J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 3 hónapja #329266 Írta: Laurelen
Laurelen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
na jó...ha már úgyis nyáladzás folyik...akkor énisénis!
természetesen piton mindenhol _tündéri_!!

"A foolish consistency is the hobgoblin of little minds." (Emerson)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329242 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Galadriel14 írta:

mogy írta: csak én találom aranyosnak?:D


nem csak te.. én is... :D :lol:

Szerintem is cuki, de a másik képen jobb. :P

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329238 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sirius egyre jobban hasonlít Jack Sparrow-ra... :mrgreen:

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329227 Írta: Loncsos
Loncsos válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Kicsit? Akkora vörös karikák vannak a szeme alatt... mintha sírt volna. Biztos kikészítették a Tekergők :twisted:

A szappanlelkű szablog szánkázzon a szőrös szíveteken!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329221 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Galadriel14 írta:

mogy írta: csak én találom aranyosnak?:D


nem csak te.. én is... :D :lol:


Kicsit narkós feje van...

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329192 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

mogy írta: csak én találom aranyosnak?:D


nem csak te.. én is... :D :lol:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329015 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

mogy írta: csak én találom aranyosnak?:D

Sil írta: Fiatal Piton

Öööö ha a mindenki csak engem és téged jelent, akkor igen.
Elképesztően sunyi feje van. Nálam ez a tenyérbemászó típus. Öreg Piton szebb :D

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329009 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
csak én találom aranyosnak?:D

Sil írta: Fiatal Piton


"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328865 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ja, és pár régebbi kép (nem emlékszem, hogy itt szerepeltek volna):
Fiatal Piton
Fiatal Tekergők
A régi Főnix Rendje

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328835 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Cerebrum: bizony.
Van még pár kép, ami mintha nem lenne benne az előző adagban, itt:
community.livejournal.com/ootpmo ... tml#cutid1 (a 3. pl Aberforth)
community.livejournal.com/ootpmo ... tml#cutid1

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328830 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: Wow, fiatal!Piton...


www.portkey.it/galleries/albums/ ... onsdas.jpg

A többi kép (valami matricás albumból szkennelve):
www.portkey.it/galleries/thumbna ... ?album=165


Tök jók ezek a képek. :wink:

23-as és 27-es képen gondolom Harry szülei láthatók kiskorukban...
50-es kép hátterében figyelitek a troll-láb esernyőtartót? :)
62-es kép no comment :P
71-es kép Mrs. Figg? :roll:
79-es kép Amelia Bones?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328792 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Látom, legalábbis a nadrág alapján nagyon úgy tűnik, hogy azt a bizonyos nagyon ciki részletet kihagyják a filmből... :?
Mondjuk eléggé meg tudom érteni, hogy miért... :mrgreen: :lol:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328791 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
a fiatal Pitonos kép valóban nyelvlógatós, pedig nem egy kedvenc alakom Piton... :D

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328776 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Wow, fiatal!Piton...
www.portkey.it/galleries/albums/ ... onsdas.jpg

A többi kép (valami matricás albumból szkennelve):
www.portkey.it/galleries/thumbna ... ?album=165

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328724 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Zoltan hozzászólását és az ahhoz kapcsolódókat töröltem.


Ha még egyszer ilyen "ingyenesen le tudod tölteni ezt meg ezt" tartalmú bejegyzést olvasok akkor annak csúnya következményei lesznek.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328358 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Szerintem egy írónak nem szabadna beleszólnia abba, hogy milyen film készül a műveiből.


Szerintem pedig ez abszolút szubjektív. Úgy gondolom, mindegyik filmnek jót tett, hogy Rowling beleszólt, ez a Harry Potternél különösen fontos, amikor egy rendező úgy kezdi el az első, második, harmadik, negyedik, ötödik részt, hogy fogalma sincs arról, mi fontos, és mi nem, illetve miről lesz még a későbbiekben szó. Rowling egyébként sok apróságba is beleszólt, például a harmadik részben a rendező Csikócsőr kivégzését egy temetőben akarta rendezni, de Rowling mondta, hogy az nem fog menni, tekintettel a 4. rész temetős jelentére.

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328251 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Felagund írta: Bocsánat, hogy csak így beledumálok, de szerintem az első két rész sírnivalóan silány lett, egyetlen eredeti (rendezői) ötlet nélkül, ment is a neurális kukába, amint láttam őket. Az utolsó kettő valahogy jobban megmaradt, és nem csak a látványos díszletek miatt ;)

Ja hát igen, eredeti rendezői ötletek nem kerültek bele, de nem ezért írtam, hogy szerintem a legjobbak, hanem mert szorosan követik a cselekményt és én ennek akkor és ott nagyon örültem, mert ezt vártam. Dehát azóta láttam pár eredeti és jó filmet és tudom, hogy eredeti ötleteknek híján van a HP1-2, de nekem a könyvhűség számított, mikor megjelentek.

Rabyn: sajnos sok esetben megvan a lehetőség, hogy a regény mondanivalója a könyvben átlényegül mássá. De tény, hogy izgalmas és jó megoldások születnek, amiért áldjuk a rendezőt, hogy kevésbé könyvhű. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328241 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem egy írónak nem szabadna beleszólnia abba, hogy milyen film készül a műveiből.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328238 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta: Rowling úgy adta a el a megfilmesítés jogát, hogy lehessen jó nagy adag beleszólása a filmekbe. Ez az első kettőnél csodálatosan látszik, a harmadiknál egyáltalán nem, sírnivaló szerintem, de sokak kedvence, a negyedik meg olyan lett, amilyen lett... Én az első film környékén olvastam azt, hogy Rowling igencsak sűrűn szól bele a dolgokba, ki tudja, mi változott azóta? De a kulcsfontosságú jeleneteket nem hagyja kivágatni szerintem, és a filmesek is többet tudhatnak valamivel a cselekményről. Mármint a befejező részről.
De ez csak az én elméletem :D


Bocsánat, hogy csak így beledumálok, de szerintem az első két rész sírnivalóan silány lett, egyetlen eredeti (rendezői) ötlet nélkül, ment is a neurális kukába, amint láttam őket. Az utolsó kettő valahogy jobban megmaradt, és nem csak a látványos díszletek miatt ;)

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328237 Írta: Altaris
Altaris válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
ezzel csak egyetérteni tudok.. régebben "jártam" (néha kéthavonta felnéztem) egy g-portalos oldalra... vmi Tom FElton rajongó készítette, de ami a fanfic-ek alatt volt (egy-kettőt leszámítva) az a magyar nyelv/HP megsértése... wáá :( :evil:

Megmagyarázhatatlan minden, ami kettejük között történt, de igaz, hiánytalan valóság. /Szilvási Lajos - Bujkál a hold/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328197 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Üdv körünkben!

A magyar fanficec közül a legjobbak még mindig a darkarts.hu -n vannak szerintem. Rákerestem googleben/ban a hp fanficecre és elég siralmas dolgok jöttek ki. Érdemes egyébként megnézni, hogy milyen rémeket tudnak egyesek írni. :P

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328176 Írta: Erdariel
Erdariel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sziasztok!
Most vagyok ezen a fórumon először. Jó látni, hogy vannak emberek akiket szintén így felpörget Harry Potter. Én olvastam azt a "fake" verziót, ami a net-en kering angolul. Annak ellenére, hogy érezni, nem Rowling írta (kicsit sok benne az érzelmes jelenet:), nagyon jó. Szórakoztató, és logikusan van felépítve, úgyhogy ha van időtök, szerintem érdemes belenézni. Ennek a műnek is "scar" az utolsó szava, de utána még van egy epilógus. Vannak magyar kamu verziók is, azokból egybe olvastam bele (összesen talán 3 van), de az nem nagyon tetszett. Harry Potter és a Varázslók Háborúja-ez a címe. A filmekkel kapcsolatban Rowling azt nyilatkozta, hogy Az Azkabani Fogoly rendezője, tudta nélkül beépített a filmbe bizonyos jeleneteket, amik utalnak az utolsó könyv pár részletére:) Úgy tudom, egyedül Alan Rickman (Snape) kapott infókat arról, hogy mi lesz később, de lehet hogy tévedek.
Ami

Édes Víz és Kacagás!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328121 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Amúgy Rowling-nak vajon mennyi beleszólása lehet a forgatókönyvbe? Úgy értem pl. mi van, ha egy részt a filmkészítők nem találnak túl fontosnak, Rowling viszont már tudja előre, hogy ennek az eseménynek mondjuk kulcsfontosságú jelentősége lesz a hetedik részben?

Rowling úgy adta a el a megfilmesítés jogát, hogy lehessen jó nagy adag beleszólása a filmekbe. Ez az első kettőnél csodálatosan látszik, a harmadiknál egyáltalán nem, sírnivaló szerintem, de sokak kedvence, a negyedik meg olyan lett, amilyen lett... Én az első film környékén olvastam azt, hogy Rowling igencsak sűrűn szól bele a dolgokba, ki tudja, mi változott azóta? De a kulcsfontosságú jeleneteket nem hagyja kivágatni szerintem, és a filmesek is többet tudhatnak valamivel a cselekményről. Mármint a befejező részről.
De ez csak az én elméletem :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328110 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta:

Snuffles írta:

Cerebrum írta: Talán erre vagyok a leginkább kíváncsi, remélem benne lesz a moziváltozatban... :)

Ja, én is íg vagyok vele, én a könyvben is szerettem ezeket a részeket. :) Csak azt sajnálom, hogy ugyanaz a színész nem játszhatja önmagát egy ilyen helyzetben húsz évvel fiatalabbként, mert sajnos arról lekésett... :D Pedig milyen jó lenne. :)

Biztos, hogy benne lesz... hiszen azért kellett kiválogatni a színészeket. Ilyen jelenetet, amivel ennyi munka van csak nem fognak csak úgy kivágni... :?

ó, én *annyira* reménykedem, hogy ez a film most jó lesz....


Hát, ennek a résznek kevésbé szövevényes a cselekménye, mint mondjuk a negyediknek, szóval nagyon elrontani sztem nem lehet. :) Nálam mondjuk még mindig az első két rész viszi a pálmát, kíváncsi leszek, ez vajon überelni tudja-e azokat...

Amúgy Rowling-nak vajon mennyi beleszólása lehet a forgatókönyvbe? Úgy értem pl. mi van, ha egy részt a filmkészítők nem találnak túl fontosnak, Rowling viszont már tudja előre, hogy ennek az eseménynek mondjuk kulcsfontosságú jelentősége lesz a hetedik részben?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328097 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta:

Cerebrum írta: Talán erre vagyok a leginkább kíváncsi, remélem benne lesz a moziváltozatban... :)

Ja, én is íg vagyok vele, én a könyvben is szerettem ezeket a részeket. :) Csak azt sajnálom, hogy ugyanaz a színész nem játszhatja önmagát egy ilyen helyzetben húsz évvel fiatalabbként, mert sajnos arról lekésett... :D Pedig milyen jó lenne. :)

Biztos, hogy benne lesz... hiszen azért kellett kiválogatni a színészeket. Ilyen jelenetet, amivel ennyi munka van csak nem fognak csak úgy kivágni... :?

ó, én *annyira* reménykedem, hogy ez a film most jó lesz....

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328076 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Talán erre vagyok a leginkább kíváncsi, remélem benne lesz a moziváltozatban... :)

Ja, én is íg vagyok vele, én a könyvben is szerettem ezeket a részeket. :) Csak azt sajnálom, hogy ugyanaz a színész nem játszhatja önmagát egy ilyen helyzetben húsz évvel fiatalabbként, mert sajnos arról lekésett... :D Pedig milyen jó lenne. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328075 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: LOOOOOOOL....
Poén... Csak a probléma az, hogy ez angolul úgy, hogy az utolsó szó "scar" legyen elég nehezen jön össze... :wink:

Ehh, tényleg. :-)
Akkor legyen az utolsó előtti: "As Harry awaken he felt that something irritates his scar again." :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328073 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ben írta:

Galadriel14 írta: Kar'sa: melyik kötet a TPS? angol rövidítés?.. *én nem tudom ezeket angolul... :( :wink: :roll:

The Philospoher's Stone... (gy.k. A bölcsek köve)


Hehe, elképzelem h Harry legyőzi Voldemortot, v vmi, mindenki tök happy, megy a banzáj, minden, és a könyv utolsó mondata meg az, h "Harry egyik éjszaka arra ébredt, hogy újra sajog homlokán a sebhely." :P PPPP

LOOOOOOOL....
Poén... Csak a probléma az, hogy ez angolul úgy, hogy az utolsó szó "scar" legyen elég nehezen jön össze... :wink:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328072 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ma eszembe jutott, hogy vajon az új filmben benne lesz-e az a rész, mikor Harry átéli Piton egyik rossz emlékét, és az imdb stáblistáján szerepelnek is ilyenek, hogy Young Sirius Black, Young Severus Snape, stb., szóval akkor gondolom lesz ilyen (vagy legalábbis leforgattak ilyen részt). Talán erre vagyok a leginkább kíváncsi, remélem benne lesz a moziváltozatban... :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #328069 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Galadriel14 írta: Kar'sa: melyik kötet a TPS? angol rövidítés?.. *én nem tudom ezeket angolul... :( :wink: :roll:

The Philospoher's Stone... (gy.k. A bölcsek köve)


Hehe, elképzelem h Harry legyőzi Voldemortot, v vmi, mindenki tök happy, megy a banzáj, minden, és a könyv utolsó mondata meg az, h "Harry egyik éjszaka arra ébredt, hogy újra sajog homlokán a sebhely." :P PPPP

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.183 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére