J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 3 hónapja #330742 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: vagy ha igen, akkor nem ilyen lesz, hogy "Harry visszatér", vagy "Harry gyermekei", vagy "Az új Harry"... :?

Voldemort strikes back :mrgreen:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330739 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Phaedra/Namarie írta: szerintem ez úgy utolsó rész, hogy most, egyelőre nem tervez az írónő folytatást. Aztán lesz. Mondjuk két-három év múlva.

Hát nagyon remélem, hogy nem, vagy ha igen, akkor nem ilyen lesz, hogy "Harry visszatér", vagy "Harry gyermekei", vagy "Az új Harry"... :?

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330738 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
szerintem ez úgy utolsó rész, hogy most, egyelőre nem tervez az írónő folytatást. Aztán lesz. Mondjuk két-három év múlva.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330735 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
én sztem úgy csinálom majd, mint minden eddigi új könyv esetében: elolvasom sorban mindet, mielőtt kézbe venném a legújabbat:D
így egyetlen hatalmas történetté áll majd össze. és az jóóó:D
persze mint minden mnese, ennek is véget kell érnie. Valahol jobb is így (kövezzetk meg). Félő, hogy ha végtelen lenne, egyre laposabbá válna (ahogy múlik az ihlet), és azt ugye senki nem szeretné? most sok a csavar, még lehet izgulni kicsit...

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330726 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Isilrohir írta: A 7. júli. 24-én jelenik meg. Magyarul, vagy angolul?

július 21.-én tudtommal, és angolul... magyar kiadásról még nincs hír...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330725 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A 7. júli. 24-én jelenik meg. Magyarul, vagy angolul?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330718 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Csak engem nem zavar, hogyha megtudom, hogy kit nyírnak ki? :) (megérteni megértem, de a könyv anélkül is élvezetes lesz) Csak a történettől fogom védeni magam meg a Piton jó/rossz témától. Bár mondjuk én úgyis elmegyek az angol nyelvű megjelenés napján egy könyvesboltba és megveszem, hogy utána leüljek és kiolvassam minél gyorsabban

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330717 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én részemről megrendeltem, és még a megjelenés napján elmegyek a boltba érte éjfélkor, méghozzá *füldugóval*, aztán hazajövök, és szépen együltő helyemben elolvasom...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330716 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta: Az angol kötet megjelenése után hermetikusan elzárom magam a külvilágtól és bárminemű fórumoktól, eégszen addig, amíg meg nem jelenik a magyar. Onnantól kezdve már csak órák kérdése és kimászom a bunkerből. :D
Úgyis mindenki spoilerezni fog.


Én azt hiszem ugyanúgy csinálom majd, mint a hatodiknál, rögtön az angol kötet megjelenése napján megrendelem, ha szerencsém van két napra rá meg is jön, aztán igyekszem minél hamarabb kiolvasni (persze azért beosztom, mondjuk két-három fejezetre per nap, hogy élvezet is legyen benne, és ne az legyen, hogy együltő helyemben ki is olvasom :P ), mert én attól félek igazán, hogy tekintve, hogy ez az utolsó rész, többen fognak érdeklődni a végkifejlet után, így még valami idóta képes és bemondja a rádióban, vagy a tévében, esetleg felrakja mittudomén mondjuk az origora a hírek közé, hogy ki hal meg benne... :?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330703 Írta: Thaurwathiwen
Thaurwathiwen válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta:
Szerk.: Tudja valaki a Double trouble magyar címét? Előre is köszi :)


én Dupla balhé címmel ismerek ficet, ha arra gondolsz...

"...It's okay, we call it Reid-effect. Happens with children too..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330700 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta: Az angol kötet megjelenése után hermetikusan elzárom magam a külvilágtól és bárminemű fórumoktól, eégszen addig, amíg meg nem jelenik a magyar. Onnantól kezdve már csak órák kérdése és kimászom a bunkerből. :D
Úgyis mindenki spoilerezni fog.

Szerk.: Tudja valaki a Double trouble magyar címét? Előre is köszi :)


Én sajnos, mivel angolul még nem tudok annyira, hogy átrágjam magamat majd a 7.-en, csak azt az egy dolgot tehetem a magyar 7. megjelenésekor, hogy nagyon gyorsan, minden ismerősöm és osztálytársam előtt kiolvasom, ami eddig sosem sikerült... :evil: 8O :?
Így nem kell majd attól tartanom, hogy bármit bárkitől, idő előtt megtudnék.

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330656 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az angol kötet megjelenése után hermetikusan elzárom magam a külvilágtól és bárminemű fórumoktól, eégszen addig, amíg meg nem jelenik a magyar. Onnantól kezdve már csak órák kérdése és kimászom a bunkerből. :D
Úgyis mindenki spoilerezni fog.

Szerk.: Tudja valaki a Double trouble magyar címét? Előre is köszi :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330653 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Engem is érdekel, mindkettő. Csak az utóbbi pár napban nem igazán vannak hírek róla, szóval egyelőre visszaálltam a fanfic-olvasásra. De majd ha hazajövök a táborból, leszedem majd az angol verziót, addigra megjelenik. Leginkább persze Snape sorsára leszek kíváncsi (bár van rá elméletem).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330651 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: Miért tűnik nekem úgy, hogy p.p. senkit nem izgat különösebben se a 7. könyv, se az 5. film? :hein:
[size=9:w090nmg8]Vagy csak mindenki érettségizik éppen?[/size]

Na kifejtem az álláspontomat :D Ugyebár nyáron megjelenik az utolsó könyv, angolul. Nekem hiába van nyelvvizsgám, a szókincsem nulla, nem értek egy mukkot se belőle, mint az kiderült számomra már az ötödik kötet olvasásakor is. Viszont beleillek az általad említett csoportba is, miszerint most érettségizem és ha már amúgyis angolul jelenik csak meg, miközben én itt vért izzadok (:D), akkor inkább visszatérek rá a magyar rész megjelenésekor.
Ja, a film. A film meg egyelőre azért nem izgat, mert félek, hogy olyan lesz, mint a harmadik, amely mindenkinek tetszett, csak nekem nem :D De ezt már megtárgyaltuk... :D

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330648 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Engem igen.

hu.wikipedia.org/wiki/Harry_Pott ... ly_Hallows

Itt vannak érdekes kérdések, tegnap gondolkodtam páron.

Ezen kívül még mindig hihetetlen, hogy kb másfél hónap és vége...
:(

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330647 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Miért tűnik nekem úgy, hogy p.p. senkit nem izgat különösebben se a 7. könyv, se az 5. film? :hein:
[size=9:2d8ie80d]Vagy csak mindenki érettségizik éppen?[/size]

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330202 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
date rape: nemi erőszak az ember partnere által. juj.

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #330181 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ez a frászt hozta rám youtube-on:
www.theonion.com/content/video/j ... rry_potter
Nagyot csalódtam volna Rowlingban... Szerencsére gyanús volt a "hangja", úgyhogy kicsit utánanéztem neten... *relief*

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329863 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Kíváncsi vagyok ez a Hooper milyen zenét hozott össze... Azt amúgy lehet tudni, hogy John Williams miért csak az első három részhez írt zenét?

Én is kíváncsi leszek rá, mert izé... valahogy nekem Doyle nem jött be... szép, szép meg minden, de valahogy hiányoltam valami különlegesebbet...
és szerintem valahogy nagyon bénán sikerültek a Williams-átiratai is... :?

Williamset illetőleg: egyéb elfoglaltságai voltak, pl. a SW Ep3, meg asszem a Gésa emlékiratai, de tképpen annyira nem fontos, hogy milyen egyéb filmzenék miatt nem vállalta, a lényeg, hogy sajna nem... :( Pedig azért szerintem a GOF-on talán segített volna egy kevés Williams féle varázslat...


mellékesen: már annyira nem utálom a GOF filmet, ebben nagy szerepe van a magyar szinkronnak... mióta hallottam milyen, azóta az eredeti fantasztikusan üdítően hat... :lol: Kábé most olyan véleményen vagyok, hogy a GOF egy elég semleges film... nem véresen rossz, a GyU-hoz vagy pl. az Eragonhoz képest pl. nagyon is jó, de hát, nem, valami nekem akkor sem stimmel vele...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329856 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Kíváncsi vagyok ez a Hooper milyen zenét hozott össze... Azt amúgy lehet tudni, hogy John Williams miért csak az első három részhez írt zenét?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329854 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A filmzene számai (a filmben más sorrendben szerepelnek, mint az albumon):
1. Fireworks
2. Professor Umbridge
3. Another Story
4. Dementors in the Underpass
5. Dumbledore's Army
6. The Hall of Prophecies
7. Possession
8. The Room of Requirements
9. The Kiss
10. A Journey to Hogwarts
11. The Sirius Deception
12. Death of Sirius
13. Umbridge Spoils a Beautiful Morning
14. Darkness Takes Over
15. The Ministry of Magic
16. The Sacking of Trelawny
17. Flight of the Order of the Phoenix
18. Loved Ones and Leaving

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329853 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta:

Sil írta: Na igen, egy lehetséges sorrend:
www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 194&pos=58
www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 94&pos=101
www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 194&pos=75
www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 194&pos=90
www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 194&pos=71
www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 94&pos=111

Igen, szerintem is ilyen sorrendben van...
Esetleg a legelső valahova becsúszik majd...



Én csak azt nem vagyok képes felfogni, hogy miért lenne olyan nehéz James haját egy kicsit befesteni? Erre Radcliffe esetében sem jöttem rá.

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329851 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: Na igen, egy lehetséges sorrend:
www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 194&pos=58
www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 94&pos=101
www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 194&pos=75
www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 194&pos=90
www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 194&pos=71
www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 94&pos=111

Igen, szerintem is ilyen sorrendben van...
Esetleg a legelső valahova becsúszik majd...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329850 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Azért gondolom, mert az egyik képen még James a csónakban ül, és nagyon mered valamire (vagyis valakire; gondolom képzeletben már Pitont kínozza), a következőn már elfelé jönnek a csónaktól, és James is és Sirius is nagyon elszánt képet vágnak (sőt, Sirius arckifejezése már-már kifejezetten gonosz), a másik az, amin a többiek (köztük Féregfark) felfelé néznek, de a csónak még itt is látszik a háttérben... Sőt, azon a képen, amelyen Piton olvas is látszik a part felé közeledő csónak, és benne Sirius háttal, ill. kicsit James is belóg.

Most hogy így jobban átnéztem, igazad lehet :)
De kit érdekel? Ha csak azok a jelenetek lesznek benne, amikből vannak képek, már akkor is jóval felülmúlta a GOF filmet... :lol:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329848 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Azért gondolom, mert az egyik képen még James a csónakban ül, és nagyon mered valamire (vagyis valakire; gondolom képzeletben már Pitont kínozza), a következőn már elfelé jönnek a csónaktól, és James is és Sirius is nagyon elszánt képet vágnak (sőt, Sirius arckifejezése már-már kifejezetten gonosz), a másik az, amin a többiek (köztük Féregfark) felfelé néznek, de a csónak még itt is látszik a háttérben... Sőt, azon a képen, amelyen Piton olvas is látszik a part felé közeledő csónak, és benne Sirius háttal, ill. kicsit James is belóg.

Na igen, egy lehetséges sorrend:
www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 194&pos=58
www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 94&pos=101
www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 194&pos=75
www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 194&pos=90
www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 194&pos=71
www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 94&pos=111

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329847 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta:

Cerebrum írta:

Kar'sa írta:

Cerebrum írta: Itt vajon a Levicorpus-szal "fellógatott" Pitont nézik?

www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 194&pos=71


Van rá némi esély :roll:


Viszont ahogy elnézem itt a Griffendélesek mintha valami csónakkirándulásból tartanának vissza, amikor meglátják Pitont, vagyis az rész, mikor James a cikesszel játszadozik nem lesz benne... És úgy tűnik alig érnek partot, Piton már lógni is fog. :)

Nem feltétlenül... ugye ha jól emlékszem, a könyvben is ez a részlet a polipos tó mellett játszódott, ahol ugye a Roxfortosok lyukasórák miegymás alatt lógni szoktak, szóval a csónakok nem feltétlenül jelentik azt, hogy használták is őket...


Azért gondolom, mert az egyik képen még James a csónakban ül, és nagyon mered valamire (vagyis valakire; gondolom képzeletben már Pitont kínozza), a következőn már elfelé jönnek a csónaktól, és James is és Sirius is nagyon elszánt képet vágnak (sőt, Sirius arckifejezése már-már kifejezetten gonosz), a másik az, amin a többiek (köztük Féregfark) felfelé néznek, de a csónak még itt is látszik a háttérben... Sőt, azon a képen, amelyen Piton olvas is látszik a part felé közeledő csónak, és benne Sirius háttal, ill. kicsit James is belóg.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329846 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:

Kar'sa írta:

Cerebrum írta: Itt vajon a Levicorpus-szal "fellógatott" Pitont nézik?

www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 194&pos=71


Van rá némi esély :roll:


Viszont ahogy elnézem itt a Griffendélesek mintha valami csónakkirándulásból tartanának vissza, amikor meglátják Pitont, vagyis az rész, mikor James a cikesszel játszadozik nem lesz benne... És úgy tűnik alig érnek partot, Piton már lógni is fog. :)

Nem feltétlenül... ugye ha jól emlékszem, a könyvben is ez a részlet a polipos tó mellett játszódott, ahol ugye a Roxfortosok lyukasórák miegymás alatt lógni szoktak, szóval a csónakok nem feltétlenül jelentik azt, hogy használták is őket...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329845 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta:

Cerebrum írta: Itt vajon a Levicorpus-szal "fellógatott" Pitont nézik?

www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 194&pos=71


Van rá némi esély :roll:


Viszont ahogy elnézem itt a Griffendélesek mintha valami csónakkirándulásból tartanának vissza, amikor meglátják Pitont, vagyis az rész, mikor James a cikesszel játszadozik nem lesz benne... És úgy tűnik alig érnek partot, Piton már lógni is fog. :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #329844 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Itt vajon a "fellógatott" Pitont nézik?

www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 194&pos=71


Van rá némi esély :roll:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja - 17 éve 3 hónapja #329843 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Itt vajon a Levicorpus-szal "fellógatott" Pitont nézik?

www.oclumencia.com.br/galeria/di ... 194&pos=71

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.135 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére