J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 2 hónapja #336806 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Mondjuk szerintem az angol felnőttkiadások a legjobbak, de ez csak szvsz.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336805 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta:

Lilliana írta:

cortez71 írta:

Kar'sa írta:

cortez71 írta: Egyébként nagyon vicces a könyv xD Kb. fél órája szakadok azon, hogy mekkora veszteségek érik Harryt az első 100 oldalon xD
Na jó, szarkazmus félretéve, érdekes könyv lesz ez. Egyébként így nem lett elvarrva az egész, simán lehet folytatni, és folytatni is fogják.

Mi lenne, ha nem spoilolnál folyton? :mrgreen:

Ebben semmi spoil nincs, mondta Jo, hogy sok halálra készüljenek a rajongók :D

Nem az elvarratlan szál dologra gondolt Kar'sa? Mert szerintem az egy kicsit gáz... :?
Oké én se egész 7 éve várok (6 év 8hónap :P ), de akkor se olvasom!!! :nemnem
Ja meg még tudom mi tart vissza, van vmi természetellenes azokon a képeken. Mégpedig a szine: itt a kezemben a 6. amcsi kiadás s annak ilyen kellemes krémszine van, kicsit olyan antik hatással és asszondja hogy


Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336804 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Tényleg, emberek, meg kéne állapodni valamiben, hogy lehet-e spoilerezni, mikortól, hogyan, és így tovább... Én azt mondom, lehessen, de ha a többség meg akarja várni a magyar megjelenést, magamban tartom... :? Csak azt nem akarom, hogy az legyen, hogy írunk, aztán kimoderálják mert van aki siránkozik a spoilerek miatt...

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336802 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ardeth írta: Mi lenne,ha ezt befejeznétek? Van,akit érdekel és szeretné megvárni ....
Köszi. :) Van aki nem tud angolul és a magyar megjelenésre vár. Mert van,amit érdemes várni. :D

Öhm... most elvárnád, hogy a magyar olvasók kedvéért itt több mint fél éven át ne írjunk semmit majd a hetedik könyvről? Mi lenne, ha aki még nem olvasta, az simán nem járna addig? :mrgreen:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336801 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ardeth írta: Mi lenne,ha ezt befejeznétek? Van,akit érdekel és szeretné megvárni ....
Köszi. :) Van aki nem tud angolul és a magyar megjelenésre vár. Mert van,amit érdemes várni. :D

Az az ember sürgősen hagyja el az internetet, mivel én már az egyik oldalon találkoztam olyan bannerrel, amire ki volt írva szép sorban, hogy ki hal meg és hanyadik oldalon...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336800 Írta: Ardeth
Ardeth válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Mi lenne,ha ezt befejeznétek? Van,akit érdekel és szeretné megvárni ....
Köszi. :) Van aki nem tud angolul és a magyar megjelenésre vár. Mert van,amit érdemes várni. :D

"A halál csupán a kezdet."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #336799 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Egyre jobban elindul bennem az a vágy, hogy elolvassam! Ez szörnyű. Ne kínozzatok tovább.

Ami meg a G.T.G. idézetet illeti abvba a könyvbe volt aminek az elején ott áll és ilyen kék háttér van mögötte ilyen tanácsok vannak benne mint például:
"Szülőknek! Szeresd gyermekeid, mert ők döntik el, hogy milyen öregek otthonába kerülsz."

Egész aranyos.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #336797 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ilweran írta: ....

Sztetek angol fogadóirodákban lehet még fogadni a könyv végére?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336794 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Egy ezrest buktál azzal, hogy a Libriből rendelted. Alexandráéknál nem egészen 5k a könyv. Meg csak 550 Ft a postaköltség.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336791 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta:

Cerebrum írta: Nah, (elő-)megrendeltem. :) Ha 21-én (szombaton) jelenik meg, akkor elméletileg hétfőn délelőtt már meg is kapom, igaz?

Hol rendelted meg? Bookline? Akkor elvileg igen...


Nem, Libri-nél.

Kar'sa írta: "Ha egy könyvbe belekezdesz, mindig először olvasd el a könyv végét, mert ha az olvasása közben meghalsz, és nem tudod mi volt a vége, egy hiánnyal halsz meg, de így tudni fogod." /Gundel Takács Gábor/


Hát, ez esetben tényleg nehéz lesz megállni a könyv kézbevétele után, hogy ne kukkantsak a végére, hogy vajon Harry-nek van-e dialógusa, vagy sem (vagyis meghalt). :)

Kar'sa írta: Mert én ugyan le nem teszem azt a könyvet, amíg az utolsó betűig el nem olvastam... :mrgreen:


Én türelmes leszek (azaz megpróbálok türelmes lenni :P ) és csak egy (vagy na jó kettő) fejezetet fogok naponta elolvasni, hogy minél tovább tartson. Végülis ez az utolsó könyv.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336787 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Attila írta: Titkok kapuja??? Nem Titkok Kamrája? :roll:

SRY, SRY, SRY, közben írással próbálom elterelni a figyelmemet a 7.-ről, és a két dolog kicsit rosszul jött össze (ld. Kreatív szekció / Zene vmikor régebben )

"Ha egy könyvbe belekezdesz, mindig először olvasd el a könyv végét, mert ha az olvasása közben meghalsz, és nem tudod mi volt a vége, egy hiánnyal halsz meg, de így tudni fogod." /Gundel Takács Gábor/

Mekkora baromság, már bocsánat. Pedig G.T.G.-t jófej embernek tartom. De ha meghal az ember akkor már nem tökmindegy?
Amúgy is, mennyi az esélye, hogy olvasás közben meghalok? Mert én ugyan le nem teszem azt a könyvet, amíg az utolsó betűig el nem olvastam... :mrgreen:

Cerebrum írta: Nah, (elő-)megrendeltem. :) Ha 21-én (szombaton) jelenik meg, akkor elméletileg hétfőn délelőtt már meg is kapom, igaz?

Hol rendelted meg? Bookline? Akkor elvileg igen...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336786 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nah, (elő-)megrendeltem. :) Ha 21-én (szombaton) jelenik meg, akkor elméletileg hétfőn délelőtt már meg is kapom, igaz?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336784 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Titkok kapuja??? Nem Titkok Kamrája? :roll:

Nem tudom szerintem Ralph valahogy orr nélkül előnyösebb. Ez most nagyon gonosz volt. :oops: Bocs!

Nekem van egy rossz szokásom nem szeretek egy könyvet úgy elolvasni, hogy nem láttam filmbe szóval nekem még várnom kell még 2-3 évet, hogy megjelenjen a film, mert én ...nem tudom ez megmagyarázhatatlan rossz sokás.

De azoknak a mentségére legyen mondva egy idézet aki szereti a könyvnek rögtön elolvasni a végét :

"Ha egy könyvbe belekezdesz, mindig először olvasd el a könyv végét, mert ha az olvasása közben meghalsz és nem tudod mi volt a vége egy hiányal halsz meg, de így tudni fogod." /Gindel Takács Gábor/

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #336782 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ilweran írta: Én viszont annyira bele tudom élni magam a cselekménybe, hogy szétizgulom magam, mire vége. És az, hogy görcsölök, meg szorongok, sokkal jobban megöli számomra az élményt. Ha tudom a végét, onnantól kezdve nyugodtan tudom végigolvasni/nézni.

De hát pont ez a lényege, nem?... :hein:
Hogy együtt izguljon az ember a szereplőkkel...
Nekem ez a legjobb benne, hogy már alig várom, hogy megtudjam, mi következik... a Titkok Kamrája ilyen szempontból fantasztikus volt, nagyon izgalmas volt, mikor Ginnyt "elrabolták", totál hidegrázásosan olvastam, ZOMG, nagyon nagyon jó volt.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336781 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én viszont annyira bele tudom élni magam a cselekménybe, hogy szétizgulom magam, mire vége. És az, hogy görcsölök, meg szorongok, sokkal jobban megöli számomra az élményt. Ha tudom a végét, onnantól kezdve nyugodtan tudom végigolvasni/nézni.

Nem témába vág: az origo-n megjelent egy cikk kedvenc Voldemortunkról KATT
Itt pedig meg lehet nézni egy háromperces összevágott részt a Faith Healer című darabból, melyben Ralph játszott legutóbb: KATT
Döbbenetesen jó ez a pasi!!!!!!!!!
És újra meg újra csak azt kérdem, miért nem játszhatta a saját arcával Voldemortot? Van akkora színész, hogy idióta maszk nélkül is félelmetes lett volna. Sőt, szerintem sokkal jobb!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336780 Írta: James
James válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ilweran írta: Hát ez a fejezetcímlista tényleg elég érdekes...van pár, amitől viszketni kezd a tenyerem, de most már kibírom. Mázlim van, mert 1-utálok gépen olvasni könyvet, ez szerintem szentségtörés, 2- már csak másfél nap, és kézhez kapom. És első dolgom lesz igenis elolvasni a végét!!! Utálom a meglepetéseket, és nem fogom kivárni azt a hatszáz oldalt!!!


Én mindig utálom, ha pl. meglátom egy filmnek a végét, úgy már nem olyan élvezetes nézni. Pl. ha a kedvenced meghal, vagy vmi. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336779 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ilweran írta: Hát ez a fejezetcímlista tényleg elég érdekes...van pár, amitől viszketni kezd a tenyerem, de most már kibírom. Mázlim van, mert 1-utálok gépen olvasni könyvet, ez szerintem szentségtörés, 2- már csak másfél nap, és kézhez kapom. És első dolgom lesz igenis elolvasni a végét!!! Utálom a meglepetéseket, és nem fogom kivárni azt a hatszáz oldalt!!!

Áh, pedig milyen jó volt a Félvér Herceget is úgy olvasni nekem... Igaz én valahogy végig sejtettem, hogy Dumbledore-tól búcsút veszünk...
szóval, nem én tuti, hogy végigolvasom a könyvet, és nem lapozgatok a végére kíváncsian... legalábbis nagyon remélem... a végét már így is sejtem eléggé...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336778 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát ez a fejezetcímlista tényleg elég érdekes...van pár, amitől viszketni kezd a tenyerem, de most már kibírom. Mázlim van, mert 1-utálok gépen olvasni könyvet, ez szerintem szentségtörés, 2- már csak másfél nap, és kézhez kapom. És első dolgom lesz igenis elolvasni a végét!!! Utálom a meglepetéseket, és nem fogom kivárni azt a hatszáz oldalt!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336777 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Lilliana írta:

cortez71 írta:

Kar'sa írta:

cortez71 írta: Egyébként nagyon vicces a könyv xD Kb. fél órája szakadok azon, hogy mekkora veszteségek érik Harryt az első 100 oldalon xD
Na jó, szarkazmus félretéve, érdekes könyv lesz ez. Egyébként így nem lett elvarrva az egész, simán lehet folytatni, és folytatni is fogják.

Mi lenne, ha nem spoilolnál folyton? :mrgreen:

Ebben semmi spoil nincs, mondta Jo, hogy sok halálra készüljenek a rajongók :D

Nem az elvarratlan szál dologra gondolt Kar'sa? Mert szerintem az egy kicsit gáz... :?
Oké én se egész 7 éve várok (6 év 8hónap :P ), de akkor se olvasom!!! :nemnem
Ja meg még tudom mi tart vissza, van vmi természetellenes azokon a képeken. Mégpedig a szine: itt a kezemben a 6. amcsi kiadás s annak ilyen kellemes krémszine van, kicsit olyan antik hatással és asszondja hogy

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336775 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én se azt hiszem :) (főleg, hogy várhatólag nagyon vastag lesz, legalábbis én így gondolom... bár, nem tudom, a könyvek vastagsága nem szokott meggátolni... )

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336773 Írta: James
James válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem ne olvassátok el. Így még legalább fél évig nem zárul le egy korszak az életetekben. 8) Ha készhez kapom, (MAGYARUL) akkor nem fogom egyhamar kiolvasni, az biztos. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336769 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Jahj, de jó, hogy nem vok jó angolos, mert különben nem tudnék ellenállni.. :D

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336766 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta:

Kar'sa írta:

cortez71 írta: Egyébként nagyon vicces a könyv xD Kb. fél órája szakadok azon, hogy mekkora veszteségek érik Harryt az első 100 oldalon xD
Na jó, szarkazmus félretéve, érdekes könyv lesz ez. Egyébként így nem lett elvarrva az egész, simán lehet folytatni, és folytatni is fogják.

Mi lenne, ha nem spoilolnál folyton? :mrgreen:

Ebben semmi spoil nincs, mondta Jo, hogy sok halálra készüljenek a rajongók :D

Nem az elvarratlan szál dologra gondolt Kar'sa? Mert szerintem az egy kicsit gáz... :?
Oké én se egész 7 éve várok (6 év 8hónap :P ), de akkor se olvasom!!! :nemnem
Ja meg még tudom mi tart vissza, van vmi természetellenes azokon a képeken. Mégpedig a szine: itt a kezemben a 6. amcsi kiadás s annak ilyen kellemes krémszine van, kicsit olyan antik hatással és asszondja hogy

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336764 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Lilliana írta: Kar'sa: Már ott tartasz???

Nem... Nem bírtam, és az első két fejezetet elolvastam, de ennyi. Tovább csakazértse... Én se azért vártam... öööhm... 6 évig...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336763 Írta: Lilliana
Lilliana válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Kar'sa: Már ott tartasz???
Cortez te meg már be is fejezted??????
Én azt mondom, nem azért vártam 7 évet, s vettem meg angol magyarul az összes kötetet, hogy az uccsút fényképekr

Cameron Duncan Lives!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336761 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Lilliana írta: (főleg 36.: Life & Lies of... )

Höhö... pedig *ez* aztán igazán nem lesz ám olyan, mint amilyennek kézpeled. Igaz, még nem olvastam, de azt hiszem tudom mire vonatkozik... :wink:


hupsz... tudom, használjam a szerkesztés gombot... csak már mintha fél óra eltelt volna közben...

Áááááh :'(
Tökre két érzés viaskodik bennem:
1. ELNEOLVASDNEMSZABADVÁRDKIAMEGJELENÉST
2. Olvasd már el! Miért ne? a kiszivárgott új albumokat is meg szoktad hallgatni, ez miben más? Meg úgyis megveszed, etc.

És jaj... :'(

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336760 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Attila írta: Cerebrum!

Érdeklődj könyvesboltokba (na így azért ez egész tág) itt Szfvárra a Libri az Alexandra és kissebb köyvesboltok is megrendelték. Szóval vidékről is meg lehet szerezni.

Mondjuk Székesfehérvár azért nem kifejezetten egy kisváros... :roll:
De amúgy igen, Cerebrum, kábé ezt tudod tenni, vagy nem tudom, esetleg a bookline-t megnézni, ők elvileg 23.-ára szállítják...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336758 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Cerebrum!

Érdeklődj könyvesboltokba (na így azért ez egész tág) itt Szfvárra a Libri az Alexandra és kissebb köyvesboltok is megrendelték. Szóval vidékről is meg lehet szerezni.

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336753 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: cortez: megkérhetnélek rá, hogy szedd ki a linkeket? :oops:

Köszönöm :)
Most már megleszek :)
Csak a link első felére emlékszem, de így már ellenállok...
(ajaj... MSN logfile-t is törölni kell, jut eszembe XD )

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #336752 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
cortez: megkérhetnélek rá, hogy szedd ki a linkeket? :oops:
Én az idézményemből már töröltem...

Akkor törölném a historym, és akkor nem tudnám újra letölteni...

Tudjátok "I can resist everything but temptation..."
(egy link még mindig bennvan...)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.229 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére