J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 9 hónapja #306316 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
a könyvben göndör hajú, kerek arcú fiú, első kötet 92. oldal, pár oldallal később már csak kerek arcú fiú és a neve is kiderül.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306314 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sudhia írta: egy kérdés: van bármelyik HP könyvben utalás Neville L. hajszínére? (Lehet, hogy van több is, de én spec mikor kerestem, nem találtam :lol: ) Aki talál ilyesmit szóljon plz

nekem már az első film előtt úgy rémlett, hogy (sötét?)barna, rövid. a film miatt mindenképp göndörkés, ahogy egy kerekebb gyerekhez illik :) de szerintem az már tényleg csak a film miatt van.
keressek a könyvben is? :megy átnyálazni: :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306300 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sudhia írta: egy kérdés: van bármelyik HP könyvben utalás Neville L. hajszínére? (Lehet, hogy van több is, de én spec mikor kerestem, nem találtam :lol: ) Aki talál ilyesmit szóljon plz

Sztem nincs... Én nem emlékszem, de valahiogy mindig világosvörösnek képzeltem :roll:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306286 Írta: Sudhia
Sudhia válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
egy kérdés: van bármelyik HP könyvben utalás Neville L. hajszínére? (Lehet, hogy van több is, de én spec mikor kerestem, nem találtam :lol: ) Aki talál ilyesmit szóljon plz

"If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is: infinite." /William Blake/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306089 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Valamikor állítólag jövőre. De nem biztos. Tudod sosem lehet biztosan tudni.

Egyébként én úgy gondolom, hogy a HP filmek közül egyetlenben sincsen olyan rész, ai oscart kaphatna. Se filmezene se színészi teljesítmény. Jó mondjuk lehet, hogy Alan Rickmannak adnék egyet, de én elfogult vagyok:DD

Jajj hagyjuk már az Oscaron való lovaglást. A filmzene megérdemelte volna egyébként, főleg a harmadik, hogy Oscart nyerjen, mégsem nyerte meg. Az Akadémia annyira elzüllött, hogy az már fáj. A homo-cowboyok meg a giccses amerikai kultúráról szóló filmek megkapják a szobrot, sok igen jó film és művész meg nem kap elismerést (hagy hozzam fel példán Martin Scorsese-it, aki többször volt jelölve, mégsem kapta meg a szobrocskát). De az idei átadás votl a pont az i-re, amikor a München semmit nem kapott, holott nagyobb remekmű nem volt a jelöltek között. A király visszatér sem azért jó film, mert 11 Oscart kapott (egyébként sztem a leggyengébb rész lett a három közül...), hanem mert tud hatni a nézőre és a székbe tudja szögezni. Egy ilyen kis szobrocska meg nem sokat ér, ha egyszer a film/színész/zene pocsék.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306084 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Valamikor állítólag jövőre. De nem biztos. Tudod sosem lehet biztosan tudni.

Egyébként én úgy gondolom, hogy a HP filmek közül egyetlenben sincsen olyan rész, ai oscart kaphatna. Se filmezene se színészi teljesítmény. Jó mondjuk lehet, hogy Alan Rickmannak adnék egyet, de én elfogult vagyok:DD

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306032 Írta: Celebriel
Celebriel válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nem egészen az eddigi vitához vág, de... :oops:

Tök rég nem voltam fent ezen a fórumon, és kissé le vagyok maradva...

So, megtudja valaki mondani, hogy kb. mikor jelenik meg az utolsó HP rész?

Mindig történik veled valami, ami megrázza benned világot...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306006 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta: Mondjuk Avada Kedavrával? :D

Az pont megfelelő lesz :lol:

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306005 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:

Snuffles írta:

Cerebrum írta: Nem, persze, de az biztos, hogy messze kimagaslik a zeneszerzők között. Azért persze kíváncsian várom, hogy Mr. Hooper milyen zenét fog majd nekünk komponálni az ötödik részhez.

Jót, vagy kiherélem egy kávéskanállal.


Áh, nem vagyunk mi szadisták... Simán csak megátkozzuk. :)

Mondjuk Avada Kedavrával? :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #306004 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Snuffles írta:

Cerebrum írta: Nem, persze, de az biztos, hogy messze kimagaslik a zeneszerzők között. Azért persze kíváncsian várom, hogy Mr. Hooper milyen zenét fog majd nekünk komponálni az ötödik részhez.

Jót, vagy kiherélem egy kávéskanállal.


Áh, nem vagyunk mi szadisták... Simán csak megátkozzuk. :)

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305973 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Nem, persze, de az biztos, hogy messze kimagaslik a zeneszerzők között. Azért persze kíváncsian várom, hogy Mr. Hooper milyen zenét fog majd nekünk komponálni az ötödik részhez.

Jót, vagy kiherélem egy kávéskanállal.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305855 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta: Igen, a Harry's Waltz-ot simán el tudom dúdolni. De a negyedik rész indítójelenetének idegborzoló zenéje is a fejemben van. Nem JW a kezdet és vég.


Nem, persze, de az biztos, hogy messze kimagaslik a zeneszerzők között. Azért persze kíváncsian várom, hogy Mr. Hooper milyen zenét fog majd nekünk komponálni az ötödik részhez.

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305853 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Phaedra/Namarie írta: Amúgy sose hittem volna, hogy bármelyik harry Potter- szereplőért rajongani fogok, erre most itt van, és vészesen sodródok a KÖNYVBELI Sirius Black iránti rajongás felé.

Én sem gondoltam volna, még azt sem, hogy valaha olvasni fogom vagy netán nézni. Nézni is a másodikkal kezdtem, mert amikor hivatalos dolgok intézése után betértem egy moziba anno, hogy kicsit kikapcsoljam a fáradt agyamat, ez maradt kizárásos alapon :) Így kezdődött, de igazából a harmadikkal jött az igazi érdeklődés, főleg, hogy ebben már akadt olyan szereplő, akit bírok (fent említett Sirius). És már a filmbelit is megszerettem (talán azért is, mert Gary Oldman játssza, aki nálam a kedveltebb színészek közé tartozik), a könybelivel pedig valódi kedvenccé vált :) Annyira nem zavarnak a különbségek, egyik film, másik könyv. Amit sajnálok, hogy a negyedik filmből tulajdonképpen kimaradt (az a tűz nem volt igazi megjelenés).

Zene. Doyle egy jó zeneíró, de JW zenéi jobban fülbemásznak.
Ha már Oscar: nem csak az elsővel, de a harmadikkal sem nyert JW (pedig a harmadikban van egy-két darab, ami nem csak HP-hez mérten remek, hanem JW zenéi között általában), de hát JW kb. 43-44-szeres jelölt volt már, öt díjjal, így esetleg hiába övé a legjobb zene (mint legutóbb), akkor sem biztos, hogy megint ítélnének neki egy újabb trófeát. Szóval van másnak esélye Oscart nyerni HP-vel, ha elég jó.

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305850 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:

cortez71 írta:

Cerebrum írta:

Irmo/MissKarrde írta: ...nem JW lesz a zeneszerző, én Nicholas Hoopert olvastam máshol, bár a név ismeretlen számomra. Pedig jó lenne, ha JW visszatérne


Eh, még jó, hogy legalább a főcímzene megmarad JW-től... :?

Sztem nem kéne fanyalogni... A Tűz Serlege zenéje pl óriási lett, pedig csak a főtéma egy kivonatát használta fel az új zeneszerző, és végre új zenét dobott össze. Bár az tény, h eddig a legjobb zenéje az azkabani fogolynak van, azon belül is a Sirius-Lupin-James-Lily téma ;)


El tudsz dúdolni egy olyan részt is a Harry Potter filmekből, amit nem JW szerzett? Hmmm? :wink:

Igen, a Harry's Waltz-ot simán el tudom dúdolni. De a negyedik rész indítójelenetének idegborzoló zenéje is a fejemben van. Nem JW a kezdet és vég. Ahogy nem is Howard Shore (ő inkább ne komponáljon filmzenét a HP-hez. még a végén belemelegedne a sötét zenékbe, aztán megismétlődne a Banyapók odújabeli zene. Na azt nagyon nem szeretem, mert fülsértő, bár tény, hogy ilyennek kell lennie)
És ha JW nem nyert Oscart a HP-zenével, akkor Howard Shore sem fogja elérni azt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305848 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
van egy javaslatom: Howard Shore, mint zeneszerző? garantált az Oscar-díj. :wink:

Amúgy sose hittem volna, hogy bármelyik harry Potter- szereplőért rajongani fogok, erre most itt van, és vészesen sodródok a KÖNYVBELI Sirius Black iránti rajongás felé.

No comment.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305786 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

cortez71 írta:

Cerebrum írta:

Irmo/MissKarrde írta: ...nem JW lesz a zeneszerző, én Nicholas Hoopert olvastam máshol, bár a név ismeretlen számomra. Pedig jó lenne, ha JW visszatérne


Eh, még jó, hogy legalább a főcímzene megmarad JW-től... :?

Sztem nem kéne fanyalogni... A Tűz Serlege zenéje pl óriási lett, pedig csak a főtéma egy kivonatát használta fel az új zeneszerző, és végre új zenét dobott össze. Bár az tény, h eddig a legjobb zenéje az azkabani fogolynak van, azon belül is a Sirius-Lupin-James-Lily téma ;)


El tudsz dúdolni egy olyan részt is a Harry Potter filmekből, amit nem JW szerzett? Hmmm? :wink:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305785 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Irmo/MissKarrde írta: Nekem bejönnek mindnyájan, kivéve Harry borzalom frizuráját :roll:
Bellatrixot egy kissé eszelősnek képzeltem el, de ebből a kis villanásból nem sok derül ki róla számomra. Ez eszelősség talán, de lehet, hogy csak egy rosszabb pillanatát rakták be :)
Szerintem biztos, hogy előre megvolt az ok, amiért DD-nek meg kellett halnia. Utólag nehezebb magyarázatot találni rá.


Hát mondjuk nem is egészen normális a nő, én is hisztisnek gondolom. Szerencsétlen Sirius.... olyan borzalmas, ilyen hülyén meghalasztani..

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305778 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta:

Irmo/MissKarrde írta: ...nem JW lesz a zeneszerző, én Nicholas Hoopert olvastam máshol, bár a név ismeretlen számomra. Pedig jó lenne, ha JW visszatérne


Eh, még jó, hogy legalább a főcímzene megmarad JW-től... :?

Sztem nem kéne fanyalogni... A Tűz Serlege zenéje pl óriási lett, pedig csak a főtéma egy kivonatát használta fel az új zeneszerző, és végre új zenét dobott össze. Bár az tény, h eddig a legjobb zenéje az azkabani fogolynak van, azon belül is a Sirius-Lupin-James-Lily téma ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305772 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
imdb.com

Original Music by
Nicholas Hooper
John Williams (main theme from "Harry Potter")


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305760 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Irmo/MissKarrde írta: ...nem JW lesz a zeneszerző, én Nicholas Hoopert olvastam máshol, bár a név ismeretlen számomra. Pedig jó lenne, ha JW visszatérne


Eh, még jó, hogy legalább a főcímzene megmarad JW-től... :?

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305743 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Sil írta: Itt meg egy kicsit hosszabb, HBO-s Behind-the-Scenes cucc:
www.hpana.com/news.19673.html
[size=9:1n2xkhw6](Ha kértek belőle lementhetőt, feldobhatom valahova. Akár át is konvertálom valami emberi formátumra, mert most még .flv...)[/size]


Ha szabad kérni valami tisztességes formátumban, akkor azt megköszönném :oops: És egyébként is :)

Alyr, nem JW lesz a zeneszerző, én Nicholas Hoopert olvastam máshol, bár a név ismeretlen számomra. Pedig jó lenne, ha JW visszatérne

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305737 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Kar'sa írta: Kár, hogy Lunát sehol nem látni... :( Rá kíváncsi lettem volna, mert most láttam youtubeon egy Evanna Lynch interjút, amiben olyan jó kis dreamy hangja volt... :)

Az HBO-s klipben feltűnik Luna is pár pillanatra, és abban Umbridge-ből is többet lehet látni... és hallani. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305735 Írta: Kar_sa
Kar_sa válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hohóó, köszi... ezek jók lettek... :)

Egészen megváltozott a véleményem Umbridgeről... Itt már látszik, hogy azért dagadt... Mondjuk én nem egészen ilyennek képzeltem, de azért szerintem nem lesz olyan rossz... Gondolom az eltorzult képes kép az a "filthy halfbreeds"es szitkozódásnál van :mrgreen:
Kár, hogy Lunát sehol nem látni... :( Rá kíváncsi lettem volna, mert most láttam youtubeon egy Evanna Lynch interjút, amiben olyan jó kis dreamy hangja volt... :)

Kārātārānen a áirâë...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305733 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gandalf írta: Az én gépemen akadozik a videó, nincsen meg valahol képről képre az egész előzetes?

Csináltam elég nagyméretű screencapeket az egyik HD verzióból, épp töltöm felfelé zippelve, ha megfelel. :wink:
Update: meg is van: sil.uw.hu/hp.zip

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305728 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
A mugglenet-en fennvan, de most nem keresek rajta linket, mert az előbb amikor felmentem rá, újraindult a gépem.

(nem szereti a muglikat :) )) )

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305719 Írta: Gandalf
Gandalf válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Az én gépemen akadozik a videó, nincsen meg valahol képről képre az egész előzetes?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305718 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Lehet már tudni, hogy ki az 5. film zeneszerzője?

Jó volna ha John Williams visszatérne...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja - 17 éve 9 hónapja #305717 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Itt meg egy kicsit hosszabb, HBO-s Behind-the-Scenes cucc:
www.hpana.com/news.19673.html
[size=9:1gjrb0np](Ha kértek belőle lementhetőt, feldobhatom valahova. Akár át is konvertálom valami emberi formátumra, mert most még .flv...)[/size]

És egy másik (látogatás a forgatáson, interjúkkal, az E!-ről), bár ebben alig van új:
www.hpana-media.com/2006/OotP/Daily_10_1106.mov (QuickTime)
www.danradcliffe.co.uk/e_daily10_ootp_112006.wmv (Media Player)

HD változat a teaserből:
movies.yahoo.com/feature/harrypo ... ix_hd.html

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305699 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

dorwinion írta: Van nekem egy Harry Potterem,- egészen pontosan a félvér herceg vagy mi - angolul, gyakorlatilag olvasatlan állapotban. Kérdésem a következő: igényli- e ezt valaki ingyér? :)

meow :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 9 hónapja #305698 Írta: dorwinion
dorwinion válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Van nekem egy Harry Potterem,- egészen pontosan a félvér herceg vagy mi - angolul, gyakorlatilag olvasatlan állapotban. Kérdésem a következő: igényli- e ezt valaki ingyér? :)

Ha nevetek, boldog leszek. Ezért tovább nevetek... :-)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.143 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére