A 2. rész - A Két Torony

Több
21 éve 11 hónapja #77563 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #77557 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Helló embörök!

Visszatértem! :D Már annyira hiányzott innen minden.De főleg Ti. :D :wink:

Teccenek a TTT-s plakátok! :P

De mi ez a szerelmi 3szög? Már megint Arwen???? :twisted: :evil: :twisted: :x V.ki felvilágosítana, mert nincsen v.mi sok isőm, visszaolvasgatni... :lol: :roll: sorry :oops:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #77540 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hellokaaaaa!!!
Ööö...micsoda szappanopera lett a TTTböl...node gyerekek!!! Ccccc... :D
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #77539 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

zsoffija írta: vagy Arwen ideiglenesen meghal vagy mi...(a csónakos kép)


Tiszta Rómeo és Júlia! :twisted: :wink: :?
Fejtsétek ki bővebben...!
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #77520 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Mi történik Arwennel :?: :?:
Mondja el vki!!
Asszem lemaradtam :(

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #77518 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ő se marad6 ki a buliból :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #77509 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hmmm...

Arwen ideiglenesen meghal... :)
Cool...
Elvégre ha Gandalf megcsinálhatta...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #77506 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Az a kisebb bay:nekem már be se jön az oldal... :?
Alyr:a szerelmi 3szögös kép télleg nem sugall sok jót...
mert
(tudom,T-ma elvileg le van zézva...)
Most vagy egymásnak esikLiv és Miranda,vagyArwem szomorú,lesajnáló szemmel fogja nézni Éowynt,vagy Arwen ideiglenesen meghal vagy mi...(a csónakos kép)
...mayd visszatér... :roll:
de ez már nekem magas...

Szóval a kép,amin 3an vannak,nagyon-nagy kavarást sugall PJ részéről :!: :evil:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #77504 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Üdv néktek!
zsoffija: az a Szarumános elég jó...
De némelyik...

A szerelmi 3szög ott van az egyik plakáton, és Arwen nem kicsi dekoltázsából már a többiről is fogalmunk lehet...


A többiről: Ha kapok egy jó látványú filmet, elfogadható sztorival az nekem elég, nem várok többet PJ-től.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #77446 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #77240 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Szálljunk le erről a témáról, legalábbis próbáljuk elterelni róla a gondolatainkat szépen lassan, mert eleget hallom az osztályban :evil: :roll: (meg a humor topicban :wink: ).

Lovak:
(OFF)
Teljesen igazatok van, hogy Brego ősi rohani név, csak épp akkor jöttem haza a Lovardából ahol az első "munkanapomat" töltöttem és nem voltam egészen a gép előtt.
Egy ősi embernév (Beor házából azt hiszem :roll: ) jutott eszembe róla és azért cseréltem fel őket. :oops:
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #77148 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Miket olvasok itt! Szex? Szerelmi háromszögek??? 8O Ajjjajjjjajjjjajjj... én általában elég toleráns vagyok az ilyesmivel szemben, de az az érzésem, a második részt utálni fogom ilyen körülmények között! :x :x :x :x :x :x :? :x :evil: :evil: :evil:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #77125 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hmmm...
Vetkőzzön le?
De akkor Arwen is!
Tényleg, ők úgyis tündék mindeketten... :)


A figurákról: itt a tolkien.hu-n is van fenn egy csomó szereplő bábuja fényképen, de a FOTR után kiderült, hogy azokról még csak a fajt sem lehet felismerni. Tehát reménykedhetünk Szilszakállban...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #77096 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Rayan írta:

Vic írta: Figyelmetekbe ajánlanék egy Legolas-idézetet a GYU-ból, ami szerintem ide való:
"Ne rontsuk el siettséggel az élvezetet!" Elgondolkodtató. 8O 8) :lol:


Na igen! Nem véletlenül választattuk a Calgont -izé, Legolast.
Mond valamit a tünde
Én legjobban olyan szerelmi háromszögnek örülnék, aminél Legolas levetkőzik. TÖKMINDEGY, ki jön össze kivel, lehet akár Gandalf-Gríma-Szarumán hármas is, csak Legolas vetkőzzön le!

Rayan:Hát igen ez tényleg egy érdekes megközelitése a dolognak :lol: De ha jobban belegondolok,van benne valami :wink:

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #77092 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Rayan: [size=9:3kzpv0ur]tök jók ezek az emotikonok![/size]
Szerintem a szerelmi háromszög kérdést még erről az oldalról nem vizsgáltuk! :wink:
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #77087 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Vic írta: Figyelmetekbe ajánlanék egy Legolas-idézetet a GYU-ból, ami szerintem ide való:
"Ne rontsuk el siettséggel az élvezetet!" Elgondolkodtató. 8O 8) :lol:


Na igen! Nem véletlenül választattuk a Calgont -izé, Legolast.
Mond valamit a tünde
Én legjobban olyan szerelmi háromszögnek örülnék, aminél Legolas levetkőzik. TÖKMINDEGY, ki jön össze kivel, lehet akár Gandalf-Gríma-Szarumán hármas is, csak Legolas vetkőzzön le!

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #77081 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Sil írta: Entek lesznek, én már láttam is hivatalos Szilszakáll-figurát az Applause nevű cégtől a neten. De mielőtt berakhattam volna nektek ide, PJ-ék leszedették mindenhonnan a rá mutató linkeket, hogy titokban maradjon a kinézetük a bemutatóig. Írja is a német honlap.


A Onering.net-en fenn vannak, itt:

www.theonering.net/perl/newsview/8/1032629976

Kissé gagyi a cuccos, de a lovak, meg a nazgúl teccenek, meg Arwen rucija. :D (Azért Gríma se gyenge a nagy táskás szemeivel. :lol: )
Szilszakáll játéknak elég *érdekesen* néz ki... (valahogy én több levelet, meg mohát, meg "zöldséget" képzeltem volna rá... :roll: ) Kíváncsi vagyok, a Filmben milyen lesz.
Egyébként az oda van írva, hogy még nem végleges a figurák kinézete, mert a forgalmazó meg a színészek beleegyezését kell kérni (az mondjuk vicces lehet, hogy meg tudják fúrni - "Nem tetszik, túl nagy az orrom!" :lol: ), de azért az alapkoncepciónak stimmelnie kell - ergó Szilszakáll ilyesféleképpen fog kinézni. :hein:
Na majd meglátjuk. :sungl:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #77065 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
ainu:két év nem a világ, azthiszem kezdek csomagolni:)))fényképezőgép, kamera, fényképezőgép(ja, azt már mondtam...)ceruza, papír, fényképezőgép(az sose árt..),filmtekercs(olyan 20-30 tán elég lesz..legfeljebb majd veszek..)más nem is kell:)
Én is láttam az entet a videóban(három napig linkeltem azt avideót..), de kép is volt róla, asszem itt.szóval entek tuti lesznek:)
szerelmi háromszög: hááát..akkor már télleg inkább Gimli és Legolas(jóóóó barátság..), én se nézem ki Aragornból(és az első részből se ez derül ki), hogy csak úgy félrelép, mert a csaj épp valami lovakon hajkurássza az orkokat egy olyan helyen, ahol ott se kéne lennie...meg aztán Aragorn figurája szépen fel van építve az első részben, a szerelmük erejét megpecsételő nyakék stbstb, hát ezt nem fogják felrúgni egy kiss ceccért...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #77031 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Narië: Hát én már nem tom mit gondoljak! :?
Az egy dolog, hogy mi illik Aragorn személyiségéhez és az egy másik, hogy erről PJ mit gondol.... :?
Azt meg végképp nem értem, hogy mért nem jó a Hasufel?
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #76984 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Vic:És az nem lehet,hogy más szereplôk között fog dúlni a lamúr?Mert sztem Aragorn jelleméhez nem passzolna az,hogy ha nincs ott Arwen,akkor rögtön "átpártol" egy másik lányhoz,és a könyv meg ugye azt írja,hogy Éown reménytelenül és viszonzatlanul szerelmes Aragornba.
És Arwen elvileg azért egy Helm-szurdokba,hogy kihangsúlyozzák a közte és Aragorn közötti szerelmi szálat.Teljesen valószín?tlen lenne,hogy mással jönne össze,és különben is:az már nem szerlmi háromszög,hanem szerelmi négyszög... ;)

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #76978 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Rayan írta: Van az origon egy friss cikk, "Nem várt szerelmi háromszög A Gyűrűk Urában" címmel. Egy régebbi angol cikk fordítása, de még hetekkel később is megdöbbentő :o h: Olvassátok el, én legalábbis kifeküdtem rajta :quasi:

"Peter Jackson rendező elárulta: A Gyűrűk Ura készülő következő epizódjába egy, az eredeti könyvtrilógiában meg nem található szerelmi háromszöget is beépítenek.

Valószínűleg felhördülnek a fanatikus Gyűrűk Ura-rajongók a hír hallatán: Peter Jackson rendező és csapata újabb nagyműtétnek vetették alá az eredeti történetet. Mint a stáb egyik tagja azt az imdb.com-nak elmondta, a cselekménybe egy "kis szexet" is vittek. A meg nem nevezett forrás szerint egy szerelmi háromszög is megjelenik az új epizódban. Erről csak annyit volt hajlandó elárulni, hogy három fontos szereplő között alakul majd ki a konfliktus, amit hiába keresnénk J. R. R. Tolkien klasszikusában."


Bocsi Rayan, hogy ezt a három lappal ezelőtti hozzászólásodat idézem, de úgyis erről a szexről van szó azóta is, és így legalább szem előtt van a teljes szöveg :wink:
Arwen és Aragorn szerelme ugye adott. A szerelmi háromszög harmadik tagja legegyszerűbben Éowyn lenne. De a fenti cikk szerint ez az új szerelmi konfliktus nincs benne a GYU-ban :!:
Tehát szerintem kizárásos alapon:
1. vagy Aragorn a PJ változatban tényleg összejön Éowynnel (és ez így valóban nincs benne a könyvben, mert ott "csak" Éowyn epekedik Aragornért) és így alakul ki a szerelmi háromszög, :lol:
2. vagy az is elképzelhető, hogy Arwen jön össze valakivel a Helm-szurdokban. :oops:
Figyelmetekbe ajánlanék egy Legolas-idézetet a GYU-ból, ami szerintem ide való:
"Ne rontsuk el siettséggel az élvezetet!" Elgondolkodtató. 8O 8) :lol:

A lenti linken baromi jó minőségű TTT-s képeket találhattok, egy kép kb. 5 mega, tehát elég sokáig fogja menteni, de megéri:
www.moviepublicity.com/nltheatri ... hotos.html
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #76975 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Narië írta: A díszleteket már lebontották,de van egy külön GyU múzeum,amiben pl.a ruhákat kiállítják,több órás "making the film elôzeteseket lehet nézni stb.
Szal oda érdemes elmenni


Na oda érdemes lenne elmenni ;)
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #76959 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Alyr Arkhon írta: Üdv néktek újra!

Yavanna: :nono:
Hát már szegény Gimlire se gondolsz? :twisted:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

De én kötve hiszem, hogy olyan igazi szex lenne benne, annál több tartást látok Viggo Mortensenben, bár lehet, hogy tévedek, és Legolas jön össze Éowynnel, vagy Samu Gollammal... (úgyám, drágaszágom)[/color]

Legolas meg Éowyn :twisted: Akkor már inkább Celeborn & Gandalf ;) ( De gonosz vagyok....
Különben köszike a Viggót!Én is így vagyok vele,mert ha egy színész (nem feltétlenül Viggó,lehet az Liv Tyler is [size=9:i13ji1z4] amit nem hiszek.... [/size] igazi rajongója a könyvnek,vagy legalábbis elolvasta és tudja,hogy mi a lényege és úgy egyáltalán átérzi,hogy rengeteg embernek mit is jelenthet,akkor nem megy bele egy esetleges szexjelenetbe.szal bízzunk Viggóban ;)

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #76957 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Üdv néktek újra!

Yavanna: :nono:
Hát már szegény Gimlire se gondolsz? :twisted:

De én kötve hiszem, hogy olyan igazi szex lenne benne, annál több tartást látok Viggo Mortensenben, bár lehet, hogy tévedek, és Legolas jön össze Éowynnel, vagy Samu Gollammal... (úgyám, drágaszágom)


Apropó: október első hetében Angliába megyek. Van ott valami olyan hely ahol Mo-n nem kapható _olcsó_ Gyu-s cuccok vannak?
(mondjuk Londonban egy könnyen megközelíthető helyen...)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #76956 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Yavi:És ezt a hírt a Rádió1 a "húmekkoratitkottudtunkmeg" kategóriába sorolta?Végülis sztem erre mindenki rájöhetett már (bár mondjuk az is felmerült,hogy a cúnya Gollam rondít bele Frodó és Samu kapcsolatába ;) )....
Különben kezdem felfogni,hogy emiatt a sexjelenet miatt nem érdemes annyira parázni,mert ha tényleg muszáj lett volna(pl.akaratoskodó producer stb),akkor PJnek van annyi esze,hogy teljesenvisszafogottan mutassa be az "ügyet".Pl.egy csók,átkarolják egymást és utána rögtön vágás.Végülis ô is rajongó.... ;)

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #76954 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Na mit hallottam ma reggel a dugóban a Rádio 1-en...
A hírolvasó csajszi azt rebesgette, hogy PJ. azt nyilatkozta, miszerint Arwen és Aragorn szerelmébe akar majd valaki belekavarni.
Ezexerint valóban az Arwen-Aragorn-Éowyn trióról lesz szó... Na nem mintha ez olyan hiteles forrás lenne, meg már úgyis sejtettük.
Na de ez a sexjelenet... :roll: :roll: :roll: Hát ez érdekes lenne. Ja, pedig már olyan jól elképzeltem Galadrielt és Gimlit! :evil3: :twisted: :evil3: :twisted: :evil3:

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #76953 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Alyr Arkhon írta: Sex is lesz? Jeeeee! :)
Végre valami, amit a csökött agyú volt osztálytársaim is megértenek... :)

Nálunk is pont ez a helyzet ;) .Mindenki azt mondta,hogy jobb lenne a GyU,ha egy kis "eksön" is lenne benne... :x

Mi volt még abban az elo˝zo˝ forgatókönyvben amiben Aragorn és Éowyn összeházasodnak???

Abban?Sok hülyeség...Eredetileg csak egy részletet láttam belôle,azt is németül,de azt még kivettem belôle,hogy Frodóék nem hajóznak el (biztos hogy teljes legyen a hepi end.

Az Új-Zélandi útról: sajna a GYU díszleteit már lebontották nagy valószínu˝séggel. Kürtvárat biztos. De azért nem lehet rossz...

A díszleteket már lebontották,de van egy külön GyU múzeum,amiben pl.a ruhákat kiállítják,több órás "making the film elôzeteseket lehet nézni stb.
Szal oda érdemes elmenni ;)

[/quote]

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #76934 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Entek lesznek, én már láttam is hivatalos Szilszakáll-figurát az Applause nevű cégtől a neten. De mielőtt berakhattam volna nektek ide, PJ-ék leszedették mindenhonnan a rá mutató linkeket, hogy titokban maradjon a kinézetük a bemutatóig. Írja is a német honlap.

Az entes előzetes talán még fent van a hardwired.hu-n valahol az archívumban.

Kürtvárat meg sajna tényleg lebontották, mert Minas Tirith díszlete is ugyanott épült fel.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #76929 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

ainu írta: Bár úgy látom, ezzel a kérdéssel senki nem foglalkozik, de engem (love triangle :wink: mellett) az entek megjelenése is izgat. Ti tudtok valamit róluk?

Ugye lesznek???

Csak mert nagyon nagy a hallgatás, eddig nem csak hogy entet, de még egy száraz faágat sem láthattunk előzetesekben. Persze lehet, hogy ez csak a felcsigázás miatt alakul így. Mondjuk ha ilyen fogásról van szó, teljesen jó, nem?


ainu: szinte biztos, hogy a nézők felcsigázásáról van szó. A FORT előzetesében csak egy villanásra lehetett látni a Balrogot. Most ugyanez a helyzet az entekkel. Talán ez lesz Banyapókkal is.
Mellesleg az entek a legnehezebben elkészíthető karakterek a TTT-ben.

[size=9:1bmluncv](OFF:az avataroddal kapcsolatban: nem akartam kötözködni, csak érdekességképpen megjegyeztem. )[/size]
Téma zárolva.
Több
21 éve 11 hónapja #76924 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Üdv!

Sex is lesz? Jeeeee! :)
Végre valami, amit a csökött agyú volt osztálytársaim is megértenek... :)

ainu:
Volt egy nem hivatalos és igen rossz minőségű előzetes kínai nyelven meg ugyanaz szöveg nélkül más formátumban, abban benne volt, hogy Pippin vagy Trufa ráesik egy faágra, és a fa pislog ebbők némi logikával arra következtettem, hogy az egy ent, mi több, Szilszakáll. Azt hiszem az előzetesek topicban volt benne a kínainak a hivatkozása, de lehet, hogy már nem érvényes.

Mi volt még abban az előző forgatókönyvben amiben Aragorn és Éowyn összeházasodnak???

Az Új-Zélandi útról: sajna a GYU díszleteit már lebontották nagy valószínűséggel. Kürtvárat biztos. De azért nem lehet rossz...


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.822 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére