Kószák Szövetsége

  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #55445 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok!

Annyira sajnálom, hogy nem tudtam elmenni a találkozóra! És majális ide vagy oda, egész nem rossz kedvem volt emiatt! :( A képeket megnéztem, nagyon jók lettek!

Nade vidámabb dolgokról is tudok írni: :)

Ha kell még Megye-védő kósza, az enyémet felajánlom! :wink: Mert úgyis ez a kötelessége az anyja kívánsága miatt.

Szóval a dúnadánom:

-Arnolinnak hívják és azon még gondolkodom, hogy mikor született.
-Anyja: Elrion, aki Arnolin születésekor meghal.
-Apja: Arnohen (csak hogy hasonlítson egymásra a nevük :D )
-Anyjának az az utolsó kívánsága, hogy Arnohen és Arnolin a holtukig védelmezzék a Megyét, mert megjósolta(ezt a tehetségét a mágusok is nagyra becsülték), hogy fog ott születni egy hobbit, aki Arnolinnal egy időben nevelkedik fel, és egyszer még negy tetteket fog végrehajtani(a kószámmal együtt).Ez a hobbit nem Zsákos lesz, hanem talán Tuk. De lehet, hogy kitalálok valami más családot.
-Igencsak ismeri az Öreg-erdőt és annak szeszélyeit-veszélyeit. Itt felfedez egy új növényfajt is, ami a fák kérgei között él és igen kicsike. Ez a növény kis mértékben védelmet nyújt a Fekete Lehelet ellen, de sajnos hamar elfonnyad.
-Amikor lesz ez a Kóstzák tanácsa, egy kicsit késni fog(ha ez nem probléma), mert a Tukom vagy milyen hobbitom segítségül hívja, mert talált egy sebesült törpöt, és meg kellene mentenie.

Most más nem jut eszembe.
Amúgy mi is lesz a téma a Kószák Tanácsában? Csakhogy mennyit késsen Arnolin, hogy a lényegről le ne maradjon!
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55412 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Jól emléxel Cica! :wink: :D

Elendil apja, Amandil, nem volt Elros házának egyenesági leszármazottja! Ha jól emléxem (de ebben már nem vagyok biztos!), akkor Silmarien rokonságához tartoztak (na ő viszont egyenesági leszármazott volt!) Tehát szvsz minden Númenori leszármazottnak valahol ott csörgedezik az ereiben Elros vére! :roll:
Azt hiszem rendre abból az ágból -amelyből Amandil is származik- került talán ki a királyi ház legfőbb tanácsadója. Az ő székhelyük pedig Andúnie volt.
Ha tévedek, lehet kövezni, de ezesetben légyszi' javítsatok ki! :oops:

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55378 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Eia, shaira: a kósza-féltünde kérdésre, véleményre, találtam egykét okos és hozzáértő hozzászólást a Kérdések topicban. (Tehát nem én írtam!)
Köszönet: Brisának, Ulmonak és (nem utolsó sorban) Amanibhavamnak!

Idézetek:

Amanibhavam: "Kósza nem "lehet" akárki - a númenoriak Középföldére menekült maradékát és leszármazottaikat (dúnadánok) nevezték Kószáknak"

Brisa: "A dúnadánok féktündék? És mindegyikük az (vagy nem az)? Vagy csak a númenori uralkododó-családból származók Elros révén? Esetleg az idők folyamán minden númenori "kapott Elros-vért" a házasságok kapcsán?"

Ulmo: ""Féktündék"? Az talán nem
A númenori uralkodóház és Andúnië urainak vérében biztos van tünde-vér is, hiszen rokonok. A többieknél ez már nem olyan biztos. Az uralkodóház mindig vigyázott arra, hogy ne legyen rangon aluli házasság."

Brisa: "És az én utána-nézésem is eztet igazolja. Ugyanis a Szil. függelékében lévő egyik családfán a következők olvashatók:
"Elros, Tar-Minyatur
Númenor KIRÁLYAI,
Andunie urai,
Arnor királyai és
a dúnadánok vezérei egyenes ágon a másod- és harmadkorban
Aragorn"

Szóval úgy néz ki, hogy a kószák közül csak a dúnadánok vezéreiben folyik "Elros-vér". Ez viszont felveti azt a kérdés, hogy akkor hogyan élhettek a nem-vezér kószák is olyan nagyon sokáig. És mi a helyzet azokkal akik, nem voltak Númenor uralkodócsaládjának tagjai? Hiszen azért ők is nagyon hosszú ideig éltek.

Meg azért a féltündevér nemcsak egyeneságon öröklődhet. Szóval ennyi erővel egy idő után, akár minden númenoriben ott csörgedezhet Elros öröksége.
És valami olyasmire is emlékszem, hogy Elendil például nem volt az uralkodó család tagja!"
[/quote]

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55357 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Mitől lesz valaki kósza? :roll:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55354 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Brisa:Tudom, a 'szabályokat', de én a kószákat mindig is féltündéknek tartottam. Történetet meg én is írok (kicsit későn lesz kész :oops: ), hiszen elvállaltam, hogy Leli tanára leszek.

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55352 Írta: Esgal
Esgal válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hű!
Két hétig nem járok erre,és mi minden történik...
Én még a meetingről sem tudtam :oops:
Na,most írhatom át a sztorimat.Nem mintha nagyon sokat kellett volna,hisz csak át kell írnom a kószámat númenorira féltündéről,és kész.
Szóval maga a történet:
Kószám,Nuriel jóval a Gyűrűháború után születik,Mordor földjén,azon a részen,amelyet Szauron bukása után Aragorn a valahai rabszolgáknak adott(a Núrnen-tó környékén,ha jól emléxem).Apja egy valahai kósza,aki megcsömörlött a harctól és belefáradt a kószálásba(már nem fiatal),és letelepedett itt.Feleségül vett egy nőt,aki szintén númenori(hogy hogyan került oda,azt még kitalálom...),de a tündék között élt egy darabig.Aztán amikor azok Nyugatra hajóztak,ő maradt.
Szóval nekik két lányuk születik(és itt kezdődik a tulajdonképpeni történet),Nuriel és rá 6-7 évre Galid (a nyelvészeknek:ha valamit jelentenek is ezek a nevek,csak én nem tudok róla,szóljatok!).Egy darabig élnek itt viszonylagos békében,ám ekkor egy ork támadás szétzilálja a családot.Az anyjuk Galiddal elmenekült,az apjuk pedig maradt Nuriellel,és párhuzamosan azt hiszik egymásról,hogy meghaltak.
Egy kis háttér:a támadás egy amolyan Szauron-epigon "bölcs" jóvoltából indult meg.A szenya karakter a háború után utazott Mordorba,eredetileg azzal a szándékkal,hogy megértse,és ezáltal kiküszöbölje a világban munkáló Gonoszt.A baj csak az,hogy őt is megérintették a sötét dolgok,melyeket tanulmányozott.És persze hatalomra tör(jó,tudom,kissé sztereotíp,de ezen még akár változtathatok).Naszó,Mordor visszafoglalásával indít,ekkor szakad szét Nuriel családja,és ettől fogva a lány folyamatos vészben éli napjait.Falujuk egy állandóan háborgatott határvonalon fexik,a támadások mindennaposak.Nuriel tehát hamar megtanul fegyverrel bánni.Szép lassan fölnő,18 éves lesz,amikor több okból otthagyja a falut:megmozdul benne a kószák vére,ráadásul az apja bekattan,és kitalálja,hogy férjhezadja egy tökérdektelen fazonhoz,így Nuriel elszökik.Ráadásul vándorlásai kezdetén egypár olyan nyomra bukkan,hogy pedzegetni kezdi,anyja és húga talán mégsem haltak meg.Elhatározza,hogy megkeresi őket,ha még élnek.
Hát,így indul.Ezer bocsánat,hogy ilyen terjengős lett,de hátteret akartam rajzolni a figurámnak,és nem tudtam besűríteni.Szal bocs.
Namárie!

Nem adhatok mást, csak mi lényegem.
/Lucifer/
Tánc a ködben, tánc a jégen,
Tánc a hóban, tánc a fagyban
/Ghymes/
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55272 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hijja,azt nem írtam le,hogy hol tlálkozik a fiúval... Fangornban,azt hiszem :lol:
És aki majd bizonyos időben arra jár,merre kis kószám,akkor szivesen találkoznék az illő(kk)vel :wink:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55271 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nos,megalkodtam kószám egy kis életét,de persze,csak vázlatban.Nos,akkor itt van az életrajzának egy része (Mória után még nem tudom,hogy mi lesz vele)

-neve: Nuromen (lány)
-2962. Április 17-én születik, Antanira és Thoromen gyerekeként (mind2-en kószák)
-2970-ben Antanira meghal,így az apja neveli fel
-töbnyire Brí környékén kószálnak (és ott készíti fel az apja az életre) ,de 2975-ben egy hatalm,as kószálás alkalmával 4 éven át bejárják Középfölde minden zegzugát.
-2978-ban Thoromen meghal egy mérgezett orknyíltól Vadonfölde vidékén.Ekkor Nuromen magányos vándorútra indul,Rohanon,Dúnföldén keresztül visszatér a Megye környékére.
-Itt őrzi a Nyugati határvidéket az Esthajnnal-tótól délre.
-2980-ban tanács Völgyzugolyban
-2990 körül orkok törnek be északról,gyülekeznek a Megyeőrző kószák.
-a csata után a Megyét keresztül kasul bejárja
-minden egyes részét és határvidékét
-3010-ben elindul bejárni Középföldét,egymaga
-3015-ben találkozik egy fiú kószával,akibe szerelmes lesz :roll:
-3018-ban elválnak útjaik,mivel a Nuromen elindul Völgyzugoly felé,hogy bevárja a Szövetséget és titokban követi őket
-Bemegy Móriába is,kijön onnét…

Egyenlóre ennyi,sajos több nme jutott eszembe,de majd még gondolkozok :)
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55261 Írta: Nyulhopsz!
Nyulhopsz! válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Brisa: Engem felejtettél ki!! :(

Jaj, én mégnemhivatalos kósza vagyok, és szeretnék márhivatalos kósza lenni, szóval Tünde-lány lécci írj fel engem is a listára! :oops:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55259 Írta: Léli
Léli válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Arwen: Az megoldhatú, hogy Tünde lánnyal rokonságban légy, és métgis "tiszta" kósza maradj. Egyszerűen csak a kósza szülőjével (vagy szülejével (ezt soha nem tudom :oops: )) kell egy családba tartoznod. Vagy ez nem megoldható a történetetek szerint?

"Az igazság pusztán nézőpont kérdése."
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55224 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Anna, ha jól értem a szöveget, Galadriel volt az, aki a társaság valamelyikének szívébe látva, és a vágyát teljesítve üzent Völgyzugolyba, hogy "Dúnadánok! Irány Rohan!" Gondolom, telepatikusan, ha másnak nem, Elrondnak, ő meg szólt a fiainak, ők meg Halbaradnak... (53. oldal, Legolas-Gimli párbeszéd)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55219 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nézzétek lányok (Eia és Dae főleg)! A Kószák Könyve egy csoportmunka, ami annyit jelent, hogy nem lehet mindig mindenkinek a vágyát, óhaját, kérését teljesíteni. Ez egyszerűen lehetetlen. Ezért MINDENKINEK alkalmazkodnia kell. Kompromisszumok sokaságára van szükség. MINDENKI részéről. Ennek ellenére én igyekeztem megpróbálni a lehetetlent is. A tünde érzületűek számára meghírdettem a Tündék Könyvét (Eia, oda nyugodtan mehet a történeted. De ha a kószádban CSAK Elros tündevére folyik, akkor a Kószák Könyvében a helye.)
Dae számára pedig javasoltam pár járható utat... (pl. hogy Bilbó helyett egy fiatal törp vagy egy hobbit keljen útra)

És még valami: bárki megírhat bármilyen történetet a Kószák Köyvétől teljesen függetlenül. Én nagyon szívesen elolvasom azokat is.

Eia, ha emlékszel, akkor az első talin volt szó, hogy a végén, amikor már minden történet kész van, és létre akarjuk hozni a Kószák Könyvét, akkor mindannyian összegyűlünk, és valamennyire kompatibilissé tesszük egymással az írásokat. Ekkor bizony (de úgy látom, már most is) a közjó érdekében valószínüleg sokunk kényszerül majd változtatásokra. Nehéz munka ez (ahogy látom, tele lesz sértődéssel), de ha sikerül, akkor egy olyan mű lesz a kezünkben, amiben mindenki egyenként, ugyanakkor együtt, közösen is benne van. És ez nem kis teljesítmény lesz.
Ez végül is egy bonyolult társasjáték: a cél a Kószák Könyvének megalkotása, a szabályokat lejjebb olvashattátok, a játékosok mi vagyunk, Start mező pedig a Tolkien. Ez egy olyan játék, ahol a játékosoknak nem az a feladatuk, hogy legyőzzék egymást, hanem az, hogy együttműködjenek, különben nem tudják elérni a célt. Mivel még csak most játszunk először ilyet, sajnos a szabályok a játék folyamán alakulnak ki.

Brisa
Téma zárolva.
  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #55215 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Mint azt jó tudjátok, az én kószám az a Halbarad, aki bizony a Szürke Sereg vezetője, ő beszél Aragornnal (jó haverok). Szóval, ha már így lecsaptam Halbira, azt is vállalnom kell, hogy leírjam a Szürke Sereg elindulásának történetét.
A dúnadánok 3019 március 6-án érik utol Aragornt Rohanban.Méghozzá hajnalban.Az út kb. nyolc napig tarthatott nekik Brisa szerint.Körülbelül akkor indultak, amikor a Szövetség felbomlott, tehát március 28-30 körül.

Hogy miért keltek útra?mert azt hitték, Aragorn üzent értük (A király visszatér, 51. oldal)
Szóval ki értesítette a dúnadánokat arról, hogy Aragornnak szüksége van rájuk?Tudja ezt valaki?Nagyon megkönnyítené a dolgomat.
Amíg nincs minden információ a birtokomban, addig nem tudom papírra vetni a Kószák gyűlését.Segítsetek, ha tudtok!
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55203 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Tényleg, állapodjunk meg abban, hogy féltünde (egy teljesen tünde szülővel) nem lehet az említett háromnál több, viszont negyed, nyolcad, illetve más, "félnél kisebb racionális tört"-tünde :lol: még elfogadható... :wink:

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55199 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Mégegyszer bocsánat, tudom, hogy mire gondoltál, Brisa. Csak kicsit rossz hallani, hogy a szemedbe mondják: 'Szűnj meg eddigi valódban! Halj meg, vagy tűrj szolgaságot!' Tudom, nem ezt írtad, de nekem kb ennyit jelent a félreértésem (hozzá kell tenni, hogy az emberek közül én a 'leginkább szavadságvágyó' vagyok, mármintha van ilyen típus)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55196 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Brisa: Bocs, Eia megsértettnek(az nem kifejezés!!! :evil: ) érzi magát :evil: (lehet, hogy nincs joga rá). Nevezzük át a könyvet Emberek Könyvének!!! A kószák is félelfek! És ezek szerint csak 3 lehet belőle. Rendben. Köszönöm. (Bocs a kitörésért :cry: , de ez nagyon megsértett :evil: )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55192 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok!

Brisa, akkor amiről beszéltünk ( a Bilbó-ügy), annak mindenképp változnia kell? :( Nem lenne végül is túl nagy gond, de színesítette volna a történetet. Na mindegy.
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55189 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hali!
Nyugi, nem akarok követelőzni, mert tudomásul vettem, hogy csak 3 féltünde van. De. :) Mi Tünde-lánnyal már régebben egyeztettünk, hogy a mi kószáink rokonságban állnak egymással, ergo (HŰŰ :) ) :arrow: az én kószámnak legalább negyed-tündének kell lennie. Megoldható? :)
Pussz nektek :wink:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55168 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
A Ködhegységtől nyugatra eső vidékeken elintéznivaló dolgokba kb. h.k. 2973 (m.i.sz. 1373)-tól Adánion is készséggel besegít! ;)

[size=9:2mz1ej9c]Röv.:
kb.: körülbelül
h.k.: harmadkor
m.i.sz.: megyei időszámítás szerint[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55156 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nos itt vannak az általam készített képek a mai taliról! :D
(bocsika, hogy nem feliratoztam őket :roll: )

kep.tar.hu/vikvuk/

(a Kószák Szövetsége 2. c. albumban találhatók)

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55148 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
A 2. talin megbeszélt kószás témák:

Kószák Könyve:
- Elfogadtuk a legfőbb szabályt: a történetek sehol nem keresztezhetik Tolkient, de még súrolni sem súrolhatják!
- 3 féltünde kószát fogadunk csak el (Rayanét, Dae-ét és Tündelányét), több nem lehet!
- Terjedelem: 3 és 100 oldal között. :lol:
- Elvileg a kószák bárhol felnőhettek Középföldén. Azonban Elrond nem vállal már több felnevelendő (ill. felnevelt) kószát! :D :roll: Így Völgyzugoly már "megtelt".
- Rajzok, ábrák, versek, esetleg térképek és családfák jöhetnek minden mennyiségben. (Persze itt is elvényes a Legfőbb Szabály!)

Megye-őrzők:
- Várom a talin résztvenni nem tudó Megye-őrzők jelentkezését.
- Eddigiek: Sesy, Dez, Ulmo, Áfonya (egy kissé bizonytalan még magában :wink: ), Robin, én (ugye valakit lefelejtettem...? :oops: )
- Megbeszéltük, hogy ki melyik határt védi. (Ja, akinek kéne Megye-térkép, szóljon nekem.)
- Gandalf és Elrond 2980-ban hívja össze a kószákat, és bízza meg őket a Megye őrzésével. (Ekkor ugyanis Aragorn is épp Völgyzugolyban tartózkodik.)
- 2990-es évek elején egy ork csapat próbál meg betörni a Megyébe az Öregerdő fölött nem sokkal. Legalábbis ez lenne az én sztorim egyik magja. Keresek olyan kósza-társakat, akik ekkoriban ráérnek és a segítségemre tudnak sietni (szerencsémre van már néhány jelentkező :wink: ).
- 3019. február 28-án idul el a Szürke Társaság Halbarad vezetésével Völgyzugolyból, hogy Aragorn segítségére legyenek. (Halbarad Anna kószája!) Március 6-án találkoznak a jövendő királyukkal a Rohani Kapu közelében (Vasudvard és Helm szurdoka között.) Tehát röpke 8 nap alatt teszik meg ezt a kábé 700 mérföldes távolságot (persze lóháton, mint tudjuk)!!!

Tündék Könyve
- Bár a talin senki sem lelkesedett érte különösképp, esetleg itt szívesen írnának ebbe a könyvbe (is).

Kihagytam valamit?

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55126 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
zsoffijának még semmi ötlete,és ez betudható annak is,hogy vajmi keveset tud a kószárkól... :?
Legalábbis egyre inkább ez az érzése(egyik percben még azt hiszi,tud 1etsmást--mooost meg...!) :(
szippszipp--így aztán nagyon 5letes lesz kószás könyvet írni. :oops:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #54970 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Arwen: "Valami emberke" :D Ez volt a nickje? (emberke) Ugyanis a faterom nickje véletlenül emberke.. :D

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #54943 Írta: svindler
svindler válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Arwen: Hmm. Azt hiszem ha a sajat mailboxod-bol linkelsz be egy kepet, azt itt a tobbseg nemigen fogja tudni megnezni... :D
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #54941 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Valami emberke a chatről egyszer küldött nekem egy jó képet!
Egy "tünde-cicababa" van rajta. :D Szerintem jól néz ki!
Akit érdekel, ezen a címen érheti el!

www.mailbox.hu/message/show/930dc2c0ed6 ... f_girl.jpg
Téma zárolva.
  • Arwen
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #54929 Írta: Arwen
Arwen válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hello Kószák!

Azt hiszem, ez lesz a mottóm:

Nehéz az élet, de megélni szép!(persze vannak kivételek, amikor nem is olyan szép!)

Ezt azért mondom, mert most kiderült, hogy mégsem Elendillel megyek, mert ő nem jön. Így aztán az esély, hogy eljussak holnap a szigetre, 1 a 40-hez. :(
Légyszi szorítsatok, hogy sikerüljön elmennem!
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #54888 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Húú.. it mindenki (szinte mindenki) halad már a történetével, én meg még el se kezdtem :oops: . Amennyi eddig "megvan": A kószámat Aileennek hívják, és valószínű Anfalasból jön. Ezenkívül még Leli tanára. (További adattal nem tudok szolgálni az egyeztetések még folynak :wink: :D :D )

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #54855 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
hali emberek
meséljetek, le vagyok maradva...
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #54850 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Üdvözletem!

Megszületőben a történetem, bár még nem tisztáztam minden pontjában. Ha nincs ellenvetésetek, akkor Gilraen életének egy szakaszát szeretném megírni, olyan 2928-2929 körül. Minden adatot felhasználok, amit a Gyuban találtam, esetleg még máshol lehet, mondjuk a Gyűrű keresésében, majd még azt is megnézem. Ja, Gilraen Aragorn anyja.

need more brainz. yourz. now.
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #54843 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Drukkolunk!! :wink: És köszi a megosztást...

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.435 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére