Kószák Szövetsége

Több
22 éve 4 hónapja #55834 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ó igen igen! Mindenkinek őszinte hála, aki köreműködött a képek létrehozásában, illetve hozzáférhetővé tételében! :D

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55825 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok! Én azt szeretném megkérdezni.., szóval hogyan lehet,ha még lehet hozzátok beszállni? :oops: És Arwennek bocsi, amiért egyformák vagyunk.. Ha gondolja, lecserélem a képem... :oops:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55820 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
nazgúl: nagyon jó ötlet ez a fácska! (csak nekem a kezembe ne adjátok, mert nálam a szegény növények általában el szoktak halálozni... :oops: :) )
Na nagyobb lesz, vmi nagyon szép helyre kéne elültetni (pl. M-sziget, a kezdetek emlékére?), meg meg is jelölni valahogy, hogy ez a mi fánk.
Aztán akkor látogathatnánk. :D

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55815 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Már megtettem, de most újfent köszönetet mondok Brisának és Gumipóknak!!!
*Cicafül interkontinentális KÖSZIKÉT küld mindkettőjüknek!!!* :wink:
És a képregény nagyon szuper!!! :lol:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #55804 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Brisa: Semmi gond, tényleg, csak furcsálltam a dolgot. A sok fényképet pedig inkább csökkentsük 1-re, mert nem vagyok valami fotogén alkat! :D Az én képeim még mindig nincsenek előhívatva, mert nem a saját gépemmel csináltam őket. :( De ha meglesznek, majd elviszem őket a köv. talira megmutogatni!

Akkor a június 1.-e biztos? Ha igen, 102%, hogy elmegyek! :)
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja - 22 éve 4 hónapja #55803 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Fereste: Most már minden oké a felirattal. Remélem így tetszik.

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55797 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Arwen: :oops: ööö... :oops: szóval... :oops: ... khm... nem sikerült az a kép (én is emlékszem a lembasodra). :oops: :roll: Ennél a gépnél sosem lehet tudni, mikor repült el a kismadár. :D :roll: De esküszöm neked, a legközelebbi talin előlről, hátulról, jobbról és balról is lefényképezlek, jó? :wink: :lol: :D

Brisa
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #55778 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Brisa: Nagyon jók a képek, csak kár, hogy én egyiken sem vagyok rajta(1.tali képei). Pedig készült rólam egy kép egy lembas(szendvics) társaságában! :(
Vagy az annyira rossz lett, hogy nem lehetett felrakni?
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55753 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Ezen az oldalon nemcsak a 2., hanem az 1. kószatalálkáról is láthattok képeket:
www.razorpoint.hu/egyeb/kosza.htm

Gumipóknak még egy adag köszönet jár érte.

Fereste: a türelmedet kérem. Szegény Gumipóknak már így is az idegeire megyek.

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55751 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Köszönöm, becses Kószák népe!
Örömmel részt fogok venni ezekben a dolgokban, és akkor elkezdem megírni a történetet...
Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen kegyesek vagytok hozzám, üdvzözlettel és tisztelettel, Gollam a Sztúrocska :wink:

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55732 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Gollam: Asszem az össze kósza nevében beszélhetek: Gyere Te kis sztúrocska! (történet, tali, minden..ötlet ha van) :wink: :D

Brisa, Gumipók: NAGYON-NAGYON KÖSZI a képekért!!!! Végre két kép, ahol kinézek valahogy!!! :D :lol: Brisa: áruld el hogy csináltad, és megtanítjuk rá rokonságomat is... :wink:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55717 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
öööm, én igazán nem akarok panaszkodni, és megfogadtam, hogy nem is fogok ezentúl a képekre, e nem lehetne azt átnevezni, hogy "Középen Fereste feszít"???????? enyhén szólva kivaok ettől a címtől, úgyhogy lécci...
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55692 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Becses Kószák! Hallottam a könyvetekről! Azt szeretném kérdezni, hogy egy sztúrocska csekély, de izgalmas története belekerülhet-e...merthogy az ötletem már megvan....szóval ha igényelnétek, szóljatok, és le is írom... üdvözletem, A Sztúr, akinek semmi keresnivalója itt...

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55664 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
hihi...zsoffija naaaagyon meglepett...kit léttak szemei...hihi
/a kószás képek/

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55645 Írta: Gollam
Gollam válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nemes Kószák! Tudnátok helyt adni egy ilyen kis Sztúrocskának, mint én vagyok? Mert ha igen, szívesen elmennék legközelebbi összejöveteletekre... Nagyon kérlek titeket, "szánjatok meg", és fogadjatok bizalmatokba és társaságotokba :(
Szervusztok, a Kis Sztúrlány

"...bármi is történjék, hiszen az ember élete túl apró ahhoz, hogy haragot, vagy gyűlöletet neveljen a lelke mélyén!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55628 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
A képeket itt találjátok:

www.razorpoint.hu/egyeb/kosza.htm

Egy nagy adag kakaóval tartozunk Gumipóknak ezért. :D

(Leli: ki lesz javítva a neved.)

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55616 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Megvannak már a képek a taliról?

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55594 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Dae, nem haragszom (miért nem lehet ezt elhinni?), egyszerűen fejlesztesztem önmagamat. Ha jó pszichológus szeretnék lenni, akkor bizony ezt meg kell tennem. Sok tanulnivalóm van még...
(Bár én ennek a rugalmasságnak nem látom a végét, de ez majd a Tanácsadóim baja lesz. :twisted: )

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55552 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nazgúl, ez tök jó ötlet! És nagyon stílusos. A Kószák közös almafája. :D 8) Ha megnőtt, ültethetünk még akár csomó körte vagy barackfát is, és akkor lenne egy egész Kósza-kert :mrgreen:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55551 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Csaóó!!

Almafa? Tök jó ötlet? Lehetek a nagymamija?? Lécci! Alig várom már, hogy nagymami legyek! :)

Brisa! Most haragszol? :oops:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55547 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Legfeljebb megvárjuk, míg eléggé megerősödik. Különben sem találkozunk olyan irdatlan soxor, (ami remélhetőleg a jövőben változni fog), hogy hetente kelljen hurcolászni ide-oda. Persze ehhez az kell, hogy egyáltalán kibújjon a drága, sz'al tessék nekünk a szüléshez drukkolni! :mrgreen:

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55545 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Én pl szívesen lennék egy alma fa testvére! (Ilyet még nem csinéltam!) Úgy sincs testvérem.... :D
Ez nagyon aranyos ötlet, de nem viselné meg szegénykét a folytonos hurcolászás? :roll:

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55544 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Üdv minden Kószának!

Ezennel bejelentem, hogy gyermekünk fogant. GyermeKÜNK, minden kószának, almamag formájában. :D Elkezdtem csíráztatni, ha lesz belőlük vmi, megtehetnénk, hogy minden talin más viszi haza a csemetét, és közösen felneveljük, aztén pedig, amikor elég nagy, közös megegyezés alapján elültetjük vhová. (Bevallom az ötlet nem tőlem származik, vki az MTT-ből javasolta a faültetést, émmeg elloptam... :oops: :) ) Nna. És persze családtagok, rokonok is kellenek szegénykémnek, az anyja már én vagyok, tessék jelentkezni jövendőbeli nagynénik, nagybácsik, testvérek, stb. stb.!!! :D

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55526 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Emberek!
Bizonyos vélemények szerint túl merevek a szabályok, és túlságosan eluraltam a terepet. És mivel én szeretem belátni a hibáimat (mégha ehhez mindig kell egy kis segítség :oops: :wink: ), ezért most belátom. :D Szóval a szabályok ezentúl sokkal rugalmasabbak. (Dae különösen neked!!!) (Hogy később mi lesz ebből, azt majd megtárgyalom a tanácsadóimmal. :wink: )

Arwen: sajna nekem a te oldalad sem jön le. (Nálunk van valahol a galiba, csak a sok szemítógépes-zseni családtag még nem jött rá, hol :roll: ) Nekem nincs kifogásom a dolog ellen.

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55510 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Bocsi, rohadtul OFF lesz, de megin' muszáj! Csillagász palánták figyelem! Most még, míg nem annyira felhős, tekintsetek ki a Ny-i égboltra, és két fényes égitestet láthattok egy ferde vonal mentén: az alsó a Merkúr, a fölső a Vénusz. Az öt bolygó együttállásának részei. De siessetek, mert a Merkúr hamarosan eltűnik!
Bocsesz
:D

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #55500 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Azazhogy: kosza_arwen!
Csak kinyögöm! :wink:
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #55498 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Figyeljetek!
A címben nem úgy van, hogy kosza arwen, hanem kosza_arven, csak az alulvonás nem látszik a hosszú vonaltól.
Na, ezt jólmegazsondtam! :D
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55491 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Szasztok, végre be tok nézni.
Szal szerintem nem muszáj feltétlenül alkalmazkodni, tekintetbevéve, hogy nem hiszem, hogy bármelyikőtök meg tudná mondani pl. azt, hogy hány kószát "dolgoztatott" Elrond és a nagyok - vagy amennyiben ez a MŰBEN éle van írva, az egy más eset - a Megye védelmére ésatöbbi, és csak a találkozásokat kell egyeztetni.Szerintem ennek pont az kéne hogy legyen a lényege, hogy szabadon szárnyalhasson a fantáziánk, és butaságnak tartom , hogy bekorlátozzunk bármit is.
És miért ne nevelkedhetne egy egész csoport kósza pl. Völgyzugolyban? Nem értem. De mindegy, én mádfél hétig (vizgákig) még tuti nem tok írni semmit, majd nyár elején rohammunkába kezdek.
Megyek megnézem Arrwen oldalát. :D

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #55482 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Az oldalt illetőel én igazából arra lennék kiváncsi, hogy nem vetitek-e el az ötletet.
Amit csináltam, nem is érdemes megnézni, annyira-de-annyira primitív!
Ha tettszik a gondolat, megtanulom a dolog trükkjeit.
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #55480 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Csináltam egy Kószák Szövetsége oldalt.
Namármost, én igencsak kezdetlegesen tudok a tar.hu-n "dolgozni", úgyhogy egyenlőre sablonoldalból van. Ígérem, hogy amint megtanulom a kezelését, csinálok egy normális honlapot.
Viszont ha ezzel az ötlettel sokan nem értetek egyet, szóljatok, és megszüntetem! :roll:
Itt a cím, de mondom, ez nagyonnagyon kezdetlegesm, csak szárnypróbálgatás a technika nagy világában!!!
Most Aragor egy nem túl jó fotója van bent, ott természetesen a címer lesz, amit Áfonya rajzolt!

www.tar.hu/kosza_arwen/home.html

Áfonya: Légyszi, küldd el nekem a címert! vikinek@mailbox.hu a címem.
Előre is köszi!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.391 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére