eszembe jut, hogy jó lenne valami támogatást szerezni, hogy pár fiatalt ingyen, vagy majdnem ingyen elvihessünk magunkkal.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258392 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Meleth_lin írta: Sziasztok!

Én és Legolin is jelentkeztünk már vagy két hete, levélben, szóval remélem, hogy megkaptátok... a 2. adag levélben jelentkezett emberkék névsorát mikor írjátok le? [size=9:3mclzaq8](bocs, ha hülyén fogalmazok, de elég fáradt vagyok...)[/size]


öö
igen

szóval, levelek, amik Launál voltak:
(még lesznek)

Toma gazda
Silima
Narbeleth
Legolin
Meleth Lin
Kincső
Pippin (Kinga)
Szméagol
Yavanna Kementári
Bukovinszki Orsi
Szentesi D. Edina
Bukovinszki Virág
Varga Dóra

13 emberke
örülünk nekik!

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258344 Írta: Meleth_lin
Meleth_lin válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Sziasztok!

Én és Legolin is jelentkeztünk már vagy két hete, levélben, szóval remélem, hogy megkaptátok... a 2. adag levélben jelentkezett emberkék névsorát mikor írjátok le? [size=9:2a0my0br](bocs, ha hülyén fogalmazok, de elég fáradt vagyok...)[/size]

"(...)That's the most important part of the story: the ending.
This one... is very good. This one's perfect."
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258270 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Csakhogy minket nem csak a határ választ el :cry: :cry: Én Szlovákiának azon részéből vagyok ahol a munkanélküliség a legmagasabb (Rimaszombati körzet). A családom anyagi helyzete pedig nem engedi meg hogy nyáron táborozzak. igaz a suliban azt ígérték, hogy valamennyit visszafizetnek a befuzetrendő összegből, de ezzel szerintem csak áltatnak minket, mivel a kiránduláspénzünket is csak keserves küzdelem árán kaptuk vissza. :cry: Azért nektek jó időt meg mindent, majd esetleg innen a gép előtt leszek veletek, no meg az Erővel :) Azért köszi a biztatást! :)
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja - 19 éve 3 hónapja #258135 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.

Ethuil írta: Én is úgy mentem volna táborba :cry: :cry: kár hogy én Szlovákiai vagyok :cry: :cry:

És, én meg Ausztriában lakom... :P Azért ma még van időd, add fel a jelentkezésilapot... :)


"... And that was the beginning of fairies..."
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258126 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Én is úgy mentem volna táborba :cry: :cry: kár hogy én Szlovákiai vagyok :cry: :cry:
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258121 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
és melyiki csapatba osztjátok be? :?:
:D

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
19 éve 3 hónapja #258118 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: MTT Nagy Nyári Tábor 2005.
Ja igen, ő eddig is mindig jött! :idea: 8)
(viszont úgy tudom, eddig nem küldött jelentkezési lapot... 8O :look:)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.481 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére