Kószák Szövetsége

Több
22 éve 1 hónapja #68672 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Kószák!Nagyon jó a kósza-oldal!Meg a sztorik is jók(bár még nem igazán merültem bele az olvasásba... :oops: de amit láttam,tetszett!)
:bounce: csak :bounce: így :bounce: tovább :bounce: !!! :bounce:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #68640 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Jajj, betettem az Előszavát, majd mondjátok meg milyen légyszi! :oops:
Rajzokat, hogy lehet feltenni?

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #68638 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Üdv a klubban.
Arwen, Veled is!:-)

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #68608 Írta: Morlhach
Morlhach válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Szóval...én az oldalt elég régóta nem látogattam,mivel a netem hiányzott...
Most megnéztem az oldalt és örömmel vettem tudomásul,hogy egy klubszerű "Kószák Szövetsége"c. dolog jött létre... :)
Ebbe szeretnék jelentkezni,ha még lenne hely,igény rá.
Nem tudom,most mit írjak,azt hiszem az emilcímem mellékelve van a nevemhez,úgyhogy én várok a hozzászólásomhoz egy válaszra.
Most kb egy hétig nem leszek itthon,csütörtökön leszek netközelben,akkor chatre felmegyek és megismerhetnek az arra jelentkezni vágyók:)hú,de stréber egy szöveg volt ez:)
na bocsi,kicsit fáradt vagyok e tájban,most jöttem egy koncertről:)... :D
Puszi,csá,majd jövök,sziasztok GYU-fanok!
Ai na Vendui' Dún'adans! stb.ect.
Auta i lóme...Aiya Eldarie ar Atanatar! :)

"Nem halott az,mi fekszik örökkön,a Halál sem ér át végtelen időkön..." /Necronomicon/
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #68580 Írta: Nuwanda
Nuwanda válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
S jő.

"I went into the woods, because I wanted to live deliberately."
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #68579 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Megint én vagyok, csak regisztráltam az eredeti nevemen, ennyi idő latt rájöttem, hogy ezt úgysem jegyzi meg senki!:-)

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #68572 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nuinladien:most elképzellek ahogy mindet erődet összeszedve küzdessz és lépkedsz fölfelé a vulkánon,miközben beléd csap a gondolat,gyűrűdre nézel és lejjebb csúsztatod.Marha jó. :lol:

I make my own luck.
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #68569 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hali Közéőfölde jövő-menhői!!! :D


Most értem haza a kéthetes családi nyaralásból, ezért nem írtam, nem, mert hanyagolom a szövetséget, de most már (egy kis ideig) itthon vagyok, és remélhetőleg naponta fel tudok majd járni.

Megkérnék valakit ha lenne szíves tájékoztasson a talikról és a táborral kapcsolatos feljeményekről.


Most megyek, asszem beájulok az ágyba.


Ja, még valami!


KÉPZELJÉTEK, MEGMÁSZTAM SANTORININ A VULKÁNT A KV-EL!!!!


(és fölhúztam a gyűrűmet, hogy ne vesszen el, hehe:-), najó, szal bedobni nem lett volna hova, így maradt ez:-) )


Szerintem nincs még egy olyan abnormális ember a világon, aki 38 fogban árnyékban (árnyék természetesen sehol sincs) megmászik egy tengerből kiemelkedő tufahegyet dél felé, könyvekkel a táskájában, miközben vulkáni törmeléket szed...de hát ez vagyok én...

Mondjuk elég furán nézhettek rám egy hajón, amint szinte bőgök a könyvön, ami valamiért elsőre nem volt így, de hát visszafogtam magam...


Gyerekek, ilyen még soha nem volt, de most majd kibújok a bőrömből, olyan jó itthon :D :D :D :D :D :wink:

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #68456 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Gekko, most hogy te is kósza lettél, íme a tevékenységi lehetőségeid:
:arrow: nézd meg a kószás oldalt (a főoldalon van a link)
:arrow: dolgozunk az ún. Kószák Könyvén, aminek az a lényege, hogy a harmadkor dúnadánjainak (kószáinak) életét írjuk le. Tehát neked is van egy kószád: XY (találj ki valami jó kis nevet), aki a Gyűrűháború előtt, illetve alatt ezt és ezt tette, ezt és ezt tapasztalta stb. Játékszabályok: nem ütközhet sehol Tolkien-nal, nem lehet féltünde a kószád, és Elrond sem lehet a nevelőszülőd (az utóbbi kettő már nagyon "megterhelt" terület). Ja, és ne legyen 100 oldalas a történeted. :wink: (A kószás oldalon a Kószák Könyve link alatt olvashatsz egy-két példát.) Sokunk története kapcsolódik egymáshoz. Ezért is érdemes figyelni a már felrakott történeteket (és pontosan ezért kéne mindenkinek minél előbb felraknia a sajátját, vagy legalább a vázlatát).
:arrow: imádunk személyes találkozókon részvenni. A kószák havonta egyszer mindenképp találkoznak. Gyere el te is.
:arrow: szeretjük a kirándulásokat és a táborokat is. Szívesen látunk téged is.
:arrow: a Kószák Szövetsége része az MTT-nek (Magyar Tolkien Társaság). Oda is várunk.
:arrow: ezeken kívül pedig vegyél részt a tolkien.hu életében, alkoss a különböző művészeti és tudományos területeken, ha van hozzá kedved, energiád, tehetséged és örömedet lelnéd benne.

Üdvözlünk köreinkben!

És nemcsak téged, hanem mindenkit, aki mostanság kérte felvételét a Kószák Szövetségébe.

U.i.: A Profilotokban töltsétek már ki a 'Bemutatkozás' részt is, lécci!

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #68431 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Most vadiúj vagyok itt. Még nagyon zöld vagyok. :mrgreen:
Szóval itt vagzok, és nagzon tetszik, bár még nem nagyon értem. :oops:
Egy kis segítség nem ártana...

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #68341 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
heheheeee! Lassacskán jön a történetem! heheeheheehehehe! :)
Örülök, hogy végre leírtam! De még korántsem nincs kész!... :lol:

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #68303 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Svindler írta: A Koszas weblap galeriajaba felkerultek az MTT-n keszult fotok.

www.tolkien.hu/app/koszak/index.php

Az enyémeket is beszkennelte Laegolas:
kep.tar.hu/sil78/index.phtml?aid=27527281 - vöröskővári tali
kep.tar.hu/sil78/index.phtml?aid=27527287 - MTT-s képek

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #68243 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Felraknám én is a történetemet (bár még igen kezdetleges állapotban van), csak az a baj, hogy nem ezen a gépen van, és amelyiken van, az éppen rossz!!! :evil: :rmad2: :nono: :confused2: És félek is attól, hogy esetleg le fog róla törlődni, vagy ilyesmi!! Der megígérem, ha épségben ''visszakapom'', ennek örömére fel fogom tenni :)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #68169 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Az enyém egyik kis darabja is jön nemsokára...Vagy nagyon sokára...[/b]

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #68141 Írta: Ringbearer
Ringbearer válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Jajj, de régen voltam itt!
Én annyit gondolkoztam a történeten, de nem jut semmi értelmes az eszembe.. :oops:

"Be the change you want to see." Gandhi
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #68062 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nya, én is felpakoltam a kemény 2 fejezetemet :)
Brisa: örülök, hogy hazaértél :D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #68046 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Udv my dear koszak!
Svin,neztem az oldalt,kiraly,gratula!
Mindazok,akik oda irtak:tetszettek a muvek,legalabbis ami eddig megvan belole,tovabbi jo munkat!

Namarie!
Esgal

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #68028 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
A Koszas weblap galeriajaba felkerultek az MTT-n keszult fotok.

www.tolkien.hu/app/koszak/index.php
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #68027 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nagyon helyes, nagyon helyes! De csak akkor leszek elégedett, ha már többet, SOKKAL többet látok fent! Szóval mozgás kószácskák, mozgás! :cooljump: (Lehet, hogy kölcsön kéne kérnem Batti korbácsát? :evil3: :mrgreen: )

Cica, aieless, Sesy és Léli pedig kap egy buksi-simogatást. :itscool: A többiek addig nem, ameddig nem látom a műveiket. :nono: :D

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #68022 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Brisa: kérésed, számomra parancs! Már fenn is van a vázlata! :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 2 hónapja #68014 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok kedves Kószák!

Nagyon sajnálom, hogy nem tudok annyit jönni, mint régebben! :(
Amúgy most értem haza 2 hét nyaralásból, úgyhogy egy idejig megpróbálok többet jönni.
A Szöv. weboldalát megnéztem, egyszerűen fantasztikus! :D
Lenne viszont néhány kérdésem(és kérésem):
-Mikor lesz a szeptemberi tali? Ha meg van az időpont, nagyon kérem, hogy valaki küldjön nekem egy privit! Plíz! Előre köszke!
-Tudja valaki, hogy hol találhatok a világhálón tünde-betűtipusokat? Nagyon fontos lenne!
Hát, asszem egyelőre ennyi.

Köszi, és üdv a Kószáknak! Eru legyen veletek!( Meg az erő is, de az egy másik történet :D )
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #67988 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Én is feltettem! (közbe irtam is hozzá, éljen)

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #67982 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Feltettem én is a történetemet a kószás weboldalra (örülj, Brisa! :) )
Még NINCS KÉSZ, sőt eddig gyk. semmi sem történt :) .
Címe az meg aztán abszolút nincsen :) majd a végén adok, addig is ,,Cíííííííím??? :) :) " címen találhatjátok meg :mrgreen:

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #67924 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy szerepel-e bárkinek a történetében Nősziromfölde, mert én oda szeretnék beszúrni egy háborút. Habár a kor még egyáltalán nincs meg, a szereplő nevét, és egyéb kalandjait is ki kell találnom :) Szóval nekem eddig csak a nősziromföldi háború fix. Szóljatok, ha valakinél ez máshogy áll. Köszi, sziasztok!!!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #67918 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ejnye kószácskáim, hát erre kell hazajönnöm? Az új kószás oldal már majd' 2 hete kész, erre még egy sztorit (vagy legalább részletet, vázlatot vagy valamit) sem látok fent. (Na jó, Léli már kegyeskedett felrakni egy összefoglalót. :wink: ) Ellenben itt sorra kínálja mindenki olvasásra az övét. Lassan már csak a megrendelésekről fog szólni ez a topik. :D

Szóval Sesy, aieless, Cica, Rayan, Dín, Brandír és a többiek: látni akarom a remekműveket a kószás oldalon! Nem baj, hogy még nincs kész, hogy még változni fog, hogy csak a vázlata van meg, sőt az sem, ha csak a kósza neve, vagy a sztori alapötlete van meg. Látni szeretnék mindent. Csak így tudjuk elérni, hogy lássuk az összefüggéseket. Hogy lehetőleg ne legyen ugyanazon a helyen, ugyanabban az időben egyik történetben béke, a másikban meg harc.

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #67890 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sesy: ez nagyon tecc! Nagyon ügyes vagy! :wink:

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #67702 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Sesy Olórea írta: Nagyon jó az oldal!

Ha valakit eseleg érdekel, a kószás sztorim www.extra.hu/lothlorien/irandil.htm ezen az oldalon elolvasható (csak két fejezet)

Elolvastam, nagyon tetszett.Amúgy milyen oldal ez, mit lehet itt csinálni?
Az általános téma a kószák?

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #67638 Írta: Sesy
Sesy válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
aieless: uhh, akkor tényleg nem aktuális :) ez az elhagyás nem olyan rossz ötlet, esetleg lehet majd rla szó :) ))))

~ hallom a hangodat, érzem az illatod, alattam hintaló, ölemben csillagok ~
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #67632 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Jaj (nekem MIÉRT nem jut soha semmi egyszerre szembe??? )
SVIN: nagyon szép a kószás oldal!!! Kiváltképpen a háttérképek. Már akartam mondani, hogy hatalmas webmasteri munkádért nagyon tisztellek ám!! :) (az én két és fél weboldalam a halál szélén áll :) )
Csak engem kihagytál a tagok közül :)

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #67631 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hát, akkor valszín nem stimmel... nekem elég hülye az időpontom, pontosan a Gyűrű-háború legvége...
Na mindegy.. Akkor magányos maradok :) :)
(Esetleg nem akarsz eldobni valamit?Én majd megtalálom, és villogtatom nyomolvasókészségemet :) )

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.426 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére