Kószák Szövetsége

Több
22 éve 4 hónapja #54282 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
ÚÚÚÚ... nahát, most már tuti, hogy engem a padlóra szántak Eruék.. :(
Jövök föl ide, mert megvannak a sztorim alapjai, alig várom, hogy elmesélhessem, erre nem mesélhetem el, mert akkor úgy tűnne, mintha el akarnám orozni Rayantól a dicsőséget. Na mindegy, majd egy-két nap múlva. :)

Rayan, éegyébként qrva jó!!!!! :)
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #54273 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Húúúúúú. ez nagyon jó Rayan!!!!!!!!! Már alig várom, hogy olvashassam.
(Csak, kérlek figyelj arra, hogy Tolkien történetével ne ütközzön a tiéd sehol. Figyelj az időre /a GyU függelékében találsz egy ngyon jó időrendet/, és az egyes személyek viszonyára más személyekhez /a családfákat is nézd meg/).

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #54262 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Kata lécci engem is.
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #54239 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Húúúú, basszus, most jövök rá, hogy ide még nem igazán írtam, annak ellenére, hogy jelenleg 'reménybeli kósza' státusban vagyok :oops:
Tünde-lány! Engem is, légyszíves! Kösz! :wink:

Na, sietek, pár gondolat a kószámról:
-Elóndrának hívják, és igen, lány.
-Lévén tünde anyucija, több ezer éves (!), apja egyelőre ismeretlen-de ember.
-Nevelőapja Elros (!) volt. Így már csak 'jogilag' is kósza.
-A tündék kitaszították maguk közül, és elkeseredésében Szauronhoz (!) szegődött.
-Egy váratlan esemény visszatérítette a helyes útra, végigharcolta a csatát a Végzet-hegy lábánál, Gil-galad (!) oldalán.
-Szüleit meggyilkolták, a tündék pedig sosem fogadták be újra, így a világot járva keresi a helyét az életben.

A sztori terve már febr.-márc. környékén készen volt. Most írom, és része a nagyobb lélegzetű fanficemnek :D Az első rész Elóndra választásáról szól, jó és rossz között. (A két lét közül már választott: emberi természete felülkerekedik a tündén. Lévén majd mindenkinek azt bizonygatja, ő nem tünde-majd Legolasnak is :) Dacból fordul el a tündéktől, mert nem tudták neki megbocsájtani egy súlyos tévedését...)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #54170 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Eia: Nem Brisa, hanem Tündelány! Ő a moderátor.

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #54090 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Brisa: Ha még em vagyok fenn, engem is!!!

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #54082 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Kérlek engem is vegyetek fel! :oops: :lol: :wink: :P :D
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #54076 Írta: Álmos
Álmos válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
NAZGÚL!!!

Uramatyám, ISten küldte neked azt a kocsit :) ))))))))))

Huhú :)
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #54069 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége

Nuinladien(Tünde-l.) írta: Én tudlak titeket felírni.Bennvagy Fereste


ENGEM IS PLÍÍÍZ! :D

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #54031 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Eia: Speciel én sem tudnék elkészülni vele. Viszont:
- akik igen, azok megbeszélhetik és kidolgozhatják a dolgot, és mi pedig alkalmazkodunk hozzá a sztori írásban (akinek ez problematikus, az majd kieszel egy jó ürügyet, hogy miért nem tudott résztvenni a Gyűlésen, és kitől tudta meg a feladatot)
- a májusi talin csak felmérjük, hogy kikre vonatkozik ez a dolog és összegyűjtjük az ötleteket és javaslatokat. Aztán otthon valaki(k) megírja (ill. írják), és ha Svin végre elkészül, akkor felrakjuk a kószás oldalra. Ott aztán mindenki láthatja. (Persze, ha többen írnak, akkor el kell dönteni, kié a legjobb. Mondjuk titkos szavazással.)

Tündelány: Csak nagyon halvány és megfoghatatlan valami dereng Jungról (de tény, hogy sok ilyesmiről írt a pasi, és olvastam is tőle. Nekem nem tetszett túlzottan. - ez mind ami megmaradtőle, meg valami kabát vagy ruhavásárlás...). Talán Fin többre emlékszik...

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #53996 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nuinladien: naonnaon köszönöm! sajnos nem tudtam hogyan lehet ezt megcsinálni.. erről nem volt szó a tali :( vagy ha volt én nem figyeltem.... :roll:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #53995 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Nazgul: ez télleg az...na nekem is volt már iylen...poénból bennvolt az egyik barátnőmnél az anyukája mutogatópáécája, aki tanárnő, amolyan "teleszkópos" sztájlban, toll méretűről fél méteresre húzható, tudjátok.
Na, és akkor a barátnőm éppen szokásos HP őrületével kapcsolatban mesélgetett valamit nekünk, és varázsigékkel kezdett szórakozni...én meg, csak úgy, amolyan "utánozzuk Hermione-t" stílusban elkezdtem szórakozni, hogy na: huss és pöcc, és miközben suhintottam valameliyk reptető-v, taszító, vagy nemtommleiyk, már nem emlékszem-bűbájt mondtam, persze poénból.
Erre a szomszéd padon leesett a matekkönyv. Most persze így utólag nyilvánvaló hogy véletlen volt, nem is tulajdonítok neki nagyobb jelentőséget, de akkor félelmetes volt, és abbahagytam a röhögést-egy időre:-)
A busz éppen jöhetett, mer má fél órája vártál, de az eru félelmetes:-)

egyébként ha jól tudom Jungnak van egy elmélete a kapcsolódo dolgok összetársításáról egy adott időszakban, ha nem kérlek javíts ki Brisa.

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #53991 Írta: Nuinladien(Tünde-l.)
Nuinladien(Tünde-l.) válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Én tudlak titeket felírni.Bennvagy Fereste

"To be the sailor of the world, bound for all parts"
W.Whitman
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #53931 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
nos, lenne egy kérdésem...
a talin Brisa azt mondta, hogy iratkozzunk fel a Kószák "csoportba" a fönti "csoportok" menüpont alatt. namost én megnéztem, de úgy látom, hogy a Kószák szövetsége le van zárva, és nem lehet több embernek feliratkoznia.. :( akkor most hogy van ez?
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #53892 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Brisa: Nemtud (szerintem) mindenki időre elkészülni. Pl. A felsőbb intézményekbe járók. (Meg pl. nekem is el kéne kezdenem. Csak Telcontarral még folyik az egyeztetés)

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #53823 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Pontosan ezt kéne megbeszélni mondjuk a következő talin. Összeülünk, megbeszéljük a holt, a mikort meg a hogyant, és esetleg azt, hogy ki szólalt fel és mit mondott, aztán mindenki ott folytathatja, ahol abbahagyta.

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #53816 Írta: Robin
Robin válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Anna:ez nagyon jó ötlet!
Ezzel cska az gondom (bácsánaz :oops: ),hogy ha (most mondok egy számot) 30 kósza találkozik és lehetőleg ugyanazt beszéljék meg a tanácson?Mármint,hogy te is mást írsz,Brisa is mást ír...és így nehezen leht egyeztetni... :?:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #53771 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hű, nazgul...ez jo... :) )) 8O
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #53768 Írta: Rogue
Rogue válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sziasztok!

Én mostanában mindig kimaradok mindenből...Ez így nem jó :) )
Be kell vallanom, hogy én még a könyvírás ötlete előtt elkezdtem írogatni... :oops: Igaz nem kószásat, de fantasyt....)
na hali.
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #53646 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hát, az én kószám a Gyűrűháború után fog tevékenykedni, ráadásul lejjeb, Gondorban, úgyhogyén ebből alighanem kimaradok. :(
Téma zárolva.
  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #53618 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Brisa vetette fel a chaten:
A Megye-őrző kószák számára meg kellene beszélni egy közös pontot, hogy mikor és miért kezdik el őrizni a Megyét.
Valószínű, hogy a Homály terjedése miatt Gandalf hívta össze a kószákat.De lehet, hogy Elrond keze is benne van a dologban.
Szóval, kellene egy közös pont, amikor mondjuk Gandalf összehívja a kószákat és megbízza őket a feladattal.
Ez a pont mindenkinél közös kellene, hogy legyen(ez csak a Megye-őrző kószákra vonatkozik), ezért kellene kitalálnunk egy adott időpontot és helyszínt.
Mit szóltok az ötlethez?
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #53616 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Hát ez tök jó, nazgúl! Ha hozzávesszük, hogy a kedvünkért szép idő lett a talin (miközben se előtte, se utána nem volt az), akkor szerintem igazán létrehozhatnánk egy kis hitközösséget Eru tiszteletére. :lol: :D :P :lol: :roll: :roll: :roll:

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #53529 Írta: E. Eia Ayna
E. Eia Ayna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
nazgúl, Fer: :D :D Egyszer meg láttam egy EJW rendszámú autót.. Mondanom sem kell, hogy közben Woodról beszélgettünk.. :lol:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #53523 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
ufff, nazgúl.... ez rázós... 8O

én még csak autórendszámot tekintve FER rendszámút láttam, ami úgy különlegesebb volt, de én naon nevettem rajta :lol: anyu meg nézet, hogy mi van.. :) (ugyanis nevem becézése Fer :) )
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #53514 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
WOW!!! Ez tényleg hátborzongató lehetett!! 8O

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #53512 Írta: nazgúl
nazgúl válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Gondoltam megosztom veletek egy kalandomat. (Elég fura, mindenesetre...) Valamelyik nap vártam az ötös buszra a Moszkva téren. (tudni kell, hogy az ötös az egyik legritkábban ill. legrendszertelenebb járat, és ha nincs mázlid, akkor akár fél órát is állhatsz a megállóban) Nos én is fél órája álltam már ott, már minden lehetséges taktikát bevetettem, megpróbáltam nem figyelni az utat, hátha az úgy beválik, mondogattam magamban a varázsigét: "háromig számolok, és jön a busz. Na jó, még egyszer, számolok háromig, és jön a busz." Persze nem jött. Erre poénból elkezdtem mondani magamban, hogy "Eru, kérlek hallgasd meg szavam, küldd nekem ide a buszt, mert már nagyon unom az ácsorgást!" Most persze azt gondoljátok, hogy erre jött a busz. De sokkal durvább dolog történt! Annyira furcsa és ijesztő volt, hogy kb. fél percig nem voltam magamnál. Ugyanis miután ezt kimondtam magamban, elment előttem egy autó, aminek ERU volt a rendszáma!!!!!!!!! Persze rögtön utána 3 mp-cel a busz is megjött, amolyan "nesze bazmeg" sztájlban. FÉLELMETES!

Azoktól a nazgúloktól a hátam borsódzik. Rád néznek, a vesédbe látnak, s te csak állsz ott, mint a hülye...
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #53500 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Egyetértek az előttem szólókkal, DE senki és semmi nem akadályozza meg a fantáziadús egyéneket abban, hogy a kószás történet mellett megírjanak tündés-, hobbitos vagy egyéb más sztorit is. Ha sok összegyűlik, akkor azok számára is létrehozhatunk egy könyvet. Ezen aztán nem múlik semmi. Bátran dolgoztassátok meg a fantáziátokat és a kreativitásotokat!

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #53479 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Azért jó lenne megmaradni a kószáknál! :!: Ha már azok vagyunk... :wink: Azért nem lenne jó, hogy ki ezt, ki azt ír, mert az már nagyon kusza (nem kósza :P ) És különben is, most a KÓSZÁK Könyvét írjuk!
Esetleg, ha ez a dolog összejön, sikere lesz és utána még igény lenne más történetekre is, amiben már mások szerepelnek, akkor azt is meg lehet hírdetni. De amíg ez is csak körvonalazódik, addig legyen csak ez.

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #53426 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
Sztem nem unalmas! Épp ezért Kószák Könyve. Úgyis olyan keveset tudunk arról. kicsodák-micsodák ők valójában.
Sztem jól fog kinézni a sok kószás sztori együtt.

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #53425 Írta: Silmarien
Silmarien válaszolt a következő témában: Kószák Szövetsége
HUh. Én is megérkeztem. (kószálni voltam:))). Végre géphez jutottam. Már nagyon benne vagytok a könyvben! Mármint az írásban! Örülök hogy ott lehettem a találkozón, bár nem sok ideig, de mindenesetre NAGYON megérte! A képek is nagyon jók!
Kérdésem a könyvvel kapcsolatban: -Többen is össze lehet ülni történetet írni, mármint hogy 1 történetet írunk nemtomhányan??
-Muszáj kószának lenni? Ezt Isit azaz mmár Isilme kérdezte. Nem unalmas, hogy mindenki kósza?? (bocs Kósza??!

Silmarien

Nézd ez engem szíven talált
De Te mért ne éléd túl??
A régi dal másra vár
Gyönyörű lettél és új
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.409 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére