A 2. rész - A Két Torony

Több
22 éve 2 hónapja #70678 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Narië írta: Én úgy tudom,hogy már ki is vágták,vagyis megnyugodhatunk...De a Megye megtisztítását sajna PJ korlátozni fogja :bawling:


Hogy érted azt, hogy korlátozni fogja???? 8O 8O 8O Eddig nem az volt, hogy teljesen kimarad??? 8O 8O 8O

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70618 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én úgy tudom,hogy már ki is vágták,vagyis megnyugodhatunk...De a Megye megtisztítását sajna PJ korlátozni fogja :bawling:

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70593 Írta: Fereste
Fereste válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
állati nevetséges ez az egész kerék-ügy... :? rohadt nagy melléfogás lenne ha ezt a jelenetet benne hagynák a filmben... :?
szal a vágók tehetnének vmit ez ügyben... :D :roll:
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70586 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Lehet hogy kacsa az egész jelenet... (Csak épp nem hápog.. :roll: )
PJ, ha mondhatok valamit: felejtsd el az egész kerék-ügyet! :eek4:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70516 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sztem a kerék egy teszt: Mennyire bírja Gandi a fájdalmat. :P :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70513 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nos ahhoz a képhez hozzászólva...szerintem az Gandalf.Amit Rayan mondott...az öve tényleg olyan, mint Gandié. :o h: Meg a ruhája sem olyan puccos, mint Szarumáné, olyan egyszerűbb.De ettől még nem oldódik meg a relytély. 8O Ha azon a képen tényleg Gandalf van, akkor most meghal?????? :confused2: Ha meg Szarumán, akkor meg...szegényt kerékbetörik???? :evil2: :mrgreen:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70511 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Rayan, Te mindig képes vagy meglepetést okozni!
De szerintem az akkor is Szarumán!!!
Ez a képhez fűzött kommentár oldala, és ők is úgy tudják, Szarumán van a képen... A lényeg szempontjából ez azonban szinte semleges! Elég szomorú, hogy PJ ide jutott...
www.tolkienonline.com/comments.c ... pe=gallery
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja - 22 éve 2 hónapja #70510 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én ilyen messziről nem tudom megállapítani, hogy melyik kinek a ruhája... Gyorsan visszaolvasok!
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70466 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Rayan: szóval te a ruhát nézted. Így már értem. Vagyis én sem értem :eek4: , de majd a bemutatón kiderül, mit is akart PJ ezzel a kerékkel.
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70465 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Jajh, de bonyolult! :lol: Ám reszkessetek, megvan a bizonyíték! :P (70%-ra)

www.orlandomultimedia.net :arrow: Screen Capture :arrow:
Keressétek ki a 'ttt official teaser trailer'-t :arrow: a 7. oldal közepén van egy olyan kép, hogy 'Gandalf vezeti a lovasokat' (kb. 45 fokos szögben van döntve). Itt tisztán látszik Gandalf és az ÖVE. Hasonlítsátok össze a keréken lévő alakkal! Tökugyanaz. Akit ez még mindig nem győzött meg, nézzétek meg Szarumánt (a 2. oldal közepén található), neki világos színű öve van. (Meg egészen másmilyen cuccban van.) Én biztos vagyok benne, hogy az nem Fehér Szarumán, persze mindenki azt hisz, amit akar :wink: Tényleg ez benne a szép, hogy sosem lehet tudni, Peter Jackson mivel áll elő legközelebb :lol: Egyáltalán, még mindig nem értem, mi a fenét keres ott az a kerék :confused2: Remélem, ezt úgy kihagyják a filmből, ahogy van.

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70453 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Rayan írta: Csak tájékoztatásul közlöm, hogy aki a keréken szerepel, az nem Szaruhám, hanem Fehér Gandalf!!! Bevittem Imaging-be és megnéztem jobban, úgyhogy elfelejthetjük a gonosz varázsló effajta kivégzését :twisted: (De akkor mit keres "Gandalf" a keréken? 8O Ha rajtam múlik, Ez a jelenet is vágószobába kerül...)


Hát Rayan nem tudom, ezt hogy derítetted ki, de nézz meg valamit. Gandalfnak egyszínű (fehér) szakálla van, Szarumán szakálla fehér, de középen van benne egy szürke csík. Namármost, ha megnézed az alak szakállát a keréken, te mit látsz :?:

Ha neked van igazad, az nagyon kínos: akkor NAGYON SOKAN tévedtek, velem együtt. Még egy petíció is született, hogy Szarumán ne így haljon meg, hanem a könyv szerint. A másik dolog, amit te is említettél: mit keresne "Gandalf" a keréken?

Egyébként úgy látszik, itt is működik az, ami a könyvben. Kit látunk? Gandalfot, vagy Szarumánt? :roll:
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70443 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Rayan írta: Csak tájékoztatásul közlöm, hogy aki a keréken szerepel, az nem Szaruhám, hanem Fehér Gandalf!!!


Így a kép még érdekesebb. :roll: Mit csinál ott Gandalf?Csak nem hal meg? 8O 8O 8O Ez nekem már magas... :?

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70370 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Csak tájékoztatásul közlöm, hogy aki a keréken szerepel, az nem Szaruhám, hanem Fehér Gandalf!!! Bevittem Imaging-be és megnéztem jobban, úgyhogy elfelejthetjük a gonosz varázsló effajta kivégzését :twisted: (De akkor mit keres "Gandalf" a keréken? 8O Ha rajtam múlik, Ez a jelenet is vágószobába kerül...)

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70341 Írta: Simbelmyne_nrogara
Simbelmyne_nrogara válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
+még az eredeti Tolkien versek egy része:

csirke.inf.elte.hu/tolkien/

:lol:

- Simbelmyne -

" A hajnal mégis az emberek örök reménye " (Aragorn)
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70339 Írta: Simbelmyne_nrogara
Simbelmyne_nrogara válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nagyon köszönöm.

Takk....

akit érdekel a tünde-rúna irás, az kattintson erre a címre:

csirke.inf.elte.hu/tolkien/ [/img]

- Simbelmyne -

" A hajnal mégis az emberek örök reménye " (Aragorn)
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70333 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Nevra írta: Nahryien: a "Mai govannen" azt jelenti, üdvözöllek. Az "Ai na vedui dúnadan!" szerintem Aragorn megszólítása, jobb ötletem nincs :wink:

:arrow: Mae govannen. Az Ai na vedui Dúnadan pedig azt jelenti, hogy "Á, végre, Dúnadán!" (=Ah, at last, Dúnadan!) Az ilyeneket a Nyelvek és írások topicban lehet megkérdezni.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70320 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hát, szerintem Szarumán halála azért durvább, mint a szamuráj Legolas!

Hódica, Arwen álmodta azt, hogy Aragorn meghal a Helm-szurdokban, de tényleg nem ám!
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70304 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Mondjuk azért olyanokban,hogy pl.Legsie leslide-ol a lépcsôn a Helm-szurdokban,már a trailer nyilvánosságra tétele után változtatott,mert a rajongók mérgesek voltak...

:bawling: Pedig ez úúúúúúúúúúúgy tetszett!
Nahryien: a "Mai govannen" azt jelenti, üdvözöllek. Az "Ai na vedui dúnadan!" szerintem Aragorn megszólítása, jobb ötletem nincs :wink:
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70284 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Böszi írta: Narie(bocs, nem tudom hogyan kell umlautos e-t írni),

alt-ü+e :)

Böszi írta: Legsie lecsúszik egy pajzson a lépcsôn?

Aha!És ké kaddal harcol...Szóval nekem tetszett,de másoknak úgy t?nik,nem :(

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70281 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Narie(bocs, nem tudom hogyan kell umlautos e-t írni), shaira köszi a
segítséget!

Mi ez a Legsie slide dolog? Legolas lecsúszik egy pajzson a lépcsőn?

Ai na vedui dúnadan?
őszintén szólva én sem tudom mit jelent, de Glorfindel mondja Aragornnak, amikor Bruinen előtt rájuk talál.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70277 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Miért,mit csináljunk? :) Valahogy ki kell húznunk az idôt a TTT-ig...Ezért inden egyes hírérrt aktivizáljuk magunkat :wink:

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70258 Írta: Simbelmyne_nrogara
Simbelmyne_nrogara válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
klassz!!!!

látszik itt tényleg Agyu (A Gyürük Ura) fanjai élnek s dolgoznak!!!!
:D

- Simbelmyne -

" A hajnal mégis az emberek örök reménye " (Aragorn)
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70255 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hali!Találtam egy jó kis összefoglalót a DVDrôl,MAGYARUL :! :!:
Megnézhetô itt:
www.netpiac.hu/film.php3?id=2240
Bár mondjuk nemtom ki volt az az értelmes ember,aki szerint a GyU romantikus film....Na mind1

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70245 Írta: Simbelmyne_nrogara
Simbelmyne_nrogara válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
egyetértek Hódicával.....

Elöfordúl, hogy a "semlegesek", elenkeznek....
csak akkor azt nem értem ha semlegesek miért nézik meg....
Nekem tetszett. nem volt nagyon hosszú, de örültem volna én ha hosszabb lett volna, de sebaj, jön nov.-ban a folytatás!!!!! :P :) :D 8) :roll:

Addigis olvasom a könyvet.... azt hosszan lehet olvasni, s boncolgatni.... :roll: :!:

- Simbelmyne -

" A hajnal mégis az emberek örök reménye " (Aragorn)
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70235 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: Itt egy kép Szarumán haláláról:
www.tolkienonline.com/gallery/ga ... fm?ID=1372

:arrow: 8O :eek2: :heu:

Tényleg úgy volt, hogy Aragornt megölik a Helm-szurdokban?????? 8O Akkor ki lett volna a király??????brrr ....:shake:

Amúgy a film szerintem is lehetett volna hosszabb.Én azt sem bánlam volna, ha a 3 részt egy részbe adják le! :dance: De a "semleges" nézők miatt azt ugye nem lehetett...

Tényleg kimarad Legsie deszkázása????Kár... :crying: :wink:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70231 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Ulmo írta: (Most olvastam, hogy sok rajongónak az volt a baja az elso˝ filmmel, hogy túl rövid volt! 8O )

Nekem is....

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70229 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Elanor írta: Ez csak PJ múlik, de nem hiszem, hogy az eredeti elgondolásaihoz képest sok mindent változtat már ilyenkor.


Ha csak PJ-n múlna, nem lenne sok gond. De ott vannak a csúnya stúdióvezetők, producerek, az amerikai közönség :down: , nekik is meg kell felelni. Sok dolog valószínűleg ezért marad ki. Sebaj, lesz mit felpakolni a Két Torony DVD-re :)

(Most olvastam, hogy sok rajongónak az volt a baja az első filmmel, hogy túl rövid volt! 8O )
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70221 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Mondjuk azért olyanokban,hogy pl.Legsie leslide-ol a lépcsôn a Helm-szurdokban,már a trailer nyilvánosságra tétele után változtatott,mert a rajongók mérgesek voltak...
És sztem lesz Banyapók!

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70220 Írta: Simbelmyne_nrogara
Simbelmyne_nrogara válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
ugyanis nem tom mit jelent... :D :D :(

- Simbelmyne -

" A hajnal mégis az emberek örök reménye " (Aragorn)
Téma zárolva.
Több
22 éve 2 hónapja #70219 Írta: Simbelmyne_nrogara
Simbelmyne_nrogara válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Kérem a segítségét, ezért a mondatért Böszitöl:

Ai na vedui Dúnadan! Mai govannen!


Takk

- Simbelmyne -

" A hajnal mégis az emberek örök reménye " (Aragorn)
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.815 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére