Kószák Szövetsége

Több
22 éve 3 hónapja #62703 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Juhúúú!
Végre elkezdtem írni a kószás sztorimat :) :)
megírtam 6 kemény A5 oldalt! Ez már igazán haladás :)

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62678 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Rayan: annyit mondhatok, bár megértem a helyzetet :twisted: (ugye, nem is vagyok nagy arc :) ) , ha az enyémet fel mered olvasni, esti hűsítőként iszom ki cseppenként a véredet. :twisted: :lol: :twisted: :D
De komolyan. Igazi kószastoryt keress, az enyém úgyis sablon :wink:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62642 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Léli: Amennyire megvan.. :? :wink: (Nekem mondtam(írtam), hogy csak részletek vannak, és különben is... :wink: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62588 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Rayan: történetem elejét megnézheted, megfelel-e felolvasásra, de mikor tudod? Mert ugye én még kézzel irok...

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62550 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziget? Oda jó lenne egyszer elmenni! Na, talán a Bátyám....!!!!!
Fru :)
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62534 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Engem elengednek!! Hála égnek!!!!
Csak sajna a június tutira nem jó. Másik kettő igen, úgyhogy reménykedek!!!!!!!!
még valami: hánytól hányig lesz idén sziget? csak mert asszem Yavanna mondta, hogy ő megy ,gondolom még többen is ( én csak akkor, ha a nagybátyámék felleépnek, de ez rohadtul nem valószínű :) :) )

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62521 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Akkor, úgy mit Yao, életjelet adok magamról!!!!!!!! :) Olvasom ezt a fórumot, a találkozásokat, bár ott most a túráról folyik a szó!!!!! Szóval, ITT vagyok!!!!!!!!! És szeretnék én is kószálni.
Fru :)
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62506 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Rayan írta: Úgyhogy nagyon szépek kérek mindenkit, dobjon meg egy-két történetrészlettel! És majd kiválasztom, melyik/melyek kerül/nek felolvasásra.

Én esetleg odaadhatom a miénket (Eiával írjuk). DE:
1.: Eia: lehet?
2.:Brisa: Még mindig nem válaszoltál arra, hogy Ara, és Gandi viselkedhetnek-e úgy, ahogy leírtam.

Rayan írta: Viszek pár rajzot is az MTTAÜ-re, ha esetleg számít valakinek (Mondjuk Léli :) )

Várom! Végre lesz rjz, amit bemutathatok! Jut eszembe: Ari! Ugye jössz Szegedre? Ha igen, akkor légyszi hozz magaddal 1-2 (tucat (na jó, nem kell ennyi :D )) rajzot!

Rayan írta: És Szegedre menő, Budapesten gyűlő Kószák: jelkezzetek légyszi, névvel, telszámmal a Találkozásokban! Kösz :)

Itt nem lehetne? Vagy privátban kéne inkább?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62500 Írta: Fio
Fio válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Rayan: nem te leszel az utolsó a beküldésekben :wink:

"Egy vonatnál nem az a fontos, hogy merre megy, hanem hogy legyen bátorságod felszállni rá!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62470 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Skacok!
Nagyon gyorsan kénének adatok+igenek/nemek.

Svin ugye gyűjti az anyagot a Kószák oldalához, és ti ugye külditek neki? (Én lusta disznó vagyok, valószínű utolsóként fogom beadni az anyagomat :mrgreen: ) Ezt persze belefoglalom az előadásba.

Névsor!!! Ki szedi össze? És minél hamarabb szeretnék kérni egy pontos létszámot! Kösz!

Kószasztori-felolvasás: Ne kérjétek tőlem, hogy a sajátomat olvassam fel. Még előttetek csak-csak elolvasom, meg ösztönzés gyanánt is, hogy írjatok már végre, segítsük egymást ötletekkel stb...De ne akarjátok, hogy az enyém legyen felolvasva annyi vendég előtt, mert nem tartom magam olyan jó írónak, és még a legnagyobb írók is általában hevesen tiltakoztak, ha a saját alkotásukat kellett felolvasni. (Kivéve persze szívemcsücske-exhibicionista Ady Endre drágámat, aki szerette felolvasni a verseit.) Eccerűen kellemetlen és kész. Még tökéletesíteni kéne ezeket, és szeretném egy másik kósza/ák történetét elolvasni, nagyközönség előtt, na, nekem az a dicsőség :P
Úgyhogy nagyon szépek kérek mindenkit, dobjon meg egy-két történetrészlettel! És majd kiválasztom, melyik/melyek kerül/nek felolvasásra. :twisted: :twisted: Sajnos egyelőre két lehetőség közül választhatok; (mivel másét nem olvastam) vagy felolvasom Dae-ét, vagy felolvasom Dae-ét :lol: :twisted: :lol: :twisted: :lol: :twisted:

Viszek pár rajzot is az MTTAÜ-re, ha esetleg számít valakinek (Mondjuk Léli :) )

Nah, kb. ennyi.
Nazgúl, hogy érzi magát az almafa? :D

És Szegedre menő, Budapesten gyűlő Kószák: jelkezzetek légyszi, névvel, telszámmal a Találkozásokban! Kösz :)

Csók. Rayan

OFF: Ugye ettetek már az idén málnát? Ha nem, húzás a piacra :)
OFF2: Legutóbbi talinkról egyik kedvenc beköpésem a Ki/Kivel/Hol/Mikor c. játékból származik:
Bombadil Toma Elronddal a Déli Fertályban éjjel 12 órakor fekve kószál. :lol:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62273 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Yao: az egyetlen, amit tenned kell (és amit már megtettél), hogy életjelet adsz magadról :) Kb. ennyi a belépési feltétel, és nem árt, ha eljössz mondjuk a következő kószatalira, ami itt és a Találkozásokban is párhuzamosan szerveződik. Meg persze előny, ha folyamatosan olvasod mindkét topicot. :)

Üdv:
Rayan

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62272 Írta: Liang
Liang válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hali mindenkinek!

Szeretném megkérdezni az illetékesektől hogy milyen módon lehet a Kószák Szövetségébe belépni.Mivel szintén nagy "Kósza rajongó" vagyok,gondoltam megpróbálom itt.
Ha belehet lépni valahogy akkor azt írjátok meg nekem.Előre is köszönöm!

Üdvözlettel, Beid, A Régi Korok Bajnoka
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62267 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Arwen: Sorstársak vagyunk! Én sem tudok elmenni a táborba, nagy valószínüség szerint! :cry: Szüleim nem hiszem, hogy engedik! :( De nekem legalább lesz netem, remélem!
Fru :)
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62193 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Cica! NEmtom, miért nem szeretek...valahogy nem az én stílusom...egy olyan kis sztúr, mint én, inkább elrejtőzik,mint harcol, és úgy meg nincs értelme a játéknak....de talán majd egyszer megszerettetitek velem :)

Na én most el...sziasztok!

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #62188 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ja, és van még egy gond: A szüleim nem engednek el a táborra. :cry:
Hát, fáj a dolog, de azért a talikon megpróbálok mindig ott lenni.
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #62187 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Kedves Kószák!

Van egy irtó nagy problémám! Anyu azt mondta, hogy mivel júli 1-től megszűnik a 150 Ft-s kedvezmény a Matávnál, ezért lemondjuk az internetet. Így nyáron csak apuéktól(2 hetente járok hozzákuk), szeptembertől pedig csak a suliból tudok majd netezni(bár ott meg nagyon rosszak a gépek, általában nem hoz le egy csomó oldalt). Ez így elég bibis lesz, ezért szeretném mindenkitől kérni a toleranciát. Köszi!

Nade nam síránkozom, addig még van 3 hét! Addig is megpróbálok minél többet jönni!

Yavanna: Asszem, még nem válaszoltam a kérdésedre: Nos, a talin, amikor Activityztünk, Fiona le akarta rajzolni nekem azt, hogy dohánybolt. A bolt nagy nehezen összejött(minduntalan iskolát akartam belőle csinálni :D ) de a cigire nem jutott eszembe az, dogy dohány. Még azután sem, amikor megmondták, hogy d-vel kezdődik. :oops:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62186 Írta: Fimbrethil
Fimbrethil válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
üdv!
akkor végül is Pilis vagy Bakony?én bakonyra szavazok ha számit még, és idöben nekem aug vége jo, vagy juli 2. fele,remélem sikerül összehozni

Aki Istenhez beszél, arról azt mondjuk, imádkozik,
akihez Isten beszél, arról azt mondjuk, megőrült.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62165 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Finduilas írta: Brisa! Megbeszéled ezt Svinnel?


Írtam neki.

És mi van akkor, ha megszavazzuk az egyik időpontot, aztán kiderül, hogy akkor nem lesz már sehol hely?

Dae, felhívtad őket?

Fru: Persze, hogy jöhetsz!

Esgal: Én úgy értettem, hogy priviben keresd meg! Magánügyekkel ne terheljük meg a topikokat, amikor van privi is! (Ezek a Moderátorok jobban hatottak rám, mint hittem. :? :roll: :wink: :lol: )

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62113 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Léli!Brisa írta,hogy téged zargassalak vele:GYU témájú rajzok mikorra kellenek?És hogy tudom eljuttatni?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62105 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Fin! Kicsengettek!Privátban megadtam a címem.

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62103 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Fin! Még mielőtt kicsengetnek, írok a beszélgetősbe! Privátban megadtam a címem.

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62098 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Aiya!
Én most vagyok FÓRUMON idén utoljára. Tök szívesen csatlakoznék a Kószákhoz, nyár lesz, talán elengednek!

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62094 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Szerintem is jó ötlet ez a szavazós topic. így tudjuk leggyorsabban eldönteni, melyik időpont a legjobb a legtöbb kószának.
Gondolom, hétvégékben gondolkodunk, ezért írok is három időpontot:

július 25-28.[color=#][/color]

augusztus 1-4.[color=#][/color]

augusztus 22-25.[color=#][/color]

Szerintem ennyiből már mindenki tud választani. Javaslom, hogy akinek több időpont is jó, az többhöz is jelentkezzen!

Brisa! Megbeszéled ezt Svinnel?

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62062 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hm, szerintem nem attól kósza valaki, hogy beválasztják.e ide meg oda... Középföldén sem volt ilyen... No persze itt gondolhatják máshogy, s a találkozó engemis érdekelne
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #62032 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Emberek, az időpont így nem nagyon fog menni :)
Brisa, nem beszélnél Svindlerrel, hogy alkosson nekünk egy szavazást (mondjuk jövő hétre) arról, mikor menjünk?
lehetőségek mondjuk:
júl. vége
aug. vége
aug.eleje
satöbbi, mik vetődtek még föl??
És mehetnénk akkor, ami a többségnek jó.. Sajnos mindenkinek nem lesz jó.. (nagyon remélem, nem NEKEM nem :mrgreen: )

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #61952 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Elfelejtettem megkérdezni: Attól még, hogy én nem vagyok kósza, én is mehetek?
Fru :)
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #61951 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Tehát akkor ez egy hetes, pár napos program lenne?? Ezt nem tudtam! Augusztus vége ne legyen, akkor matekom van. Anyámat megkérdezem, mikor megyünk nyaralni, és akkor megmondom a pontos időpontokat, ami nekem jó.
Ja, és milyen típusú táborba megyünk?? Hegymászás, barangolás, számháborúzás, ilyesmik, ugye?
Fru :)
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #61920 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nekem ugyan nem tiszta, hogy júli végéről miért nyergeltünk át aug. végére (akkor valszeg csak Fio fog ráérni), de ha vki nekem megmondja, hogy PONTOSAN hova akarunk menni, vállalom a telefonálgatást meg az alkudozást. Apámuramnak sok betege volt abban a közegben, hátha be tudja dobni magát. :)


(Svinnek pedig a bemutatkozást kell most elküldeni, ugye?)
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #61863 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Lassan végtelenitjük a kérdéssort. Mert újra előjön a kérdés, milyen tipusú tábor legyen. Meg kb. hányan leszünk. Én olyan 40 főre tippelek. Nekem eddig a kulcsosház tetszik a legjobban az ajánlatok közül, mert ott a legvalószínűbb, hogy csak mi leszünk. Nomeg, hova? Szempont lehet az elérhetőség, csak ezt honnan vegyük, mert sokan nem budapestiek. Hegység legyen szerintem...
Ja, a www.kulcsoshaz.hulap rengeteg helyet kínál, aktuális árakkal.

[size=9:3gsjf5t2]Már megint pattogok, de sietni kéne, hogy legyen hely![/size]

Időpont: aug eleje nekem se jó. Ne gyűjtsük össze, ki mikor nem ér rá? Táblázat, stb. Bár erősen a nyár vége felé hajlik a társaság...

Az egynapos jó!! Ismételten támogatom a számháborút. Aieless időpontja? Vagy legyen korábban az egynapos?

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #61815 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Brisa: kösz az infókat! :)
Július: hát, én júl. 21.-ig Írországban leszek, szal az stornó. De ha nagyon a végére gondoltok - akkor még az is oké! Augusztus 2. hetétől valszeg megint nem jó... :? Nehéz, nehéz...

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.397 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére