J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 2 hónapja #332974 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
De nem az van, hogy emberbe nem lehet horcruxot rakni? Inkább az lenne, hogy a sebhelye a horcrux, nem? Bár nem tudom...

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332968 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az más kérdés, hogy én is elszámoltam. :lol:
1/64 Merthogy
lélekdarabok száma / arány
1 / 1
2 / 1/2 1/2
3 / 1/2 1/4 1/4
4 / 1/2 1/4 1/8 1/8
5 / 1/2 1/4 1/8 1/16 1/16
6 / 1/2 1/4 1/8 1/16 1/32 1/32
7 / 1/2 1/4 1/8 1/16 1/32 1/64 1/64

És így kijön minden. :)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332967 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Bocsi, valamiért csak az ötödikig számoltam... :oops:
Az addig noproblem volt hogy a hetet és a kilencet cserélem, de úgy tűnik, már az ötöt is a héttel... :roll:

Nos, így az a hetedik lélektöredék eléggé apró ahhoz, hogy jelentősége legyen.

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332942 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
sztem 1/128-a

1. 1/2
2. 1/4
3. 1/8
4. 1/16
5. 1/32
6. 1/64
7. 1/128


De szerintem ezt nem kéne matematikai alapokra helyezni :lol:

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332939 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Isilrohir írta: Szerintem ez azért se lehetséges, mert akkor Voldemort miért akarná kinyírni, ha egyszer benne van a lelke egyik darabkája?


Nem szeretnék állást foglalni a Harry-horcrux-e kérdéskörben, de attól, hogy Harry horcrux, attól Voldemortnak azt még nem muszáj tudnia. Az egyetlen esemény, amikor a horcruxkészítés megtörténhetett, amikor Voldemort elveszítette a hatalmát, és mivel utána Voldemort elgyengült és elmenekült, lehet hogy tudomást sem szerzett arról, hogy a lelke maradéka kettészakadt a támadás során.

Egyébként a horcruxok nem azonos hatalommal bírnak, mert mindegyik egyre kisebb. Az első a lelke fele, a második már csak a negyede, a harmadik már csak a nyolcada és így tovább. Biztos elpusztítani sem ugyanolyan nehéz őket. Ha Harry tényleg horcrux akkor ő a 7., és belé épp ezért már csak kicsike rész jutott (A lelke 1/32 része, ha jól számolok...).

Gillz: Köszi az oldalt, találtam egész jó képeket. :)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332907 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Dehát pont azért csinált horcruxokat, h. éljen amíg akármelyik lélekdarabja él 8O szal összeszedni biztos nem fogja... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332903 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Isilrohir írta: Szerintem ez azért se lehetséges, mert akkor voldi mért akarná kinyírni, ha egyszer benne van a lelke egyik darabkája?

Hogy visszaszerezze... És minél nagyobb hatalommal rendelkezzen ezáltal, hogy újra összeszedi, blabla. Voldi sose volt nagy ész, ha elvakultan küzdött és valamit nagyon akart, habár kétségtelen, hogy rohadt ügyes. És ravasz.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332901 Írta: Isilrohir
Isilrohir válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Phaedra/Namarie írta: Szerintetek lehet maga harry az egyik hocrux?

Szerintem ez azért se lehetséges, mert akkor voldi mért akarná kinyírni, ha egyszer benne van a lelke egyik darabkája?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332703 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Most a HP&TCOS filmet nézve nem csoda, hogy Harry ilyen vacakul teljesít tanulás terén, ha jegyzetelni is olyan gyorsasággal jegyzetel, mint ahogy a naplóba írt.... :roll:
És a dolgot persze szegény Hermione szívja meg...


Jah, és asszem arra is rájöttem, hogy miért a POA a kedvenc könyvem :)
Szerintem azért, mert abban kivételesen Hermione is ott van a végkifejletnél véges-végig, és a nem egyedül Harry játsza a magányos kis hőst...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332674 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: A harmadikban ellátja Hermionét időnyerővel (pedig biztos van sok más tehetséges diák is, mondjuk a Hollóhátban)...


Honnan tudni, hogy másoknak nem adott? Nincs róla szó. Bár nem hiszem, hogy más is van olyan buzgó, hogy annyi órára járjon, legyen bármilyen okos. :)

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332482 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Aki 3nál többet idéz be egyszerre azt törlöm...


OFF szvsz ne töröld teljesen, hanem szerkeszd át. vagy valami. ;) ON

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332477 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Aki 3nál többet idéz be egyszerre azt törlöm...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332459 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szméagol, ne építs már ekkora piramisokat!!!!!

Tessék szerkeszteni a postokat, és nem oldalnyi idézett szöveggel jönni. :evil: :evil: :evil: :down: :down: :rmad2: :rmad2: :rmad2:

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332372 Írta: Encsi
Encsi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Newra írta: És ha egyáltalán nem fog kiderülni az utolsó könyvben sem, hogy Piton jó vagy rossz-e? :twisted: :twisted: :twisted:


szerintem roszz... de még bármi kiderülhet :cool2:

'Can't you see? It's coming through the wall! It's coming right through the wall!'
'A lot of things come through the wall after your first drink of scrumble. Green hairy things usually.'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332368 Írta: gillz
gillz válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
snapesforte.deviantart.com/
ez alapvetően Pitonos, a nevéből is... de szépek a képek.
és szvsz érdemes keresni a devarton, van ott sokminden ;)

need more brainz. yourz. now.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332354 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Körül lehet nézni virtuálisan a Grimmauld tér 12-ben (ez a filmbeli díszlet):
nibtempfile.ign.com/emoro/articl ... GKH640.mov

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332352 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Egyetértek, lehet hogy vannak más tehetséges diákok, de senki sem olyan őrült, mint Hermione, hogy egyszerre több órára akarjon járni :D
Szóval persze, McGalagony is kedvez a diákjainak, de ugyanakkor ugyanolyan szigorú velük, mint mással. És például az órai "tíz pont a ...-nek" dolgot biztos, h. nem csak a saját házával játssza el, és nem von le más házaktól igazságtalanul (de ugy őt is csak akkor "látjuk", amikor Harry).

Egyébként a hatodik részben egy csomó elsős is ott van a kviddicsválogatón, ha jól emlékszem... és sokmindenkit kidob Harry kapásból, de őket nem... addigra végleg feloldották ezt a szabályt?... :roll:

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332341 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Dindae írta:

Szméagol írta:

Dindae írta: és igen, én kinézem Rowlingból, h eljátsza a pálvissszafordulást... legfőképp, mert ez nem volt akkora pálfordulás. :D


Lehet, hogy eljátssza, de lehet, hogy nem, mégpedig azért, mert tudja, hogy az olvasók már két lépéssel előre gondolkoznak, és mindenfélét kiagyalnak, arról, hogy Piton végül a jó oldalra áll. És pont ezért hagyja meg a rossz oldalon. Magyarul meghülyíti az olvasókat, mivel azok túlbonyolítják a valójában sokkal egyszerűbb helyzetet. Nekem tettszene egy ilyen meghülyítés. :wink:


mjuk igen:D :D de rowling van enynire csavaros agyú? amugymeg én élvezném, hha Piton gonosz lenne. végre vki a helyén... :roll:

amugymeg, Namarie, én is gltam már erre, hogy Harry az egyik horcrux... csak akkor nem szólna másképp egy kicsit a jóslat? mert ha Harry meghal, és nincs több horcrux, akkor Voldemort is meghal... tehát így amíg az egyik él, addig él a másik is... másféle kapcsolat.


A horcrux-szal való élet fél-élet, szerintem. Én úgy értelmezem, hogy amíg egyetlen horcruxja is van, nem tud teljes életet élni. Mármint úgy nem, hogy hiányoznak a lelkének cafatjai. :lol:

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332331 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Newra írta: És ha egyáltalán nem fog kiderülni az utolsó könyvben sem, hogy Piton jó vagy rossz-e? :twisted: :twisted: :twisted:

Akkor feláldozom az egyetemre szánt pénzt és elutazom Rowlinghoz, hogy jó alaposan megpofozzam. Piton éppen eléggé rejtélyes karakter ahhoz, hogy kiderüljön róla, mi az igazság, ennyi éven át faltuk Rowling regényeit, gazdagabb lett általunk a mint az angol királyné (szokásos idézet), úgyhogy igazán kiderülhetne... :P :twisted:

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332329 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Jenny Dolfen képeit megtaláltam, de nagyon keveset készített. Amíg a Szilmarilos képeinek rajongója vagyok, ezeket a HP-s képeket nem tartom jól sikerültnek. Tonks az jó, őt már lementettem.
Snuff: fölvettelek MSN-en:)

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332325 Írta: Newra
Newra válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
És ha egyáltalán nem fog kiderülni az utolsó könyvben sem, hogy Piton jó vagy rossz-e? :twisted: :twisted: :twisted:

Van mi arany, bár nem fénylik...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #332324 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: Jó, ő nem annyira. De pl elsőévesek nem kviddicsezhetnek, és nem lehet seprűjük sem. Harryt mégis berakja a kviddicscsapatba McGalagony [size=9:hd4ey60a](de oda kell figyelnem ezekre a béna magyar nevekre...)[/size], ráadásul büntetés helyett, és még egy Nimbusz 2000-et is kap...
A második részben az autós érkezést és mágiahasználatot megússzák pontlevonás nélkül, csak büntetőfeladattal, amikor ezért akár ki is csaphatták volna őket.
A harmadikban ellátja Hermionét időnyerővel (pedig biztos van sok más tehetséges diák is, mondjuk a Hollóhátban)...

Hát... az a baj, hogy szerintem az első kettő hátterében ott virít Dumbledore is, a harmadik meg... de menjünk szép sorban:
McGalagony nem tudott róla, hogy Madame Hooch mit mondott a diákoknak, ő csak azt látta, hogy Harry mit művel, és rohant vele Woodhoz, mert nem volt fogójuk. Kis szerencsével Hooch nem is értesült a szabályszegésről. Ez is tipikus példája a mindent-Harry-szemével-látunk elbeszélésmódnak, hisz mi eleve úgy látjuk a dolgokat, hogy tejóégrosszfáttettünkatűzremostjönabüntetés. Másrészt ugye az elsőéves-szabály ezegyszeri feloldásában Dumbledore keze van. A seprű meg, bizony hát ez van, kérem, azt igazándiból vsz. Wood csikarta ki McGalagonyból.
A második évi dolognál ugyancsak ott virított Dumbledore a háttérben.
Az időnyerőt illetőleg: nem kivételezésből adta neki, szerintem, hanem mert egyszerűen szüksége volt rá. Ugyebár oké, vannak más okostojások is, de egyértelműen egyedül Hermione vette fel az összes tárgyat...
Szóval nem tudom... azért számomra McGalagony nem az a tipikus kedvenckés tanár...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #332316 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: Hát, igen, Dumbledore keményen kivételezik...
mondjuk McGalagony nem rémlik nagyon most hirtelen... :?
Pedig most olvastam őket, ejnye... Kérhetnék pár példát, mert most nagyon hülyének érzem magam...

Jó, ő nem annyira. De pl elsőévesek nem kviddicsezhetnek, és nem lehet seprűjük sem. Harryt mégis berakja a kviddicscsapatba McGalagony [size=9:1mvj60q5](de oda kell figyelnem ezekre a béna magyar nevekre...)[/size], ráadásul büntetés helyett, és még egy Nimbusz 2000-et is kap...
A második részben az autós érkezést és mágiahasználatot megússzák pontlevonás nélkül, csak büntetőfeladattal, amikor ezért akár ki is csaphatták volna őket.
A harmadikban ellátja Hermionét időnyerővel (pedig biztos van sok más tehetséges diák is, mondjuk a Hollóhátban)...

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332311 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát, igen, Dumbledore keményen kivételezik...
mondjuk McGalagony nem rémlik nagyon most hirtelen... :?
Pedig most olvastam őket, ejnye... Kérhetnék pár példát, mert most nagyon hülyének érzem magam...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332299 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kincső (Thilanna) írta: Szerintem elbeszéléstechnikailag konkrétan az a rész, ahol az áll h. Harry hallja, amint Dumbledore könyörög, azt fejezi ki, h. Harry hallja úgy. (Tehát ha Piton elmondta, h. letette az Esküt (és az elmondásból sem következik, h. a jó oldalon áll :P ), akkor valsz Dumbi tudja, h. képtelen mást tenni mint megölni, tehát minek könyörögne.)

De könyöröghet pl azért is, hogy Piton tegye meg, amit amúgy nem akarna. Harry egy külső szemlélő, nincsenek információi arról, hogy Dumbledore vagy Piton mit miért tesz. Abból, amit lát/hall, juthat teljesen téves következtetésre (pláne, hogy Pitonnal szemben elfogult, előítéletes).

Ja, és szóba került az is, hogy Piton miért kivételezik a saját házával. De ha megnézitek, McGalagony is kivételezik a saját házával, hogy Dumbledore-ról ne is beszéljünk (eleve milyen dolog eltussolni egy gyilkossági kísérletet, meg pl utólag pontokat osztogatni egy háznak, csak azért, hogy ne a Mardekár nyerje a kupát).

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332294 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem senki nem akart meggyőzni senkit, h. Piton jó-e vagy rossz. Csupán felvetettem egy kérdést (bocsi ha már volt szó róla), hogy vajon az elején tudja-e, hogy mire teszi le a Megszeghetetlen Esküt. (Megjegyzem ha nem tudja, az sem jelenti azt h. a jó oldalon áll. :P )

Szerintem elbeszéléstechnikailag konkrétan az a rész, ahol az áll h. Harry hallja, amint Dumbledore könyörög, azt fejezi ki, h. Harry hallja úgy. (Tehát ha Piton elmondta, h. letette az Esküt (és az elmondásból sem következik, h. a jó oldalon áll :P ), akkor valsz Dumbi tudja, h. képtelen mást tenni mint megölni, tehát minek könyörögne.)

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332293 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: Jenny Dolfennek pl vannak HP-s képei is...
www.goldseven.de/inhalt/galleries/content.html

Na akkor már tudom, hogy Tonksot és az alatta lévő kutyás-szaladgálós-nyáladzós-varjas képet innen szedtem. Egyébként ceruzával rajzolt sorozataim vannak két rajzolótól, a többibe számítógéppel is belepiszkáltak színezés meg mittoménmi okán, de nagyon szépek (35-38 ilyenem van), nekem tetszenek legalábbis.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332290 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Aeglos írta: Ismertek olyan Harry Potter artot, ami ízléses, szép, és nem manga, chibi meg karikatúra?

Jenny Dolfennek pl vannak HP-s képei is...
www.goldseven.de/inhalt/galleries/content.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332288 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Aeglos írta: Ismertek olyan Harry Potter artot, ami ízléses, szép, és nem manga, chibi meg karikatúra?

A gépemen van egy pár, de hogy honnan lopkodtam őket össze... Húhh. Azt már nem tudom. Ha gondolod, msn-en átküldhetek párat.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 3 hónapja #332287 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ismertek olyan Harry Potter artot, ami ízléses, szép, és nem manga, chibi meg karikatúra?

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.125 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére