A 2. rész - A Két Torony

Több
22 éve 3 hónapja #66805 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Telumehtar írta: Elegem van....rohadt HP....
De ez tök szemétség...az egy dolog hogy a HP az édesgyermeke de ha megnéznék rendesen a TTT trailerét akkor rájönnének hogy milyen jó lesz a TTT.....De ehelyett a HP-t istenítik...
Lehet hogy a HP a gyerekeknek szól és a karácsony föleg a gyerekeké...de akkor is....


Telu: igaz, de még egyszer kérném: felejtsük el szegény HP-t. Ennyit nem ér, hogy Gy. U. fórumon szapuljuk.

Telumehtar írta: A TTT is jó film és a fiatalabbakat is meg tudja fogni.....


Remélem, ez így is lesz. De ha meghallok egy gyereket hangosan beszélni a TTT vetítésén ("Anya, ez mi? Ez miért beszél pöszén?"), esküszöm, kirakom az ajtón :twisted:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66799 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Elegem van....rohadt HP....
De ez tök szemétség...az egy dolog hogy a HP az édesgyermeke de ha megnéznék rendesen a TTT trailerét akkor rájönnének hogy milyen jó lesz a TTT.....De ehelyett a HP-t istenítik...
Lehet hogy a HP a gyerekeknek szól és a karácsony föleg a gyerekeké...de akkor is....
A TTT is jó film és a fiatalabbakat is meg tudja fogni.....
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66798 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Undómiel: nem az a gond, hogy MO-n a családoknak nincs pénzük két filmre (bár soknak tényleg nincs), hanem az, hogy adva van két nagyon hasonló kategóriájú film, és mindkettőnek ugyanaz a forgalmazója nálunk: a Warner. A különbség annyi, hogy a HP a Warner "édes gyermeke" (saját film), a Gy.U. meg a "zabigyerek" (csak forgalmazzák, de a New Line filmje). A forgalmazó pedig nem akar konkurenciát a saját kis HP-jének, ezért kicsit csúsztatja a TTT itthoni bemutatóját. Sajnos. :cry:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66784 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én is úgy tudom, hogy a HP rendesen jön, viszont akkor nem logikus, hogy amiatt nem mutatják be időben a TTT-t! Egyébként a forgalmazó miért gondolja azt, hogy a karácsonyi dömpingben a családoknak a jóléti társadalom felé tartó MO-n nincs pénzük beülni 2 filmre?! Ez egy olyan dolog, hogy... Na jó, én nem értem!
Nem sokat tudok erről a NL-WB dologról, csak azt, hogy 2-3éve a WB majdnem csődbe ment! Éppen megúszták, de baromira nem rajtuk múlott! Ennyit róluk! :evil:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66751 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Emlékeim és a www.comingsoon.net szerint igen. De itthon ebből valószínűleg dec közepe lesz. Mindegy. Hagyjuk a HP-t.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66748 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Állitólag nálunk a hp jöbn rendesen...
Mért?akkor nov 15-én lesz a hp????
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66747 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Telu: ugyen nem mondod komolyan, hogy nov. 15-én lesz itthon HP2? 8O Ezt azért nem hiszem el, kicsi a valószínűsége.
(Kérlek ne sírj: :D )
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66739 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ulmo:(nem baj mert senki sem szereti teljesen kiirni a nevemet ezért csak vagy Telu vagy Tel...)
Én is ITT akarom megnézni és DECEMBERBEN....
De ez szemétség hogy a hp jön rendesen a TTT meg nem.... :bawling:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66737 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Telu (ugyen nem baj, hogy így hívlak?): Ha nekik ez a jó, csinálják. Csak én meg nem szeretek úgy ülni a TV előtt, hogy kigúvad a szemem és habzik a szám, mert még másfél hónapot kell várnom egy filmre, amit sok helyen már adnak :evil: .
Én most decemberben akarok TTT-t nézni, itthon!
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66728 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ulmo: És majd még órákat fognak zengeni arról hogy nálunk a legtöbb filmet akkor mutatnak be amikor amerikában is..
Ugyanezt csinálták a SW-nál is....
SZEMETEK!!!!
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66726 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Telu: én is Grrrr... :mad2: Hát persze, hogy a HP2 kavar be. Azért megnézném, hogy kb 1 év alatt milyen minőségű folytatást produkáltak belőle. Az még nem jutott a Warner :evil: eszébe, hogy a HP2-t is az eredeti időpontban mutassa be nálunk? Ezzel megszűnne minden probléma, a TTT jöhetne dec 18-án.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66711 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én meg már olyat is olvastam hogy a HP2-t csak 2003-ban adják ki de aztán már jött a hír hogy decemberben...De ha megint a HP kavart be akkor....Grrr........
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66710 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
igen, de a NewLine tudtommal a WB tulajdona


gondolom, a HP2 kavar be megint


love is the shadow that ripens the wine
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66708 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hát ez nem jó hír...
Főleg, ha figyelembe veszük azt, hogy abban a cinemában (sőt, [size=9:394hi40v]c[/size]inemában) amiben először írtak a GYU-ról még a dec 20-i bemutató volt, tehát lehet, hogy még ezt is halasztják...
Az egész nem az amerikai, hanem az európai forgalmazókon múlik, és a New Line filmjeit a KinoWelt csődje miatt átvette az InterCom és azt csinál amit akar. És mivel elsősorban a WB filmjeit forgalmazza ( ezért is késett a Penge 2 ami szintén NewLine film) nyilván azoknak van prioritása...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66629 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én nem olvastam a cikket, de azt sajnos elképzelhetőnek tartom, hogy megint a GYU-val lesz kicseszve. A HP meg a SW ugye mindig időben jön! Tudják, hova menjenek!!! :evil:
Ha valakinek sok ideje van, idézhetne az ajánlóból... :oops:
De engem bizonyos szinten vigasztal a 8-a, mert olvastam én már 21-t is!
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66623 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Most került kezembe a Cinema aktuális száma és már épp kezdtem volna finoman és nőiesen anyázni, de úgy látom Vic, a szemfüles megelőzött. :-) Az istenek tarsák meg a jólinformáltságodat!
Most akkor higyjem vagy ne? Hajlok rá, hogy higyjem, mert ugyebár az első rész is egy hónap késéssel érkezett és igaz, hogy EPII ügyben kellemesen csalódtunk, de az a Fox volt ez meg a New Line. Lehet, hogy mások a feltételek az amerikai premierrel azonos időben történő bemutatáshoz. Én simán el tudom képzelni, hogy megint megcsinálják.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66617 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Vic: kifejtenéd bővebben azt a TTT ajánlást? A Gyűrű Szövetségéről elég jókat írt ez az újság (kivéve a filmzenéről). A bemutató időpontja ígyis-úgyis a forgalmazón múlik, tehát akár tévedhet is a Cinema.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66604 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én is a Cinemában olvastam.
Általában nem szoktak tévedni a premierrel, de remélem most az egyszer talán. :roll:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66602 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én is olvastam a Cinemában a január 9-et, de bízom benne, hogy csak elírás. Miután időben itt volt a SW Ep. 2 is, a TTT-vel sem tehetik meg, hogy két héttel később engedik a mozikba.
A Cinemában eleve olyan szöveg volt a TTT ajánlásához, hogy a hátamon felállt a szőr. :oops:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66601 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Úgy látszik, készíthetem a Molotov-koktélt a Warnernek. :twisted: Miért kell kicseszni velünk? Lucasnak nem jelentett gondot a premier egyeztetése a fél világgal.
shaira: melyik újságban olvastad a bemutató időpontját? (tetszik az emoticonokból álló képregény!)
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66600 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ilyen nincs!!!!
Tajtékzok a dühtől!!! :rmad2: :mad2: :crazy: :crying: :evil2:
Találjátok ki mikor lesz a TTT premierje kishazánkban!
Január 9-én! A beigért Karácsony helyett. :cry: :cry:
Bocsi a kirohanásért, de mikor megláttam az újságban( :eek2: :deal: :eek4: :o h: :bawling: )olyan szomorú lettem... :cry: :cry:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66585 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ulmo: én is most töltöttem le a 34 megás verziót. Nem teljes képernyős, mert alul-felül nagyon szép TTT grafikát lehet látni a Quick Time-on (hasonló volt a Pókember új trailerénél is, ahol szintén "keretbe" foglalták a képet), de baromi jó a minősége, sokkal világosabb és élesebb is. Úgyhogy ha még nem töltöttétek le, és van lehetőségetek rá, mindenképpen tegyétek meg az apple.com-ról!
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66565 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
shaira: köszi, már töltöm is a teljes képernyős változatot! 34 mega!
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66541 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
EMBEREK!!!!EMBEREK!!!!
Végre a hivatalos honlapon is letölthető a TTT trailer :lol: :D :wink: .
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66539 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én nem hallottam azt a megjegyzést, de ezek szerint biztos! Én PJ egyik nyilatkozatára emlékszem, ami szerint az Aragorn-Arwen sztori egy az egyben benne lesz a TTT-ben, ill. a TROTK-ben! Sőt, kibővítve! Ha valakit érdekel, az Arwen topicban a jól értesültek (persze megint nem én) írtak róla! :oops:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66521 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Viggónak volt egy elejtett +jegyzése, miszerint a film végén idősebbnek kell látszania, mint valójában. :arrow: a függelékre utalt??

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66508 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Rayan írta: Elanor, a kavarodás onnan van, hogy Gandalf agyonrágott szövege a trailerben: "There's a union now between the two towers: Orthanc and Barad-dúr."
Tehát csak simán 2 db toronyról van szó, amely szövetkezett egymással, nem A Két Toronyról. Remélem érthető. És remélem, hogy Jackson nem okoz újabb lelki bajokat a rajongóknak...


Persze, értem, és remélem, igazad van!!! :wink:

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66506 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
WWWWWÁÁÁÁÁÁÁ!

Kijött a teaser trailer, nagyban!!!!

www.apple.com/trailers/newline/the_two_towers/

Full képernyős, fullextrás minőség!

Húzás letölteni!!!!
:P :P :P

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66487 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Na, akkor tisztázzuk :)

Észi, onnan gondolom, hogy az előtérben biztosan Orthanc áll, azt már A Gyűrű Szövetségében is láthattuk. A háttér pedig nem lehet Barad-dúr, mert az a Sötét Torony, és az a háttérben álló nem az, hiszen nagyon is világos :) Jól mondja Elanor, Minas Morgul a könyvben említett másik Torony, tehát csak az lehet :?
Elanor, a kavarodás onnan van, hogy Gandalf agyonrágott szövege a trailerben: "There's a union now between the two towers: Orthanc and Barad-dúr."
Tehát csak simán 2 db toronyról van szó, amely szövetkezett egymással, nem A Két Toronyról. Remélem érthető. És remélem, hogy Jackson nem okoz újabb lelki bajokat a rajongóknak...

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66394 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

ÉSzAH írta: Rayan, miből gondolod, hogy Minas Morgul a másik torony? Én a trailernek hiszek, abban pedig Barad Dúrt és Orthancot említik a két toronyként.


Sztem abból a szövegből gondolja, ami megtalálható A Gyűrű Szövetsége végén, és amit Vic és Penngaladiel be is másolt ide. Lehet, hogy a trailerben Barad-Dúr és Orthanc a címben szereplő két torony, de az eredeti GYU-ban Minas Morgul és Orthanc. PJ megint nagyon megkavart valamit...

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.787 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére