J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 1 hónapja #338568 Írta: Maedhros
Maedhros válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta:

Randír írta: hp7magyar.narod.ru/

Itt szép lassankészülget magyarul.Darabokban tölti fel a fordító,fejezetenként v még gyakrabban.Átlag napi 1-2 fejezet,jelenleg 18 van kész.

Ááá, titkosította (habár nem ellenőriztem), mert rászóltak a kiadótól. :(
Februárig meghalok, ha nem olvashatom a kalózverziót is akár. Olyan szépen írta, jó, volt benen szóismétlés meg minden, de akkor is...


És ha már rátett egy jelszót, alibiből, miért nem olyat, amire azonnal rájön mindenki (pl. alohomora), de ő meg széttárhatja a kezét és ártatlan pofát vághat, hogy: "kérem, én lejelszavaztam..."

I Love still lives and grows strong
Where I cannot enter
What hope is there in my own dark world for me?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338558 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Tényleg, ha már a portrékról van szó, van Jo oldalán egy félig-meddig kapcsolódó kérdés/válasz:

All the paintings we have seen at Hogwarts are of dead people. They seem to be living through their portraits. How is this so? If there was a painting of Harry’s parents, would he be able to obtain advice from them?

That is a very good question. They are all of dead people; they are not as fully realised as ghosts, as you have probably noticed. The place where you see them really talk is in Dumbledore’s office, primarily; the idea is that the previous headmasters and headmistresses leave behind a faint imprint of themselves. They leave their aura, almost, in the office and they can give some counsel to the present occupant, but it is not like being a ghost. They repeat catchphrases, almost. The portrait of Sirius’ mother is not a very 3D personality; she is not very fully realised. She repeats catchphrases that she had when she was alive. If Harry had a portrait of his parents it would not help him a great deal. If he could meet them as ghosts, that would be a much more meaningful interaction, but as Nick explained at the end of Phoenix—I am straying into dangerous territory, but I think you probably know what he explained—there are some people who would not come back as ghosts because they are unafraid, or less afraid, of death.


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338557 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Randír írta: hp7magyar.narod.ru/

Itt szép lassankészülget magyarul.Darabokban tölti fel a fordító,fejezetenként v még gyakrabban.Átlag napi 1-2 fejezet,jelenleg 18 van kész.

Ááá, titkosította (habár nem ellenőriztem), mert rászóltak a kiadótól. :(
Februárig meghalok, ha nem olvashatom a kalózverziót is akár. Olyan szépen írta, jó, volt benen szóismétlés meg minden, de akkor is...

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338554 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Eeee :D Nemtom, ezért kérdeztem, hogy a csokibéka számít-e fényképnek, vagy inkább portré? :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338523 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Encsi írta:

Randír írta:

Encsi írta: A fényképekról van szó :) Bár, tényleg, a csokibékás kép az nem fénykép?? Mer ha igen, akkor ki tudnak menni a fotókról. Ki tudnak!
Igen, beugrott, van rá példa, amikor a 3. résznél Percy barátnőjének fényképére ráömlik valami lé, a csaj szégyenében kimenekül a fotóból.


Szvsz nem olyannyira átgondolt világ mint a Profé :)
A csokibéka szerintem csak sima kép,a másik dolog viszont elég nyomós érv.Az viszont nem biztos h másik képbe áttud menni.Ha igen az elég durva lenne az újságok miatt.Egyrészt amit már említettem,másrészt információ közvetítő,és forrásként nem lenne gyenge dolog.Épp ezért nem hiszem h így lenne.

Azt viszont hiszem h az író nem gondolta át ilyen mélységekik(esetleg csak még) a világot.


Igazából szntem úgy van, hogy a fényképek nem tudnak átmenni egy másik fényképbe, max kimennek a képből. A Porték meg át tudnak, menni másik portrékba :)


Az első részben Dumbledore kimegy a csokibékás képből, és Ron meg is mondja "csak nem várhatod, hogy egész nap ott üljön".

Na ezt mivel magyarázzátok?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338520 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
az első részben azt mondja ron ha jól emlékszem, hogy átment máshova a dubmledore a képből, mert a képek el szoktak mászkálni.

Mrs. Weasley csodaórájával mi történt? Lekerült róla Fred neve?


"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338510 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Randír írta:

Encsi írta: A fényképekról van szó :) Bár, tényleg, a csokibékás kép az nem fénykép?? Mer ha igen, akkor ki tudnak menni a fotókról. Ki tudnak!
Igen, beugrott, van rá példa, amikor a 3. résznél Percy barátnőjének fényképére ráömlik valami lé, a csaj szégyenében kimenekül a fotóból.


Szvsz nem olyannyira átgondolt világ mint a Profé :)
A csokibéka szerintem csak sima kép,a másik dolog viszont elég nyomós érv.Az viszont nem biztos h másik képbe áttud menni.Ha igen az elég durva lenne az újságok miatt.Egyrészt amit már említettem,másrészt információ közvetítő,és forrásként nem lenne gyenge dolog.Épp ezért nem hiszem h így lenne.

Azt viszont hiszem h az író nem gondolta át ilyen mélységekik(esetleg csak még) a világot.


Igazából szntem úgy van, hogy a fényképek nem tudnak átmenni egy másik fényképbe, max kimennek a képből. A Porték meg át tudnak, menni másik portrékba :)

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338508 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta: Hát ha 40 évig írta volna, talán ez is egy tökéletesebb világ lenne, de nem az. Igazából nekem hibákkal együtt tetszik :)


Még van ideje rá :)
Csak sajnos más jellemű író,úgyh kérdéses h a továbbiakban mit fog csinálni.Viszont szerintem megvan benn a hajlam a továbbiakban is hogy írjon.Nem az a fajta ember(szvsz)aki hagyja h eltűnjön a középpontból.
Úgyh sztem számíthatunk még tőle könyvekre,és remélem azok se lesznek rosszabbak.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338507 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát ha 40 évig írta volna, talán ez is egy tökéletesebb világ lenne, de nem az. Igazából nekem hibákkal együtt tetszik :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338502 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Encsi írta: A fényképekról van szó :) Bár, tényleg, a csokibékás kép az nem fénykép?? Mer ha igen, akkor ki tudnak menni a fotókról. Ki tudnak!
Igen, beugrott, van rá példa, amikor a 3. résznél Percy barátnőjének fényképére ráömlik valami lé, a csaj szégyenében kimenekül a fotóból.


Szvsz nem olyannyira átgondolt világ mint a Profé :)
A csokibéka szerintem csak sima kép,a másik dolog viszont elég nyomós érv.Az viszont nem biztos h másik képbe áttud menni.Ha igen az elég durva lenne az újságok miatt.Egyrészt amit már említettem,másrészt információ közvetítő,és forrásként nem lenne gyenge dolog.Épp ezért nem hiszem h így lenne.

Azt viszont hiszem h az író nem gondolta át ilyen mélységekik(esetleg csak még) a világot.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338498 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A fényképekról van szó :) Bár, tényleg, a csokibékás kép az nem fénykép?? Mer ha igen, akkor ki tudnak menni a fotókról. Ki tudnak!
Igen, beugrott, van rá példa, amikor a 3. résznél Percy barátnőjének fényképére ráömlik valami lé, a csaj szégyenében kimenekül a fotóból.

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338497 Írta: Kisvakond
Kisvakond válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Randír írta:

Snuffles írta:

Randír írta:

Rabyn írta: Szerintem készült róla mégegyszer festmény max egy időben festették le kétszer. Vajon a fotójokuból is tudnak mászkálni az alakok?

Tudnak mozogni,sok helyen írja a könyv,leginkább az újságoknál.Vagy pl amikor integetnek neki a szülei a fotójukról.

De itt arról volt szó, hogy ki tudnak-e belőle menni. Azt nem nehéz észrevenni, hogy integetnek a képen, ha minden harmadik oldalon valami újságcikk vagy fénykép kerül elő :P


Bocs,nem voltam elég figyelmes....kimenni viszont szerintem nem tudnak,emlékeim szerint erre sehol nem található példa,azt viszont elég valószínűtlennek tartom hogy minden újságban egy kivételével a kép üres,mert az illető(k) kiment(ek) belőle.


És amikor a Kövér Dáma azt állította hogy Sirius megtámadta akkor Ő átment egy másik festménybe!!!
Vagy nem erre gondoltatok?
Vagy az első részbe amikor Harry csokibékát vesz az igazgató is elmészik a képről!

Mi haszna lenni szívnek, ha parány, múló örömet lát csak???---és kivájta ő szíve

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338496 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Randír írta:

Snuffles írta:

Randír írta:

Rabyn írta: Szerintem készült róla mégegyszer festmény max egy időben festették le kétszer. Vajon a fotójokuból is tudnak mászkálni az alakok?

Tudnak mozogni,sok helyen írja a könyv,leginkább az újságoknál.Vagy pl amikor integetnek neki a szülei a fotójukról.

De itt arról volt szó, hogy ki tudnak-e belőle menni. Azt nem nehéz észrevenni, hogy integetnek a képen, ha minden harmadik oldalon valami újságcikk vagy fénykép kerül elő :P


Bocs,nem voltam elég figyelmes....kimenni viszont szerintem nem tudnak,emlékeim szerint erre sehol nem található példa,azt viszont elég valószínűtlennek tartom hogy minden újságban egy kivételével a kép üres,mert az illető(k) kiment(ek) belőle.

Érdekes lenne egy olyan újság :twisted: :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338493 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta:

Randír írta:

Rabyn írta: Szerintem készült róla mégegyszer festmény max egy időben festették le kétszer. Vajon a fotójokuból is tudnak mászkálni az alakok?

Tudnak mozogni,sok helyen írja a könyv,leginkább az újságoknál.Vagy pl amikor integetnek neki a szülei a fotójukról.

De itt arról volt szó, hogy ki tudnak-e belőle menni. Azt nem nehéz észrevenni, hogy integetnek a képen, ha minden harmadik oldalon valami újságcikk vagy fénykép kerül elő :P


Bocs,nem voltam elég figyelmes....kimenni viszont szerintem nem tudnak,emlékeim szerint erre sehol nem található példa,azt viszont elég valószínűtlennek tartom hogy minden újságban egy kivételével a kép üres,mert az illető(k) kiment(ek) belőle.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338491 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Randír írta:

Rabyn írta: Szerintem készült róla mégegyszer festmény max egy időben festették le kétszer. Vajon a fotójokuból is tudnak mászkálni az alakok?

Tudnak mozogni,sok helyen írja a könyv,leginkább az újságoknál.Vagy pl amikor integetnek neki a szülei a fotójukról.

De itt arról volt szó, hogy ki tudnak-e belőle menni. Azt nem nehéz észrevenni, hogy integetnek a képen, ha minden harmadik oldalon valami újságcikk vagy fénykép kerül elő :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338489 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
De gondolom, és egy házból úgy tudnak a másikba menni, ha az adott házban van róluk egy másik kép :) Világos, mint a nap :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338486 Írta: Nessa
Nessa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Encsi írta: A festmények át tudnak menni a saját képükből egy másik képbe.
Pl. asszem a 4. részben amikor karácsony van, a Kövér Dáma barátnője átmegy hozzá, és együtt részegeskednek :P :)
Meg a 3. részben, amikor Sir Cadogan vezeti őket a jóslásterem felé, egy rakatnyi másik képen keresztül megy.

Más képekbe nem csak akkor tudnak átmenni, ha azok ugyanott vannak?

*csak az RG semmi más...*
"Most velem nevetsz, vagy rajtam?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338484 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta: Valami nem világos a számomra, de nincs benne spoiler.
Szóval vannak a festmények, és az alakok. Minden alak csak abba a festménybe tud belemenni, amelyiket róla festették, vagyis a sajátja. Ezt még Phineas Nigellus is megerősíti egy alkalommal, hiszen neki van egy a Roxfortban meg a Grimmauld téren is. Viszont hol itt van, hol ott, tehát csak egy alakja van, különben két helyen tudna egyszerre lenni. Akkor hogy készülhetett róla második festmény is, ha nem festették le még egyszer? Hogy készül valakiről több festmény úgy, hogy csak egy alakban létezik?

A festmények át tudnak menni a saját képükből egy másik képbe.
Pl. asszem a 4. részben amikor karácsony van, a Kövér Dáma barátnője átmegy hozzá, és együtt részegeskednek :P :)
Meg a 3. részben, amikor Sir Cadogan vezeti őket a jóslásterem felé, egy rakatnyi másik képen keresztül megy.

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338480 Írta: Randír
Randír válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Szerintem készült róla mégegyszer festmény max egy időben festették le kétszer. Vajon a fotójokuból is tudnak mászkálni az alakok?


Tudnak mozogni,sok helyen írja a könyv,leginkább az újságoknál.Vagy pl amikor integetnek neki a szülei a fotójukról.

A szívünk mélyén mindannyian utazók vagyunk – vagy futók./Dominic Vernius gróf(Dűne)/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338477 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Amit a második kötetben készítettek, asszem Colin Creevey Lockhartról és Harryről, azon Harry szerintem fanyalogva kisétál :) Vagy valami nagyon hasonlóra emlékszem.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338474 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem készült róla mégegyszer festmény max egy időben festették le kétszer. Vajon a fotójokuból is tudnak mászkálni az alakok?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338473 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Valami nem világos a számomra, de nincs benne spoiler.
Szóval vannak a festmények, és az alakok. Minden alak csak abba a festménybe tud belemenni, amelyiket róla festették, vagyis a sajátja. Ezt még Phineas Nigellus is megerősíti egy alkalommal, hiszen neki van egy a Roxfortban meg a Grimmauld téren is. Viszont hol itt van, hol ott, tehát csak egy alakja van, különben két helyen tudna egyszerre lenni. Akkor hogy készülhetett róla második festmény is, ha nem festették le még egyszer? Hogy készül valakiről több festmény úgy, hogy csak egy alakban létezik?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338464 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
SPOILER!:) (boccs én utálom fehérezni a hozzászólásaimat)


[size=9:3kxh5wv2]
:D DDDDDDDDD
Mekkora már, hogy azt írja, hogy örült, hogy Hermione kezdeményezte a csókot.DDD Ő ÍRTA VAZZ:DDD
[/size]

SPOILER ON

Egyébként nagyon olyan mintha nem is ő írta volna a könyvet vagy az interjú nem stimmel... vagy a fordítás... Komolyan úgy beszél mintha ő is csak most olvasta volna a 7.et... Talán mégsem úgy írta meg ahogy eredetileg tervezte...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338452 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta: Kihagyott volna ilyen frankó témákat feszegető drága interjúkat? Habár ezek interneten terjednek leginkább, nem újságban, ha jól tudom. De végülis valahol megértem, hogy hozzácsapta, utólag már fura lenne anélkül.

:lol:
Volt egy webchat hétfőn, a Bloomsbury szervezte, Jo rajongók kérdéseire válaszolt. Csupa-csupa SPOILER, természetesen, mindenki csak saját felelősségre olvassa :!:
KATT

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338451 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Kihagyott volna ilyen frankó témákat feszegető drága interjúkat? Habár ezek interneten terjednek leginkább, nem újságban, ha jól tudom. De végülis valahol megértem, hogy hozzácsapta, utólag már fura lenne anélkül.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338450 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta:

Az epilógusban leírtakra gondolsz, vagy az utolsó fejezetre? Számomra az epilógus annyira különálló, hogy nem bírom elhinni, hogy tényleg benne van... :P Nem csak az időben való ugrás miatt, hanem a hangulatváltás miatt is. Igazából nekem olyan, mintha két befejezése lenne a történetnek és az egyik az utolsó fejezet, a másik meg az epilógus :P Tudom, hülyén hangzik. :)

Nem hangzik hülyén, szerintem igazad van... :wink: A hét köteten átvonuló Harry vs. Voldemort sztori szerintem le van zárva. Visszatérünk az elejére, megoldódnak a rejtélyek (többnyire) ezen már nincs mit ragozni. Nekem az epilógus inkább egy új történet kezdetének tűnik... :? De lehet hogy Rowling csak azért csapta oda, hogy megelőzze, hogy lépten-nyomon mindenki azt kérdezze, "És összejönnek a végén???" "És lesznek gyerekeik???" "És mi lesz velük???" :roll:


"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338446 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Trithyn írta: Aki kiváncsi sokat fog még unatkozni :D

Ez is azért van, mert nem bírok a fenekemen megülni... :P


Niniel:

Az epilógusban leírtakra gondolsz, vagy az utolsó fejezetre? Számomra az epilógus annyira különálló, hogy nem bírom elhinni, hogy tényleg benne van... :P Nem csak az időben való ugrás miatt, hanem a hangulatváltás miatt is. Igazából nekem olyan, mintha két befejezése lenne a történetnek és az egyik az utolsó fejezet, a másik meg az epilógus :P Tudom, hülyén hangzik. :)


"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338445 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Niniel: méghozzá keretben... Ott van vége ahol az első kötet igazából kezdődik és mondhatni ugyanúgy.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338439 Írta: Trithyn
Trithyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta: Most hogy újraolvasom és a második fejezet közepénél tartok, azt kell, hogy mondjam, hogy tényleg igényes, az a néhány gépelési hiba pedig elfér...
Csak zavar a tudat, hogy végigolvastam a hirtelenjében lefordított alig fejezetenként kétoldalas rövidítést, így mindent tudok. Na dehát sebaj. Órákon múlik sokszor minden ;P


Aki kiváncsi sokat fog még unatkozni :D

"A világ tele van csodával, ám mi elvesztettük a képességet, hogy észrevegyük mindennapjainkban a varázslatot".

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 1 hónapja #338436 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Emberek, akik olvastátok már!!


Szerintetetek ez le van zárva??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.168 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére