J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 2 hónapja #333852 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Alyr: privi ment.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333851 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: Dumbledore: Engem a kinézetváltása zavar (és ez egyértelműen a rendező hibája)

Meg esetleg a természeté, hiszen nem a rendező gyilkolta le szegény Richard Harrist, hogy lecserélje. :)

Alyr írta: Harry: A könyvbeli Harryt is utálom, és DR semmit nem tesz hogy a filmbelivel ne így legyen.

Dehát mi jó lenne abban, ha két teljesen külön vonalon menne a karakterek alakulása? Én örülök, hogy Harry a filmben és a könyvben is unszimpatikus számomra.

Viszont Lupin szerintem remek a filmben, de én Thewlist amúgyis szeretem nagyon, így az én véleményem nem számít. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333842 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sil még korábban belinkelt holmi spoileres - szerepe lesz a 7.ben és ezért nem vágták ki - szöveget. Eláruléná valaki hogy hívják magyarul az illetőt? Az angol név nekem semmit nem mond.

A szereplőkről:
Piton: Nem megerősített forrásból azt hallottam hogy Jo egyenesen Alan Rickmanre írta a karaktert.
Dumbledore: Engem a kinézetváltása zavar (és ez egyértelműen a rendező hibája), a Richard Harris olyan volt mint a könyvben leírt igazgató, Michael Gambon meg úgy néz ki mintha ugyanazt a Dumbledore-t vennék smink nélkül és hálóingben.
Lupin: Engem is zavar hogy pufók (legalábbis az arca) de a karaktert nagyon jól hozza.
Mordon: Na igen, ez el lett bénázva, ráadásul nem is falába van ami nem is döng. De ő is jól hozza ami a karakterből megmaradt.
Ron és Hermione: Nekem a Weasley-kkel égegyadtavilágon semmi problémám, ők pont olyanok mint elképzeltem őket. Hermione túl szép a negyedikben, de ő sem rossz.
Harry: A könyvbeli Harryt is utálom, és DR semmit nem tesz hogy a filmbelivel ne így legyen.



Kar'sa: Játszottál már valaha színpadon? Legalább egy kicsit próbából. Még egy igazán jó képességű embernek is piszok nehéz kihoznia mindent egy karakterből úgy hogy az kívülről is mutasson (résztvettem már egy két MTTs tehát teljességgel amatőr színdarab készítésében, és még a teljességgel amatőr szinthez is tehetség, gyakorlás és munka kell. A beleélés hatodrangú)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333841 Írta: mogy
mogy válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
sármos. mmint lupin a rajzokon. és ennek így kell lennie:D

"Nyitott szemmel álmodom, de nem vagyok magam!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333814 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kincső (Thilanna) írta: Lupin szerintem borzalmas a filmben. 8O Lehet hogy jól játssza a színész amit a rendező mondott neki, de Lupin egy teljesen másik ember lenne... aki így lett, az inkább Lockhart mint Lupin... :roll: :P


Végre valaki egyetért!!! :D Kincső a lelki társ!
(mondjuk szerintem inkább Barty Kupor mint Lockhart...)

Nekem ő Lupin (jó ez rajz...):
artdungeon.net/canon/lupinoffice0.html
artdungeon.net/canon/remus_train.html

Nagyon szeretem Martha rajzait. Szinte mindenkit úgy rajzol le, ahogy a könyvben is le van írva + még ahogy én is elképzelem. :)
Övé az ArtDungeon. Érdemes szétnézni, mert nagyon szép képei vannak. Gyógyír a film szaggatta sebekre... :D
www.artdungeon.net

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333808 Írta: Kincső
Kincső válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Aeglos írta: (Beismerem én reménytelen eset vagyok, mivel se Legolassal se Arwennel nem voltam megelégedve annak idején... :oops: )


Arwennel ki volt :P :D

Lupin szerintem borzalmas a filmben. 8O Lehet hogy jól játssza a színész amit a rendező mondott neki, de Lupin egy teljesen másik ember lenne... aki így lett, az inkább Lockhart mint Lupin... :roll: :P

"...asztaltalan szó-malaszttal..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333807 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Aeglos írta: (Beismerem én reménytelen eset vagyok, mivel se Legolassal se Arwennel nem voltam megelégedve annak idején... :oops: )

Hehe, ami azt illeti, megértelek. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333806 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Német nyelvű videócskák, összesen 11 rövid jelenettel a filmből (vigyázat, spoilerveszély!):


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333805 Írta: Aeglos
Aeglos válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A gyerekszínész szereplőválogatáskor szép kis összegek foglaltak helyet bizonyos zsebekben, valamint ugye protekció is működött. Rengetegen jelentkeztek Harry, Ron és Hermione szerepére, egyszerűen nem hiszem el, hogy nem találtak volna jobbat.

Jogos, hogy egy jó rendező egy középszerű színészből is ki tudja hozni a maximumot. Harry a könyvben nem volt egy hangadó, vezető személyiség, az előzetesből ennek az ellenkezője jön le. Ezt egy jó rendező nem intézte volna így, elkerülhetett volna vele egy sor ripacskodást.
Jó, jó meg kell nézni az egész filmet... :)

Nem tartom rossznak a filmeket, és alapjáraton szerencsénk van velük.
Vannak benne olyan változtatások a könyvhöz képest amik dobnak egyet az egész sztorin. Most Nekem a PoA tetszik a legjobban... Ez a film jól össze lett hozva kerek egésszé.
Ami az eddigi négyben összesen zavar, az 2-3 rosszul kiválasztott szereplő, ennyi. (Piton nincs benne a 2-3 ban, azért ő messzire nem olyan zavaró, még a hörcsögarcot is megbocsátjuk neki :P )

Liliom: Attól egy színész, hogy jól tudja eljátszani a karaktert, de ettől nem válik külsőre olyanná, pláne, ha még meg sem kísérlik (azok a borzalmas bajszok... elképzelem Siriust, ahogy az Azkabanban gondosan nyírja a bajszát :heu: ... teljesen abszurd...) Egy tokás színészből sosem lesz hiteles Lupin, hiába játszik le mindenkit a vászonról. Jó a színészi játék, de a végeredmény akkor is kiábrándító.

(Beismerem én reménytelen eset vagyok, mivel se Legolassal se Arwennel nem voltam megelégedve annak idején... :oops: )

And in the sea there is a fish
A fish that has a secret wish.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333804 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta: (Mark Hamill se örül, hogy ötvenévesen, harminc évvel a Star Wars után úton-útfélen lelúkozzák... :D )

Még mindig jobb, mintha lelúgoznák... :twisted:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333800 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
OFF
EliJah
ON

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #333798 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Akkor a pletyi mégsem teljesen alaptalan. Igen, mellesleg Eliah Woodra gondoltam. Úgy rémlik mint hogha ezzel kapcsolatba láttam volna egy fotót Elijahról amikor latolgatták, hogy Ő lesz az új Harry. Ha megtalálom akkor beteszem ide. :wink:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333795 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Attila írta: Tehát egy időben volt arról szó, hogy Daniel nem vállalja el és helyette Eliah lett volna az új Harry de ezek szerint akkor mégis elvállalta. Ez így igaz vagy csak pletyi?

Én olyasmiről tudok, hogy nem íratták alá a maradék három film főszerepeit Daniel Radcliffe-fel és a többiekkel, de hogy ennek köze lenne Elijah Woodhoz (őt akartad írni?), arról nincs tudomásom. Bár ki tudja.
Szerintem Daniel elvállalta volna mindenképp, még akkor is, ha neki sokszor terhes, hogy azonosítják a szerepével és mindenki Harry Potterként kezeli.
(Mark Hamill se örül, hogy ötvenévesen, harminc évvel a Star Wars után úton-útfélen lelúkozzák... :D )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333792 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Mielött leiírnám elmondom, hogy lehet, hogy ez csak pletyka szinten van-csak azért, hogy utána ne úgy állítsatok be, hogy hülye vagyok-.
Tehát egy időben volt arról szó, hogy Daniel nem vállalja el és helyette Eliah lett volna az új Harry de ezek szerint akkor mégis elvállalta. Ez így igaz vagy csak pletyi?

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333790 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Attila írta: Hát akkor dobja be a törölközőt mondjon fel.

Daniel Radcliffe életének szerves része a HP-filmek forgatása. Hogy mondana már fel? Én nem lennék képes elviselni egy másik Harry Pottert. Egy vadidegen fiút, akiből hirtelen főszereplő lesz a régi megszokott helyett? Ez számomra rémálom. :?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333786 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Oh! Itt senki nem tökéletes de akkor is könyörgöm már 6-7 vagy kevesebb ideje forgatnak Harry Pottert és ennyi idő alatt se tudta megtanulni, hogy ha fáradt vagy és már rég aludnál akkor is mosoly??? Hát akkor dobja be a törölközőt mondjon fel.

Sztem Michael Gambon jobban játsza Doumbledoret bár ízlések és pofonok.

Ja és kikérem magamnak az Ő nevében de Alan Rickman nem kövér!!! :nono: :rmad2: :shake: :eek2: :mad2:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333779 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: Hohó! IMDB-n van kép Siporról:
www.imdb.com/gallery/ss/0373889/ ... 889&seq=17


Na, ő aztán tényleg csúnya. :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333777 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hohó! IMDB-n van kép Siporról:
www.imdb.com/gallery/ss/0373889/ ... 889&seq=17

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333774 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:

Kar'sa írta: ...az tuti, hogy nagyon bele tudnám magam élni a helyzetbe, és nem ilyen sótlan lennék...

Zenekíséret nélkül, egy kék háttér előtt, a rendező kérésére immár huszadszorra elismételve ugyanazt a jelenetet is? :)

És ha még csak huszadszorra... Hány forgatásközbeni felvételt láttunk már a tévében, amikor azt filmezik, hogy a jelenet hogy készül. És láthatjátok a kis táblán, hogy 142. jelenet és a vigyorból már csak fásult mosoly maradt...
Nehéz dolog ez. Egy reklámforgatáson voltam egyszer véletlenül, 5 mp-es votl a jelenet, vagy tán annyi se, mert csak összevágott képek sorozata volt. Iszonyatos munka.
Aztán csoda, ha a 17 éves kamasznak elmegy a kedve nap végére, vagy ha egy kevésbé lelkes állapotban előadott jelenet kerül a filmbe. Aztán megy a fikázás. Nyilván sokszor teljesít ténylegesen rosszul, dehát csak így lehet megtanulni a színészmesterséget. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333773 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: ...az tuti, hogy nagyon bele tudnám magam élni a helyzetbe, és nem ilyen sótlan lennék...


Zenekíséret nélkül, egy kék háttér előtt, a rendező kérésére immár huszadszorra elismételve ugyanazt a jelenetet is? :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333766 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Azt az örökké elégedetlenkedő mindeneteket, hát mi ez a fanyalgásáradat itt már megint? :) Cho nem elég helyes, Piton túl kövér, Harry nem elég átéléssel mond el egy mondatot a trailerben... bla-bla-bla. Mer' Ti biztos tökéletesek, szépek, okosak és tehetségesek vagytok egytől egyig, mi? :P Mér' nem mentetek el akkor a szereplőválogatásra? :) Banyek, örüljetek, hogy egyáltalán filmre vitték a könyveket... Meg különben is. Lehetnének a filmek sokkal rosszabbak is. Sokkal rosszabbak.

Eh... Egy biztos, mégha nem is vagyok szép, nem is vagyok okos, sőt tökéletes még közelről sem, de az tuti, hogy nagyon bele tudnám magam élni a helyzetbe, és nem ilyen sótlan lennék...

Piton amúgy szerintem kifejezetten tökéletes a filmben.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333755 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Azt az örökké elégedetlenkedő mindeneteket, hát mi ez a fanyalgásáradat itt már megint? :) Cho nem elég helyes, Piton túl kövér, Harry nem elég átéléssel mond el egy mondatot a trailerben... bla-bla-bla. Mer' Ti biztos tökéletesek, szépek, okosak és tehetségesek vagytok egytől egyig, mi? :P Mér' nem mentetek el akkor a szereplőválogatásra? :) Banyek, örüljetek, hogy egyáltalán filmre vitték a könyveket... Meg különben is. Lehetnének a filmek sokkal rosszabbak is. Sokkal rosszabbak.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333741 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Richard Harris, aztán Michael Gambon
Viszont nekem Harris egy picivel jobban tetszett.
Gambonnal sincs bajom, sőt, nagyon is jó, megfelelően bolond, sokkal bolondabb, mint Harris volt, ami jó, viszont a Mike Newell által kreált agresszív Dumbledore nem tetszett... Mármint ahogy arra reagált, hogy Harry nevét kidobta a serleg... És bizony ez a rendező hibája...

Szereplőválogatásról: nem biztos, hogy a többi rosszabb volt, sőőőőt... Van egy ilyen sajnálatos korrupció és protekció dolog Hollywoodban, tudod...


Viszont: nem biztos ám, hogy McGalagony vénkisasszony :wink:
Jo állítása szerint a tanárok közül nem is egy házas...
(ZOMG, jól titkolják :o h: )

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja - 17 éve 2 hónapja #333733 Írta: Attila
Attila válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ami Billy Conollyt illeti ő nagyon jó szinész. :cheers: Jólehet persze, hogy csak néhány filmben láttam de mindegyikben fantasztikusan alakította az esetlen mégis kedves és méltó karaktert. Nagyon jó szinész.:cheers:

Nos sztem a HP filmekben aki naon jót alakított az Kenneth Brenagh ő fantasztikusan jól játszik. :cheers::cheers:
Alan Rickmannek meg jól áll a gonosz szerepe. Emlékezzetek csak a Robin Hoodos Alan Rickmenes feldolgozásra. Milyen aranyosan mondta, hogy : "És nem lesz Karácsony"
:cheers:
Maggie Smithnek jól áll sztem ez az úri vénkisasszony szerep. Jól játszik. :cheers:

Chonak olyan a feje mint egy ilyen ilyen ilyen lufi. Sztem azért választották őt, mert...nem volt más akire ráillett volna a karakter. És ez igaz D.R.-re is. Gondoljatok bele. Volt egy szereplő válogatás. És, hogy ha Ők nyertek akkor vajon milyen lehetett a felhozatal?:down:

Sztem Mordon karakterét is eltalálták ahogy Doumbledore karakterét is. :cheers: Most ez nagyon gonosz lesz de jobb hogy más lett a 3.résztől Doumbledore. (Bizonyos sajnálatos elhalálozási okokból) Aki az első kettőt játszotta Ő olyan volt mint a HP regények első két kötete. Gyerekes. De aki most játsza (egyiküknek sem jut eszembe a nevük, valaki kisegítene?) Ő naon jó.
Mondjuk összevetve a szereplő gárda nem olyan rossz. Mint ebből kiderült van egy csomó szinész aki nagyon jól csinálja persze egy csomót most nem írtam ide. És hát a rossz szinészeken tud javítani a rendző munkássága.

Ja és ami Harry machoságát illeti. Amikor fürdött a 4.részben a prefektusi fürdőben olyan volt a nyaka mint amiből kiszippantottak volna minden húst és olyan volt mint, hogy ha a csontra bőrt húztak volna. Vagy ezzel csak én vagyok így?:down:

"And I see they think me and Netti real old. But I don't think us feel old at all. And us so happy. Matter of fact, I think this is the youngest us ever felt." /Alice Walker/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333709 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: Billy Connollyról meg: www.imdb.com/name/nm0175262/

Nagyon beteg feje van! Nem lenne rossz. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333707 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta: OFF Az aláírásában van. Nézd már meg légyszíves, mielőtt leoltod a halálba. Nem mellesleg még legalább tíz embernek vna ilyen linkje, azokkal nincs baj? ON

Sam Neill nem való szerintem Scrimgeur karakteréhez, viszont a másik színészt meg nem ismerem... :P

Jah, hogy erről van szó :D Hát igen, megállapításod helyes :lol: Kösz, hogy védelmemre keltél... ^^

Billy Connollyról meg: www.imdb.com/name/nm0175262/

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333706 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Maedhros írta: OFF Kar'sa: ezzel akarod a jónépet szívatni? Éppen itt? Én is regelve vagyok, de nem tenném erre a fórumra a linket... ENDOFF

OFF Az aláírásában van. Nézd már meg légyszíves, mielőtt leoltod a halálba. Nem mellesleg még legalább tíz embernek vna ilyen linkje, azokkal nincs baj? ON

Sam Neill nem való szerintem Scrimgeur karakteréhez, viszont a másik színészt meg nem ismerem... :P

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333704 Írta: Liliom
Liliom válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: Tényleg.. Én már megtaláltam a tökéletes Scrimgeourt: Billy Connolly.
Vörösesősz oroszlánsörény, skót, tökéletes IMHO.



Szerintem Sam Neil lenne jó a szerepre.

...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333703 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Maedhros írta: Én először Mordontól dobtam hátast... mindig szikár, viharvert figurának képzeltem...

OFF Kar'sa: ezzel akarod a jónépet szívatni? Éppen itt? Én is regelve vagyok, de nem tenném erre a fórumra a linket... ENDOFF


Hahahaha..Én egy egész klánt köszönhetek a honlapnak, embör!

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 2 hónapja #333702 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Tényleg.. Én már megtaláltam a tökéletes Scrimgeourt: Billy Connolly.
Vörösesősz oroszlánsörény, skót, tökéletes IMHO.

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.237 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére