J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 2 hónapja #336869 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
:oops: :oops: Bocs! Javítottam!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336868 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Attila, ez tényleg nem korrekt! Én már kiraktam a spoiler feliratot, tedd már meg te is!!! :?
De most én is behúzom fülem-farkam, elvonulok olvasni, oszt' majd ha már többen elolvastuk, visszatérünk rá...

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336866 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Basszus, EZ viszont azért brutális SPOILER volt, méghozzá figyelmeztetés nélkül. Légyszíves szerkeszd át valahogy.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #336865 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
SPOILER ON!!! [size=9:129zfyxp]Ilweran!... Ez egészen kiszámítható. Én a 3. résztől sejtettem, hogy valami nem korrekt Perselusal.[/size]SPOILER OFF!!!

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #336864 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ilweran írta:

Cerebrum írta: Amúgy irgumburgum Ilweran, legközelebb írd már ki nagy betűkkel, hogy "SPOILER!". :? És ez innentől kezdve sztem vonatkozzon már mindenkire, aki elkezdte olvasni, vagy ki is olvasta már.

Már bocs, egy szót sem írtam a cselekményről, direkt. Az meg, hogy unalmas és kiszámítható a vége, meg hogy szvsz folytatásszagú az epilógus, nem számít spoilernek... Csak egy kritika. :?


De annak számít, mert egy csigánál nagyobb értelemmel megáldott lény máris azonnal vágja, hogy ha szerinted SPOILER ON unalmas a végre, az epilógus pedig folytatásszagú, akkor abból csak az következhet, hogy a történet happy enddel zárul, magyarán Harry él túl, és győzi le Voldemortot. SPOILER OFF

Inferno írta: Nem akarlak megbántani, de mégis mire számítottál?


Ez most hogy jön ide? Édes mindegy, hogy ki mire számít, a lényeg az, hogy még ha az ember biztosra is vesz valamit, akkor is ott motoszkál benne a kétség, hogy "de mi van, ha mégsem", ezért is nem a végén kezd el olvasni egy könyvet az ember normális esetben. Bár ezek szerint kivétel gyengíti a szabályt. :?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336862 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Jó, akkor én most húzom be fülem farkam, és nem jövök többet ide, míg ki nem olvastam... ej... hiányozni fogtok ebben a két-három napban, a fene esne belé...

Jah: amit még akartam: érdeklődők számára: kezdenek végre kicsit jobb minőségű TS-ek keringeni az OOTP filmről...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #336860 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Amúgy irgumburgum Ilweran, legközelebb írd már ki nagy betűkkel, hogy "SPOILER!". :? És ez innentől kezdve sztem vonatkozzon már mindenkire, aki elkezdte olvasni, vagy ki is olvasta már.

Már bocs, egy szót sem írtam a cselekményről, direkt. Az meg, hogy unalmas és kiszámítható a vége, meg hogy szvsz folytatásszagú az epilógus, nem számít spoilernek... Csak egy kritika. :?

Liliana írta: Hát szvsz a brit borító rondább, komolyan azt hittem hülyeségb


"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336857 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Kar'sa hát gondoltam már én is, hogy bepróbálom, mert a filmek tényleg nem jöttek be, de van egy mániám, hogy olyan könyvet szeretek olvasni, amit megvettem, szóval előtte be kell őket szerezni, de meglátom megérnek e egy misét.
Másik, azért sok könyv van, aminek jó a filmváltozata, pl. én a Gyűrűk Ura filmet már vagy ötször láttam itt van a polcon bővítetten DVD-n (eredetiben) és nem tudok betelni vele, szerintem a könyv nagy részét hűen adja vissza, le a kalapppal Peter Jackson előtt!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336852 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Lilliana írta: [size=9:525g9t7v](a thumbnailen úgy nézett ki mintha egy motorral ütné el éppen Harry Ront és Hermyt 8O )
[/size]

LOL, és honnan tudod, hogy nem? Lehet Hagrid Sirius motorbicajával felszerelkezve az Imperius átok hatása alatt kergette be őket a Gringotts londoni metró alatti termébe, hogy blahblahblah (fantáziálok, még nem olvastam, nyugi, ez nem spoiler... bááár... ZOMG tényleg. Van az a cucc, hogy "meg fogjuk tudni, mi történt Sirius motorkerékpárjával". és... LOL... A legegyszerűbb magyarázat az lenne, hogy Hagrid megtartotta... Mondjuk hova tenné, arra kíváncsi vagyok... Lehet együtt vadult a Tiltott Rengetegben a Ford Angliával? XD

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336851 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Bocs, hogy megszakítom a gondolatvételeket de megszereztem "abszolút legális úton" a HP5. zenéit és nem tudom valahogy más érzés fog el amikor ezeket halgatom meg mint ha a John W. által írtat hallgatnám. Szóval nem akarok senkit megbántani és ez teljesen szubjektív véleméyn de ennek sztem jobb lett a zenéje. Egy teljesen más dallamvilágot használ. Nagyon jó! :itscool:

Szerk: Az Umbridgeos zene az :itscool:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336844 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Inferno írta: Az amcsiknak le van butítva, míg az angoloknak a komolyabb jutott :lol:

Ez egyátalán nem így van, s

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336841 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Inferno írta: Nem olvastam az tény, a filmeket néztem és mindig azzal riogatnak, hogy félelmetesebb lesz, de engem nem igazán rémisztettek meg, még a legutóbbi sem, pedig én is növök fel folyamatosan Harryvel, de nem hatnak meg igazán, megnézni megnézem, de annyi.
Valóban nem vagyok jóval húsz fölött, mert 19 vagyok :) , de lehet kicsit komolyabb vagyok kortársaimnál és ebből ered az, hogy nem tetszik a Harry Potter, de a fene tudja, megmaradok inkább Tolkiennál :)

Nos most mondok egy dolgot, ami lehet, hogy újdonságként fog hatni számodra: a könyvekből készült filmek egyike sem adja vissza a regényt. Ha belegondolsz, a Gyűrűk Ura film se éppen olyan lett, mint a Gyűrűk Ura maga... csak úgy példának okáért.
Szerintem az itt lévők többsége nem a Harry Potter filmek, hanem a könyvek miatt van itt, különben mit keresne Rowling a topic címében?
Mert a filmek szépek, jók, aranyosak, elviselhetők, meg minden, de bizony a könyvekhez összességében vajmi kevés közük van.
Nagyon ajánlom, hogy olvasd el a könyveket.

Nem gúnyolódni akarok, és nem is azt mondom, hogy rögtön tetszeni fognak.
Énnekem is volt ilyen "fujjheripotter"-korszakom. Még e korszak előtt olvastam az első könyvet a könyvtárban, aztán bezárt, én meg abbahagytam a felénél, és aztán annyira nem fogott meg, hogy utána el se kezdtem olvasni újra, éveken át tképpen eszembe se jutott, ez még a HP mánia előtt volt.
Aztán láttam az első filmet (bátyám hazahozta), és eszembe jutott, hogy héééé, én ezt elkezdtem olvasni egyszer. És mivel nem egészen úgy volt minden, mint emlékeztem, kivettem a könyvtárból és újra elkezdtem.
És aztán miután befejeztem, ami mégpedig még aznap este megtörtént, már nem volt menekvés.
Szóval tényleg, nagyon tudom ajánlani ezeket a könyveket, a filmek sajnos egy nagyon egyéni, érdekfeszítő-humoros-valódi hangulattól fosztják meg a történetet.
Tehát mégegyszer: nem gonoszkodni, nem pofázni, etc. akarok, csak szimplán ajánlok egy nagyon ügyesen megírt könyvet, és egy próbát megér, nem? Vesztenivalód nincs.

(amúgy az a vicc, hogy én azt hittem, hogy csak a 7.-et nem olvastad még, de ha már így bevallottad :P )

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336838 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem olvastam az tény, a filmeket néztem és mindig azzal riogatnak, hogy félelmetesebb lesz, de engem nem igazán rémisztettek meg, még a legutóbbi sem, pedig én is növök fel folyamatosan Harryvel, de nem hatnak meg igazán, megnézni megnézem, de annyi.
Valóban nem vagyok jóval húsz fölött, mert 19 vagyok :) , de lehet kicsit komolyabb vagyok kortársaimnál és ebből ered az, hogy nem tetszik a Harry Potter, de a fene tudja, megmaradok inkább Tolkiennál :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336829 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Inferno írta: Jó én nem írok semmit, mert nem is izgat annyira, de valóban csak a borító különbözik, azért a stílusuk csak más, a felnőtteknek szóló verzió mégiscsak rémisztőbb vagy valami?
Hát, ha nem gyerekkönyv, de nem is kifejezetten felnőtteknek szóló, ha nézem a tévében, mindig kis tizenévesek csápolnak HP-nek vagy a többi szereplőnek és én voltam moziban mikor ment az első rész, ott is csak kis lányok és kis fiúk voltak, fitalabbak, mint én, pedig akkor még én is tizes éveimet tapostam. De mondom izlés dolga.

A regények változnak. Az első még kis tizenéveseknek szólt. Ugye van ez a párhuzam, hogy minden könyv annyi időseknek szól, amennyi idős Harry abban a könyvben.

Más: ezt komoly úgy mondod, mintha már jóval elmúltál volna húsz éves, szóval azért poén.
Amúgy meg ha még nem olvastad, nem tudhatod, milyen rémisztő. Oké, ezek szerint az epilógus egy nyáladzás, mint voltatok szívesek előre közölni, de ez nem azt jelenti, hogy Harry végig csokibékát majszol majd benne...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336828 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az amcsiknak le van butítva, míg az angoloknak a komolyabb jutott :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336827 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Inferno írta: Na szép. :) Köszi az infót.

Höhö... mondjuk én felnőttborítósat vettem, majd utólag egyeztetem a letöltöttel... Amúgy is, az egyik angol, a másik meg amcsi, úgyhogy abban vannak változtatások...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336826 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Na szép. :) Köszi az infót.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336825 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Inferno írta: Jó én nem írok semmit, mert nem is izgat annyira, de valóban csak a borító különbözik, azért a stílusuk csak más, a felnőtteknek szóló verzió mégiscsak rémisztőbb vagy valami?
Hát, ha nem gyerekkönyv, de nem is kifejezetten felnőtteknek szóló, ha nézem a tévében, mindig kis tizenévesek csápolnak HP-nek vagy a többi szereplőnek és én voltam moziban mikor ment az első rész, ott is csak kis lányok és kis fiúk voltak, fitalabbak, mint én, pedig akkor még én is tizes éveimet tapostam. De mondom izlés dolga.

Semmiben nem különbözik a felnőtt borítós... Azért gyártottak ilyeneket, mert az angol felnőttek szégyellték, hogy a metrón egy gyerekkönyvet olvasnak. Semmi másban nem különbözik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336824 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Jó én nem írok semmit, mert nem is izgat annyira, de valóban csak a borító különbözik, azért a stílusuk csak más, a felnőtteknek szóló verzió mégiscsak rémisztőbb vagy valami?
Hát, ha nem gyerekkönyv, de nem is kifejezetten felnőtteknek szóló, ha nézem a tévében, mindig kis tizenévesek csápolnak HP-nek vagy a többi szereplőnek és én voltam moziban mikor ment az első rész, ott is csak kis lányok és kis fiúk voltak, fitalabbak, mint én, pedig akkor még én is tizes éveimet tapostam. De mondom izlés dolga.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336822 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Inferno írta: Nem akarlak megbántani, de mégis mire számítottál? Gyerekkönyvről van szó, most ha azt mondtam volna mindhárom szereplő meghal, mert Voldemort szelleme feléled és erősebb lesz, mint valaha és az egész varázslótársadalmat kiirtja, akkor gondolod közelebb kerültem volna a valósághoz.
Egyébként a gyerekeknek és a felnőtteknek készült vátozatnak más a vége, mert az érdekes lenne? :)

Nem, csak a borító más. Viszont ki kell, hogy ábrándítsalak, ez NEM gyerekeknek íródott. Mellesleg jó lenne valóban leállni a SPOILolással., plz.

Igen, mielőtt bárki megkérdezi, ez SPOILERnek minősült, méghozzá az valószínűsíthető belőle, hogy SPOILER ON [size=9:68debmb5]Mindhárom főszereplő túléli[/size] SPOILER OFF

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336821 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem akarlak megbántani, de mégis mire számítottál? Gyerekkönyvről van szó, most ha azt mondtam volna mindhárom szereplő meghal, mert Voldemort szelleme feléled és erősebb lesz, mint valaha és az egész varázslótársadalmat kiirtja, akkor gondolod közelebb kerültem volna a valósághoz.
Egyébként a gyerekeknek és a felnőtteknek készült vátozatnak más a vége, mert az érdekes lenne? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336820 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta:

Cerebrum írta: De jó, hogy csak két hozzászólással lentebb írtam, hogy tegyétek ki azt a rohadt SPOILER feliratot. Miért nem idézitek már be mindjárt a könyv végét? :evil: (Na, azt hiszem most már tényleg dobbantok innét egy-két hétre, mert a végén még valaki képes és tényleg beteszi... :? )

Nem sok minden derül ki az utolsó mondatóbl :D


Ááá, végülis csak azt tudtuk most meg, hogy SPOILER ON a könyv vége happy end lesz SPOILER OFF, semmi mást... :?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336819 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: De jó, hogy csak két hozzászólással lentebb írtam, hogy tegyétek ki azt a rohadt SPOILER feliratot. Miért nem idézitek már be mindjárt a könyv végét? :evil: (Na, azt hiszem most már tényleg dobbantok innét egy-két hétre, mert a végén még valaki képes és tényleg beteszi... :? )

Nem sok minden derül ki az utolsó mondatóbl :D

Szerk.: egy másik, könyvesboltban dolgozó ismerősömmel épp most beszéltem. Ő is beleolvasott. Epilóg tartalma megegyezett a netes változattal.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336818 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
De jó, hogy csak két hozzászólással lentebb írtam, hogy tegyétek ki azt a rohadt SPOILER feliratot. Miért nem idézitek már be mindjárt a könyv végét? :evil: (Na, azt hiszem most már tényleg dobbantok innét egy-két hétre, mert a végén még valaki képes és tényleg beteszi... :? )

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336817 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Inferno írta: Na beleolvastam már a neten keringő szerintem igazi változatba szépen le van fényképezve minden és Ilwerannal kell egyetértenem, mert beleolvastam a végébe és pont ilyen befejezésre lehet számítani, ez is megerősít abban, hogy nem kell szeretnem ezt a könyvet. Ez van sajna, de mindenkinek más az ízlése. JA és simán lehetne folytatni és attól tartok lesz is folytatás, már az egész csak a pénzről szól, kicsit szánalmasnak tartom.

*felvontszemöldök*

Egyéb megjegyzésem nincs.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336816 Írta: Inferno
Inferno válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Na beleolvastam már a neten keringő szerintem igazi változatba szépen le van fényképezve minden és Ilwerannal kell egyetértenem, mert beleolvastam a végébe és pont ilyen befejezésre lehet számítani, ez is megerősít abban, hogy nem kell szeretnem ezt a könyvet. Ez van sajna, de mindenkinek más az ízlése. JA és simán lehetne folytatni és attól tartok lesz is folytatás, már az egész csak a pénzről szól, kicsit szánalmasnak tartom.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336815 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta: Egy ezrest buktál azzal, hogy a Libriből rendelted. Alexandráéknál nem egészen 5k a könyv. Meg csak 550 Ft a postaköltség.


Teszek rá, még így is olcsóbb, mintha boltban venném meg... Különben is van Libri törzsvásárlói kártyám. :)

Amúgy irgumburgum Ilweran, legközelebb írd már ki nagy betűkkel, hogy "SPOILER!". :? És ez innentől kezdve sztem vonatkozzon már mindenkire, aki elkezdte olvasni, vagy ki is olvasta már.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #336812 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Néhány mondat meg idióta fordulat böki a csőrömet ebben a könyvben :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336811 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ilweran írta:

Kar'sa írta: Mondjuk szerintem az angol felnőttkiadások a legjobbak, de ez csak szvsz.


Szerintem is. :wink:
Amúgy mi olyan nagy szám az amerikaiban? Ugyanaz a hót ronda borítója van, mint a magyarnak... :dead:

Mondjuk vannak benne belül illusztrációk, az egy jó pont...
De a borító? brrr...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336810 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: Mondjuk szerintem az angol felnőttkiadások a legjobbak, de ez csak szvsz.


Szerintem is. :wink:
Amúgy mi olyan nagy szám az amerikaiban? Ugyanaz a hót ronda borítója van, mint a magyarnak... :dead:

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 2.193 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére