A 2. rész - A Két Torony

Több
21 éve 9 hónapja #82441 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én nem tudom, hogy kezdődik... De aki elmondja, azt kinyírom. :lol: :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82438 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: Hát erről lenne szó... Nekem már az is bőven elég, hogy tudom, hogyan kezdődik majd a film.


Na az én is tudom, bibibííí! Bár lehet hogy ez mégsem olyan jó... :?

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82432 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Narië írta: Különben nekem is lett volna lehetôségem arra,hogy megnézzem,de csak a trükkök nélküli változatot.(Nincs Gollam,entek,várak,a csatáknál 10 statiszta áll az elsô sorban stb.),szóval nem akartam elrontani.És megfogadtam,hogy mától több spoilert se nézek meg!(egy kis mazochista állat vagyok...)

Hát erről lenne szó... Nekem már az is bőven elég, hogy tudom, hogyan kezdődik majd a film.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82423 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Lamorakot nem köti vmi hallgatási izé?
De sztem akkor is jó neki és, ha télleg klassz a szinkron én megölelem! :wink: :P Irigykedni meg nem irigykedek, mert gondolom nem volt fenékig tejfel és sztem én nem tudtam volna fordítani! (tuti, nem is tudok angolul) :wink:
_______________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82421 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A TTT szinkronfelügyelet dolog - ahogy én hallottam - úgy történt, hogy Lamorak csak egy full fekete vásznat látott, amin jelenetekként felvillant a sarokban egy icipici kocka - de csak akkor, ha beszélt vki, ha csatazaj, háttérzene, stb. ment, akkor semmi nem látszott. (Tehát ne sárguljatok az irigységtől. :D )
Egyébként állítólag nem voltak benne őrületes blődségek, csak több kicsi, de elsikálták mindet.

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja - 21 éve 9 hónapja #82420 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Min:Középen az a kép nagyon aranyos! :wink:
a552.g.akamai.net/f/552/606/1d/image.pat.../164433__1lotr_l.jpg
_______________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82417 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hé, emberek! Penngaladiel! CSAK VICCELTEM! NEM KELL MEGKÖVEZNI!!!! :( :dead:
Itt egy kis cuccos.
Klikk ide!

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82416 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ok! Akkor Lamorak, mint bűnbak! De sztem úgyis olyan jó lett, hogy max megölelhetjük érte! Ugye Lamorak?
Úrnő:Persze, hogy ok!
[size=9:1dgp7dwk]bár ez a téma sztem már azoknak is az agyára megy akik nem Orli-Legolas fanok...[/size]
Andi:ilyen osztálytárs nekem is kellene!
_________________
...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82415 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ha választanom kéne, aközül, hogy megnézhetem két és fél hónappal előbb a TTT-t, de vmi iszonyat rossz minőségű (gonodolom én... :roll: ), kalóz változatban, vagy pedig két és fél hónappal később, de Veletek, éjfélkor, mozivásznon, tökéletes minőségben, feliratozva, akkor nem hinném, hogy sokat gondolkoznék a dolgon... ;)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82411 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Gandalf írta: Majd ha rossz lesz a fordítás,Lamorakot verjük le!

Legalább lesz bűnbak! :twisted: :twisted:
Különben nekem is lett volna lehetôségem arra,hogy megnézzem,de csak a trükkök nélküli változatot.(Nincs Gollam,entek,várak,a csatáknál 10 statiszta áll az elsô sorban stb.),szóval nem akartam elrontani.És megfogadtam,hogy mától több spoilert se nézek meg!(egy kis mazochista állat vagyok...)

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82390 Írta: Hunnai
Hunnai válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Január 9 nincs is olyan messze, bírjátok ki!

Dehogynem! :cry: De ha már kibírtam majd egy évig a Mória végéig tartó FOTR filmemmel, másfél hónapot kibírok a 4 DVD-sel :evil2:
Az egyik osztálytársam is mondta, hogy decemberben meg lesz neki a TTT. Hát... még a végén kölcsönkérem töle, ahogy magamat ismerem!

Én vagyok az, aki nem jó, fellegajtó-nyitogató - Jaj!
Nyitogatom a felleget, sírok alatt eleget - Jaj!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82374 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ulmo: Ez engem is elgondokodtat. ráadásul amilyen megbízhatatlan az az osztálytársam! holnpra tuti elfelejti!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82372 Írta: Gandalf
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82365 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Elrond:hogyan-hogyan-hogyan????? Mondjad!! :wink:
Lamorakos dologról nem is tudtam!!! 8O Ki tudott róla??? Titoktartás volt???
[size=9:2xow66cz]a homoszexuális tmát lécci mellőzzük![/size]
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82364 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ulmo: Igazat megvallva én se naon bízok benne, h az igazit kapom meg

És ha ennyit vártam, akkior tok várni másfél hónapot rá. De azért hozza el ;)
Legalábbis megpróbálom (másrészt az unokatesómnál ez úgy néz ki, mondja el tudja hozni nemsokára és végül 1 hónap amíg elhozza)

Namarië!
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82358 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

netrunner írta: Miii??? 8O
Levetítették neki a filmet, és röptében kellett neki megmondania, hogy hol a hiba benne. Én ha először látnám, azt sem venném észre, ha Gandalf véletlenül Pippin hangján szólalna meg, annyira odatapadnék a vászonhoz. :P
Vagy csak a szöveget olvasták fel neki? Vagy mi?


A pontos mikéntjét én sem tudom. Angelina elmondásából nagyjából sejtem, hogy is megy ez a dolog: a fordító felolvassa a szinkronszöveget, és mellette meg lehet hallgatni az eredetit is. Lamorak talán jobban el tudná mesélni, ha nem kötné a titoktartási kötelezettség :wink:

Elrond, Thaur: biztosak vagytok benne, hogy az IGAZI TTT-t tudjátok megnézni :hein: PJ nagyjából 2 hete készült el a végleges vágással, kizártnak tartom, hogy az a verzió kikerült volna az utcára. Én személyszerint nem vagyok kíváncsi mindenféle homályos, fekete-fehér, összeollózott tákolmányokra. Január 9 nincs is olyan messze, bírjátok ki!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82353 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Elanor írta: Kedves Elrond! Ez mind szép és jó, de ugye nem gondoltad komolyan, hogy csak ennyit közölsz velünk, és azt nem, hogy hogyan???

8O 8)


Szia Elanor!

[size=9:1pf5wkc3]Valin nostare![/size]

Hasonló módon mint Thaur, csak a barátom unokatesójáról van szó.
Megkértem őt, hogy kérje el.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82348 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Pennie: megpróbálom :)

Én is dühös leszek, ha Legolas és Orli nemi beállítottságát kezdjük tárgyalni úgy ám drágaszágom Grrr!

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82347 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Thaur, meg tudod szerezni nekem is? 8O
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82345 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

A Fák Úrnője írta: Penngaladiel: Mi? Én még tapintatos is voltam! És külömben is... nem kell mingyá' leharapni a (szép kis) fejem, ha vmi olyan témáról nem tudok, amit kiveséztetek... :( Nem rég regisztráltam...

A hibát Minerva követte el, ő már régóta itt van. De nem lett volna tisztességes, hogy csak ő kapjon ejnyebejnyét :wink:

Tehát: sem Legolas, sem Orlando Bloom nemi érdeklődéséről nem beszélünk, különösen arról nem, hogy bármelyikük is a saját neméhez vonzódna, mert különben a moderátorok bepöccennek :shake: És én is :P
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82344 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én is meg tom szerezni a TTT-t :) az unokatesómtól

Üdv:
Thaur

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82341 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Kedves Elrond! Ez mind szép és jó, de ugye nem gondoltad komolyan, hogy csak ennyit közölsz velünk, és azt nem, hogy hogyan???

8O 8)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82338 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Üdv!

Megfogom nézni a TTT-t a premier előtt!! :D :D
Kb. 70% az esélye!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82325 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
ezt nem tudjuk, reméljük majd mesél:)))

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82323 Írta: netrunner
netrunner válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: Na ja, de neki dolgozni is kellett. Röptében megmondani, hogy van-e hiba a fordításban, és ki is javítani azt, egy majdnem 3 órás filmnél nem kis meló!


Miii??? 8O
Levetítették neki a filmet, és röptében kellett neki megmondania, hogy hol a hiba benne. Én ha először látnám, azt sem venném észre, ha Gandalf véletlenül Pippin hangján szólalna meg, annyira odatapadnék a vászonhoz. :P
Vagy csak a szöveget olvasták fel neki? Vagy mi?

NetRunner
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82319 Írta: netrunner
netrunner válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Cicafül írta: A hír igaz - angelina jóvoltából történhetett mindez :) - és ha jól tudom Lamorak (Nagy Gergely) volt a kiválasztott. :lol:


És Lamorak nem közölt még semmit a szinkronnal (filmmel) kapcsolatban? Nagyon kíváncsi lennék rá...

NetRunner
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82320 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

zsoffija írta: Lamorak 1 mázlista :!: :evil: :evil: :twisted:


Na ja, de neki dolgozni is kellett. Röptében megmondani, hogy van-e hiba a fordításban, és ki is javítani azt, egy majdnem 3 órás filmnél nem kis meló!
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82316 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Lamorak tényleg mázlista, de remélhetőleg mi is azok leszünk a jóvoltából, és nem leszenk megint o9lyan hülyeségek a szinkronban, mint Uruk-hai elleni harcom, A Kettétürt Kard, meg ilyesmik..
És ne veszekedjetek csacskaságokon!!!

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82308 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 9 hónapja #82305 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
www.allposters.com/gallery.asp?a ... tem=339395
remélem,bejön,és még nem látta mindenki... :roll:

Lamorak 1 mázlista :!: :evil: :evil: :twisted:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.879 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére