J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 4 hónapja #325624 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Niniel Nienor írta: (Helyesbítek: kiderült, hogy semmi közöm Viggo és Jason filmjéhez, mert a David Thewlis-féle világháborúsban fogok rohangálni egy kosárkával és kalappal a fejemen)


jó neked.
Bírom azt a pasit, még ha sokan azt is mondják, hogy ronda.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325612 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
(Helyesbítek: kiderült, hogy semmi közöm Viggo és Jason filmjéhez, mert a David Thewlis-féle világháborúsban fogok rohangálni egy kosárkával és kalappal a fejemen)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325609 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Liliom írta:

Alyr Arkhon írta: Van film amiben teljesen normálisat játszik?


Szoba kilátással
Csak ott ki se látszik a fororból...


A Galamb szárnyaiban szintúgy...
Egyébként én legelőször egy überromantikus, nyálas kis TV-filmben láttam, az volt a címe, hogy Kockán nyert szerelem, az is kosztümös :-) Az elején még inkább klasszikus hősnő volt, aztán jött a buggyant korszak. Bár azok után, hogy hozzáment Tim Burtonhöz, szerintem ez már így is marad...

NAHÁT! Lassan a fél Roxfort ide jön forgatni... :D Na jó, kis túlzással... :wink: ITT a következő kedvenc, aki Budapesten forgat idén nyáron, David Thewlis. 8O 8O 8O

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325494 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ilweran írta:

Isilrohir írta: Narcissa Blacket ki fogja játszani? Aki, annak hasonlítania kell Bonhamra... De egy oldal szerint Rosamond Pike, Tilda Swinton, Natasha Rickardson, Hermione Norris, vagy Joeyl Rickardson jelöltek a szerepre. Nemtom, hogy igaz e...


Ezt hol olvastad??? Én eddig semmit se hallottam, de igencsak érdekelne, ki lesz Narcissa. Egyébként nem kell hasonlítania rá, a könyvben sem esik szó arról, hogy hasonlítanának, vannak tök különböző testvérek... [size=9:15j74tkn]A felsoroltak közül Natasha Richardsont bírnám a legjobban... Isteni volt legutóbb a The White Countess-ben, ahol nem más volt a partnere, mint a drága Voldemortunk! :lol: [/size]

Valami fan fiction oldalon, mert rákerestem, ki játsza majd Narcissát... Nekem ő a kedvenc szői szereplőm... a Tonks tök jó, hogy összejön Lupinnal, ez remek ötlet volt... Mikor Tonksról először ír, na, akkor gondolztam rá, hogy Lupin lesz majd a férje...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325480 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Charlie és a csokigyárban nem buggyantabb mint a többiek.

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325451 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: Van film amiben teljesen normálisat játszik?


Szoba kilátással
Csak ott ki se látszik a fororból...

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325441 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta:

Ben írta:

Isilrohir írta: mit keres Sirius alatt HELENA BONHAM CARTER?? Mit játszik?? 8O

Hát szerepet... :-) :twisted:

jaj hát az én drága Marla Singerem Sirius gyilkosa... Bellatrix Lestrange :)


Úgylátszik neki már örökös szerepe lesz a buggyant nő.
(Harcosok klubja, Nagy hal, A repülés elmélete)

Van film amiben teljesen normálisat játszik?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325436 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Isilrohir írta: Narcissa Blacket ki fogja játszani? Aki, annak hasonlítania kell Bonhamra... De egy oldal szerint Rosamond Pike, Tilda Swinton, Natasha Rickardson, Hermione Norris, vagy Joeyl Rickardson jelöltek a szerepre. Nemtom, hogy igaz e...


Ezt hol olvastad??? Én eddig semmit se hallottam, de igencsak érdekelne, ki lesz Narcissa. Egyébként nem kell hasonlítania rá, a könyvben sem esik szó arról, hogy hasonlítanának, vannak tök különböző testvérek... [size=9:32mj4yts]A felsoroltak közül Natasha Richardsont bírnám a legjobban... Isteni volt legutóbb a The White Countess-ben, ahol nem más volt a partnere, mint a drága Voldemortunk! :lol: [/size]

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325382 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Isilrohir írta: Ja, és ki az a Marla Singer? :)

Harcosok klubjában játszott szerepe Carternek.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325381 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta:

Ben írta:

Isilrohir írta: mit keres Sirius alatt HELENA BONHAM CARTER?? Mit játszik?? 8O

Hát szerepet... :-) :twisted:

jaj hát az én drága Marla Singerem Sirius gyilkosa... Bellatrix Lestrange :)

Igen, tudom, már rákerestem... de ez elég meredek :) és Narcissa Blacket ki fogja játszani? Aki, annak hasonlítania kell Bonhamra... De egy oldal szerint Rosamond Pike, Tilda Swinton, Natasha Rickardson, Hermione Norris, vagy Joeyl Rickardson jelöltek a szerepre. Nemtom, hogy igaz e... Különben Luna Lovegoodot teljesen eltalálták. Mindenesetre Carternek jól áll a szerep, már aki látta a Nagy Halban...

Ja, és ki az a Marla Singer? :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325378 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ben írta:

Isilrohir írta: mit keres Sirius alatt HELENA BONHAM CARTER?? Mit játszik?? 8O

Hát szerepet... :-) :twisted:

jaj hát az én drága Marla Singerem Sirius gyilkosa... Bellatrix Lestrange :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325374 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: Új poszterek:
www.hpana-media.com/Movies/OotP/Posters.html
www.moviezine.se/posters/hp5_large.jpg
Új képek:
community.livejournal.com/ootpmo ... 39407.html
community.livejournal.com/ootpmo ... 39970.html
pics.livejournal.com/ebonyserpen ... y/0000qxhq
(Grrr, azért igazán nem kéne ennyire hanyagolniuk Snape-et...)


Bocsi, lehet, h most én vagyok hülye de...
www.hpana-media.com/Movies/OotP/ ... mage8.html nos, mit keres Sirius alatt HELENA BONHAM CARTER?? Mit játszik?? 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325175 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Hát fúj:DDDD

Én is statiszálni akarooook!!!!

Ha találkozol esetleg a lentebb említett urakkal és esetleg szóba is állnak veled akkor említsd meg az mtt-t:DD Hátha eljönnek:D


Hívd el őket Táborba vagy LEPre. :D

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #325065 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát fúj:DDDD

Én is statiszálni akarooook!!!!

Ha találkozol esetleg a lentebb említett urakkal és esetleg szóba is állnak veled akkor említsd meg az mtt-t:DD Hátha eljönnek:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324993 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Niniel Nienor írta: Én ebben a filmben elszek statiszta... De eddig szinte semmit nem tudtam róla, csak azt hogy a '40es években játszódik... Köszi Sil az infót! :oops:

wow :) én is szeretnék egyszer statiszta lenni, kevés utazással, jó kis mozifilmben, sallala :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324992 Írta: Niniel Nienor
Niniel Nienor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én ebben a filmben elszek statiszta... De eddig szinte semmit nem tudtam róla, csak azt hogy a '40es években játszódik... Köszi Sil az infót! :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324989 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Liliom írta: A magyar fordításban Luna haja piszokszőke volt, vagy valami ilyesmi. És a derekáig ért neki. Ha jól emlékszem.

angolban meg "dirty blonde"... (meglepő hasonlóság XD)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324988 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: C.P. Taylor színdarabján alapul a film, a harmincas években kezdődik. Viggo egy John Halder nevű irodalomprofesszort játszik (Hugh Jackman helyett, aki eredetileg játszotta volna), Jason pedig a legjobb barátját, Maurice-t, aki zsidó. Halder ír egy egy könyvet, ami támogatja az eutanáziát (ugyanis beteg az anyja), amit a nácik is felkapnak, és egyre magasabbra emelkedik a Pártban...

Hmmm... érdekes. Köszi. :-)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324987 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ben írta: Engem inkább maga a film érdekelne, mmint h történelmi téma... :P (angol wikipédia nem talált semmit)

C.P. Taylor színdarabján alapul a film, a harmincas években kezdődik. Viggo egy John Halder nevű irodalomprofesszort játszik (Hugh Jackman helyett, aki eredetileg játszotta volna), Jason pedig a legjobb barátját, Maurice-t, aki zsidó. Halder ír egy egy könyvet, ami támogatja az eutanáziát (ugyanis beteg az anyja), amit a nácik is felkapnak, és egyre magasabbra emelkedik a Pártban...

A forgatás elvileg május 14-én kezdődik.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324986 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta: Egyébként Luna fergetegesen jó, bár neki nem barna a haja a könyben? Nem mintha baj lenne, mert a szőke hajú lányka, akire én gondolok, nagyon 'lunás'. Egyébként ugye a hirtelenszőke lány az tényleg Luna? :D


Igen!!! Szerintem Luna a könyvben is szőke, de nem tenném rá a nyakam... 8O Ez a lány tényleg nagyon Lunás, a gyöngyből fűzött répafülbevalói meg óriásiak!!!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324985 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A magyar fordításban Luna haja piszokszőke volt, vagy valami ilyesmi. És a derekáig ért neki. Ha jól emlékszem.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324983 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Na, ha lesz időm, megkeresem és megnézem, ha mást nem, hát messziről :D

Egyébként Luna fergetegesen jó, bár neki nem barna a haja a könyben? Nem mintha baj lenne, mert a szőke hajú lányka, akire én gondolok, nagyon 'lunás'. Egyébként ugye a hirtelenszőke lány az tényleg Luna? :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324981 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Engem inkább maga a film érdekelne, mmint h történelmi téma... :P (angol wikipédia nem talált semmit)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324980 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta:

Sil írta: Tudtátok, Jason Isaacs (Lucius Malfoy) ebben a hónapban Magyarországon lesz, mert itt forgatják a Good c. filmet? Állítólag jövő héten kezdik. A másik főszereplő egyébként Viggo Mortensen, és a film Hitler felemelkedése idején játszódik. :wink:

Ilweran: én is pont azt néztem, hogy gyakorlatilag csak tévéfilmeket forgatott... Viszont megerősítették, hogy a hatodik filmet is ő fogja rendezni, úgyhogy ajánlom neki, hogy jó legyen.



És hooool? Akarom láátniiii:D

énisénisénis

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324978 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: Tudtátok, Jason Isaacs (Lucius Malfoy) ebben a hónapban Magyarországon lesz, mert itt forgatják a Good c. filmet? Állítólag jövő héten kezdik. A másik főszereplő egyébként Viggo Mortensen, és a film Hitler felemelkedése idején játszódik. :wink:

Ilweran: én is pont azt néztem, hogy gyakorlatilag csak tévéfilmeket forgatott... Viszont megerősítették, hogy a hatodik filmet is ő fogja rendezni, úgyhogy ajánlom neki, hogy jó legyen.



És hooool? Akarom láátniiii:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324975 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Tudtátok, Jason Isaacs (Lucius Malfoy) ebben a hónapban Magyarországon lesz, mert itt forgatják a Good c. filmet? Állítólag jövő héten kezdik. A másik főszereplő egyébként Viggo Mortensen, és a film Hitler felemelkedése idején játszódik. :wink:

Ilweran: én is pont azt néztem, hogy gyakorlatilag csak tévéfilmeket forgatott... Viszont megerősítették, hogy a hatodik filmet is ő fogja rendezni, úgyhogy ajánlom neki, hogy jó legyen.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324932 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Más:
Ismeri valaki David Yates eddigi munkáit? Mert rákerestem az imdb-n, láttam, hogy addig elsősorban TV-filmeket csinált, amiket nem tudom, nálunk egyáltalán bemutattak-e, de én tuti nem láttam egyet se. Látott már valaki tőle valamit? Kíváncsi lennék, milyen rendező lehet...

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324927 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát nem tudom, nekem ez a csaj abszolút nem tetszik, akármilyen a haja. Én tök másmilyennek képzeltem Tonks-t :cry: Valahogy vidámabbnak, gyerekesebbnek, viccesnek. Nem ilyen harci-maci-csajszinak. De remélem, pozitívan csalódok, és a filmben tök jó lesz. :roll:
Bár abban igazat kell adnom, hogy Tonks tüsi hajjal az igazi!

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324888 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nemazé' de most éppen lila van neki:DD lehet, hogy lesz majd rózsaszín tüsi is:D

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 4 hónapja #324865 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát én ugyan nem erősítem a másik tábort, de ez a Tonks tényleg jó csaj, nekem is bejön. Jól áll neki ez a haj, nincs vele semmi gond.
Viszont Sirius bajusza még mindig zavar. Hrrr.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.335 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére