A 2. rész - A Két Torony

Több
21 éve 11 hónapja #79412 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Lili írta: Amúgy nagyon jók az emotikonok! :hello: :wink: Én mért nem tok ilyet berakni? :cry:


A www.tar.hu/losa/smiley/ oldalon vannak ilyenek asszem

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #79411 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Képzeljétek, láttam az Álmatlanságot! És volt ellőtte Trailer! :itscool: Egyébként tök jó film volt, épp most jöttem haza. Az a trailer, amit az 1. táborban néztünk a filmvetítés előtt.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #79369 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Narië írta: Lesz az xXx elôtt trailer???


Mikor mutatják be?


Az xXx-et most csütörtökön mutatták be! :)
Amúgy nagyon jók az emotikonok! :hello: :wink: Én mért nem tok ilyet berakni? :cry:
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #79356 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Lesz az xXx elôtt trailer???

Mikor mutatják be?

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #79072 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Most olvastam egy másik topicban, hogy ez most nem kamu, úgyhogy vegyétek úgy, hogy nem kérdeztem semmit! :)

Azért most megnyugodtam...és rohanok a moziba!!! ;)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #79066 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Adelard írta:

kriszana írta: Hali, hallotttátok már, hogy az ÁLMATLANSÁG című film előtt játszák a TTT trailert a mozikban?


Igen, és az XXX előtt!


Ezek most csak híresztelések, vagy vki látta is magát az előzetest?? (Mert lehetett olyanokat is hallani, hogy más filmek előtt is lejátszák, de aztán végül nem lett belőle semmi... :roll: )

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #79057 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Én a "szőnyeg alá söprés" c. gyakorlatot választottam a szerelmi háromszöggel kapcsolatban.
Talán nem ez a legjobb módszer... :?

amanibhavam írta: Szerintem itt nem puszta véleménykülönbségről van szó, hanem szerzői jogokról, a megfilmesítés joga feletti rendelkezésről, a forgatókönyvbe való beleszólás jogáról stb.; egy ekkora volumenű forgatásnál és egy ilyen népszerű műnél ezek nagyon komoly dolgok; a filmkészítőnek és forgalmazónak nyilván hatalmasat lendítene a reklámján, ha odaírhatná, hogy "az első számú Tolkien-örökös ajánlásával" vagy valami ilyesmi, Christopher meg másképp gondolkodik erről a film dologról


Igen, ebben osztom a véleményed, teljesen igazad van.
De mondd csak, te kitagnád bármelyik családtagodat egy ilyenért?
Mert én biztos nem...
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #79045 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

kriszana írta: Hali, hallotttátok már, hogy az ÁLMATLANSÁG című film előtt játszák a TTT trailert a mozikban?


Igen, és az XXX előtt!

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #79041 Írta: Elasior
Elasior válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Érdekes ez a háromszög téma.
Igaz z első részben is volt rendezői változtatás: Arwen a könyben nincs benne, a gilmen mégis ott volt. Jó húzás, de szerintem előtte a poént!

Eremias fia Elasior
az északi kósza
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #79035 Írta: Varda Tintallë
Varda Tintallë válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Undómiel írta: Hát, én most olvastam a riportot ( www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=5863 ), és amikor azt mondja az ipse, hogy ő ugyan nem látta Livet, de a szerelmi 3szög bizti igaz... Szerintem kamu az egész, vagy ha mégsem, a legdurvább változtatás, ami PJ-nek eszébe juthatott!!!

Poénnak mondjuk nem rossz!!! :D :D :D


Azért volt ott szerelmi háromszög a könyvben is, ha nem is kidomborítva... Szorítsunk, hogy a filmen se kapjon a kelleténél nagyobb hangsúlyt.

Namárie!

Varda Tintallë

I anwe harya limbe antar... / Az igazságnak sok arca van...
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #79021 Írta: Gekko
Gekko válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sztem rossz ez a nagy szerelmi dolog. Mint minden amerikai fimben, ezt akarják kiemelni, én meg csak nézzem, ahogy egy jó pasi smárol. Sztem nem 1 megigéző látvány, és nem biztos, hogy csináltak ilyet. Szegény Éowynnt pedig hagyják, a reménytelen szerelem sem bűn!!!
Ennyit erről. Ettől még kíváncsi vagyok rá.

Megváltozott a világ.
Érzem a földben.
Érzem a vízben.
Érzem az illatát a levegőben.
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #79011 Írta: kriszana
kriszana válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hali, hallotttátok már, hogy az ÁLMATLANSÁG című film előtt játszák a TTT trailert a mozikban?

"There is only one journey. Going inside yourself." (Rainer Maria Rilke)
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #78995 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
bizony,Elanor,es addig hiaba hergeljuk magunkat!az is lehet,hogy nem lesz semmi,es PJ most epp a markaba kuncog a sok pletykan :twisted: !
Ulmo; :hello: :hello: :hello: !!!!!!U make my day!!! :D
bar a szinkrontol elore borsodzik a hatam....

'a prayer for the wild heart,kept in cage'
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #78865 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

sorel írta: Szerintem a szerelmi háromszög kapcsán egyszerűen elirták a neveket. Arról már volt szó, hogy ki lesz hangsúlyozva az Arwen-Aragorn-Eowyn szál. De ez a könyvben is benne van, nem?


De nem vmi olyasmi volt abban a cikkben, hogy olyasmit raknak a filmben, ami a könyvben nem szerepelt???? Vagy ezt úgy érti PJ, hogy nem ilyen formában, nem ennyire kihangsúlyozva? Azt hiszem az összes kérdésre csak januárban kapjuk meg a választ.... :? :x

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #78833 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

angelina írta: nem tudjarok veletlenul,hogy a rendezoi valtozat megjelenik-e VHS-en??????????????????


angelina:
1: megjelenik. Néz csak meg ezt:
www.netpiac.hu/display/index.pht ... ek_id=2264
2: ez nem rendezői változat, hanem bővített.
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #78831 Írta: Shana
Shana válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nem hiszem. A rendezői változatot általában csak DVD-n szokták kiadni.
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #78803 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
nem tudjarok veletlenul,hogy a rendezoi valtozat megjelenik-e VHS-en??????????????????

'a prayer for the wild heart,kept in cage'
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #78761 Írta: Penngaladiel
Penngaladiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: Más: úgy néz ki, hogy a film bővített változata a világpremierrel egyidőben jelenik meg itthon is! :hello:

Lásd:
dvd.index.hu/index.php?cikkid=3584


Ulmo, köszi az infót! 8) Azon töprengtem, hogy megrendeljem-e a DVD-t a Blackstartól, de az csak angolul lett volna...
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #78719 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Pontosan. Az előzetesekben pedig semmi extrát nem lehetett látni ebből.
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #78713 Írta: Sorel
Sorel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szerintem a szerelmi háromszög kapcsán egyszerűen elirták a neveket. Arról már volt szó, hogy ki lesz hangsúlyozva az Arwen-Aragorn-Eowyn szál. De ez a könyvben is benne van, nem?
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #78708 Írta: Shana
Shana válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Joga van hozzá. Valszeg én sem örülnék, ha igy reklámoznák. Ez már csak üzlet.
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #78707 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Az el?bbiekben teljesen igazad van, de egy vélemény ellentét miatt miért kell családi viszályt kelteni, és az alig öt (négy? ) éves unokája látását is megtagadni önmagától?
(Kezd olyan lenni, mint Milne fia...(na, jó ez azért túlzás).)



szerintem itt nem puszta véleménykülönbségről van szó, hanem szerzői jogokról, a megfilmesítés joga feletti rendelkezésről, a forgatókönyvbe való beleszólás jogáról stb.; egy ekkora volumenű forgatásnál és egy ilyen népszerű műnél ezek nagyon komoly dolgok; a filmkészítőnek és forgalmazónak nyilván hatalmasat lendítene a reklámján, ha odaírhatná, hogy "az első számú Tolkien-örökös ajánlásával" vagy valami ilyesmi, Christopher meg másképp gondolkodik erről a film dologról


love is the shadow that ripens the wine
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #78703 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Szméagol írta: Sziasztok!

Én hallottam már arról a DVD-ről (én VHS-nek láttam :? :roll: )
meg is akartam rendelni, de a magyar videók (vagy feliratosak) jegyzékében természetesen nem volt. :evil:


Szméagol: azt a filmet lehet itthon kapni (egyelőre csak VHS :( , de szinkronizált).

Más: úgy néz ki, hogy a film bővített változata a világpremierrel egyidőben jelenik meg itthon is! :hello:

Lásd:
dvd.index.hu/index.php?cikkid=3584
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #78692 Írta: angelina
angelina válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
en tisztelem mindenki velemenyet,node ne csinaljon mar a Tolkien csalad egy Zambo-viszalyt... :lol: :lol: :lol:

'a prayer for the wild heart,kept in cage'
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #78668 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Én hallottam már arról a DVD-ről (én VHS-nek láttam :? :roll: )
meg is akartam rendelni, de a magyar videók (vagy feliratosak) jegyzékében természetesen nem volt. :evil:

amanibhavam írta: az azért apró túlzás, hogy Cristopher Tolkien semmit nem tett az apja életmüvéért, végül is csak a Szilmarilokat és a tizenkét kötetre rúgó History of Middle-Erath sorozatot, na meg A Gyürü keresését szerkesztette össze, hozta kiadható állapotba és adta ki...

az meg, hogy mi a véleménye a megfilmesítésröl, hadd legyen már az ö dolga


Az előbbiekben teljesen igazad van, de egy vélemény ellentét miatt miért kell családi viszályt kelteni, és az alig öt (négy? :? :oops: ) éves unokája látását is megtagadni önmagától?
(Kezd olyan lenni, mint Milne fia...(na, jó ez azért túlzás).)
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #78650 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Dimdaliel írta: A National Geographic-féle DVD-n ...


:?: :?: :?:
milyen DVD-n??? :oops: :roll: :oops: :?:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #78629 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hát, én most olvastam a riportot ( www.cinematrix.hu/hirveg.php?hir_id=5863 ), és amikor azt mondja az ipse, hogy ő ugyan nem látta Livet, de a szerelmi 3szög bizti igaz... Szerintem kamu az egész, vagy ha mégsem, a legdurvább változtatás, ami PJ-nek eszébe juthatott!!!

Poénnak mondjuk nem rossz!!! :D :D :D
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #78574 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szép kis üdvözlés... :P Reméljük, Aragorn nem érti félre. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #78568 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ezek szerint Aragornnal is csak "tünde módra" üdvözítewtték 1mást :?: :roll: :evil:
Remélem,nem lesz (legalább) ebből semmi :!: :evil:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #78565 Írta: Dimdaliel
Dimdaliel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Minerva írta: A National Geographic-féle DVD-n is van 1 rész, mikor Arwen és Legolas egymás arcát simogatják. (több tucat tündével a háttérben, de úgy látszik, nem zavarja őket a közönség. :twisted: :rmad2:)


Valahol már láttam ezt a részletet, és ott azt írták a kép alá, hogy Arwen és Legolas tünde módra üdvözlik egymást. Lehet, hogy rosszul emlékszem, de én erről nem olvastam a regényben.Se erről az üdvözlési módról, se arról,hogy találkoztak és beszélgettek.

A Elbereth Gilthoniel / o menel palan-díriel, / le nallon sí dí' nguruthos! / A tíro, nin, Fanuilos!
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.823 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére