J. K. Rowling: Harry Potter

Több
17 éve 10 hónapja #305191 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ilweran írta: Az összes többi- iskola, szerelmek, felnőtté válás- csak körítés. [...] ahol ezek már nem is fontosak, szerintem.

Nézd, nyilván van még hozzád hasonlóan olyan HP-olvasó, aki szintén csak emiatt olvassa, de ezeket nem részenként kellene nézni, hanem en bloc. Ezek együttesen alkotják a könyvet. Nem veheted külön.
Nekem fontosak, én is még csak gyerek vagyok.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305167 Írta: Ilweran
Ilweran válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nekem eddig abszolút a hatodik könyv a csúcs, ennek pedig egyetlen oka van: Voldemort.
Számomra a HP-sorozat nem is elsősorban Harryről meg az iskoláról, meg a szerelemről szól, hanem a gonosz elleni küzdelemről. A hatodik könyvet a visszaemlékezések miatt élveztem nagyon, mert megtudtunk egy csomó dolgot Voldemort múltjából, és mindezt úgy, hogy jelen időben egyáltalán nem szerepelt, megmaradt egy, a szálakat a háttérből mozgató, arctalan gonosznak. Szerintem ez egy zseniális húzás volt.
Az összes többi- iskola, szerelmek, felnőtté válás- csak körítés.
Egyébként Piton vélt vagy valós pálfordulásával és Dumbledore halálával az egész egy olyan drámai szintre került, ahol ezek már nem is fontosak, szerintem.

"Két mágus jelenik meg Angliában,
Az első féli hatalmam; a második látni vágy engem."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #305026 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ardenis írta: Nem tudom, értitek-e mire gondolok. :?

Én végig bólogattam, míg olvastam a hozzászólásod.
Harry már nem kisfiú, nincsenek olyan sokszor "saját" mondatai és gondolatai, mint az első három részben. Tudom, felnő lassan, de könyörgök, mindegyik fiatal egyforma stílusban beszél a könyvben, egy tizenhat éves tényleg nem tlejesen így nő fel.
Mindezek ellenére én reménykedem a jó befejezésben.
Ki kell jelentenem a magam részéről, hogy nem volt rossz az a hatodik könyv, csak furcsa.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 10 hónapja #305023 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nekem a hatos sokkal jobban tetszik. Ott legalább nem szenved egyfolytában Harry... Nagyon rossznak tartom, hogy az eredetileg aranyos meséből egy 'sikerhajhász dráma' lett.Ráadásul már nem is örülnek szinte semminek, pedig kezdetben mindig happy end volt.Nem mondom, hogy maguk a könyvek rosszak. Csak a harmadik kötet után egy nagyon éles stílusváltást vettem észre(példa erre Ginny).Mintha valaki más írta volna. Olyan, mint egy sorozat, amit csak azért
néznek meg(olvasnak el), mert 1 drámai fordulat miatt mindenkit érdekel, hogy mi lesz.Nem tudom, értitek-e mire gondolok. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304927 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Megszereztem egy alternatív fordítást a hatodik kötetről, de sajnos nem vihetem ki itthonról (egy példány van és iszonyatosan vigyázni kell rá). Kíváncsi vagyok, mi az amit másként ír, majd tájékozatok.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304885 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Niphredil Eleanor írta: Az egész könyv jóformán arról szólt, hogy ki kivel jár/kavar...

Így igaz, elvégre milyen legyen egy átlagos tizenhat éves brit varázsló? ;)

Alyr Arkhon írta: Szerintem az egyik legösszecsapottabb. Olvasás közben szinte láttam, ahogy a kiadó hívogatja Rowlingot, "készvanmár, készvanmár?!"

Ugye? Van benne cselekmény, de nem a megszokott precíz stílusban, hanem összecsapva és már abban is szerepelnek olyan tartalmi elemek, amik inkább máshova valók, és/vagy feleslegesek.

Cerebrum írta: Tény hogy kicsit valóban összecsapott, de azt nem hinném, hogy azért sikeredett volna ilyen hosszúra, hogy minél többet zsebelhessen be érte. Szvsz annélkül is elég gazdag már...

Szegény csak azt akarta, hogy a rajongók "jóllakjanak" a könyvvel, hogy legyen mit olvasgatni, de kicsit elszámolta magát. A hetedik szerintem a legkidolgozottabb lesz az összes közül, mert hát azt előbb meg kellett írnia, legalább egy jó hosszú vázlatot mindenképp, mert csak így tudta feltölteni az első és az eközötti öt üres évet.
Én mindenesetre bízom benne, hogy jó lesz, nem pedig ötöskönyv fíling.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304854 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nóli i linantea írta:

Alyr Arkhon írta:
Biztos ugyanazt az ötödik kötetet olvastuk? :D

Szerintem az egyik legösszecsapottabb. Olvasás közben szinte láttam, ahogy a kiadó hívogatja Rowlingot, "készvanmár, készvanmár?!"

Egyik barátnőm megjelölte az 5. k9tetben azokat a sorokat, amiket Rowling szerinte csak azért tett bele, hogy minél hoszabb legyen a könyv, mert oldalanként fizetik... :roll: :roll: :roll:


Tény hogy kicsit valóban összecsapott, de azt nem hinném, hogy azért sikeredett volna ilyen hosszúra, hogy minél többet zsebelhessen be érte. Szvsz annélkül is elég gazdag már...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304843 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: Biztos ugyanazt az ötödik kötetet olvastuk? :D

Szerintem az egyik legösszecsapottabb. Olvasás közben szinte láttam, ahogy a kiadó hívogatja Rowlingot, "készvanmár, készvanmár?!"


Nem tudom, én ezt inkább a 6. kötetnél éreztem... :roll:
Az egész történet alig halad, gyakorlatilag az egész teleírkált, ámde semmit mondó papírok összessége egy borító alatt... Az egyetlen dolog, ami talán előrébb viszi kicsit a dolgokat, és lendít a történeten, azok a horcruxok és a keresésük.
De nekem egyébként ez a könyv tisztára egy "szappanopera tini kiadásban" szerű irománynak tűnt. Nem is tudom, hogy lehetett ennyi oldalt írni ilyen minimális cselekménnyel.
Az egész könyv jóformán arról szólt, hogy ki kivel jár/kavar... :roll:

Akkor szerintem már inkább az ötödik... :roll:

Ez persze csak az én véleményem, megsérteni senkit nem akarok vele. (Magyarul: könyörgöm, ne kövezzetek meg! :lol: )

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304838 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta: Megnézném azt a kötetet. :)

Kutason található :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304813 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Nóli i linantea írta:

Alyr Arkhon írta:
Biztos ugyanazt az ötödik kötetet olvastuk? :D

Szerintem az egyik legösszecsapottabb. Olvasás közben szinte láttam, ahogy a kiadó hívogatja Rowlingot, "készvanmár, készvanmár?!"

Egyik barátnőm megjelölte az 5. k9tetben azokat a sorokat, amiket Rowling szerinte csak azért tett bele, hogy minél hoszabb legyen a könyv, mert oldalanként fizetik... :roll: :roll: :roll:


Megnézném azt a kötetet. :)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304811 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alyr Arkhon írta:
Biztos ugyanazt az ötödik kötetet olvastuk? :D

Szerintem az egyik legösszecsapottabb. Olvasás közben szinte láttam, ahogy a kiadó hívogatja Rowlingot, "készvanmár, készvanmár?!"

Egyik barátnőm megjelölte az 5. k9tetben azokat a sorokat, amiket Rowling szerinte csak azért tett bele, hogy minél hoszabb legyen a könyv, mert oldalanként fizetik... :roll: :roll: :roll:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304799 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Lécci ne kérdezzetek olyat ami ad1 volt már (picit tényleg csak piciit kell visszaolvasni)
ad2 csak az írónő tudja rá a választ.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304793 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ardenis írta: Lenne egy kérdésem.(mivel itt sok a gondolkodó ember) :D
Lehetséges, hogy:R.A.B. Regulus A. Black legyen? Vagy van valami ami ezt kizárja?

Szerintem a legtöbben erre tippeltek anno. És nem hiszem, hogy valami ezt kizárná, legalábbis Sirius sztorija az öccséről ezt alátámasztotta (az ötödik részben meséli, hogy Regulus ki akart lépni a halálfalók közül, ezért pedig megölték. Lehet, hogy sikerült a halála előtt ezzel a medálos cuccal betennie Voldinak.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • Anonymous
  • Látogató
  • Látogató
17 éve 10 hónapja #304791 Írta: Anonymous
Anonymous válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Lenne egy kérdésem.(mivel itt sok a gondolkodó ember) :D
Lehetséges, hogy:R.A.B. Regulus A. Black legyen? Vagy van valami ami ezt kizárja?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304786 Írta: Ilmadrin
Ilmadrin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Ez is igaz. :lol: :lol: :lol:

Mondjuk a 7 könyv elvileg a Roxfortos 7 év elmesélése lett volna, ha jól emlékszem.
Nem értem a 6. részben miért kellett mindent olyan borzasztónak és reménytelennek felvázolni??! :cry: :cry:

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304785 Írta: cortez71
cortez71 válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Ilmadrin írta: Egyetértek Alyrral!
Szerintem is elég furcsa az ötödik rész, amellett, hogy Siriust is kinyírja, aki az egyik legfontosabb ember Harry számára. Ő jelentette az egyetlen reményt még egy új családra Potternek.

Nem tudja valaki, hogy a hetedik részben tényleg meg fogja ölni az írónő Harryt??? :roll: :roll: :roll:

Szerintem igen (legalábbis merem remélni. Bár Rowlingnak is sikerült annyira elüzletiesednie, hogy bármi megtörténhet. Ha életben hagyja, akkor bármikor tudja folytatni pénzszűkös időszakban :roll: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304783 Írta: Ilmadrin
Ilmadrin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Egyetértek Alyrral!
Szerintem is elég furcsa az ötödik rész, amellett, hogy Siriust is kinyírja, aki az egyik legfontosabb ember Harry számára. Ő jelentette az egyetlen reményt még egy új családra Potternek.

Nem tudja valaki, hogy a hetedik részben tényleg meg fogja ölni az írónő Harryt??? :roll: :roll: :roll:

"Csak egyszer kiteszed a lábad az útra,
és már el is jutottál, ki tudja hová?"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304722 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Niphredil Eleanor írta:

Irmo/MissKarrde írta:

Rabyn írta: Félek, hogy az ötödikbe nem fog beleférni minden ami fontos és a fő csúcspont a minisztériumi harc lesz. Az is leegyszerűsítve.

Szerintem az ötödik részből sokat lehet "vágni" anélkül, hogy a történet sok csorbát szenvedne. Tényleg nem történik olyan sok minden, csak éppen nagyon sokat agonizálnak a szereplők egyfolytában


Szerintem ez azért nem teljesen így van. Az ötödik könyv szerény véleményem szerint az eddigi megjelent hatból a legösszetettebb és legtömörebb kötet, és habár itt-ott tényleg bele lehet vágni, igen sok fontos, kihagyhatatlan részt tartalmaz.


Biztos ugyanazt az ötödik kötetet olvastuk? :D

Szerintem az egyik legösszecsapottabb. Olvasás közben szinte láttam, ahogy a kiadó hívogatja Rowlingot, "készvanmár, készvanmár?!"

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304718 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Irmo/MissKarrde írta:

Rabyn írta: Félek, hogy az ötödikbe nem fog beleférni minden ami fontos és a fő csúcspont a minisztériumi harc lesz. Az is leegyszerűsítve.

Szerintem az ötödik részből sokat lehet "vágni" anélkül, hogy a történet sok csorbát szenvedne. Tényleg nem történik olyan sok minden, csak éppen nagyon sokat agonizálnak a szereplők egyfolytában


Szerintem ez azért nem teljesen így van. Az ötödik könyv szerény véleményem szerint az eddigi megjelent hatból a legösszetettebb és legtömörebb kötet, és habár itt-ott tényleg bele lehet vágni, igen sok fontos, kihagyhatatlan részt tartalmaz.

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304714 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Harry egy hülye kis **** mikor az ötödiket olvastam nekem végig Adrian Mole járt a fejemben. És mellesleg képzeld a szereplők helyébe magad. Volt egy naagy és gonosz mágus aki rossz dolgokat cinált. Majd egy kölyök "megöli" te se hinnéd, hogy visszatér a veszély. Sejted de nem hiszed. És amikor megtörténik a baj csak kapkodsz a fejedhez. Most hirtlen nem jut eszembe a történelemben olyan esemény ami hasonló volt.

És azt ne hagy ki, hogy bár korhatárossá kezd válni de ez egy gyerekkönyv a Gyűrűk Urával szemben.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304713 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Namarie: Hiszen pont ez a lényeg, a szerplők egyik fele nem hiszi el, hogy Voldemort visszatér, a másik fele meg utálja Harryt. (csendben hozzátenném, nem alaptalanul)

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304709 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Viszont: Mééért hiszi mindenki azt, hogy Sirius visszajön?

Mert Rowling nyilatkozott valami olyasmit, ha jól tudom, hogy valaki a hetedik részben vissza fog térni. Néhány ismerősömmel együtt azt szeretnénk, hogy ez Sirius legyen :) Bár azt nem tudom, hogy volt-e szó arról, a visszatérő illető előtte meghalt-e.

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304708 Írta: Irmo/MissKarrde
Irmo/MissKarrde válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: Félek, hogy az ötödikbe nem fog beleférni minden ami fontos és a fő csúcspont a minisztériumi harc lesz. Az is leegyszerűsítve.

Szerintem az ötödik részből sokat lehet "vágni" anélkül, hogy a történet sok csorbát szenvedne. Tényleg nem történik olyan sok minden, csak éppen nagyon sokat agonizálnak a szereplők egyfolytában, sok a szöveg, sokat rágják át meg kasul a dolgokat. Ezekből sokat ki lehet hagyni. Az elejéből is, mikor Sirius házában vannak. Nem hiszem, hogy azt szeretnénk nézni negyed órán át, amint végigsuvickolják a házat :)
Kép alapján az pl. benne lesz, hogy Umbridge ki akarja dobatni Trelawneyt, pedig ez nem akkora horderejű esemény, így számítani lehet rá, hogy rendesen kidolgozzák ezt az igazgatói poszt átvevést (hu, ez most nagyon magyartalan megfogalmazás).

Something's happening. I'm not the Jedi I should be. I want more, and I know I shouldn't.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304698 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
azon gondolkodtam, hogy mi is hiányzik nekem a HP-ben- úgy ánblokk. Rájöttem. A GyU- ban, ha megfigyelitek, kezdettől folyik a főhős felkészítése, segítsége van, nagyon is komoly, mert mindenki tudja, mi a tét. A HP-ben meg egy-két kivétellel megpróbálják lenyomni Harryt, és csak ülnek a fenekükön, amikor Voldamort felbukkanása tényleges veszély, és bármikor bekövetkezhet. Nincs az a céltudasosság, aminek meg kéne lenni. Dumledore kivételével meg talán Minerváéval senki nem készíti fel arra harryt, mi is vár rá, pedig tudják, hogy neki kell megmérkőznie Voldemorttal, és valószínűleg egyedül.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304693 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Rabyn írta: De ha belegondolsz eddig az összes olyan szereplő aki ugyan nem főszereplő csak epizód, mindig keveset foglalkoztak a filmek. Keveset foglalkoztak Lupinnal, (nem derül pl, hogy ő is tekergő volt) a 4. fimlben Ritával, a többi bajnokkal, Cedrikről és Krumról alig tesz említést a film. Félek, hogy az ötödikbe nem fog beleférni minden ami fontos és a fő csúcspont a minisztériumi harc lesz. Az is leegyszerűsítve.


De ha jobban belegondolunk az ötödik rész - ellentétben pl. a negyedikkel - nem szól olyan nagyon sok mindenről, Harryt agyba-főbe szivatja mindenki 600 oldalon át, majd a végén kapunk egy kis pörgős minisztériumi akciót. Slussz. Szóval én annyira nem félnék tőle, hogy a filmen Umbridge nagyon a háttérbe szorulna...

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304692 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
De ha belegondolsz eddig az összes olyan szereplő aki ugyan nem főszereplő csak epizód, mindig keveset foglalkoztak a filmek. Keveset foglalkoztak Lupinnal, (nem derül pl, hogy ő is tekergő volt) a 4. fimlben Ritával, a többi bajnokkal, Cedrikről és Krumról alig tesz említést a film. Félek, hogy az ötödikbe nem fog beleférni minden ami fontos és a fő csúcspont a minisztériumi harc lesz. Az is leegyszerűsítve.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304680 Írta: Feanor Faelivrin
Feanor Faelivrin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Hát azért szerintem avval az igazgatóváltós dologgal sokat fognak foglalkozni

"A mosoly a leger

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304675 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Lesz ötödik közös nézés:) Majd szervezünk:)) De azmég azért odább van.

Viszont: Mééért hiszi mindenki azt, hogy Sirius visszajön? Neeem jöhet vissza. logikátlan lenne. Bár a HP sztoriban egyébként is van logikátlanság nem is kevés. (olvastam a hat könyvet vagy 20x)

Még mindig mindenkinek ajánlom a www.darkarts.hu -t:)

Nekem se szimpi Umbrigde. És félek kb olyan lesz mint Rita Vitroll a 4. filmben. Alig lesz szerepe.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304648 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Phaedra/Namarie írta: Tényleg, nem lehetne-é egy közös filmnézést szervezni?

Támogatom az ötletet :) )

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
17 éve 10 hónapja #304647 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Phaedra/Namarie írta: meg nem eléggé undok.

Tapasztalatból mondom, hogy az ilyen nők bírnak a legundokabbak lenni. Kedves, kellemes küllemű, az arca is békés és olyanokat tud ordítozni, gonosz és undok, hogy el sem hinnéd. :) én se hittem... :P
Szerintem nagyon jó választás volt.

Helena Bonham Carter meg az egyik kedvencem, szerintem jólállna neki Bellatrix szerepe, de majd meglátjuk.
Várom már a filmet. :)

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.207 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére