Kószák Szövetsége

Több
22 éve 4 napja #75722 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sam, Area: Be vagytok véve a csoportba. Írnotok kéne nektek is egy kósza sztorit...

Szeretnék megkérni mindenkit arra, aki ott volt a kósza talin és mondtam, hogy beveszem a kószák közé, az jelentkezzen nálam priviban. Sikeresen lebetegedtem megit és... szóval nem fog az agyam... (Egyedül Merura emlékszem, és őt már be is vettem. :oops: )

És akkor lássam azokat a kósza sztorikat :!: :wink:

Kincső: Ha mindenkinek csak annyi lenne fent, amennyi nekem, elégedettt lennék. (Amúgy mostanság - sok egyéb más mellett - A Hobbittal vagyok elfoglalva.)

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 napja #75715 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Brisa:Holnap vagy azután felteszem a kezdetleges történetemet plusz a vázlatot... ;)
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 napja #75698 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok!!!
Nekem is nagyon tetszik ez a hely, és ha lehet, esetleg, Brisa engem is felírna arra listára???? Sokszor nézem ezt az oldalt, és nagyon megtetszett. :D

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
22 éve 6 napja #75407 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Újabb részt felraktam a történetemből. Hogy áttekinthetőbb legyen, és mivel az elejébe is belejavítgattam, új történetként szerepel. Most abban csak a sztori van, a vázlat nincs.
Ja és Brisa, ha nekünk gyüjtenünk kell a kifogásokat, akkor ugye neked is lesz, tetemes mennyiségű? :wink: :roll: A Te sztoridnak is csak a vázlata van fent, és réges-régóta változatlan. :twisted: :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hete #75209 Írta: Szenki_Sam
Szenki_Sam válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
köszönöm a bátorítást Kincső
és ez esetben szeretném megkérni Brisát, hogy ha lehetséges, járjon el ügyemben

több van ebben a hobbitban, mint ami kívülről látszik...
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hete #75194 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Szenki_Sam: Ne izgulj, biztos beveszünk! :wink: (Brisa tud felírni a taglistára.)

Egyébként meg azért vagyok itt, hogy közöljem a T. Kószákkal, hogy írtam egy kicsit a kószás történetemhez a weboldalunkon. :wink: 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hete #75170 Írta: Szenki_Sam
Szenki_Sam válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
amúgy Gollam a legimádnivalóbb hobbitpajtásom

több van ebben a hobbitban, mint ami kívülről látszik...
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hete #75168 Írta: Szenki_Sam
Szenki_Sam válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
heló mindenkinek!
van itt ez a Gollam...aztán látom, hogy ő milyen jól érzi így magát, hogy a tagja a kószák szövetségének, mert van csomó haverja, meg csomó programja, stb. és a helyzet az, hogy ez nekem is nagyon tetszene...szóval, ha megoldható (márpedig mérne lenne az) ja bocs azaz esetleg, ha véletlenül még beférek, akkor léci, meg minden
szóval nagyon szeretnék tag lenni, mer az olyan jó
most akkor megyek nagyon reménykedni
és (remélem mondhatom) előre is köszönöm :wink: :wink: :wink:

több van ebben a hobbitban, mint ami kívülről látszik...
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hete #75166 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok! Rég jártam erre, de most ezennel szólok nektek, hogy nem tudok jönni talira...majd talán legközelebb....
Na sziasztok!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hete #75148 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Kedves Kószácskák!
Állítólag mi 15-én össze szeretnénk jönni!
Hol találkoznunk, mikor, mit csinálunk, meddig lesz a progi?
Bocs, ha már megbeszéltük de nem néztem meg. :oops:

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hete #75097 Írta: Gumipók
Gumipók válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Szijasztokk!!

MTT Kiadvány Készül Papírformában!!!!

Most egy kicsit off leszek, de szerintem itt mindenkit érinthet a dolog és szeretném, ha azok is tudnának a dologról akik esetleg nem látogatják az MTTügyeivel kapcsolatos fórumot.

A terv az, hogy az október 5.-i közgyűlésre előrukkoljunk egy próbakiadással. Remélem, sőt szándékaink szerint a próbakiadást a többi is szépen sorban követi majd. Namost a próbakiadás gondozását az ezirányú tapasztalataim alapján az elnökségi ülésen elvállaltam, de mivel egy hónap sincs hátra a közgyűlésig, szükségem lenne olyan emberek segítségére, akik valamilyen formában részt tudnak és részt is szeretnének venni a szerkesztésben. Szeretném ha kialakulna egy olyan bagázs akik a késöbbiekben mint szerkesztőség tudna magára gondolni. Szóval megkérnék mindenkit aki érez magában tehetséget az újságírás, szerkesztés, illusztálás, anyaggyüjtés, riportkészítés tekintetében vagy bármi más anyaggal, ötlettel segíteni tudná a kiadvány megszületését, az írjon nekem és én tárt karokkal fogom fogadni. Itt hívnám fel még a kreatív szekció figyelmét is, hogy ez egy remek alkalom minden szekciónak a már elkészült anyagok publikálására. Legyen az tudományos esszé, rajz, festmény, novella, humoros írás, karikatúra, élménybeszámoló, érdekesség...akármi ami egy újságban jól mutat :::: ))
Elsődleges szempontnak tartom egy olyan kiadvány elkészítését ami száz százalékig a jelenlegi vagy eljövendő MTT tagok keze munkáját dícséri. Szóval hajrá kedves kreatív egyének!!!!! A szerkesztőség még üres, és sok szabad hely van benne...itt a rég vált alkalom, hogy használjátok a képességeiteket és elismerésre leljetek az olvasóink körében.

Üdvözlettel:
Gumipók
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hete #75000 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Min: Nekem tetszik. :D

Amúgy a kószás sztorik illusztrálására készült rajzokat küldjétek el Svinnek. Ő majd felrakja a kószás oldalra. De erről majd még beszélünk a kósza talin.

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hete #74998 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Minerva (illetve Sil): Jó ötlet! :itscool:
OFF: Úgy látszik Sil a névadási tanácsadónk... :) 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hete #74983 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sil javaslatára a kószámat elneveztem Tithionnak. Jelentése kb. kicsi (tithen), fiúgyermek (ionn). [size=9:39xlq1a6](kisfiú... :mrgreen: )[/size]
Na? megfelel egy félhobbitnak ez a név?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hete #74922 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Áfi: lehet képet is küldeni?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hete #74586 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ezt beteszem ide is....
Ugyanis kószás sztorikat is várunk a kiadványba! Tessék elküldeni, ami van!

Morgana írta: Ha jól láttam, erről még nem volt szó, és a körlevélben sem említetett, ezért itt a Fórumon kérek

MINDENKIT, akinek a TÁRSASÁG MEGALAKULÁSÁVAL, NYÁRI TÁBORRAL STB. kapcsolatos IROMÁNYA VAN , és azt a 'publikálná' KÜLDJE EL még a HÉTEN GUMIPÓKNAK ,

mert a közgyűlésre meg szeretnénk jelentetni egy szerényebb újságot.

A segítségeteket előre is köszönöm,
Morgana


Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hete #73625 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Yavi:vagyis Yavanna-eh,mostmár eláshatom magam.Sértegetek itt egy valát...alázatosan bocsánatot kérek,nem volt szándékos!
Igen,igen így van.Vagyunk egy páran,akik ezzel (is) töltik az idejüket.Nagyon frappáns dolgokat mondanak az emberek...érdemes megemlékezni róluk!Ha neked is vannak ilyenek,akkor elkülthetnél nekem párat priviben! (Bocs mindenkitől az off-ért!!)

Lassan én is elkezdem felrakosgatni a storyt az oldalra.Már majdnem kész,de még kell pár változtatás,úgyhogy ha majd sok időm lesz,akkor pötyögök.

"Nincs szebb az egy álomnál...ha valóra válik!" :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hete #73532 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Jaj... minek nevezzelek, drága kószácskám? 8O Valamit a szármázásával kéne... mondjuk, ember és hobbit gyermeke... :?: 8O :?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hete #73528 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hát a nászéjszakát nem kell megírni... :roll: :wink:
Ja és megváltoztattam a néhány nevet a történetemben (bár nem írtam tovább... *bűntudatos arc*), mert sinda-qenya keverékek voltak. (Köszi Sil a tippeket! :itscool: )
Egyébként Dol Amroth urainak tünde őséről ír a Gy.K. is (csak mert most olvasom, azért tudom). 8)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hete #73521 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Minerva írta: Visszatérve a félhobbit témához:
1: elkészült a rajzom, hová tehetném fel?
2: Brisa, ha a méretbeli különbségek zavarnak, akkor közlöm, hogy olvastam már olyat, hogy egy emberke nála 60-70 centivel kisebb emberkét vett el... ;) Ami meg a hobbit/ember nászéjszakát illeti.. 8O :oops: 8O :oops: Hagyjuk... :)


1.:Szentem tedd fel a kószás oldalra :wink:
2.Nászéjszaka khm... :oops: Na zóval...al lényeg hogy meglesz...
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hete #73517 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Visszatérve a félhobbit témához:
1: elkészült a rajzom, hová tehetném fel?
2: Brisa, ha a méretbeli különbségek zavarnak, akkor közlöm, hogy olvastam már olyat, hogy egy emberke nála 60-70 centivel kisebb emberkét vett el... ;) Ami meg a hobbit/ember nászéjszakát illeti.. 8O :oops: 8O :oops: Hagyjuk... :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hete #73435 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Végülis gondoljatok csak bele, a jó oldalát kell nézni, ez lehet egy szép sztori, de milyen lenne egy szappanoperába hajló "jó útra tért ork hobbittal" 8O dolog? 8O Ugye, milyen szörnyű ötlet? 8O Hát emellett szinte természetes a félhobbtság:-) :D

Látom igyekeztek friss vért vinni a dologba, helyes, helyes:-) :wink:

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hete #73431 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Az Enciklopédia csak ennyit ír (sok egyéb között): "... A megpróbáltatások megedzették őket, a férfiak nagy többsége Kósza lett. Ezek a Kószák védelmezték az ártatlan embereket és a hobbitokat Eriadorban, ők szálltak szembe Szauronnal és szolgáival."

Szerintem ez még nem teljesen kizáró ok. Kétségtelen, hogy nem éppen nőknek való munka, de azért néhány még bővel belefér.

Ami pedig a féltündeséget illeti:

"... Ennek ellenére néhány családjuk, plédául Húriné és Dol Amroth hercegeié, megőrizte nemességét. Az utóbbi vérvonalába némi tünde-vér is került."

Ez mind az Enciklopédia Dúnadánok szócikke alatt olvasható. Később bepötyögöm az egész szócikket (bár úgy emlékszem, valaki már megtette) és fel lesz téve a kószás oldalra.

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hete #73410 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Jajaja...bár a többség férfiról ir...
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hete #73408 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hát most van pár női kósza. 8) Ami szerintem sem baj. Végülis nincsenek 100%-ig biztos adatok. :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hete #73390 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hát persze,még a GyU-ba is kell egy kis vérfrissítés :wink:

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hete #73379 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Kincső:Tudom, :lol: az amelyikkel nem szabad OFFolni...
Na akkor:

Minerva írta: Az enciklopédia szerint nincsenek női kószák.


Akkor most kicsit felujulunk mert Annáék meg én is női kószárol irunk...Nem baaj... :)
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hete #73378 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
nincsenek nôi kószák???? :evil:
Pedig már elkezdtem írni egy sztorit,aminek persze egy nôi kósza a fôszereplôje.....Affranc...

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hete #73377 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Egy bizonyos másik történetben - amelyet nem nevezek meg, mert nem akarom, hogy megint vita legyen belőle, hogy jó-e avagy rossz (de legalábbis Telu biztosan tudja, melyikre gondolok :wink: ) - szóval ebben a bizonyos másik történetben szerepel egy óriás és egy ember gyermeke (azaz egy félóriás) :arrow: miért ne lehetne egy hobbit és egy ember házasságából származó ivadék? :wink:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hete #73353 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ja... bocsy.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.403 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére