A 2. rész - A Két Torony

Több
22 éve 1 hónapja #71893 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Üdv mindenkinek!

A TTT 3 óra 14 perc lesz? Akkor a ROTK-ra nem marad csak kb 1,5 óra!
Már ha abból indulunk ki, hogy PJ azt mondta a filmkönyvben, hogy "nem egészen 8 órás filmtrilógiát..."
Hmmm.... én csak örülök, hogy ha hosszú...

A szegény naiv amcsik meg nem tudják elviselni, ha nincs happy end...
Meg a naiv többi emberek... Csak fél évig harsogtam szét az osztályomban, hogy trilógia, és ez csak az első rész, jöttek azzal (már aki megnézte) hogy mért nem dobta be a gyűrűt a vulkánba...

A Föld IQ-ja állandó, lakossága egyre nő... :)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
22 éve 1 hónapja #71851 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nem tudtam hova tenni, szerintem még ide illik a legjobban :arrow:

www.origo.hu/szorakozas/mozi/200 ... yuruk.html :itscool:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71574 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta:
Narië: én nem akartam veszekedni veled, csak furcsán hangzott az "alig történne valami".

Ezzel én sem értek egyet,dehát nem tuddom hogy PJnek mi a sok és a kevés....

Ulmo írta: Old Hawk: tippem szerint Éowyn Aragorn buksiját szorongatja. Emlékeztek, hogy könyörög, mikor Aragorn el akar indulni a Holtak Ösvényén? Valami hasonló lehet itt is. Az igazságot csak PJ tudja...

Na akkor megnyugodtam...Már teljesen kétségbe voltam esve hogy mi lesz itt :wink: ....

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71528 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ulmo: egyetértek, szerintem is akkor van :agree:
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71522 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Teljes mértékig egyetértek Hódicával!!!
_____________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71521 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Old Hawk írta: A istari.dyndns.org/~henke/index.php oldalon Eowyn képeinél az elsőn ugye nem Aragorn buksiját szorongatja a hölgy?


Az a pasi minden kétséget kizáróan Aragorn. :wink:
Mondjuk én már semmin sem lepődöm meg...emlékeztek a trailerben, mikor kazdoznak, és Éowyn olyan arcot vág, mint egy morcos kislány???Na nálam az a jelenet a mélypont. :x

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71460 Írta: Ithilgalad
Ithilgalad válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Thaur: Köci! :D Yooo!! :hello:
Sokkalyobb a minősége minta régebbinek! :look:

Legends and epic tales born between these dark lakes For you a new one written with black blood
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71458 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Thaur: tényleg jobb a trailer minősége. Ha elfogadod a következő dolgokat: picit zöldes árnyalatú a kép (egyáltalán nem zavaró), kicsit levágtak a kép két széléből (de a lényeg így is látszik), és ha jól láttam, holland felirat van alatta. De így is nagyon jó! Viszem is Szegedre.

Narië: én nem akartam veszekedni veled, csak furcsán hangzott az "alig történne valami".

Old Hawk: tippem szerint Éowyn Aragorn buksiját szorongatja. Emlékeztek, hogy könyörög, mikor Aragorn el akar indulni a Holtak Ösvényén? Valami hasonló lehet itt is. Az igazságot csak PJ tudja...
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71455 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Old Hawk: Hmmm, tényleg ELÉG érdekes a kép :shake: .
Mi lesz még itt, már előre félek.

Más: Ugye Ti is emlékeztek arra a 4 perces trailerre (ami igen rossz min.-ű volt?
Na, most a www.theonering.net -en le lehet tölteni ennek a jobb minőségű verzióját (ha jól veszem ki az angol szöv.-ből).
Én most töltöm, majd beszámolok róla hogy mien (feltéve ha le fogja tölteni vmikor ez a ...gép).

Állítólag 3 óra 14 perc lesz a TTT!! :dance: :itscool:

Vasudvard ostroma is látható lesz, sok-sok enttel :!:
A Helm-szurdok 50 perc lesz :!:

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71446 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Old Hawk írta: Sziasztok!

A istari.dyndns.org/~henke/index.php oldalon Eowyn képeinél az elsőn ugye nem Aragorn buksiját szorongatja a hölgy? Azért annyira nem voltak jóban?!?!?!

Amúgy nagyon jó ez a képgaléria!!!

Sziasztok: Hawk

Hú....Már azt sem tudom hogy mit gondoljak 8O ...Nem Faramir,mert ő szőke,és annak a bizonyos tagnak olyan hosszú és -színű haja van mint Aragornnak...Mit talált ki már megint PJ??? :shake:

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71445 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta:

Narië írta: Meg PJ mondta,hogy ha ott maradna a Banya,akkor a ROtK-ben már alig történne valami...Persze,ha a felét kivágja.... :


Hát tényleg: Minas Tirith ostroma, a Holtak ösvénye, a Nazgulok Urának halála, a morannoni csata, a Gyűrű pusztulása, Aragorn koronázása, stb, tényleg alig történne valami a RoTK-ban. :roll:

OK,nem én mondtam,hanem PJ...Nem velem kell veszekedni :roll:

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71434 Írta: Dae/siss
Dae/siss válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Éomer úgy néz ki, mint Kicsi John a Robin Hood, a fuszeklik fejedelmében :)
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71411 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Azért Szilszakállról, meg Hamariberkenyéről is betehettek volna egy-két képet... :cry:


Hawk

Old Hawk
Aki szinte már Ent.
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71410 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

A istari.dyndns.org/~henke/index.php oldalon Eowyn képeinél az elsőn ugye nem Aragorn buksiját szorongatja a hölgy? Azért annyira nem voltak jóban?!?!?!

Amúgy nagyon jó ez a képgaléria!!!

Sziasztok: Hawk

Old Hawk
Aki szinte már Ent.
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71390 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Vizeknek Ura: és még a Megye megtisztítása is (asszem MÉGIS lesz), és még Samu hősiessége, a film elején!!!!!!!

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71387 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Narië írta: Meg PJ mondta,hogy ha ott maradna a Banya,akkor a ROtK-ben már alig történne valami...Persze,ha a felét kivágja.... :


Hát tényleg: Minas Tirith ostroma, a Holtak ösvénye, a Nazgulok Urának halála, a morannoni csata, a Gyűrű pusztulása, Aragorn koronázása, stb, tényleg alig történne valami a RoTK-ban. :roll:
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71347 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Figyu,én mondjuk baromira örülnék annak,ha az lenne a TTT vége,hogy becsapódik a Cirith Ungoli kapú és szegény Samu ájultan esik össze....De nem lehet ennyire lefárasztani szegény naiv amerikaiakat... :) .Szóval ezért megy át...Meg PJ mondta,hogy ha ott maradna a Banya,akkor a ROtK-ben már alig történne valami...Persze,ha a felét kivágja.... :?

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71345 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: A Banya nem marad ki, csak költözik. Két Toronyból Király Visszatérbe. PJ nem akarta vele befejezni a második részt, az amerikai közönség nem értené.


Nem értem, hogy mit nem lehet ezen érteni. :twisted: :?: :twisted:
Ha meg tényleg nem értik( 8O :x )akkor a ROTK-ben sem fogják érteni.
Erről ennyit.

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71337 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
Hát nem semmik...

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71310 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
istari.dyndns.org/~henke/index.php
:arrow: ajánlom figyelmetekbe a PJ-s képeket... :)

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71260 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!Én mindenképpen elő fogom rendelni a DVD-t,úgyis voltam nyáron dolgozni,majd legalább jóra fogom költeni....Bár lehet hogy ős9ök is beszállnak,de nem hiszem hogy el l ennének ragadtatva,hogy most fogok venni egyet 7000 ft-ért és később ugyanazt 10-ért... :? ...e majdcsak lesz valahogy...

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71228 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Kedves Ulmo!

Nem akarom bántani az amerikaiakat, de szerintem a film, a történet, vagy akár az egész Középfölde megértése nem azon múlik, hogy egy-egy jelenetet hová rak P.J. :(
Ha valaki nem olvasta el a könyvet, ugyanolyan értetlenséggel fog a második rész vége után felállni a székből, mint azok, akik az első végét úgy élték meg, hogy: "De sz*r, ilyen hülyeség a vége???"

Sajnos ez egy barátom volt, aki nem olvasta. Ezután hosszas magyarázkodás következett, és én éreztem magam kínosan, hogy ilyen a film. Pedig a film az nagyon jó, csak az egyszerű mozilátogató nem szokta meg, hogy egy film három, de egybefüggő részből álljon.

Ennyit a megnemértésről.

A DVD-kről. Én is szivesen megvenném, de nagyon sok az a 10.000 Ft, amibe kerül. Valószínűleg én is valamilyen ajándékozás keretén belül próbálom meg. Igaz tavaly sem jött össze... :?

Legyetek jók, az amcsik, meg hagy higgyék, hogy Ausztráliában még sárkányok is laknak. :evil3:

Hawk

Old Hawk
Aki szinte már Ent.
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71207 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sztem is érdemes, feltéve, ha van DVD lejátszót :) .
Mert nekem nincs és nem is lesz, sajna. Voltak ez irányú törekvéseim, de a szülők részéről határozott nem volt a válasz :cry: :cry:
Pedig n. szívesen megnézném a bővített vált-ot

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71193 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Csak azért kérdeztem meg,hogy szerintetek érdemes -e,mert én karácsonyra+szülinapomra kértem egyszerre,csak elképzelhetőnek tartom,hogy addigra elfogy a boltokból,nem csodálkoznék rajta.Akkor a díszdobozról mindenféleképp le kell mondani?Hát ha valaki meg tud róla valamit,hálás lennék,ha leírná.

I make my own luck.
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71191 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Lara írta: www.netpiac.hu/display/index.phtml?do=termek&termek_id=2240 extrák

www.netpiac.hu/display/index.pht ... ek_id=2263

Kérdeznék valamit.Ez itt a négy lemezes DVD változat(második).Szerintetek ez a díszdobozos vagy sem?Érdemes előrendelni?

Lara, attól függ, mit értesz díszdobozos alatt. Ha azt a változatot, amiben az Argonath szobrai, a játékkártyák meg az egyéb nyalánkságok lesznek, akkor ez nem az. Az a változat talán meg sem jelenik itthon.
Hogy érdemes-e előrendelni ezt a 4 lemezest? Ezt most komolyan kérdezed? 30 perccel hosszabb a film, Howard Shore új zenéket írt hozzá, sok-sok óra extra anyag van rajta, mi kellhet még? Elő KELL rendelni :!:
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71186 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
8O 8O :eek2: :eek2: Van ára, nem mondom!
Nem mintha csodálnám :roll: szinkronizálás, extrák, stb...
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71181 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
www.netpiac.hu/display/index.pht ... ek_id=2240 extrák

www.netpiac.hu/display/index.pht ... ek_id=2263

Kérdeznék valamit.Ez itt a négy lemezes DVD változat(második).Szerintetek ez a díszdobozos vagy sem?Érdemes előrendelni?

I make my own luck.
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71148 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Alyr Arkhon írta:
Egyik mágust sem törik kerékbe, az agészen más. Ez a kerék angem leginkább az Egri Csillagok tűzkerekére emlékeztetett. (Jeeee! :) )


Kürtvár ostroma egy az egyben Egri Csillagok. Már csak a kvarcórás orkokat kellene látni :D

Alyr Arkhon írta:
A Banyapókkal ugyanez... Egy horrorfilmrendező kihagyná a könyv egyik legrémisztőbb szörnyét?


A Banya nem marad ki, csak költözik. Két Toronyból Király Visszatérbe. PJ nem akarta vele befejezni a második részt, az amerikai közönség nem értené.

Old Hawk: a harmadik rész elején készül el az Andúril.
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71131 Írta: Old Hawk
Old Hawk válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hali!

Elolvastam azt a web oldalt, ahol a tervezett változtatások vannak és nagyon elszomorodtam, mert sok és lényegi változtatás lesz a Két toronyban.
Abba bele sem merek gondolni, hogy az utolsó résznél mi lesz. Benne lesz vajon a Megye megtisztítása? :roll:

Na pá: Old Hawk

Old Hawk
Aki szinte már Ent.
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #71110 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Na ugye, hogy nekem volt igazam?
Mondják a hiv. előzetseben:
The Two Towers: Orthanc and Barad-dur, mondja Galadriel, ugyanúgy, mint ahogy a FOTR film elején elmesélte a Gyűrű történetét.
Barad-dur gondolom annyira lesz benne, mint az 1, részben, azaz megmutatják, mit tudott kihozni a WETA a festményből, és kész.
Egyik mágust sem törik kerékbe, az agészen más. Ez a kerék angem leginkább az Egri Csillagok tűzkerekére emlékeztetett. (Jeeee! :) )
De hogy mért szúrják fel egymást rá, (hogy kit, az mindegy) azt nem tudom. Lehet, hogy megint csatázni fog a 2 mágus, mint az FOTR-ban, csak ezúttal Gandalf győz, mit sem törődve az őt átdöfő tüskékkel?
Minas Morgulnak a könyvben sincs nagy szerepe, (szerintem) de PJ nem normális, ha kihagyja. Elvégre ha megcsinálják, a számítógépes grafikusok megint nagyot alkothatnak ( akárcsak a többi épület és helyszín megjelenítésénél).
A Banyapókkal ugyanez... Egy horrorfilmrendező kihagyná a könyv egyik legrémisztőbb szörnyét?
Legolas lépcsőzése engem nem zavar, elvégre egy csata közepén nem azzal fog törődni, feltalálták-e már a szörföt Középföldén, hanem hogy minél előbb elérje az ellenséget.
Az nyilvánvaló, hogy PJ nem akart túl sok helyszínt és szereplőt ezért jön Arwen a tündékkel Halbarad és a dúnadánok helyett...


"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.825 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére