Kószák Szövetsége

Több
22 éve 3 hónapja #59084 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Huh, ennyi lehetőség... nem is lehet választani! :D
Dez "Amon Henjét" mindig is meg akartam nézni, de Bajáról is tudom, hogy nagyon jó hely - bár még nem voltam ott. Dönteni, dönteni... de én bárhova szívesen megyek - csak legyenek erdők + hegyek (ez szép rím volt! :mrgreen: ), meg a víz sem árt... egyik lételemem. :)

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59079 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Dez: az nagyon jó!!! :D :D :D Menjünk oda! Én bringáztam már arra, és aláírom, hogy gyönyörűűűű!!!! :wink:
Yavanna: Dobogó-kőre leadok egy (ill. sok :lol: ) szavazatot!

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59073 Írta: Dez
Dez válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hogy bonyolítsam a dolgot, ajánlok én is egy egynapos kirándulást.
A Pilisben, Dobogókőre. És akkor az út végén Dömösön látnátok ti is, milyen lehetett az Amon Henen ülve nézelődni...
E eléggé ismert és járt útvonal, szinte a kirándulók sztrádája, de azért előfordul, hogy nem látni egy lelket sem napokig az erdőben. (Csak a csontvázukat találjuk meg hónapokkal később. :twisted: )

Örömöm, mosolyom nekem már nincsen,
elárvultam nélküled, Drága Kincsem!
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59063 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Halika!
Jóli végén görög szigeteken fogom süttetni a hasam, úgyhogy remélem, hogy a két dolog pont elkerüli egymást.
A szülőpuhításra nem ez a legalkalmasabb pillanat, de folyamatban van...
Ha tehetnénk legjobb lenne Angliába elmenni:-)kiruccanni Walesbe, nem panaszkodhatnánk a hegyekkel kapcsolatban:-)
Ne de le a földre.(na, ez vicc volt :lol: )
Ha hegyeket akarunk tökéletes lenne pl. Kőszeg környéke, igaz oszt.kirre is oda megyek, egy Velem nevű szép kis helyre (négy lakóval, a szállástulaj, a kocsmáros, illetve a két gyerek :D :lol: :D )("Hegyeket akarok látni, Gandalf...")
Még mindig azon az állásponton vagyok, hogy jobb a biztonság, tehát egy stabil helyiségekkel rendelekző szálláshely, így például egy valaki által említett kombinált megoldás (olyan camping ahol házikók is vannak) lenne a legjobb , de vállalkozok a sátorozásra is (ezesetben valakinek meg kell osztania velem egyet :roll: )
Egyébkként tényleg nagyon muri, emlékszem, legutóbb mikor ilyenen voltam hajnali négykor arra ébredtünk, hogy a barátnőm fogszabályzója az én bőröndöm alatt van a másik oldalon, én pedig 105°-os középponots forgatással keresztbe fekszem a csajon, miközben a fejem pont egy gödör szélén van, ami kb. négynapos nyakfájást eredményezett, ezenkívül a tisztálkodást egy kád kitett víz szolgálta, ami négy nap után elég érdekes biológiai folyamatok helyszíne volt a "ha valakinek nagyon fontos kibírja" jelszóval:-) :lol:
A tanár főztje pedig nem volt rossz, de négy napig ettük ugyanazt:-)
ennek ellenére nagyon élveztem:-)
Viszont kétségkívül enbnek is vannak előnyei (tapasztalatból tudom, hogy például sokkal nehezebb egy csak franciául némileg gagyogó arab pincérrel angolul megértetni, hogy magyarázza el, mi van a francia étlapon, és még rendelni is, esetleg fizetni... :-) )
Najó, nem fárasztok senkit, pusszancs, majd figyelem a fejleményeket.
Namarie!

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #59016 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Jaj, kedves Kószák, olyan jó ez a nagy lelkesedesés!

Addig, amíg ennyi ötlet van, aztán könnyű ( :?: ) dolgunk van, csak választani kell... ;)
Najó, ez lehet, hogy nem is lesz olyan könnyű, de sztem akárhova is megyünk, jól fogunk járni... vagy tudjátok mit? Azt is megcsinálhatjuk, hogy mindenhová elmegyünk... idén ide, jövőre oda... ;)

Najó, inkább leszállok a földre, mert még az idejét kéne előbb megszervezni... szóval csak azt akartam mondani ezzel a hozzászólással, hogy örülök neki, hogy mindenki ilyen aktív és lelkes, mindenki tele van ötletekkel, javaslatokkal!

Csak így tovább!!! ;)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58974 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok!
Hallom,szerveződik a kirándulás.Szerintem is a 3 nap lenne jó,és személy szerint a júli vége is megfelelne.Ha hely még nincs,+1 ötlet:a Pilisben valahol.Nekünk arrafelé van telkünk,úgyhogy annyit tudok,hogy hegyek vannak,és nyilván vannak sátorozásra alkalmas részek(ha ebben gondolkodunk).Még Pesttől sincs messze,kb.fél óra Volánbuszal,aminek a pozitívuma,hogy az utiköltségbe nem megy tönkre senki anyagilag.Több adatot nem nagyon tudnék szolgáltatni per pillanat,de ha érdekel titeket,utána tudok nézni egypár dolognak,csak szóljatok itt vagy e-mailben,jó?

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58969 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
nos, most erről az egész dologról eszembe jutott egy dolog..
szóval nálunk az iskolában minden évben rendeznek Túlélő Túrát, vagyis az este felraknak egy vonatra, leraknak a francba, de nemtod hova. ezek után egy kijelölt útvonalon kell menned a társaiddal együtt, és pontokat kell érinteni. ha lefulladtál vagy vmi, akkor ott kell maradnod egy pontnál (kopp egyedül a nagy sötétségben). ez az egész nekem annyira tetszik, hogy jövőre menni is fogok, mert most egyelőre nem engednek el... :? nos, aki ezt a túrát szervezi, annak a felesége az én ofőm, és mi mindig en naobb kirándulásokra meünk (föl a Börzsönybe, le a Börzsönyről, kocc át egyik faluból a másikba egy qrva nagy kerülővel és hegyekkel megtetőzve) szóval én mondhatni edzett vaok e téren :) de azt nem mondom, hogy tökéletesen bírom, mert azér énis lefulladok egy idő után.... egyszer, mikor a Börzsönyben voltunk felmentünk a hegyre (eleve ez már rázós volt...) de kiderült, hogy rossz úton mentünk, ezér utána meg kellett kerülni az egészet, majd lemenni, csak azért, hogy megint zsákutcába jussunk! szóval megin fordultunk vissza, majd megtaláltuk az utat, megin fel a hegyre, fönn MÉTA (ajánlom, hogy játszuk ezt a játékot, mert qrrrva yooo), majd jöttünk le a nagy semmibe, és még gyalogoltunk 10 kmt a legközelebbi faluig :D :D :D életem egyik legyobb élménye volt ! :D
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58918 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
LIthas.

Már sokszor voltam vándortáborban, tavaly szerveztem az osztálynak, sátorral. Nem olyan megoldhatatlan, mert elég, ha a társaság fele hoz 2szemályes sátrakat, akkor már elég hely van. Esetleg még ismerősöktől is be lehet gyűjteni...

Elázástól felesleges félni, úgyis esni fog. :lol: Az emlitett kiránduláson pl. emiatt nem birtuk megtenni a kiszabott távot, és ráadásul máshol aludtunk, mint terveztük (lcsóbban is).

Én mindenképpen a Vándortáborra szavaznék, mert az egyszerűen fantasztikus élmény, hogy eltévedünk a világ végén, estére oda kéne érni a nemtudomhova, ahova esetleg még időhatár is ki van szabva. Napi 10-15 km-nél nem kell több, főleg, ha a társaság nem szokott hozzá.

És egész halkan: lehetne kombinálni az emlitett élő szerepjátékkal... :roll:

Szivesen segitek a szervezésben, talán juli vége lenne jó.

Ja, nehogy 6fős sátor!

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58917 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ha nem sátorozni akartok, lenne egy javaslatom. Szerintem Baja egy olyan hely, ami mindenre alkalmas. (Nem azért, mert ott lakok. :) ) Kellemesen kicsi város (40000), szép környezetben. Nyáron vannak programok, koncertek is, és pl. július második szombatján van a nagy halászléfőző népünnepély.
Víz van, itt a Duna és a Sugovica. A Sugovicának van homokos strandja, méghozzá a belvárosban, lehet fürödni is (a Dunában nem javasolt a fürdés, Pest szennyvizének nagy része tisztítatlanul kerül bele).
Van szállás is, az Ifjúsági Tábor és a kollégium pl. a Petőfi-szigeten. Lehet kölcsönözni kenut is.
És nem utolsósorban a város mellett ott van Gemenc, Európa legnagyobb ártéri erdője (Bajától egészen Szekszárdig húzódik), ami a Duna-Dráva Nemzeti Park része. Lehet kirándulni, akár kisvasúttal is (magas vízállásnál kishajóval). Lehet látni szarvasokat, vaddisznókat, fekete gólyát, stb. Van egy olyan megálló is, ahol a közelben van egy tó, ami igazi madárparadicsom.
A hátrányok: hegyekkel nem szolgálhatok, és elég messze van Pesttől (busszal/vonattal 4 óra).
Majd viszek a kószás talira képeslapokat, eddig még mindenki beleszeretett az én városomba. :)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58904 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
A 3-4 nap szerintem is ideális! :D

Na de nazgúl! Álljon meg a babakocsi! 8O (Ezt mindig a papám szokta mondani! :D ) A sátortábor az egy dolog, viszont az, hogy én egy rohadt nagy (sorryka!) sátrat cipeljek napokon át 'A' pontból 'B' pontba, az megint egy másik ügy, ami teljességgel kizárt!!!

Egyébként messzemenőkig támogatom, hogy minél természetközelibb és nomádabb legyen ez a mi kis kirándulásunk (sátras megoldás)! Viszont ha amolyan vándortábort ( :D ) akarunk, akkor azt tényleg jobb lenne túristaszállással megoldani! :roll:

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58902 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
A kb. három nap sztem is megfelelő lenne...az végülis nem is túl sok, de nem is túl kevés :) Remélem ennyi időre mindenkit el is engednének :!: :!: :!:

Biztos lesznek még kavarások, hogy kinek mikor jó, mikor nem, lehet, hogy vkik el sem tudnak amjd jönni, de sztem össze lehet szervezni, és remélem, sikerül is, mert az nagyon jó lenne!!!;)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58900 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Megoldjuk, megoldjuk. Valahogy... Bááár... az a baj, hogy nem lehet tudni, hányan vagyunk, akik bevállalnánk egy amolyan igazi túrázós, sátrazós 3-4 napot, amikor mindenki koszos, büdös, valószínűleg sz*rráázunk, feltöri a cipő a talpunkat, a hátizsák a vállunkat... :D jaa, nem akarom senkinek elvenni a kedvét, ezek a VILÁG LEGJOBB DOLGAI! Egyszer voltam egy ilyen "túlélőtúrán", valami hihetetlen jó volt! Pont az volt benne a pláne, hogy kiszabadultál a természetbe, és magadra voltál utalva teljesen. Jujdejóvolt! Amúgy a sátrak a legkevesebb, szerintem hozzám hasonlóan több embernek akad akár kettő is, és azon meg nem finnyogunk úgysem, hogy ki hol alszik, olyan fáradtak leszünk amúgy is, hogy ez lenne a legkevesebb... :mrgreen: Dehát persze ez nem téma ilyen belevaló kószák között, ugye?! :mrgreen:

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58899 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Cicafül írta: Igen, igen! Hegyek és erők!!! :D :wink:


IGENIGENIGENIGENIGENIGENIGENIGENIGENIGENIGENIGEN!!!!
Bár a vízpart sem rossz, de elsősorban akkoris erdő!
A túristaszállós megoldás sem rossz, de bevallom nekem nagyon fáj a szívem a sátorozásért! :( Ha úgy alakul, tudnék vinni akár több sátrat is, köztük egy olyat ami 6 személyes!

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58897 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Igen, igen! Hegyek és erők!!! :D :wink:
(Én nem szeretem a vizeket :? - kivéve ha gyorsan zubogó folyó :lol: )

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58894 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Úgy látom a talira gyűlnek a megbeszélnivalók:
- kószás-sztorik (gondolom sok újdnság nem lesz e téren)
- MTT - kiselőadások, Kreatív Szekció (ezt meg kell beszélni, ez elől nem menekültök :twisted: )
- MTT - szállások
- az 1 napos ('Yavannás') kirándulás.
- a 3-4 napos ('nazgúlos') táborozás
+ játékok
+ templomlátogatás

(Lehet, hogy hajnalban kéne kezdenünk, hogy minden beleférjen? :roll: )

Én voltam pár vándortáborban, ahol - többek közt - kollégiumokban aludtunk (hasonlóan mint majd Szegeden fogunk). Egy nap 30-40 km-t gyalogoltunk megrakott hátizsákkal legtöbbször erdőkön keresztül. Jó buli volt mindig.
Én is 3-4 napra gondoltam, és július második felében vagy a végén (bár még nem tudom, mikor megyünk az EFOTT-ra). És bár én vízimádó vagyok, nem vízpartra gondoltam, hanem erdőkre meg hegyekre. Gondoltam arra is, hogy körül kellene nézni a Falusi Turizmus lehetőségei közt is. Én szintén örülnék, ha nem sátrazni mennénk, ugyanis nekem egyátalán nincs sátram és a szülinapom még messze van. :roll:

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58891 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Igen, én is számítottam rá, hogy így lesz. Mit szólnátok egy olyan campinghez, ahol vannak faházak is, és sátorhelyek is? És van strand a közvetlen közelben, sőt, egy két kisebb tavacska is - bár ahhoz már gyalogolni kell picit... de az mindegy, nekünk nem árt, nem igaz? ;) Hmm? Igazából jó az azért, ha van fedezékünk, ha esetleg kitörne az évszázad viharja... :mrgreen:

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58890 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Én is az augusztust (annak is a végét) javasolnám! Vagy a július utolsó hetét. (Miért van olyan érzésem, hogy ez ügyben lesz még itt kavarás... :roll: )
Én szívesen elmegyek egy egész hétre is (bár sátram nincs, de végső esetben tudok kölcsönkérni), de az igaz, hogy gondolom a kisebbeket nem biztos hogy elengedik.
Namármost: én nézegettem már lehetőségeket (értsd: ifjúsági szállásokat), amik zárt helynek minősülnek, de erdőközelben vannak. Most fejből nem tudok mondani, de ennek majd még utána lehet nézni.
Hely: Elanor osztálykirándulás-beszámolóján én úgy fellelkesültem, hogy legszívesebben a Mátrába mennék! :D De a Bükk is nagyon jó hely!

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58888 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
tom, tom , augusztus kisbetű....

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58887 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Persze hogy csak pár nap! Én konkrétan 3 napra gondoltam, sokkal egyszerűbb öszeegyeztetni! És ahogy így elnézem, többnyire a július felé hajlunk... Igaz, hogy még nem olvasta mindenki. Majd később levonom a konzekvenciát, de nekem az augusztus úgy ahogy van rossz. Pár ötletem is van azzal kapcsban, hová menjünk, majd utána kérdezek...

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58886 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok!
Ami a sátorozást illeti, nem tom, hogy sikerül-e megpuhítani a szüleimet, főleg a bizi kiosztása után... :oops: , meg hogy elengednek-e.
Nehogy félreértsetek, nem kényeskedésből, de kizárólag sátorozásra gondoltatok?
Mert ez nagyon jó és kószás stb. ötlet, csak sztem tuti nyugodtabban engednének el valami stabil építménybe...
na meglássuk.
Ami Timbuktut stb. illeti, volt már olyan, hogy egy héttel korábban derült ki, hogy megvan az út Thaiföldre, úgyhogy nálam ilyesmiben nem lehet előre tervezni :roll: :)
Egyébként h elengednek nekem is Augusztus a jó.

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58884 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Szerintem az egy hét elég kivitelezhetetlen. :? Egy: gondoljunk a kisebbekre, akiket a szülők nem biztos, hogye elengednek úgy hogy mondjuk a Bükkben sátrazunk. Kettő: nem biztos, hogy mindenkinek van egy egész hete (nekem nincsen nagyon :roll: ) Én a 3-4 napra szavaznék (ami nálam 2-3- éjszakát jelent). Ez se nem túl hosszú, se nem túl rövid - kezdetnek jó!

És nekem a július ill. az augusztus vége lenne a legalkalmasabb.

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58879 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sztem amellet, hogy az az első megbeszélnivaló, hogy hol legyen, azt is tisztázni kéne, hogy hány napos lesz :) és persze, hogy mikor, de úgy láttam, már néhányan mondták, hogy nekik mikor nem jó :)

Tehát Ti hány napos sátorozásra gondoltatok? Egy hét körül?

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58829 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Cica:lehet,hogy sejtem mien templomra gondolsz! :)
lehet,hogy nem...
De az naon móka hely!
Sátorozás-édi ötlet :D
Merrefele?Márminthogy...mlyien távolságban pl. a fővárostól? :roll:

Sil:azaz!de az a kép nem tükrözi kellő hatással a valóságot! 8)
azt látni kell... :oops:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58828 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
nos, nekem az augusztus úgy ahogy van rossz... :? én ki akarok menni a Hungaroringre, ezután meg táborom lesz.. és ahogy Yavanna írta, első hetében meg Sziget... szóval ha augban lesz akkor én asszem nemtok menni, bár nemtom... minden esetre lehetne yobb időpont is.. :D
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58817 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nagyon-nagyon csöndben szeretném megjegyezni, hogy augusztus elején szokott lenni a Sziget... Nem tudom kit érint és kit nem, de azért jó lenne, ha nem direkte akkorra szerveznénk, már most a kezdetekkor! :roll: Ha úgy alakul a dolog, hogy csak az az időpont, ami kb.-re mindenkinek jó, akkor ám legyen! (Bár azért nehéz szívvel választanék! :( ) Csak annyit kérnék, hogy ha lehet, akkor eredetileg ne akkorra tervezzük!

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58799 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ai na vennui!

A táborozáshoz:
Szerintem is jó ötlet. Amit gondolok, az az időponttal kapcsolatban: Itt nagyon sokan vannak fiatalok. Ennek egy része szerintem dolgozni fog a nyáron (javítsatok ki, ha tévedek (én mindenesetre azt hiszem, fogok)). Namármost a nyéri munkákat viszont az iskolai rendszer mai állása szerinte elsősorban júliusban lehet elvégezni=>ezt a sátorozás dolgot augusztusra (elejére) kéne tenni. Bár, ha nincs igazam, mondjátok meg. Én egyébként nem tudom, hogy megyek-e (nincs sátram (illetve a nővéremnek van :? )), szóval, ha miattam nem jönne össze, akkor inkább nem megyek. Egyébként mennyi időre tervezitek? Egy hétvége, vagy egy egész hét?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58783 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nem vagyok normális, de én vállalom a szervezést. (Persze minden segítséget szívesen fogadok) Förszt of all, hová akarunk menni? Gondolom nem túl messzire, hogy ne kelljen túl sokat vonatozni/utazni. Mennyit akarunk, illetve akarunk-e egyáltalán túrázni? Ha akarunk, úgy kéne, hogy egy fő szálláshelyről indulnánk ki. És mindenképpen víz mellé, ugyebár.... hm? Tehát kábé jól gondolom? Valakinek valami konkrét ötlet esetleg? És az időpontra is kérek javaslatokat, kinek melyik hónap.

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58775 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Rayan írta: aktivizáljuk magunkat egy kicsit! (főleg Yavanna, mert egyelőre azt mondtuk, szeretnénk, ha ő bonyolítaná a szervezést :mrgreen: Persze csak egy ötlet, most úgy is elég sok minden szakad szegény nyakába-gyk.: MTT :mrgreen: :wink: )
Köszi!


Szegény én!!! :cry: :cry: :cry:
Egyébként tényleg roppantul tudom sajnálni magamat, úgyhogy na adjátok alám még ti is a lovat! :)
De a lényegre:
Azt hiszem az én nevem nem igazán a sátoros--több napos jellegű kirándulással kapcsolatban került elő. Egy egynapos túrácskát javasoltam eredetileg a budaörsi hegyekben, ami elméletileg jó átvezetés lenne az eddigi találkozók és a nyári sátras túrás kirándulás között! Egyébként nekem mindkét ötlet nagyon szimpi és a szervezésbe is szívesen beszállok, de sajnos komolyabban csak valamikor június közepe-vége (egyelőre gőzöm sincs) felé tudok foglalkozni az üggyel! :( Addigis nyakamon az MTT és a vizsgaidőszak! :D / :evil: De júni 1.-én majd bővebben megtárgyaljuk a dolgot! Addig pedig tessék ötleteket gyűjtögetni!

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58762 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
A Kósza Kertbe egy bébi-mandarinfát ajánlanék be.

Rayan: Ugye nem felejtetted el az előadást? Igazad van a kirándulással kapcsolatban, de örülnék, ha te most az előadásra koncentrálnál. :wink: Amúgy a filmes részleg is elég problémás... (Valamelyik talin elbeszélgetünk erről, jó?)

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #58756 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
szentem is elkezdhetnénk ezt a sátorozásos dolgot megszervezni, mert az én nyaram majdnem hogy már teljesen le van foglalva.. szóval ha már időben megszervezzük a dolgot, lehet hogy lenne rá időm, mert én Bmira elmennék egy ienre! :D :D
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.394 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére