A 2. rész - A Két Torony

Több
22 éve 4 hónapja #61363 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
JANEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

NEM AKAROM ,HOGY EGY CSUPACSATA BLOCKBUSTERT LÁSSUNK!!
A GYU-BAN VANNAK MÉLY EMBERI KAPCSOLATOKRÓL SZÓLÓ RÉSZEK IS!!!!

EZT HONNAN VESZITEK,HOGY CSAK CSATA LESZ???
NEM SZERETNÉK CSALÓDNI!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61332 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Telella írta: Akkor a TTT- ben csak csata lesz?


Nagy valószínűség szerint igen... :cry:

Nekem semmi bajom a csatákkal, a FOTR elején lévőt is imádtam, csak azzal van bajom, ha egy film túlságosan egy irányba lendül el. Ha több benne a látványos csata, mint az egyéb, két, vagy néhány személy közötti részek.

De addig nem ítélkezem a TTT-ről, ameddig nem láttam. (DE aztán...!! :twisted: )

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61324 Írta: Telella
Telella válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nemáááá 8O :x ! Minden részbe 1 szörnyűség! Nem ér, h az utolsóba van a Banya is, + a GyűrűzsupszaTűzbe is! Na yo, az 1. részben nem nagyon volt szörnyűség! Talán amikor leszúrták Frodót... :roll: Akkor a TTT- ben csak csata lesz?

Nagy célhoz hosszan vezet az út.

Telella
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61320 Írta: Fíriel
Fíriel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
MIIIIIIIIII????????? NEM LESZ BANYAPÓK???????? EZ NEM IGAZ!!!!!! :evil: Amikor azt a részt olvastam, mindig úgy izgultam, erre kihagyják! (legalábbis a TTT-ből!)
Ja, és a HP-t meg ne bántsátok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Az is jó film lesz, és nem ők tehetnek róla, hogy a TTT premierje elhúzódik!!!! Nem szeretem ezt a HP GyU összehasonlítást! Én mindkettőt olvastam, láttam, és tök jók voltak. (Bár a GyU jobban tetszett!) Szóval emiatt ne kapjátok fel a vizet! Legalább még jobb lesz megnézni utólag a TTT-t!!
Fru :)
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61249 Írta: Ganieda
Ganieda válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nem lesz Banya a TTT-ben :?: Ez NEM igazság :!:

"Királyok Kapujától az Északi Szél
Fut sok dúlt zuhatagon át.."
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61172 Írta: hódica
hódica válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sajnos a hír igaz!
Banyapókra sajnos a ROTK-ig várni kell.

"...there is some good in this world, Mr.Frodo, and it's worth fighting for."
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61170 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ne bánts! Nem én voltam!!!
Olvass vissza, fogalmam sincs!
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61152 Írta: wwwalaki
wwwalaki válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
ki mondta, hogy kimarad a Banyapókos rész a kéttoronyból!

ez nem igaz!

hol láttátok, vagy hol hallottátok??????
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61123 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Jól van na! Csak olyan depi vagyok! Hüpp! :cry: Aztán átmegyek hisztibe! Undesz is skizofrén!!! :evil: :D :evil: Akkor én most mit csináljak január végéig??!!! Az egyik barátnőm megy ki Amerikába egy évre, pedig nem is GYU fan, és ő vehet jegyet DEC 18-ra, ha éppen úgy szottyan kedve!!! :cry: :cry: :cry:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61081 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Jó Szméagol reménykedik, hogy nem igasz! :cry: :wink:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61072 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
OFF: Szméagol kedveszkém menj át a LIj-es topicba, lefordítottam!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61070 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
NEMÁÁÁÁÁÁ!!!
:cry: :cry: :cry: :cry:
NEMTOKOLYANSOKATVÁRNIÍÍÍÍ!!!
*hisztizik*

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61068 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony

Én írta:
8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
EZT NEM HISZEM EL! Kimarad a Banyapókos rész A Két Toronyból? Neeeem... Linkeljétek ide ha a neten láttátok! Honnan vettétek ezt?! Épp azon örvendeztem, hogy ha ott hagyják abba ahol a könyvben...

A két nagy kapuszárny becsapódott. Bumm! A vasreteszek odabent a helyükre csapódtak. Csinn. A kapu bezárult. Samu neki rontott a bronzlemezekkel bevont kapunak, éseszméletlenül rogyott a földre. Frodó élt de az Ellenség kzére került.

...szóval szvsz a film a Könyv egyaránt így befejezett.
(Ilyenkor eszembe jutnak azok a rajongók akik a megjelenés idején olvasták a könyvet és 2 évet kellett még várniuk rá. Húú!)

Valaki válaszolna!? Könyörgöm!


Sziasztok!

PJ-t na szídjuk, mert elég volt neki megcsinálni a filmet nemhogy időhatárokat szabjon.
Azt olvastam a keresőn, hogy A Gyűrűk Ura JA-NU-ÁR. 28-án lesz! 8O 8O 8O 8O :evil: :evil: :evil: :evil: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61063 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én néha nagyon hülye vagyok, tényleg, de nekem ne próbálja senki bemesélni, hogy 1-2 hét a mai technikával sokat számít egy film bemutatásánál. A reklámszerződéseken is lehet módosítani, szóval nem igazán értem. De PJ tavaly is tudta, hogy mikor jön ki a Harry Potter! Dolgozhatott volna olyan ütemben, hogy ne megint ő szívja meg! :evil:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61061 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Valószínűleg azért, mert akkorra készülnek el a munkálatokkal.

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61058 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szerintem sem túl valószínű! De kérdem én, miért pont december 18-án kell bemutatni a GYU-t???!!! :evil:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61056 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ulmo: én ezt több mozimagazinban is olvastam,de szerintem mindkettőnknek igaza lehet, mert lehet (sőt , színte biztos),hogy a HP miatt döntött úgy a WB,hogy a GYU-t eltolják!!!
de ez az egész, lehet,hogy nem történt volna meg,ha a new line nem vált forgalmazót!!!!
(mondjuk lehet,hogy akkor is, mert 2 hasonló stílusu, egyaránt kasszasiker filmet,nem biztos,hogy bemutatnak közvetlen egymás után!)

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61052 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
De, úgy lenne fair! Csak ezt próbáljuk meg egy amrikai buznyáknak elmagyarázni, akinek minden gondolata akörül forog, hogy 111110000000000-an vagy 222222222000000000-an nézik majd meg KARÁCSONYKOR vagy MIKULÁSKOR a gyerekeknek szóló filmet. :evil: Mert apának és anyának egész évben akkor van a legtöbb ideje a kölyökkel folgalkozni, és mit csináljanak...? :?: Hát moziba mennek! :idea: Mert a gyereket januárban kiközösítik, amiért nem látta a Harry Pottert! :x Ez a biznisz! Úgyhogy szerintem sajnos eltolják a GYU-t a HP miatt... :cry:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61042 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Marha jó fejek lennének, ha megint a HP miatt tolnák el! Sztem egyrészt a GYU-nak több a rajongója, és stabilabbak is (ezt úgy értem, hogy a HP egy nagy mánia, egy felindulás, de a GYU már több évtizede van, és régebb óta rajongonak érte, mint a HP-ért). És nem úgy lenne fair, hogy ha tavaly a GYU-t tolták el, akkor idén a HP-val tennék ugyanezt??

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61019 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Nekem is!!!
Gyere pipike, sírjunk együtt.. :cry:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61018 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Csak???Nekem az rengeteg :cry:

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #61011 Írta: shaira
shaira válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Kitartás emberek! Márcsak hat hónap! :lol:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #60987 Írta: Ulmo
Ulmo válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
naughty: nem akarlak kiábrándítani, de a FOTR a HP miatt késett. A New Line valóban forgalmazót váltott, de az új forgalmazó, a Warner forgalmazta a HP-t is. Azt pedig nem lehet elvárni egy kiadótól, hogy két hasonló stílusú filmet hozzon ki egy hónap különbséggel.
Én reménykedem, hogy talán dec 18-ra hozzánk is elér a TTT. Csak valami kisebb csodának is kellene történnie.
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #60976 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Kár, hogy még ennyit kell várni!
_________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #60967 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A Harry Potter és a Titkok Kamrája jelenleg úgy néz ki, hogy december 5-én lesz itthon. Azaz: egy héttel korábban adják nálunk, mint az előzőt. Ergo: ha nem lesz más nagy durranás az év végén, akkor A Két Tornyot is előrébb hozhatják egy héttel... tehát legalább január 2-re, ha jól számolok.. de majd úgyis kiderül!
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #60869 Írta: Ronat/Szméagol
Ronat/Szméagol válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O 8O
EZT NEM HISZEM EL! Kimarad a Banyapókos rész A Két Toronyból? Neeeem... Linkeljétek ide ha a neten láttátok! Honnan vettétek ezt?! Épp azon örvendeztem, hogy ha ott hagyják abba ahol a könyvben...

A két nagy kapuszárny becsapódott. Bumm! A vasreteszek odabent a helyükre csapódtak. Csinn. A kapu bezárult. Samu neki rontott a bronzlemezekkel bevont kapunak, éseszméletlenül rogyott a földre. Frodó élt de az Ellenség kzére került.

...szóval szvsz a film a Könyv egyaránt így befejezett.
(Ilyenkor eszembe jutnak azok a rajongók akik a megjelenés idején olvasták a könyvet és 2 évet kellett még várniuk rá. Húú!)
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #60857 Írta: Leana
Leana válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én úgy hallottam (persze lehet, hogy rosszul emlékszem), hogy a HP novemberben jön ki. Így persze semmi akadálya annak, hogy a GyU-t decemberben mutassák be.

"All we have to decide is what to do with the time that's given to us." (Gandalf)
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #60838 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A FOTR NEM A HP MIATT KÉSETT, HANEM AZÉRT , MERT A NEW LINE nyugat-európai forgalmazóját lecserélték, és az új forgalmazó a WB úgy döntött,hogy 1 hónapot vár!!!! (vagy vmi ilyesmi)
AZ TÖK JÓ LENNE,HA DECEMBER 18-ÁN LENNE A BEMUTATÓ!!!
KARÁCSONYRA KAPNÁNK A TTT-T!!!! :D :D :D

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #60825 Írta: Undómiel
Undómiel válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én is nagyon várom! Akkor a Banyapókig nem jutnak el a TTT-ben? Meddi lesz a film? Mármint a könyvből. Nekem is nagyon tetszett a trailer, főleg a Gandalf visszatér c. rész! :D
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #60766 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Már én is naon várom a Két Tornyot, Banyapók ide, Banyapók oda!
______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.898 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére