Kószák Szövetsége

Több
22 éve 3 hónapja #59592 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Cicafül: köszönöm az információt , mivel jelenleg elfoglalt vagyok, a neten keresztül figyelem az eseményeket.

Arwen! Én rendelkezem egy kósza lánnyal, ha még keresed karaktered párját. szabad is, csak felmenői között, egyszer, véletlenül egy tünde is megfordult, és ennek jegyeit magán viseli. Az északi területeken fordul elő /a nyugati partoktól Bakacsinerdőig/ jobb szereti az erdőket, ezért emberlakta településeken ritkán fordul elő. Inkább ő talál meg másokat, nem fordítva. a nevét most készítem felújítani, a régi lerágott csont ott, ahol lakom. Remélem a sztoritokba még beleférek.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59514 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok!

A Kószák Könyvével kapcsolatban:
Kedves Megyeőrzők!

Mivel múltkori kérdésemre, miszerint hónapra ponosan mikor lesz az a találka, nem kaptam érdemeleges választ, úgy értelmeztem, hogy mindegy. Most szeretnék minden megyeőrzőt megkérdezni, hogy jó lesz-e, ha nyáron lesz az a bizonyos megbeszélés?

Várom választotokat
Telcontar Léli

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59498 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Bizonyám. Csak 12 évet adjatok, s szállítsunk egy új Gyűrűk Urát. :D
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59490 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Szerintem akkor a legjobb írni, ha van ihlet! Gondoljatok bele! Tolkien sem határidőre írt.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59456 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Én úgy tudom, hogy nincs időhatár. :roll: Nem is lenne jó, ha lenne. Mindenki a maga ütemében. Lényeg, hogy igényesen és körültekintően legyen megírva! :!:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59452 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
:oops: mikorra kéne elkészülni? :oops:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59404 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Fornost az a házikó :) , ami a Füves-úton Brí után északra van!
Ott az Ésazki buckák tövében (szerintem remek hely lehet :mrgreen: )
na jó, ezt még megbeszéljük!!!
Sajna mennem kell, és csak jövő vasárnap tudok újra írni,
JÓ TALIZÁST ÉS EGYEBET!!!

UI: Eia, én vállaltam a Szinkron topicot, de Brisa mondta, hogy te is szóba jöttél! Nem akarnál segíteni? :) :)
Nézz be a topicba, ott írtam, mi az elképzelésem..
KÖSZI! HANTALE!!!!

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59398 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nemtom hol van Fornost :oops: :oops: :oops:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59397 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Aha..
És pontosan hol?
Nem lehetne például, hogy Fornostban szülessen? :)
Ott felőlem lehet akár milliós is a népsűrűség :) )))
Vagy akárhol, csak Annúminasba ne! :)
Na jó, azért még odafér :)

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59391 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
aieless: Nekem végülis nem Anorba játszódik a történetem, de a kószám hazája Anor, ott éln, úgyhogy azért kellene ott valaminek lennie... :wink: Úgyhogy 'enyhén' ütközne, mivel az én-fajt Anorban élet van, mégpedig bőven :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59384 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Én még mindig ragaszkodom a palantírokhoz, és már van is ötletem arra, hogy hogy pecázták ki őket a Belegaerből :)
De lenne egy kérdésem:
KINEK JÁTSZÓDIK MÉG ARNORNBAN a története?
merthogy bizonyos szinten egyeztetni kéne , nálam ugyanis az egész tök kihalt, egy lélek se és mindenhol csak régi épületek. Még Annúminasban sincs senki. Ez nagyon ütközne valakinek?
Téynleg, az én kószám egy második Elrondnál tartott tanácson fog részt venni, ami azután van, hogy Denethor és Szarumán lebuktak a palantírral. Elrond akkor jön rá, hogy az milyen veszélyes és be kéne gyűjteni, ezért elküldi az én kószámat meg egy-két tündét, hogy Angmarból hozzák el a (szerinte) egyetlen tengerből kiszedett palantírt. De előbb még négyszemközt közli a csapatvezető tündével (Gildaron), hogy ha egy mód van rá, ne hagyja az embert hozzányúlni, mert az nem tesz jót neki :) (azért kell mégis mennie, mert csak ő szokott arra kószálni). Persze a kószám hozzányúl, és meglátja benne, hogy a másik palantír nem a tengerben, hanem az Esthajnal-tóban van, és miután ezt Gildaron elveszi tőle, elindul a másikért. Amit még nem tudom, hogy fog kiszedni, de kiszedi, és valahogy pont sikerül neki meglátni benne az Ősi Nyugatot, amitől is teljesen hatalmába keríti a vágyakozás Halhatatlanföld iránt, és elindul a Tengerhez.
Nagyjából ennyi. Jó lenne már kitalálni egy nevet szegény kószának. :)
Szerintetek milyen?

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #59380 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Brisa: Kösz az ötletet! Igazad van, én is ezt fogom tenni! :D
Eia: Kár...
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59377 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Arwen: Az enyim menne, csakhogy már van progija, és foglalt is :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59371 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Arwen: Az én kószám is hobbitokat fog megmenteni. Méghozzá 3 kaladortermészetű gyerkőcöt a Tuk családból. (2 fiú, egy lány.) De még nekik sincs nevük. Mindenesetre én ezt a problémát úgy fogom megoldani, hogy előveszem a családfákat és a szülők nevéhez hasonlót fogok kitalálni nekik. Talán neked is ezt kellene tenned.

Brisa
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 3 hónapja #59364 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok kedves kószák!

Letelt a bünti-időm! Már nagyon hiányoztatok! :D

A történetem eleje megvan, meg némi vázlat. Nincs véletlenül valakinek egy olyan kósza-lánya, akibe az én Andurilom(most már bizti, hogy ez lesz a neve) beleszerethet? Mondjuk miközben a hobbitot megmenteni siet, egy ork-nyíltók a lova megsebesül, ő elkezd harcolni az orkokkal, és a lány a segítségére sietne. Egymásba szeretnek, a kósza-lány elmegy az Aragornos tanácsba, Anduril meg egy kicsit késik a hobbitka miatt. :wink: Ja, jut eszembe: Nem tud valaki egy jó kis hobbit nevet? Nem jut eszem be semmi jó, pedig folyton ezem agyalok. :evil:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59356 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

aieless írta: Én akármilyen túrázásra szívesen mennék, mióta túléltem a sulis rajztáborokat, akármit kibírok :) :)
Dobogókő lenne az egynapos, ugye? Amon Hen :) De ugye azért nem nyírunk ki valakit Boromir helyett, hogy hitelesebb legyen? :mrgreen:


:mrgreen: ez nem rossz ötlet :twisted:

Cica írta: Ezen kívül megkezdődött a Kószák Könyvének írása, amely Brisa találmánya (ha erről még konkrétabbat akarsz olvasni - ez most magyarul volt - akkor nézd meg az 5. oldalon asszem Lostnak írtam erről hosszabban)


Ej,ej, Cica... :D Lost nem szereti, hogy Lostnak hívjuk, én is csak azért hívom így, mert kirúgta a hóhérját :twisted: :twisted: :mrgreen:


Leli: Ha mész az MTT-re, akkor ott találkozunk!!!! :D :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59318 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hali!!!!

Én akármilyen túrázásra szívesen mennék, mióta túléltem a sulis rajztáborokat, akármit kibírok :) :)
Dobogókő lenne az egynapos, ugye? Amon Hen :) De ugye azért nem nyírunk ki valakit Boromir helyett, hogy hitelesebb legyen? :mrgreen:
És mikor?
Ezt nem lehetne valamikor június 20valahány körül?
A háromnapos is nagyon tetszik (Baján egyszer voltam, de ott nincsenek kifejezett ,,hegyek" :) :) Attól még jó lehet (hö. én az Alföldön születtem :mgreen: ) csak ott a túrázás nem tudom, mennyire lenne izgalmas (de már régen voltam, szal nem tudom).

NAGGGYONJÓ TALIZÁST ÉS BOLDOG MÁJUST MINDENKIBE!!!
Én most egy hétre Nyugatra megyek, megmásszuk a Taniquetilt, és majd szólhatok pár szót Manwénál a jóidőtök érdekében... (Ausztriába megyünk némettáborba, vmi Grossnemtommit mászunk meg és legfeljebb a némettanárnak szólhatok :mrgreen: )
Lélekben veletek leszek, gondoljatok rám is!!!
MINDEN JÓT!

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59220 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok!

Nagyon fontos!

A talira, aki jön, és van valamilyen Tolkien által ihletett műve (rajz, kis szobor, "akkori tárgy", vagy akármi), azt nagyon nagyon megkérném, hogy hozza el, mert a MTT alakulóülésére kéne a kézműves-szekció bemutatásához (van rá esély, hogy én fogom azt a galádságot művelni :twisted: )

Légyszi :( :( :(

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59189 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Kedves Astragan!

Nem nehéz kitalálni, hogy milyen célból is jöttünk létre...de azért beillesztem neked ide alapítónk (Tünde-lány/Nuinladien) kezdeményező bejegyzését.

Tünde-lány írta: Gyerekek, tudom, hogy így elsőre a címen meg fogtok lepődni, és gyerekesnek fogjátok találni a felvetésemet, de kérlek gondoljatok bele egy kicsit,és olvassátok el, amit írtam, ha mást nem, ennyit megér, kérek mindenkit.<br> Tehát elhatározatm, hogy valamiylen úton-módon megkísérlem egy csoportba tömöríteni a magamfajta javíthatatlan álmodozókat és Tolkien-rajongókat, akiknek elegük van a sok semmilyen, eltompult, idióta, minket körülvevő emberből és eseményből , és szeretnének egy kicsit, nem csak simán fórumon, hanem a fórumon belül is egy külön topicban <br>okonlelkezni.<br> igazából az egész így leírva hülyén hangzik, és tuti mindenki el is kapcsol, nincs is vele semmi célom, de szerintem fontos lenne, hogy a magamfajta emberkék-vagyunk néhányan, csak sajnos ez nem mindig tűnik fel, vagy nem mindig jönnek össze az ilyen emberkék- egy kicsit egymás között lehessenek.<br> és a fórumon sem mindenki ilyen.<br> Szóval ha valaki lát fantáziát egyfajta modern és elméleti kósza Szövetség létrehozásában, az írjon!<br>


Hogy miben vettünk eddig részt?
Volt már két kószás találkozó (ápr. 13-án és máj. 1-jén), és amint látod. most szervezzük a harmadikat :arrow: ami júni 1-jén lesz (lásd. lejjebb).
Mostanában szóba került, hogy a nyáron egy ill. többnapos, igazi kósza túrára menjünk. Ez még szervezés alatt áll.

Ezen kívül megkezdődött a Kószák Könyvének írása, amely Brisa találmánya :wink: (ha erről még konkrétabbat akarsz olvasni - ez most magyarul volt - akkor nézd meg az 5. oldalon :arrow: asszem Lostnak írtam erről hosszabban)

Brisa írta: Nekem lenne egy picit konkrétabb ötletem, amit már a Kószák Szöv-ben (de lehet, hogy a Találkozásokban) is felvetettem. Arról lenne szó, hogy mindenki írna egy (vagy több) történetet, merre járt a Gyűrűháború idején mint kósza, s mit tapasztalt a világban, milyen kalandot élt át. A kószálás útvonalát a térképen el lehet helyezni, és természetesen idő vonalat is.
A végén össze lehetne szedni az irományokat, és csapatmunkával könyvvé varázsolni. Ezt a művet hívtam én a Kószák Könyvének valahol.


Mindezek kapcsán elnyertük az (alakuló) MTT - Magyar Tolkien Társaság (mely Tolkien munkásságával tudományos ill. nem tudományos megközelítésével foglalkozik) "Kreatív Szekciója" megtisztelő címet.
(MTT alakuló ülése: júni 15-16. Szegedi Tudomány Egyetem, Angol-Amerikai Intézete - további informáci az MTT topicban)

Remélem ki tudtam elégíteni információ éhségedet! :wink: :D Ha mégsem, akkor nézegesd a topicot és/vagy gyere el a találkozóra! (helyét és időpontját lejjebb találod - szintén én követtem el)

Üdv. Cicafül

(azta! - ez nagyon hosszú lett :lol: )

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59172 Írta: Astragan
Astragan válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nézzétek el nekem, hogy a végigolvasás helyett megkérlek titeket arra, pár szóban valaki felvilágosítana arról, mikor, mi célból alakult e társaság, és milyen események részese volt már. Tisztelettel: Astragan
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59151 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Köszi! még nem tudom, hogy megyek-e, de jó lenne.
Üdv :wink:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59146 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Rogue/Arwen: tehát... a talik...

1. Kószás tali

Június 1-jén lesz, szombaton. Vörös-kővárra megyünk, és 11 órakor találkozunk a Batthyány téren és onnan megyünk föl busszal + egy kis séta... :wink:

2. Nyári kirándulás

a,
Egy napos kirándulás, ahol megyünk sokat és nemcsak ülünk. Ennek kapcsán fölvetődött Dobogókő (Dez "Amon Hen"je) :arrow: Pilis, budai-hegyek és a Rám-szakadék.

b,Több napos - eddig a szavazatok szerint a 3 ill a 4 napos a nyerő, valamint a július vége - ez még nem tuti :!: - csak javaslat. Ide nagy valószínűséggel sátorral mennénk. nem baj, ha nincs. Helyszínként megemlítésre került Baja, és szintén a Pilis - asszem. És ekkor lehetne élő szerepjátékozni, ahogy Gillz javasolta.

Összefoglalva kb ennyi. :wink: Megpróbáltam lényegretörően...

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59145 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Én Brisa Rám-szakadékját támogatom... :D (Na meg majd pont én fogok beleszólni, aki jún-júl-ban a Balatonba fürdök..)
Gillz: Az élő szjátékot szvsz mindenki támogatja :D :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59144 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Jaj, légyszíves mondjátok el nekem ezt a tali dolgot egyben! mert most már nem tudom, miről van szó, mert olyan sokat írtok. köszi.
Üdv :wink:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59110 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Na jo. Esetleg nem muszaly az a nomadolas, bar en pont a hetvegen voltam 3 napot nomadolni.

Viszont az elo szjatekot meg kene szervezni, ha van ra igeny. El kell vmikor kezdeni. Bar lehet, h eleg csak a talalkozon beszelni rola.

Pilis meg Dobogoko. Ami azt illeti, tul sokszor voltam mar ott, de ha a tobbseg meg nem unja...

A tobbnapos allonal fahazazunk, vagy satrazunk? Szerintem nyugodtan sator, sot, az asszem olcsobb is. Esetleg meg fozhetunk is magunknak. Akkor mar majnem vandor, csak cipelni nem kell.

mas: akkor viszek tortenet kezdetet. De ti is!

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59102 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
A Rám-szakadék is csúcs-szuper hely ám!

Én nazgúl ötletét támogatom, meg az élő szerepjátékot.

Yavanna: Ha sátrazni megyünk, akkor én bekéretkeznék hozzád.

Cica: Egyetértek! Mindenki, aki elmondhatja, hogy már van mit felolvasnia, hozza bátran a történetét.

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59093 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
"CicafülYavanna: Dobogó-kőre leadok egy (ill. sok :lol: ) szavazatot![/quote\n


OK. Dobogókőre én is leadok egy kalapnyi szavazatot! A bibi csak az, hogy életemben eddig egyszer jártam ott, úgy 10 éves lehettem. Ekkor csatoltak a lábamra először sílécet, én meg úgy üvöltöttem egész délután, hogy visszhangzott a pálya. Másnap mindenki előre köszönt...anyámék meg égtek! Rossz gyerek voltam! :twisted: Szóval ebből annyi a tanulság, hogy nem ismerem a helyszínt, ezért nehéz lenne megszerveznem a dolgot. De Dezzel karöltve szívesen vállalom! :wink:


"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59092 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hahó mindenki!

Sztem legelőször azt kéne eldönteni, hogy akkor milyen "típusú" legyen ez a 3 nap. Olvastam, hogy vannak páran - rajtam kívül - akik nagyon lelkesednek egy nomád túra gondolatáért... DE 3 nap az kevééés erre, iszonyú kevés. Szerintem ez az első "tábor" legyen olyan, hogy van egy fix szálláshelyünk, olyan, ami faházakkal is, és sátorhelyekkel is rendelkezik, egy olyan környéken, ahol lehet kirándulni, esetleg fürödni, ne legyen túl messze (persze ez relatív... :roll: ), és legyen megfizethető. Jól gondolom? Ezt tisztázzuk először, utána - meg közben - persze jöhetnek a javaslatok, hogy hová menjünk.

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59087 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Dobogókőn én is voltam, nem is egyszer! Tényleg jó hely! :)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59086 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nos bocsika, hogy e nehéz kérdéssort megszakítom :roll: , de eszembe jutott valami az elsejei találkozóval kapcsolatban :idea: :

Nem tudom kinek, mennyi van már kész a kószás történetéből, de akinek van belőle már valamennyi, vagy csak a vázlata (és nemcsak pár mondatban), az nem hozná el, és akkor föl lehetne olvasni. Ez most úgy jutott eszembe, hogy most lettem kész teljesen az enyémnek a részletes vázlatával. De pl. azt tudom, hogy Daejé nagyon-nagyon jó! :)

Áfi: Baja és az "Amon Hen" között nem kell döntened, mert az előbbi a 3 napos, míg ez utóbbi az egy napos kirándulás kapcsán merült fel.
Én különben megnézném megint Baját (a gyólyatáborunk ott volt - pont a Petőfi-szigeten) - mondjuk nem fűz oda túl jó emlék (előbbi :? )

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.557 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére