A 2. rész - A Két Torony

Több
22 éve 4 hónapja #55984 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Rayan:nagyon jó az ötleted! :D :D
Tök jó lesz,ha megnézzük együtt a filmet,utána meg beülünk vhová,és egész éjjel dumcsizunk a filmről... :D
Csak decemberig még ki is kell bírni vhogy,de olyan messze van még :cry:
Téma zárolva.
  • Anna
  • Látogató
  • Látogató
22 éve 4 hónapja #55983 Írta: Anna
Anna válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Rayan ötlete engem is totál fellelkesített! :) :) :)
Én egyébként természetesnek vettem, hogy együtt fogjuk megnézni. Úgyhogy rám számíthattok! 8)
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55978 Írta: Finduilas
Finduilas válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Rayan! Szuper az ötleted. Ez azt hiszem mindenkinek erőt ad, hogy kibírja decemberig. :D
Az éjféli mozizás is megoldható lenne az elképzelésed szerint. És így tényleg csak egy napot kellene lógni a suliból azoknak is akik vidékről jönnek. Én vállalom, hogy egész éjjel fennmaradok, és a filmről beszélgetek. Micsoda áldozatkészség, ugye? :wink:

"I can love
But I need his heart.
I am strong even on my own
But from him I never want to part."
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55968 Írta: Indy
Indy válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Sziasztok!

Azért zavarlak benneteket, hogy a segítségeteket kérjem egy számomra – és úgy gondolom számotokra - is fontos kérdésben.

Egy filmes szaklapból értesültem, hogy a Gyűrűk ura 2. (Két torony) c. filmet a magyarországi forgalmazó már megint késve, nem a világpremierrel egyidőben szándékozik bemutatni...hanem legalább egy hónappal később. Ez engem elszomorít, sőt felháborít. :( :x

Tavaly decemberben ugye hivatkoztak arra, hogy a filmkészítők az utolsó pillanatban forgalmazót váltottak, illetve, hogy a Harry Potter is abban a hónapban került a mozikba és féltették a nézettséget.
Nem örültem akkor sem, de belenyugodtam..
De idén miért játszák el ezt megint? Az Episode 2. jöhet május 16-án a egyidőben az egész világon, így nálunk is? Miben különbözik ez a film a Gyűrűk ura 2-től?

Arra kérlek Benneteket, hogy ne hagyjuk ennyiben a dolgot. Miért kellene Bécsbe menni moziba, ha időben akarjuk nézni a filmet? Van módja, hogy a forgalmazónak felnyissuk a szemét, hogy legalább annyi rajongója van a Gyűrűk urának, mint a Star Wars filmeknek, és ugyanolyan fontos a rajongóknak hogy ne kelljen hónapokat várni a filmre, mint a Star wars filmek rajongóinak.
Ezért, kérlek Titeket, küldjenek emailt az Intercom Szerkesztőségének a következő címre: webeditors@intercom.hu , hogy felháborítónak tartjuk, hogy idén is el akarják csúsztatni a film bemutatóját, és inkább próbálják megoldani a 2002. december 18-i bemutatót nálunk is. Minél több email kapnak, annál inkább nagyobb az esélye annak, hogy időben nézhetjük kedvenc történetünk folytatását.



Köszönettel:

Indy

Indy (a mozimániás)
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55964 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Hát, srácok, nagyon-nagyon örülök, hogy támogatjátok az ötletet! 8)

Valszeg halasztani fogják A Két Tornyot. De legyen a premier akár decemberben, akár januárban, lényeg, hogy mi együtt nézzük meg! :P
*a Tolkien HU Fórum, ha összefog...

Má nem azé...DE. Ha azt veszem, hogy hétvégi napon van a premier, az mindenkinek (a többségének) jó, akár éjfélkor van, akár nem-mindjárt kifejtem, miért. Ha hétközben mutatják be, má nem azé (és most iskolásokhoz szólok), de lehet lógni egy napot a suliból... :mrgreen: Higgyétek el, én is megcsináltam már, nem is egyszer, pedig mintatanuló vagyok 8) Egyáltalán nem gáz, mert ha nagyon szépen könyörögtök a szülőknek, igazolnak nektek egy nyamvadt napot, szerintem. :wink: Nagykorúak szüleit meg már nemigen kell győzködni.
Nnna, szóval. Gondolkozzunk reálisan. Ha esetleg arra kerül a sor, hogy rögtön legeslegelső napon nézzük meg a filmet, azaz az éjféli premier napján, az összesen 3 óra, tehát hajnali 3 óráig biztosan mindenki együtt marad. (Előtte természetesen találkoznunk kell valahol, és jóóóó sokat beszélgetnünk...) Hajnali három után pedig (ki kellene bírni, gyerekek! :D ) gondolom senki nem akar úgy eltávozni, hogy ne öntötte volna ki a szívét a másiknak, hogy milyen elvárásai voltak a filmmel kapcsolatban, hogy tetszett a második rész, miben csalódtunk, ki volt szexibb: Aragorn vagy Legolas? ésatöbbi...Szóval meg kellene beszélnünk A Két Toronnyal kapcsolatos friss élményeket, és a mozi után beülhetnénk valahova, egy forró tea vagy kakaó mellett megtárgyalni, hogy PJ hozta-e a szokásos formáját? Mindez eltartana hosszú órákig, és még ki sem beszéltük magunkat, már ránk virradt a reggel :D Számoljunk úgy 5-6 órában, az másnap reggel kb. 8-9 óra, vagyis addig a kiskorúak is biztonságban vannak a kezeink között :P , és mindenki nappali fényben mehet haza. :D

Mit szóltok hozzá?

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55947 Írta: manó
manó válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Énis akarok! De ha azt akarjátok hogy tényleg jó sokan legyünk,akkor egy hétvégi vetítésre kéne menni mert a vidékieknek nem hiszem hogy megoldható lenne hétközben suli után elmenni Bp-re...

...összeforr a törött szablya,s koronás lesz a király.
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55883 Írta: Brisa
Brisa válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
8O :o :D Ez tök jó ötlet! ÉN IS MEGYEK! (Bécsbe azért nem...)
Egyébként miért ne lehetne azt megcsinálni, hogy akik az éjféli bemutatóra el tudnak menni, azok elmennek, és másnap a nappalira is a többiekkel. Én nagyon szívesen megnézném másodszor is. (Akkor legalább már a részletekre is tudnék figyelni. :P )

Brisa
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55862 Írta: Cicaful
Cicaful válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ötlet támogatva részemről is! :wink:
Én csak azt képzelem el, mikor telefonon rendeljük a jegyet...: "30 (40 - de jó lenne, ilyen sokan lenni!) jegyet kérek a Két Torony 16 órás vetítésére...milyen névre?...Tolkien" :lol:

"A kihívás:
megmaradni önmagadnak egy olyan világban,
mely megpróbál olyanná formálni, mint a többiek"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55861 Írta: Áfonya
Áfonya válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Közös mozizás ötlete ezerrel támogatva! :!: :!:
Időpont... hát, az éjféli lenne sztem a legnagyobb poén, de ez tényleg több, mint valószínű, hogy nehezen megoldható - de majd keresünk egy nappali előadást (jó időben persze, nehogy ne férjünk be) Elképzelem ahogy egy rakat eszement, rajongó tolkienista beül egyszerre egy vetítésre... szegény mozilátogatók! :D
Jaajj, de messze van még... :cry:

Baby baby ain't it true
I'm immortal when I'm with you
Want a pistol in my hand
Wanna go to a different land...
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55838 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szerintem is jobb lenne,ha nappalra szerveznénk,mert gondolom jópáran vannak itt akik vidékiek,mint például én is.Szóval,ha éjszaka mennénk nagy valószínűség szerint nem tudnám megoldani,hogy ott legyek,pedig nagyon szeretném veletek megnézni! :D :D
És ha nappal mennénk bizti többen eltudnának menni. :wink:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55823 Írta: Yavanna
Yavanna válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A közös mozizás ötlete nagyon jó!!! :D
De ha ezt esetleg a jövőben megszervezzük, akkor szvsz semmiképp sem az éjszakai bemutatóra kellene, mert akkor a vidéken lakó fórumlátogatók erős hátrányba kerülnének! Jobb lenne nappalra és minél korábbra szervezni! De a lényeg, hogy a legtöbben ott tudjanak lenni közűlünk! :D

"Aure entuluva!"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55792 Írta: aieless
aieless válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Én nagyon szeretnék (természetesen) Bécsbe kimenni, de azt nem hinném, hogy itthon nyélbe tudnám ütni :( :(
Viszont: A hazai premierre téálleg menjünk már el együtt!
De a FotR premier egyébként éjfélkor kezdődött (negyed egykor a magyar, éjfélkor az angol). Az is elég jó buli lenne!
Teletölteni a fél termet tolkien.hu-sokkal :) Szegény többi néző :) :twisted:

So never mind the darkness
We still can find a way
'Cause nothin' lasts forever
Even cold November rain
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55703 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ez télleg nagyon jó ötlet,tök jó lenne ha együtt nézhetnénk meg a filmet! :D
Hábár ez még elég messze van... :(
Amúgy meg szerintem egyszerűbb itthon megnézni mint kimenni Bécsbe,főleg ha nem tolják el a premiert.
Nem lenne vmi élvezetes német szinkronnal végignézni... :wink:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55690 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
jó ötlen ez a bécsi dolog, de nem hiszem ,hogy anyám adna iyenre pénzt!!! "ilyen hülyeségre egy fillért sem!"
bár,ha a nyári fizómból elrakok???? :wink:
mondjuk nem vagyok olyan pénzelrakós típuS!!!
a tavalyi fizetésemet nem egyészen 1 óra allatt költöttem el!!! :roll: :wink: :D :D
de ezt még lesz időnk megdumálni!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55652 Írta: zsoffija
zsoffija válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
De mókás ötlet!
De az tök elég lenne,ha Mo-n néznénk meg,nem?
csak mert(hülye vagyok és önző... :cry: )nem értem,és utálom a német szinkront! :oops:

"A tó közepén egy Güllem nevű randa fráter lavírozott ódon gumimatracán." :gollum2:
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55618 Írta: Elanor
Elanor válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Egyébként a Bécsbe kimenés (huh, de magyaros vagyok... :) ) már a FotR bemutatása előtt is felmerült, de aztán nem lett belőle semmi. Ha idén nem tolják el, akkor amúgy is egy időben lesz a világpremierrel, hogy elég Mo.-n megnézni. Sztem az iszonyatosan jó lenne, ha együtt a tolkien.hu-s társaság megnézné a premier napján :!: :!: :!:
Szóval én támogatom az ötletet, bár lehet, hogy még kicsit korai erről beszélni.... ;)

I feel complete when I feel sick inside
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55606 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ery: én is reménykedem, hogy nem lesz igazad! :wink:
Egyébként Bécs csak egy ötlet, de megszervezhető a dolog, vannak ilyen fanatikus "ismerőseim", akik szintén nagy csapattal ruccantak ki oda, hogy hamarabb megnézzék rajongásuk tárgyát. (Mondjuk nem tudom, mit pattogok, mert egy kukkot nem értek németül, a lényeg az, van rá lehetőségünk...)

pipike: Mondd meg a szüleidnek, hogy semmi káros hatással nem vagyunk rád! Ezért kezességet vállalok! :D És nyugodtan hivatkozhatsz rám. :wink: Tényleg szuper lenne, ha sikerülne megvalósítani ezt a hülye ötletet, mert gondoljatok bele, mondjuk egy több száz ülőhelyes moziterem felét a Tolkien-csapat töltené be... És ez mindannyiunknak maradandó élmény lenne. Szerintem mindenki nagyon élvezné.
*sóhaj

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55584 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Rayan:Szerintem tök jó az ötlet,akkorra már kicsit nagyobb leszek és az őseim se mondanák folyamatosan azt,hogy ti milyen rossz társaság vagytok nekem(hiába bizonygatom hogy nem :evil: :evil: )És esetleg elengednének.Milyen jó lenne,ha elsőként látnánk Mo-n a TTT-t!Mindenki minket kérdezgetne!!

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55570 Írta: Erendis
Erendis válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Ragoran!
Köszönöm az infót; egyébként szerintem se látszik amolyan igazi küzdelemnek, de maga az ötlet akkor se első osztályú. Kicsit arra hasonlít, ahogy Arwen szerepét megváltoztatták. Ez az egész amúgy se illik Eowynhoz.
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55559 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Rayan!

Sajnos az áltaéad említett lehetőség fennáll :evil: :cry: . A HP2 miatt szerintem majdnem biztos, hogy csúszni fog a bemutató :( .

Ami a bécsi kiruccanást illeti, nos azt már az első résznél is felvetették, és ha jól emlékszem el is vetettük.

Reménykedek, hogy nem lesz igazam.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55557 Írta: Rayan
Rayan válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Srácok, tudjátok, mit várok? Dec. végét, mikor a premier napján együtt nézzük meg a filmet :D :wink:

Mit szóltok hozzá? Igaz, hogy addig még van szűk 7 hónap, de szerintem meg lehetne oldani a dolgot...Ha a buta HP miatt megint januárra halasztják A Két Torony premierjét, megcsinálhatnánk azt is, hogy mondjuk elutazunk Bécsbe vagy ilyesmi, hogy előbb lássuk. Ez egyébként egy megoldható dolog, mármint, ha eltolják a premier időpontját.

Na? Benne vagytok? Hatalmas poén lenne :D
De az is lehet, hogy túlságosan előre jár az agyam :roll:

tiltsátok be a kisbetűt

Csinci
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55460 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szerintem Éowyn ázsióját akarják emelni.Tudjátok,Aragorn királykodik,hogy ő milyen ügyes,és az első nő legyőzi vívásban.(Boccs,ez nem sértés volt Aragornnak)

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55440 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
nyugi!!!
azé ne vesszetek össze, azon, hogy hogy írják a trailert!!!
egyébként szerintem csak poénból vivnak, vagy ilyesmi!!
vagy Eowyn megmutatja Aragorn-nak ,hogy mekkora amazon...

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55438 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Kösz. Angolul nem tudok, ezért kérdeztem! :D
________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55430 Írta: wwwalaki
wwwalaki válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Kedves Regoran!

Egyébként az előzetest úgy írják, hogy TRAILER.

/ha nem tucc angolul./




:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: TRAILER
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55372 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
A tailer:
www.hardwired.hu/dlink.hw
A képek remélem találok párat:
www.jcsoft.cz/fantasy/galerie/tttprv/tj34.jpg
www.jcsoft.cz/fantasy/galerie/tttprv/tj36.jpg
www.jcsoft.cz/fantasy/galerie/tttprv/tj37.jpg
____________________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király....'
Ragoran
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55370 Írta: Ragoran
Ragoran válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Erendis: Hát most pl. a tailerben (hogy írják?), de van több kép, mindjárt elő keresem! Egyébként meg a könyvben nincs erről szó!
_______________
'...összeforr a törött szablya
s koronás lesz a király...'
Rago
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55364 Írta: Erendis
Erendis válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Kedves Ragoran!
Igen kíváncsivá tett az egyik hozzászólásod. Eszerint Eowyn és Aragorn vívni fog egymással. Nekem ez a könyv alapján teljesen abszurdnak tűnik. Megírnád, hogy hol olvastál erről? Köszönöm!
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55361 Írta: Narië
Narië válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
Szerintem Éomer is jó!

Narië

No more blood for oil!
Téma zárolva.
Több
22 éve 4 hónapja #55242 Írta: naughty
naughty válaszolt a következő témában: A 2. rész - A Két Torony
szasztok!!
lehet, hogy nem túl új info, amit most közlök, de van egy honlap (viggoé)
www.musingsofviggo.com
ahol találhattok képeket FAramirról és Eomerről!!!
Faramírt kb, így képzeltem,el, de Eomeeer??
háát! döntsétek el , ti is!!!

"He drew a deep breath,
-Well, I'm back-he said"
Téma zárolva.
Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.803 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére