Kószák Szövetsége

Több
22 éve 3 hete #72317 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Megyeget megyeget....mármint a történetem.....van belöle pár rész kész...hogy az az eleje vagy a közepe hátulja arrol lila gözöm sincs....most éppen a Mória melletti részecskémet irom....

2 kérdés:

1.:Halbarad (az a kósza aki a 30 dúnadánnak a vezetője volt akik segiteni jöttek...Holtak Ösvénye) kb.. hány áves kell hogy legíen?
2.:A könyv szerint a Fekete Lovas nem = a nazgúlal mert a nazgúlok Fekete Lovasoknak álcázzák magukat....de akkor vannnak olyan Fekete Lovasok is akik nem nazgúlok....Nem??????
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hete #72270 Írta: Szú
Szú válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ugye elmegyünk majd a film premierjére?Ugye?,?? :wink:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hete #72239 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
SESY KIB. JÓ AZ ALÁÍRÁSOD!!!!!!!!

Oké, oké, moderálom magam, becsszó.
Csak hát ha egy Mátrix-rajongó egy másikkal összefut... :twisted:

Robin hova a manóba tűnt mostanában? Na majd én kezembe veszem az ügyet...(jaj szegény fejének... :-) )

Engem meg csak nem száll meg az ihlet...

Most jutott eszembe milyen jó lesz télen egy kószás tali egy jó meleg étteremben gyertyafénynél... :wink:

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hete #72233 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Yao írta: Ha jól látom a tali utózöngéje van még a toplista elején!Ha már itt tartunk,mondhatna valaki valamit róla!Egyrészt nincs kedvem viszaolvasni,másrészt időm sincs rá!
Szóval előre!Bár vannak már infóim,de hát másokét is akarom hallani!


Kitől is vannak a Te infóid...??? :wink:
De ez nem a táboros tali, hanem ami a Margit-szigeten volt-ahová a szülők is jöhettek. Mi meg Yavival bealudtunk... :oops: :arrow: előző este buli volt!!! :twisted: Na!

Fénykéező meg sajna nem volt nálam...de a táboros képeket mindjárt elküldöm Svinnek! (ami mondjuk nem sok...mert lemerült az elem az első estén :x )

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hete #72075 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Képzeljtek, láttam ERU-s rendszámtáblájú autót!

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hete #72072 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Minerva: Mi lenne a másik szüleje? Merthogy tünde-kósza párosításból már minden hely kiadva.

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hete #72061 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Lenne egykérdésem. Az úgy oké, hogy egy kósza csak félig dúnadán? Mondjuk az apja révén...

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hete #72027 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hi my dear kószák!

Igaza van Brisának,termelhetnétek már a sztorikat!Én olyan kíváncsi vagyok!Legalább valami összefoglaló jellegű cselekményvázlatot!Please!

Nevek:Télleg tök buli lehetne,ha valakinek ilyen GYU-s második neve lenne!De nem biztos,hogy létező szereplőről...mondjuk,mint itt egyesek a nicknevekkel:vessük rá magunkat a Szilmarilok hátuljára,aztán hegyibe!Valahogy ez sokkal egyénibb,meg aztán így elkerülhető,hogy harminc Éowyn futkározzon a körzetben :) .

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hete #71972 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Dae-elena írta: Minerva: hogyne, hogyne, hogyne!!! Télleg, mi van má' azzal a sztorival? :wink: :twisted:

Nehehehem találom! És még le kell gépelnem!!! :bawling: :bawling: :bawling: :bawling: :bawling:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hete #71933 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ha már majd mindenhova bejelentkeztem,nehogy már ide ne... :twisted: !

Hali minde Kószának!

Mi helyzet mostanság errefelé? Ha jól látom a tali utózöngéje van még a toplista elején!Ha már itt tartunk,mondhatna valaki valamit róla!Egyrészt nincs kedvem viszaolvasni,másrészt időm sincs rá!
Szóval előre!Bár vannak már infóim,de hát másokét is akarom hallani!
Brisa:aggódásra semmi ok,az enyém momentán már 3/4-edkész állapotban van.Még pár Kószával kell diskurálnom,utána majd leadom az egészet :D !

"Az okos ember elvégzi a sors álltal reárótt feladatot.A bölcs ember másokkal végezteti el maga helyett" :twisted:

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hete #71890 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Név-ügy: én egy ideig komolyan gondolkoztam, hogy ugye az már megvan, hoy két leánykám mindneképpen lesz, és a nevük is megvan, hát az egyiknek Éowynt akartam adni második névként... tudjátok, a második név olyan, hogy alig van szó róla, legfeljebb annyiban, hogy a nehezebb felfogású hivatalos ügyintézőknek háromszor is el kell mondani, mire megértik... De vágyom én egy ilyen névre! :twisted: :roll:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hete #71887 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Névvel kapcsolatban: én is nézegettem a Magyar utónévkönyvet, hogy van-e valami GyU-s névre hasonlító, de csak a Fridolint találtam (mint Frodó :? ), és mondjuk Szabó Fridolin nem a legjobb párosítás szvsz, de valami "egzotikusabb" vezetéknév esetén megfontolandó :wink: (végülis becézhetem Fridónak vagy akár Frodónak is... :roll: :) ).

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hete #71884 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ami a névadást illeti, én pl. ismerek olyan lányt, aki felvette második nevének a Hermionét...az se semmi.Bevallom én is gondolkodtam egy szép Gy.U.-s lánynéven ha esetleges leendő utódaimnak, de hát ez csak KÓSZA gondolat volt...elmennék azért tanárnak, hogy egyszer egy Kertész Gandalfot kihívhassak felelni... :-)

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hete #71879 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok!
Képzeljétek, ma elindultunk a Várba a mesterségek Ünnepére, és mikor leszálltunk a csepeli HÉVről, eleredt az eső. De Csepelen még hétágra sütött a nap, így nem is volt nálunk esőkabát, de még csak pulcsi sem. Felszálltunk a buszra, de anyu aggodalmaskodott, hogy nem fog elállni. Mondtam, hogy biztos el fog állni, és eszembe jutott, hogy Eruban még sosem csalódtunk, mondtam is, hogy majd ő elállítja. És elállt az eső... :) (Persze ez csak véletlen volt... :wink: )

És Arwen, nem olyan lényeges, de olvass jobban vissza, ha érteni akarod! :roll: :wink:
Szió:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hete #71877 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok!

Asszem mostanában igencsak hanyagolom a Szövetséget, erre Brisa is felhívta a figyelmemet(köszi Brisa!).

Most megpróbálok egy kicsit bekapcsolódni a dolgokba.

Elmesélnék egy vicces történetet:
Nyaralni voltam júniusban egy üdülőparkban, és volt ott egy iszónyúan hülye gyerek(Achillesnek hívták, szégyenlem is, mert azon a napon születtem). Meg megismerkedtem 2 lánnyal is(ők normálisak voltak). Ők mesélték, hogy ennek az Achillesnek a szülei mániákus GYU rajongók. Ez még nem is lenne baj(vagyunk még ezzel néhányan). De állítólag van egy 2 év körüli kisfiuk is (Achilles kb. 11 volt), akit Gandalfnak neveztek el, mert ő a kedvenc szereplöjük. :D Szentem nem semmi.

Már nagyon várom a GYU video megjelenését! Jövő hét kedden jelenik meg, hha minden igaz. Ugye?
Én csak szerdán fogom tudni megvenni, de az tuti, hogy azonnal megnézem! Most már jópár hónapja azzal próbálom kielégíteni magam, hogy az angol forgatókönyvet meg a könyvet olvasom.

Nálunk az üzletegbe egy csomó helyre az van kiírva, hogy már megjelent. Nem értem. Amúgy ugyan akkor jelenik meg a többi országban is, mint nálunk?

Bocs, hogy ilyen sok OFF dolgot írtam, de nem vagyok még benne a dolgokban. Olvastam valamit valami Ithiliai katonákról meg nem is tom még miről, de nem igazán értettem. :?
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #71833 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Minerva: hogyne, hogyne, hogyne!!! Télleg, mi van má' azzal a sztorival? :wink: :twisted:
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #71830 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Skacok, már félig megrajzoltam a kószámat! (a sztori bezzeg még sehol... :oops: :oops: :oops: :oops: ) Felrakhatnám vhová a drágaságot, ha kész lesz?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #71807 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Telumehtar írta:

Yavanna írta:

Telumehtar írta: Ja és Cica sajnos nem fényképezett....


Naná hogy nem, ugyanis aludt! [size=9:1qjt6bzn]Ahogyan én is...[/size] :oops: :mrgreen:


:lol: :mrgreen: Ami le is van fényképezve...hehe..... :twisted:


Árulás! Árulás! :bounce: Erről nem is tudtam! Sajnos készült már rólam alvós kép és nincs mit tagadni elég hülyén nézek ki rajta! :? :sleepy: Előre félek! :triste:

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #71796 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Yavanna írta:

Telumehtar írta: Ja és Cica sajnos nem fényképezett....


Naná hogy nem, ugyanis aludt! [size=9:2z1oz90d]Ahogyan én is...[/size] :oops: :mrgreen:


:lol: :mrgreen: Ami le is van fényképezve...hehe..... :twisted:
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #71789 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Brisa írta:

Kincső írta: Jó lenne tudni, de én nem tudom, és szerintem ha egy minas tirithi katona (márpedig a férfiak, ha nem is főállású katonák voltak, értettek a kardforgatáshoz) el akart menni Ithiliába harcolni, nem azt nézték, hogy númenori vér folyik-e az ereiben avagy sem. Nem igaz :?:


Igazad van, de ettől még nem lesz kósza! Hanem csak simán katona.


Jó ha már ennyire nem jutunk dűlőre akkor folyik N.-i vér az ereiben. Igaz hogy ezzel a szócsavarással a mélyen tisztelt "simán katonának" nem volt Faramir a vezére, mert ő a kószák vezére volt - de nehogy válaszolj :) , mert úgyis csak kötjük az ebet a karóhoz, és zárjuk le a vitánkat. :wink:

Hát most éppen nem a legalkalmasabb a Margit-sziget az alvásra... :? de majd elhúzza az árvíz a csíkot. (Nem volt ez egy kicsit képzavaros? :roll: )
Szió:
Kincső

"...asztaltalan szó-malaszttal..."
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #71786 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Telumehtar írta: Ja és Cica sajnos nem fényképezett....


Naná hogy nem, ugyanis aludt! [size=9:9tr2majw]Ahogyan én is...[/size] :oops: :mrgreen:

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #71775 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Brisa írta:
Telu: Az a nazgúlos dolog nekem is sántít. Viszont az, hogy "rossz embernek" nézik a kószádat... nos az már Aragornnal is előfordult már. :wink:


Értettem...én sem nazgúlra gondoltam igazán csak olyan emberrel akivel nem szivesen találkozik az ember.......Mármint lásd Aragorn in Bri.....(Persze az én kószám nem fog pipázni...)
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #71768 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Brisa:Thaur képeit ha kölcsönadja (igérem baromira vigyázok rá) akkor eljuttatom scennerhez.....
A másik meg hogy az én történetem meg készülödik....csak még nagyon kezdetleges...

Rayan:Nem hibáztatlak......Ha meg készen lesznek akkor tedd fel öket....

Ja és Cica sajnos nem fényképezett....
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #71748 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Rayan: Ha meglesznek, csak rikolts egyet, jó?

Telu: Thaur képeit szkenner közelébe is el kellene juttatni.

Cica nem fényképezett?

Ja, és még valami: több mint 50 kósza tagja a Szövetségnek, ennek ellenére csak 11 személy sztorijáról lehet olvasni. Mit csinálnak a többiek :?:

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #71746 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
OFF:/ Telu, én igyekszem, hidd el, de borzasztó árakat kérnek 1 tekercs filmért. Most adtam be 2 darabot az előhívóba (szlovákiás képek), és ez is több ezer pénzembe kerül. Anyagi gondok. Nem rajtam múlik. :disagree: /ON

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #71737 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Brisa írta: Esgal: Persze, ha odaadod, beszkennelem.

A 4. kósza tali asszem júl. 13-án volt, amikor is a Margitszigetre (csak túlélje nekem az árvizet! :roll: ) mentetek végül, és két szülő (az egyik Rózsa, Kincső anyukája) is jelen volt.
(Sajna én nem tudtam ott lenni.)


A másik szülő pedig Lili anyukája volt......Nos két ember fényképezett....az egyik Thaur és megkértem hogy a szeptember 1.-ei talira hozza magával öket...A másik személy pedig Rayan volt de az ő képei felöl nincs hir...Rayan:Képek?
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #71735 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ja,az...azon én sem voltam,nyilván ezért nem tudtam rögtön...
Akkor kösz a szkennelést!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #71734 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Esgal: Persze, ha odaadod, beszkennelem.

A 4. kósza tali asszem júl. 13-án volt, amikor is a Margitszigetre (csak túlélje nekem az árvizet! :roll: ) mentetek végül, és két szülő (az egyik Rózsa, Kincső anyukája) is jelen volt.
(Sajna én nem tudtam ott lenni.)

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #71731 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
4.kósza tali?Az melyik volt (szori,én csak a helységnevekről tudom ezeket beazonosítani)?Egyébként Brisa:Készek a képeim a táborról,nem valami jók,de azért majd átadom őket Szegeden,és azután,ha megtennéd és beszkennelnéd az jó volna.
Egyébiránt ilyen Erus sztorim nekem is van...múltkor a kocsiban ülök anyámmal,és látom,hogy az előttem lévő rendszáma ERU-666...érdekes párosítás,anyám meg nem értette,mit nézek...

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #71730 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Most látom csak, hogy a 4. kósza taliról nincsenek fent a képek a kószás oldalon. Pedig állítólag készültek...

Ki mit tud erről?

Ha csak be kellene szkennelni, én be tudom. Ha már bevannak vagy digitális géppel fotóztatok, akkor küldjétek már el Svinnek a képeket. JÓ?

Brisa
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.483 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére