A 2. rész - A Két Torony

Több
22 éve 3 hónapja #67453 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Vic: A Klamm vára nekem is furcsa volt..... 8O 8O 8O
Inkább valami normális embernek kellet volna megirnia :roll:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #67451 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Már korábban írtam, hogy a Cinema mostani számában milyen gáz szöveget hoztak le a TTT-vel kapcsolatban. (Ha minden igaz, Morgana már fogalmazza nekik a levelet)
Megtaláltam a német Cinemát beszkennelve, és annak a szövege...
Hát, most már legalább tudom, hogy honnan szedték a magyarok azt a Klamm várát Legolas és Gimli fotóján. :rmad2: A Klamm németül szurdokot jelent... :lol:
Ráadásul a magyar szöveg a német tükörfodításának tűnik (sajna most nincs nálam a magyar szöveg, ezért ez még nem biztos), úgyhogy már a német Cinemások elcseszték a dolgot... Frodó és Sam :!: a hegyre menet Gollam és Szauron :!: támadása ellen :!: védekeznek... :down:

Itt a beszkennelt kép nagyban:
www.herr-der-ringe-film.de/hdr/m ... inema1.jpg
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #67389 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ez nem olyan nagy cucc, mint amilyeneket Sil vagy a többiek szoktak betenni, csak most találtam, és gondoltam megosztom veletek..
www.theonering.net/perl/newsview/8/1026094044
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #67376 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ulmo, én sem gondoltam komolyan, illetve remélem nem így lesz! :wink: Mármint ahogy az előbb írtam! De amit Amani írt, az egy kicsit durva... Mármint ahogy a riporter vagy ki a fene vélekedik a dolgokról... Asszem ő sem mélyült el a könyvekben különösebben! Még hogy Arwen a Helm-szurdoknál nem durva! Tudja hova menjen... :evil:

A másik, amit Théoden írt. Tökéletesen igaza van, csak a könyvben az ostrom után (nem akarok hazudni, javítsatok ki, ha tévednék) 1 nappal a hobbitok elmesélik Aragornéknak, hogy mi volt! És ahogy Ulmo mondta, hogy hallja Szilszakáll, azaz John hangját, én lelki szemeim előtt látom, ahogy Trufa és Pippin felidézik magukban az ostrom jeleneteit... :wink: Istenem, de jó lenne! Annyira szépen meg lehetett volna csinálni!!! :cry:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #67308 Írta: Théoden
Théoden válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

amanibhavam írta: SPOILER
- Orthanc tényleges ostroma viszont vsz. nem lesz, láthatók majd az entek, amint menetelnek Isengard felé, meg látszik majd az eredmény...


De Vasudvard ostromát a könyvben is csak később meséli el Trufa és Pippin. Tehát végülis ez a könyvnek felel meg. Ha már sok minden más nem. :)

Arise now, arise, Riders of Théoden!
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #67197 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
SPOILER

www.imladris.net/forums/showthread.php?s=&threadid=12495

leírás egy preview vetítésről, spoilerekkel:

- úgy néz ki, Shelob, a Banyapók mégiscsak feltűnik a film végén (szerintem azzal lesz vége, hogy nekiront Frodónak vagy ilyesmi)
- 45 perces folyamatos csata Helm Szurdokánál!!
- Haldir megjelenik a csatában
- Orthanc tényleges ostroma viszont vsz. nem lesz, láthatók majd az entek, amint menetelnek Isengard felé, meg látszik majd az eredmény...
- Arwen is ott lesz Helm Szurdokánál, bár a filmes pasas szerint "nem lesz az annyira rossz, nem érti, miért csinálnak ebből akkora faxnit"
- lesznek olifántok és vargok
- PJ fejében megfordult, hogy esetleg leforgatná a Hobbitot, de most két másik filmet csinál, meg még előbb megvárják, hogy megy majd a LotR
(valaki felhívhatná a figyelmét a Narn-i-hín-Húrinra...)


love is the shadow that ripens the wine
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja - 21 éve 6 hónapja #67190 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Vic írta: Ez pedig Éomer - végre egy nagy kép (szegény elég szörnyen néz ki rajta :oops: :


Hát ez tényleg szörnyű 8O Lehet, hogy csak a megvilágítás rossz? Vagy a fotós...
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #67189 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Itt pedig Kürtvárról egy újabb kép elölnézetből:
www.herr-der-ringe-film.de/hdr/m ... eep_01.JPG

Ez pedig Éomer - végre egy nagy kép (szegény elég szörnyen néz ki rajta :oops: ):
www.herr-der-ringe-film.de/hdr/m ... omer_1.jpg
Megsúgom, hogy ezt a képet Viggo Mortensen készítette, úgyhogy azért ilyen. Ilyen egy művészfotó...
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #67184 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Huhh...Vic:Jok a kimaradt képek.... :wink:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja - 22 éve 3 hónapja #67181 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ide még nem illesztettétek be - legalábbis én nem találtam meg - ezt a hosszított verziós DVD-ről (megjelenés USA november) szóló két linket:

klikk ide
Ezen infók és képek is vannak.

www.numenoreen.com/Images/DVDManiaFOTR6.jpg
Ezen viszont csak képeket találhattok, de van jónéhány TTT-s kép is. Csak azt sajnálom, hogy elég kicsik... :(
Több kép itt:
numenoreen.com/set/image_04-07-2002.html
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #67173 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
És Szilszakáll hangját John Rhys-Davies adja, vagyis Gimli. (és mintha hasonlítana is hozzá :) )
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #67163 Írta: amanibhavam
amanibhavam válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
nem akarják őket kihagyni: az entek CGI-vel készülnek (mint Gollum), és eddig nemigen volt látható kép róluk, bár a legutóbbi TV-trailerben látható volt Fangorn egy pillanatra


love is the shadow that ripens the wine
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #67161 Írta: Erendis
Erendis válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Az ent-üggyel kapcsolatban lenne egy kérdésem: mennyire akarják őket kihagyni a filmből? Mi lesz Trufa és Pippin Fangorn-beli Útjával ? Kérlek segítsetek, hol találok erről anyagot. Előre is köszi.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #67160 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Megpróbálok emlékezni.....hm....nem tom megkéne még1X néznem.....
Talán valamilyen ork?Na ez csak tipp volt...
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #67137 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Elanor: azt olvastam, hogy a Vasudvard felé menetelő enteket láthatjuk, később pedig a lerombolt Vasudvardot. De maga az ostrom nem lesz látható.
Az előzetesben viszont van egy kép az éjszakai Vasudvardról, és valaki a holdfényben áll előtte, de csak egy pillanatig látni. Nem tudja valaki hogy ki áll ott?
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #67086 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Mi az, hogy Vasudvard ostroma kimarad? Ezt hogy kell érteni? Csak a TTT-ből, vagy pedig nem lesz benne a PJ féle GYU-ból? Mert az enyhén erős lenne....

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #67081 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hát ez a TTT elég furcsa lesz.... :roll:
Na mind1...Én azért kiváncsi vagyok...

Ulmo:A Beszélgetős topicban irtad hogy a DVD extrákról itt is volt szó...kikeresnéd please nekem azokat a hozzászólásokat..naaaa please...
Elöre is köci..izé...köszönöm...
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #67066 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Undómiel: azért remélem, hogy ennél egy kicsit bonyolultabb a forgatókönyv :)
Azt viszont nagyon sajnálom, hogy nem fogom látni az enteket harc közben. Vasudvard ostroma egy az egyben kimarad. :( Meg a "Szarumán hangja" fejezet is. Pedig úgy hallgattam volna Christopher Lee hangját, ahogy Gandalfot és Théodent győzködi!
(Miért kell Szarumánt szimplán karóba húzni? :roll: )
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #67046 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hát, a 3. film elején Galadriel elmeséli, mi van a könyben, a film 3 órájában pedig az Ulmo által említett jeleneteket nézheti meg a kiéhezett közönség! Ja, a végén Galadriel elmeséli, hogy esküvő, megye megtisztítása, és hoyg most én hellomegyekhazamertvárahajómésegyébkéntisahalandóklevannaksz*rva! :D
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #67017 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Vic írta: Pl. a Helm-szurdoki csata 45 perc megszakítás nélkül 8O 8)


Ezek után milyen lesz a pelennori csata és Minas Tirith ostroma a harmadik részben? 8O
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66949 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Érdemes esetleg átfutni ezt a "kis" spoilert, van néhány érdekes dolog benne - már, ha hinni lehet neki...
Pl. a Helm-szurdoki csata 45 perc megszakítás nélkül 8O 8)
www.theonering.net/perl/newsview/2/1025872678
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66920 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Vic írta: Telumehtar, Ulmo: kérlek Benneteket, hogy ne offoljátok szét a topicot Harry Potterrel. A Beszélgetős topicot pontosan ezért nyitottam.
Ebben a topicban eddig is a 2. részről volt szó, ezután is maradjon ez így. Köszi. :nono:


OK Vic!!!!Igenis....Hopsz ez is off volt...

Kicsit ON is vagyok:
A TTT elözetesével nem tom hogy mi van.....
Csak anniy mondok:a türelem rózsát terem...
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66892 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Igen, nekem is mondta vki, hogy már nyáron, júniusban látta a FotR előzetesét a moziban, és én is reménykedtem, hogy ez a TTT-nél is így lesz.
Ennek ellenére sztem nem kell aggódni, lehet, hogy nincs semmi jelentősége, csak egyszerűen most máshogy van, most csúszik egy kicsit.

És ÉSzAH, Te mire gondolsz, mármint miért kezdtél el aggódni, milyen következtetéseket vonsz le ebből a dologból?

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66891 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Van itt valami, ami engem komolyan aggaszt. Tavaly a Shrek előtt láttam először a FoTR trailerét moziban. Ez 2001 júniusában volt. Most már július van és még egyetlen film előtt sem vetítik. Elég gyakran járok moziba és most, a Penge2 előtt (szintén New Line ugye) nagyon vártam, de semmi.
Még a végén komlyan be fogok aggódni.

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66885 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

shaira írta: Ilyen nincs!!!!
Tajtékzok a dühtől!!! :rmad2: :mad2: :crazy: :crying: :evil2:
Találjátok ki mikor lesz a TTT premierje kishazánkban!
Január 9-én! A beigért Karácsony helyett. :cry: :cry:


NEEEEEEEEEMMMM!!!!!!!!!!! :rmad2: :mad2: :evil3: :crap: :twisted: :twisted: :twisted:
miért nem tudja PJ elintézni,azt amit Lucas a SW-nél megtett?????? :?: :?: :?: najó, persze ez nem PJ hibája :roll:

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66866 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Úgy értem, hogy egy olyan rohír nő lesz, akinek Arwen fog segíteni.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66865 Írta: Ody
Ody válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Elendil: a filmben egy rohír nő lesz, ha jól emlékszem. A könyvben Théoden anyja.
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66862 Írta: Elendil
Elendil válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Meg tudná nekem mondani valaki, hogy ki az a Morwen? Mert én olvastam egy szereplőlistán a nevét... (bocs, hogy ilyen OFF voltam :oops: , de nagyon érdekelne)

Nin o Chithaeglir, lasto beth daer, Rimmo nin Bruinen dan in Ulaer!
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66860 Írta: Vic
Vic válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Telumehtar, Ulmo: kérlek Benneteket, hogy ne offoljátok szét a topicot Harry Potterrel. A Beszélgetős topicot pontosan ezért nyitottam.
Ebben a topicban eddig is a 2. részről volt szó, ezután is maradjon ez így. Köszi. :nono:
Téma zárolva.
Több
22 éve 3 hónapja #66807 Írta: Telumehtar
Telumehtar válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ulmo:Sajnos nem csak a gyerekek ilyenek....
Voltam 1X a barátaimmal moziban.....3 még nem látta....
Hát ne tud meg milyen kérdések voltak....
Ez most gonosz???
Mért van hosszú haja annak a Legoizének...????
Ez egyáltalán férfi vagy nő???

Stb.stb..
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.853 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére