A 2. rész - A Két Torony

Több
21 éve 10 hónapja #81110 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

hódica írta: www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=6274 :D :P


Kis hazánkba is kéne!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #81106 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #81074 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A TTT-t igaz, hogy még nem láttuk, de a hírek alapján sok mindent lehet állítani. Sajnos ezt is. :( :(

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #81069 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Üdv!

Nagyon örülök, hogy ilyen sokan komolyan vették amit írtam. Többek között az is volt vele a célom, hogy ráébresszek mindenkit: ez a fórum nem a film miatt épült ki, és a Rotk után is lehet folytatni. Talán 2 év múlva is emlékeznek majd erre néhányan és kevésbé jal ki a fórum, vagy legalábbis lassabban.
(én sajnos nem vagyok tünde, úgyhogy a legmerészebb jóslatok szerint is max. 100 évig fogtok még rólam hallani. :wink: )

A boldogságban az a szép, hogy nem tart örökké...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #81052 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony


love is the shadow that ripens the wine
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #81013 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Jó lesz a TTT,mayd meglássuk :!: :wink:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80978 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Elrond írta: Hobbit: PJ megcsinálná! Csak el ne szúrja mint a TT-t.


Amíg még nem tudunk semmi biztosat, ne mondjunk semmit és csak akkor tudunk valami biztosat, ha már LÁTTUK a TTT-t!! Már annyi mindent mondtak, hogy én már nem hiszek semmit!
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80964 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

De lehangoló most a topic... :? :( ahogy olvasgattam vissza eléggé elszomorodtam :cry: )
De szerintem nincs mitől félni.Aki igazi GYU fan, az nem fog elpártolni innen, csak mert már nem lesz több fim. Aki meg a RotK után elmegy, az menjen. :roll: (ez durván hangzott??? :oops: :? )

Képek a 4 lemezes DVD-ről: www.dvdtown.com/disc_details/med ... ype=screen ( :D :D :!: *jajjdenagyonszépek*)
Ez a könyv is kéne: www.bagendinn.com/images/tttvc.jpg ( :wink: )TTT-s naptár: www.bagendinn.com/images/calendar.jpg (ez is kéne :roll: :wink: )
Ez a könyv is kéne: www.bagendinn.com/images/photoguide.jpg
www.bagendinn.com/images/makingof.jpg (ez meg aztán főleg kéne :D :roll: :wink: )

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80950 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Bocsánat, de én is szeretném elmondani a véleményem:

A Film topic lehet, hogy haldoklani kezd, de a Film topicba járók 99%-a a Középfölde, a Közösség vagy a Kreatív szekcióba is jár! És bizony a Könyvek forrásai kimeríthetetlenek, ez jusson eszetekbe!
Mindig lesz egy-egy kérdés és egy-egy válasz, ami mégtöbb kérdést vet fel (ahogy Ulmo mondaná :wink: ) és mindig lesz mondanivalónk.
És még mindig van hátra két év, ami még több őszinte fórumozót vezet majd ide és a végére egészen nagy társaság leszünk!
Úgyhogy fel a fejjel! :wink: :)

A képek az első trailerkép kockái azt hiszem. :roll:
:roll:
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80927 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Képek a filmből:
www.councilofelrond.com/modules. ... e&pageid=7

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80899 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
PJ NEM SZUR EL SEMMITSEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!MIERT FIKAZZATOK,HAMEG A FILMET SEM LATTATOK?!?!?! :evil: :mad2: :rmad2: :evil2:
ehm,asszem egy kicsit elragadtattam magam :roll:

'a prayer for the wild heart,kept in cage'
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80893 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nemhivatalos információk szerint teljesen elkészült a Két Torony! És ugyanúgy PG-13 korhatár-minősítést kapott, mint az első rész.

Elrond: MIT szúrt el PJ :hein:
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80870 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Elanor: Tökéletesen igazad van.

Hobbit: PJ megcsinálná! Csak el ne szúrja mint a TT-t.

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80841 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Muszáj hozzászólnom az előbbi témához, bár igencsak off... :roll:

Én sem fogadkoznék, esküdöznék, mert annak semmi értelme, ha végül nem tudnám betartani, csak lelkiismeret-furdalásom lenne, de annyi mondhatok, hogy mindenki tegye meg, amit tud...addig jöjjön fórumra, amíg igazán érdekli a téma, amíg szeret ''köztünk'' lenni, mert, egyébként semmi értelme.

Emlékezzetek, hogy amikor bemutatták a filmet, hány új ember jött a fórumra, hány új téma nyílt (hát igen, a régi szép idők, amikor még lehetett topicot nyitni... ;) ), és aztán a legtöbbjük szépen el is tűnt, de azért maradtunk itt néhányan, akik igazán komoylan gondoljuk akik nem a film után (vagy miatt) szerettük meg A Gyűrűk Urát (persze az ilyenekből is lehet igazi rajongó!), hanem még azelőtt. Tehát nem szabad, hogy a filmtől függjön a szeretetünk!

Ezért jó az MTT! Sztem akik belépnek az MTT-be, azok nagy része hosszú távon gondolkodik, és a tagok sztem nem fogják hagyni egymást, hogy úgymond elérdektelenedjünk, mindig lesznek új és új ötletek amiket meg kell valósítani, és remélhetőleg ez majd fenn tartja az érdeklődést. (És az a másik, hogy az MTT nemcsak a fórumra korlátozódik, szóval, ha a tolkien.hu el is fog néptelenedni, akkor is szövődnek olyan személyes kapcsolatok, amik vele együtt nem fognak elmúlni.)

És ha egyszer tényleg ki fog halni a fórum, akkor se lehet majd olyan könnyen elfelejteni, hiszen a gépek mögött akkor is emberek voltak, és kommunikáltak egymással, és közösséget alkottak, akkor nem hinném, hogy bárki is elfelejetné, hogy vmikor egy ilyen közösségbe tartozott.

(Bocsi, kicsit érzelgős lett, de ez van... :oops: :) )

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80827 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Háát, esetleg A hobbitból.
A Szilmarilokat csak sorozatban lehetne, ezeket a történeteket viszont nem akarnám Xena-stílusban viszont látni...

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80826 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Elmúlás nélkül nincs kiteljesedés. Életed célját halálod pillanatában éred el.


más:
Hobbit rwlz!
Sőt, a szilmarilokból is lehetne film (sorozatot) csinálni... bár... mégse... :)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80823 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Lehet, hogy a ROTK után nem lesz itt olyan sok ember, de mi van ha a Babót, bocsánat a Hobbitot is megcsinálják filmen?

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80809 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
('Lehull a levél, jéggé fagy és megtisztul...')

De az Elmúlásból mindig új Élet születik. Ez rend az istenek és a Végzet fölött áll, mert ez maga a Létezés!

Kár moralizálni. Egyelőre itt vagyunk és tágra nyílt szemekkel figyeljük az újabb és újabb híreket. És így jó. A másnapi baj a Holnapé. Nem a miénk.

És akkor most
TOPIC ON!
Tolkien HU Fórumok Tartalomjegyzék -> A Film -> A Két Torony

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80807 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hmmm...

Reménykedünk, hogy a társaság marad. Mi maradunk...
Ti maradtok... Ők maradnak...
el lehet így ragozgatni egy ideig, de a lényeg ugyanaz:
a fórum nem lesz ugyanaz...
Mi itt maradunk, mint a haradiak Szauron pusztulása után. Itt maradunk, mert emberek vagyunk. De kevesen leszünk, és veszteni fogunk.

De a tündék elmennek.

Mert semmi sem örökkévaló. Még az istenek sem.

"A Fény kihunyt, nem ünnepel
Mordor sötétje nyelte el"


De remélem, hogy ez minél később történik meg... a végzet el nem kerülhető, de halogatható... egy ideig...




"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80785 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Penngaladiel írta: Szerintem a társaság miatt is érdemes lesz maradni :)


Na éppen ez az ;) Mért mennénk talita ha nem a társaság miatt?Szerintem sokan igy vannak ezzel...
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80774 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Alyr! Emlékezz, két éve még sehol sem volt a film, de mi már itt téptük a szánkat... Te büszke is lehetsz az első fórumozó címre.
Nem akarok fogadkozni, ígérgetni, lesz ahogy lennie kell. Alakult eddig is, ahogy akartuk.
Meg aztán, van amit magunkkal viszünk az életünkben, van, amit lerakunk. Kinek kinek igénye szeint. Így van ez a fórummal is.

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80737 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én mondjujk miután láttam az első részt, azután kerültem ide (a mondat kicsit sántít :wink: ) De nem azért mert elötte nem olvastam a Könyvet csak nem jutott eszembe a neten is utána nézni....
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80734 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Egyetértek Areával... ;) Nem fogunk egyedül maradni, ne féljetek! :D

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80727 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Alyr:megijesztesz...
Sajnos van benne valami...és elég valószínű... :(
azért én igyekezni fogok...(mondom most) :roll:
De biztos sokan fognak maradni is :!: 8)
Hát nem tudom...de ez még a jövő zenéje,ne szomorítsuk magunkat... :wink:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80722 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szerintem a társaság miatt is érdemes lesz maradni :)
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80699 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Alyr: Ha jól látom mindenkinek a szívéből szóltál!! :cry:
De szerintem van egy csomó ember aki a ROTK után elmegy, mivel már nem poén, nem vagány dolog itt lenni, de egy "adag" ember maradni fog, akiket nem csak a Film körüli hajcihő és sztárolás hozott ide, hanem esetleg a tünde nyelvtan v akár a Könyv érdekli és ezek a ROTK után is érdekes témák!!
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80692 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Minerva írta: Alyr: fő az optimizmus, de amúgy félek, hogy igazad van. :( Előbb-utóbb minden baráti körrel ez történik - közös érdeklődés elmúlik, aztán pápá... :cry:


Ezt nem szeretném...annyi minden jó történt itt velem...hm...igen...az elmúlás :( Ez most elszomorit :(
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80677 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Alyr: Én itt leszek, és írok, ha egyedül is leszek. Mert engem nem csak a film érdekel.

'Is there anybody out there?'
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80659 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Alyr: fő az optimizmus, de amúgy félek, hogy igazad van. :( Előbb-utóbb minden baráti körrel ez történik - közös érdeklődés elmúlik, aztán pápá... :cry:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 10 hónapja #80630 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szívemből szóltál!!!
Az érdeklődés tuti megnő a TTT Kapcsán, de az is 100%, hogy lesznek megint, akik rendesen lemorzsolódnak... :eek4:
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.077 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére