J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 8 hónapja #308709 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Minerva írta: Minek föltámadnia? Úgysem fog, és különben is, ott a portréja, és az majd úgyis segíteni fog.



Szerintem sem fogja egyszerűen elintézni a portréval, mert akkor mindenkinek lehetne kérdezgetni a portréját, mégsem teszik... Legalábbis én nem emlékszem rá, hogy sűrűn zaklatnák a portrékat a könyvben.

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308706 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Minerva írta: Minek föltámadnia? Úgysem fog, és különben is, ott a portréja, és az majd úgyis segíteni fog.


Hát...nem is tudom. PErsze, a portré ott van, de nem hiszem, hogy Rowling ennyivel letudná. Egyébként nem nagyon hiszem, hogy feltámad, igazság szerint, habár ezt kicsit szégyenlem, nem akarom, hogy feltámadjon. Az már túl uncsi lenne, akkor lenne különleges a könyv, ha D. NEM támadna fel.

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308679 Írta: Minerva
Minerva válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Minek föltámadnia? Úgysem fog, és különben is, ott a portréja, és az majd úgyis segíteni fog.

"Kard vagyok a sötétségben! A falak őre vagyok! A tűz vagyok, amely elűzi a hideget! A fény, amely elhozza a hajnalt! A kürt, amely felébreszti az alvókat!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308676 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Feanor Faelivrin írta: nem lehet hogy dumbledornak is van egy olyan lélek megtörős horxruxizémizéje (vagy valami hasonlója)? elvégre ő is csapálta a halálfalókat anno, és lehet hogy ölt is.


A horcrux készítés nekromancia. Fekete mágia, a saját lelkedet szeled darabokra érte. Szerinted Dumbledore hajlandó volna ilyesmire?

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308674 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem rossz ötlet! Nekem már mindegy, csak valahogy támadjon fel!

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308666 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
nem lehet hogy dumbledornak is van egy olyan lélek megtörős horxruxizémizéje (vagy valami hasonlója)? elvégre ő is csapálta a halálfalókat anno, és lehet hogy ölt is.

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308642 Írta: Grion
Grion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Felagund írta: Nem tudom szóbakerült-e már az a teoória miszerint Dumbledore azért áldozta be magát, hogy Pitonból egy tökéletes kettős ügynököt csináljon, aki annak idejében meg tudja könnyíteni Harry útját Voldemorthoz, mivel azok után, hogy Piton kinyírta Dumbledore-t a halálfalók valószínűleg örömmel fogadják majd vissza.
Noszóval erről mi a véleményetek?


Nem vagy egyedül az ötlettel, én is valami hasonlót agyaltam ki mindenkitől függetlenül. Meg olyanokat, hogy Dumb csak tetszhalott... Bár ezt azért az utóbbi időben átgondoltam. :mrgreen:

A bánat, amely néma, addig suttog a szívhez, amíg az megszakad.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308638 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Riliel írta: Szerintem Rowling azért mond mindig mást Harry haláláról, hogy végül meglepetés legyen az olvasóknak.


És az már egész biztos h meg fog halni Harry? Hát az hihetetlen rossz befejezés lenne. De mongyuk lehet h ezzel akarja lezárni a történetet mer már a következő életére is felszedte magát zsetonnal és így még véletlenül sem kell folytatnia. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308624 Írta: Riliel
Riliel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem Rowling azért mond mindig mást Harry haláláról, hogy végül meglepetés legyen az olvasóknak. Végülis, mivel tudná jobban titokban tartani, mint azzal, ha bizonytalanságban tart minket?
Amennyire én tudom, Agatha Christie is utált írni, mégis csinálta, nem is rosszul :-)

"Ha hallod a Hívást, menned kell."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308582 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Felagund írta: Nem tudom szóbakerült-e már az a teoória miszerint Dumbledore azért áldozta be magát, hogy Pitonból egy tökéletes kettős ügynököt csináljon

Nem emlékszem, hogy szóba került-e, de szerintem azért, ha Piton a jó oldalon áll. Elhangzik köztük az a bizonyos párbeszéd a 6. könyben, amibe bele lehet képzelni, hogy pont azt beszélik meg, Piton ölje meg őt. Nekem ez a teória tetszene a legjobban.

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308567 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Koko írta: Nekem maga roxfordi élet az nagyon bejön meg minden. Abban szívesen elis tudok kalandozni. De a történetek csattanója mikor le kell győzni a főgonoszt az nagyon nem fekszik nekem.

öö, jó, hát igen, de hozzátartozik a történethez. meg hát elvileg Rowling semmit sem ír ok nélkül. (jó, nem feltétlenül a főgonosz brutális lealázása tízévesek által) persze ez csak akkor lesz bebizonyítva, ha a hetedik kötet is a kezünkben lesz magyarul, vagy akár angolul, és ha ott sem lesz magyarázat, akkor aztán mindenki annyit mérgelődhet és nemtetszikezhet, amennyit csak akar, mert akkor már végképp jogos. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308560 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Légyszives a "és ezt a sztorit olvastátok, és ezt a könyvet, és ezt a filmet?" máshol beszéljétek meg. Törlöm őket.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308557 Írta: Koko
Koko válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nekem maga roxfordi élet az nagyon bejön meg minden. Abban szívesen elis tudok kalandozni. De a történetek csattanója mikor le kell győzni a főgonoszt az nagyon nem fekszik nekem. Egyedül a 3. részben volt az h na ennek még a vége is ötletes és jó lett. Az elsö részben amikor valami kétarcú csúfságot meg a másodikban amikor egy nagy kígyót kell likvidálni nagyon nem szimpi nekem. A 4. rész még egész jó. De a 3. viszont nagyon tetszett.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308555 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: Eléggé :mrgreen:

De nem hinném, hogy igazad lenne...
Valahogy van egy olyan érzésem, hogy te nem nagyon szoktál írni... Az íróknak az írás kényszer, nem az van, hogy "hmm... akkor most írok valamit, mert kell a pénz", vagy "írok valamit, mert elvárják", vagy "írok valamit, mert miért ne?", hanem ez egy kényszer, hogy "tejóég, most muszáj írnom, egy csomó minden kavarog a fejemben", meg "hűűű, ez de jó ötlet, ezt azonnal le kell kaparnom"

Mellesleg egy kávézóban írta :P


Eleinte szerintem is volt valami buzgás az írás iránt, de ahogy ki tudta fizetni otthon a számlákat és haza tudott menni írni, biztos elveszett az ihlet.

[size=9:2f0sq4mu]Már megint fikáztam mi?[/size]

Írni nem de nagyon sok jó ötletem van amit bele erőszakolok mások írásába :mrgreen:

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308541 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Kar'sa: az az írótípus, akit te most definiáltál, az a megélhetési író. Ilyen például Dan Brown, aki amellett, hogy írónak meri nevezni magát, elég pocsékul tud mesélni... Na de ez nem Da Pincsi-kód topic, nem itt dühöngöm ki magam :D
Ja még egy: a Sötételf-trilógia nagyon jó! Utána már érezhető a mélyrepülés, amiben aztán a Szilánk szolgája hoz egy kis minőségemelkedést. De az utolsó trilógia, a Vadászpengék már viccnek is rossz.
Amúgy A varázslók háborúja című fanficet olvasta valaki? Kis hazánkban jó néhány ember reklámozza ezt Harry Potter 7 néven, sokan meg be is dőlnek neki :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 8 hónapja #308538 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta:

Kar'sa írta: Az íróknak az írás kényszer, nem az van, hogy "hmm... akkor most írok valamit, mert kell a pénz", vagy "írok valamit, mert elvárják",

Hmm, bár író én sem vagyok, viszont szoktam olvasni, és olvastam már nem egy ilyen könyvet... Pl Salvatore Sötét Elf-könyveiből a későbbi kötetek is egyértelműen ez a kategória... Miért ne lehetne ez a helyzet Rowlingnál is? Nem minden írónak van folyamatosan sok jó ötlete meg ihlete, sőt.

Na ja, tudom, én is így gondoltam, de az ne nevezze magát írónak, aki azért ír, mert elvárják tőle, meg mert jó pénzért ki tudja adatni...
Salvatore... hmm.. abból szerintem kábé az első könyv volt az, amire azt mondom, hogy jó volt...
Vagy nem is tudom... rég olvastam, de kábé odáig jó, amíg Drizzt fel nem megy a felszínre, még utána egy kis ideig tetszett, de aztán egyre gagyult...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308528 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: Az íróknak az írás kényszer, nem az van, hogy "hmm... akkor most írok valamit, mert kell a pénz", vagy "írok valamit, mert elvárják",

Hmm, bár író én sem vagyok, viszont szoktam olvasni, és olvastam már nem egy ilyen könyvet... Pl Salvatore Sötét Elf-könyveiből a későbbi kötetek is egyértelműen ez a kategória... Miért ne lehetne ez a helyzet Rowlingnál is? Nem minden írónak van folyamatosan sok jó ötlete meg ihlete, sőt.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308527 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Eléggé :mrgreen:

De nem hinném, hogy igazad lenne...
Valahogy van egy olyan érzésem, hogy te nem nagyon szoktál írni... Az íróknak az írás kényszer, nem az van, hogy "hmm... akkor most írok valamit, mert kell a pénz", vagy "írok valamit, mert elvárják", vagy "írok valamit, mert miért ne?", hanem ez egy kényszer, hogy "tejóég, most muszáj írnom, egy csomó minden kavarog a fejemben", meg "hűűű, ez de jó ötlet, ezt azonnal le kell kaparnom"

Mellesleg egy kávézóban írta :P

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308526 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az elején még nem volt pénze az írónőnek, és otthon ült a hideg szobában és írta a könyveket. tehát csak arra tudott koncentrálni. Elkezdett dőlni a lé és most már úgy néha néha csak leül írogatni.


(Ez egy elfajzott vélemény volt)

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308524 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Szerintem az a baj, hogy az első köteteket, meg tényleg nagyon alaposan megtervezte, de én úgy érzem, hogy főleg az 4-6.-nak csak egy viszonylag vázlatos terve volt csak, és sokszor a semmivel húzta az időt oldalakon át, ami annyira nem is lenne baj, de azért érezni rajtuk, hogy a korábbiak folytonos pattogása helyett itt csak a végén van egy nagyhirtelen zúdított eseménysorozat, előtte meg elég monoton minden, és csak néha jön valami fontosabb cselekmény...

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308509 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: Most nemrég rájöttem, hogy engem kicsit már kezd zavarni ez a "van a fiatal, tudatlan hős, akit egy bölcs, mindentudó öreg kitanít, aztán feláldozza magát, hogy a hős legyőzze a tiszta gonoszság megtestesítőjét" koncepció, amit mindenhol látok... :?

de mindenki másképp tálalja és legalább ötletesen...én tuti nem tudnék egy olyat se összehozni, ami összeollózásból van. az összeollózott részeket is össze kell illeszteni valahogy, nem?

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308506 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nemtom, nem rémlik, hogy mondta volna, persze én akkor még anti-HPs voltam...

Most nemrég rájöttem, hogy engem kicsit már kezd zavarni ez a "van a fiatal, tudatlan hős, akit egy bölcs, mindentudó öreg kitanít, aztán feláldozza magát, hogy a hős legyőzze a tiszta gonoszság megtestesítőjét" koncepció, amit mindenhol látok... :?

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308505 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:

Cerebrum írta: Egy dolgot még mindig nem értek. Rowling miért nyilatkozik olyanokat, hogy nem tudja, hogy Harry meghal-e végül vagy sem, stb., ha korábbi állítása szerint már az első könyv megírása előtt megvolt a fejében a történet fő vonala?

Hmm?

ez úgy van, hogy a harmadik kötet megjelenésekor mondta, hogy már meg van írva a vázlat és Harry meg fog halni, egy év múlva pedig kijelentette, hogy nem mond semmit, én meg csak álltam, hogy mivan... azóta ezt mondogatja, nekem pedig fixa ideám lett, hogy Harry kinyírását már egyszer közölte, de csak én emlékszem rá. :D :P
egyébként azért mondja, hogy nem tudja, mert ha az mondaná, hoyg tudná, akkor a rajongók a kész tervet ostromolni kezdenék és spekulálgatnának össze meg vissza. így meg csak tipródnak mint a... :roll: :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308492 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Egy dolgot még mindig nem értek. Rowling miért nyilatkozik olyanokat, hogy nem tudja, hogy Harry meghal-e végül vagy sem, stb., ha korábbi állítása szerint már az első könyv megírása előtt megvolt a fejében a történet fő vonala?


Hmm?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308472 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Felagund írta: Nem tudom szóbakerült-e már az a teoória miszerint Dumbledore azért áldozta be magát, hogy Pitonból egy tökéletes kettős ügynököt csináljon, aki annak idejében meg tudja könnyíteni Harry útját Voldemorthoz, mivel azok után, hogy Piton kinyírta Dumbledore-t a halálfalók valószínűleg örömmel fogadják majd vissza.
Noszóval erről mi a véleményetek?


Háááát...Nem hinném. azért Dumbli ennyiért nem áldozná be magát. Mind1, nekem kifejezetten tetszett, hogy kinyírták végre az öreget:)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308456 Írta: Felagund
Felagund válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem tudom szóbakerült-e már az a teoória miszerint Dumbledore azért áldozta be magát, hogy Pitonból egy tökéletes kettős ügynököt csináljon, aki annak idejében meg tudja könnyíteni Harry útját Voldemorthoz, mivel azok után, hogy Piton kinyírta Dumbledore-t a halálfalók valószínűleg örömmel fogadják majd vissza.
Noszóval erről mi a véleményetek?

Our knees do not bend easily

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308454 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem a hivatalos oldalon van ez, hanem a Leaky Cauldron & MuggleNet-es interjúban.
És nem azt mondta, hogy nem
Azt mondta, hogy "öhm.... ez egész jó tipp"
Nem cáfolta, szerintem Regulus lesz az és kész, de most ha nekiszegezik a kérdést, mit mondjon rá?

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308451 Írta: Szméagol
Szméagol válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Van Rowlingnak egy hivatalos oldala, azon olvastam a Rowlingnak érkezett leveleket. Az egyikben azt kérdezték tőle, hogy Regulus Black-e a r.a.b., mire ő azt írta, hogy jó ötlet, de nem. Most már teljesen elbizonytalanodtam. AóSzerintetek 6 rész után berak egy eddig ismeretlen szereplőt R.A.B-nak? Kicsit fura lenne.

A hideg rögök tenyértörők, talpunkhoz komiszak. Sziklák, kövek: mint cont-rideg, nem eleven anyag.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308322 Írta: Jacopo Belbo
Jacopo Belbo válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Dreamer_KF írta:

*Nessa* írta:

Dreamer_KF írta: Csak én sejtek egy "Dumbledore is back!" fordulatot az utolsó könyvben? Valamint érdekelne, hogy áll az a teória, miszerint Harry maga is egy lélekdarabkát őriz? (horocrux).
Így teljes lenne a jóslat (angol eredetije). Harrynek meg kell halnia, hogy Voldit is legyőzzék.


Dreamer: erre reagálta először Szméagol,hogy igazad van, majd ezt később visszavonta, mert elnézte a nevet.
(vagy nem így volt? :oops: )


Ha valaki azt mondja, hogy szerinte nincw igazam, azt elfogadom. Ha valaki kötekedik, akkor ahhoz mérten reagálok. ha erre utalt Szmeagol, akkor veygen szemüveget, és olvassa újra. A véleményetekre voltam kíváncsi, és úgy is kérdeztem. How pathetic.

Másrészről meg fogalmazzon világosabban má´:)


Potter-kepek, igazak, szepek, ugyebar:)

"- Véges-végig csak a lebzselés vonzott az univerzum lehetőségei közül, igaz? - kérdezte Buzger John"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #308284 Írta: Dreamer_KF
Dreamer_KF válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

*Nessa* írta:

Dreamer_KF írta: Csak én sejtek egy "Dumbledore is back!" fordulatot az utolsó könyvben? Valamint érdekelne, hogy áll az a teória, miszerint Harry maga is egy lélekdarabkát őriz? (horocrux).
Így teljes lenne a jóslat (angol eredetije). Harrynek meg kell halnia, hogy Voldit is legyőzzék.


Dreamer: erre reagálta először Szméagol,hogy igazad van, majd ezt később visszavonta, mert elnézte a nevet.
(vagy nem így volt? :oops: )


Ha valaki azt mondja, hogy szerinte nincw igazam, azt elfogadom. Ha valaki kötekedik, akkor ahhoz mérten reagálok. ha erre utalt Szmeagol, akkor veygen szemüveget, és olvassa újra. A véleményetekre voltam kíváncsi, és úgy is kérdeztem. How pathetic.

Másrészről meg fogalmazzon világosabban má´:)

"Where do I go
Follow the river
Where do I go
Follow the gulls"
Hair

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.183 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére