J. K. Rowling: Harry Potter

Több
20 éve 3 hónapja #205631 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nemnem Piton nem ilyen.
Szerintem megbukott valamiből.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205630 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alatar írta: Valószínű ez a Piton féle bájitaltan, ugyebár Piton a Főnix rendjének tagja.
Bennem van egy olyan érzés, hogy Piton mégsem Főnix rend tag, hanem igazi halálfaló és ilyen ál-Dumbledore-os emberkét játsszik, a végén kiderül mégis csak Voldemortot szolgálja.
Voldemort részéről ez egy álkém lenne, ami elég jó húzás ;)


Neeeeem!!!!!! Pitonról nem gondolni ilyen csúnyát!!!!!! Pitont nem bántani!!!! Piton egy ellenszenves valaki, de nem gonosz!!!! Pitont szeretni!! :P
Egyébként szerintem is lesz vele kapcsolatban valami nagy cucc (de jól fogalmazok...)...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205625 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sil: Köszönöm! :D
Cerebrum:
1.: igen
2.: úgy tudom nem :cry:
3.:jó kérdés :roll:
4.: a cikesz tényleg 150et ér, de attól még nem biztos, hogy az a csapat nyer, akinek a fogója elkapta. Azzal, hogy megfogja,vége lesz a meccsnek és az nyer, akinek több pontja van. Az is lehetséges, hogy a másik csapat több pontot gyűjt (a kvaffal), mint az,akinek a fogója elkapja a cikeszt.

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205624 Írta: Alatar
Alatar válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Előre is bocsika a naív kérdéseimért, de most nincs kedvem visszaolvasni annyi oldalt, arról nem is beszélve, hogy nem szeretnék előre megtudni dolgokat a többi könyvről (mivel még csak most olvasom a negyediket).

Na szóval... :)

1. Idáig ugye 5 rész jelent meg könyvben? És ugye 7 lesz összesen?
2. A filmekből készül(t) bővített változat? (mert pl. erre a 3. részre nagyon ráférne... legalábbis a film első harmadára...)
3. A 3. részben (film) miért változtattak meg dolgokat az előzőekhez képest? Pl. Hagrid háza nem úgy nézett ki és nem is ott volt, ahol az előző két részben, szintúgy az Öreg Dáma sem olyan volt és szintén más helyen lógott.
4. Ez most tényleg extra ostoba kérdés lesz, de egyvalamit nem értek. A kviddicsben a fogó ha elkapja a cikeszt, az ugye 150 pontot ér, és a csapat megnyeri a játékot. De akkor minek van szükség a többi játékosra, meg arra, hogy a nagy labdával (kvaff a neve azt hiszem... :) ) pontokat szerezzenek? Elég lenne, ha csak lebegnének egyhelyben és várnák, hogy a fogójuk elkapja a cikeszt... :roll:

Előre is köszi a felvilágosítást... :wink:

Az utolsó kérdésre: majd ha elolvasod a negyedik elejér a kupadöntőt, akkor majd megtalálod rá a választ.
Mert a kvaffal pontokat lehet elérni (azt hiszem tízet)
Mondjuk 160 - 0-ra vezet a Hollóhát a Hugrabug ellen, és a hugrabugi fogó elkapja a cikeszt, akkor sem nyernek, hála a hollóháti védőnek, terelőknek és dobóknak.
Szóval ők is nagyon fontosak.
A váltosztatásokról annyit: szerintem azért kellett változtatni, mert a helyszínnek simulnia, azaz illeszkednie, stimmelnie kell a cselekménnyel. a rendező így látta jobbnak. Szerintem így jobb is.
Pl az első kettőben a suliból rá lehetett nézni Hagdir házára (ez a könyvben is így van), de mondjuk a Hippogriff lefejezését akkor mindenki látta volna, mivel köztudot, hogy az kunyhó mellett történt. A fél iskola azon csüggött volna, hogy miként fejezik le szegény állatot. Na meg elbújni nem lehetettt volna a tökök mögé a régi helyszínen, meg minden féle.

SZIG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205619 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Cerebrum írta: Előre is bocsika a naív kérdéseimért, de most nincs kedvem visszaolvasni annyi oldalt, arról nem is beszélve, hogy nem szeretnék előre megtudni dolgokat a többi könyvről (mivel még csak most olvasom a negyediket).


Na szóval... :)

1. Idáig ugye 5 rész jelent meg könyvben? És ugye 7 lesz összesen?

igen

2. A filmekből készül(t) bővített változat? (mert pl. erre a 3. részre nagyon ráférne... legalábbis a film első harmadára...)

az első kettőből nem.. tudtommal a 3.ból sem fog :P

3. A 3. részben (film) miért változtattak meg dolgokat az előzőekhez képest? Pl. Hagrid háza nem úgy nézett ki és nem is ott volt, ahol az előző két részben, szintúgy az Öreg Dáma sem olyan volt és szintén más helyen lógott.

ez valsz a rendezőváltás miatt van.. nem figyelt eléggé az előző filmekre.

4. Ez most tényleg extra ostoba kérdés lesz, de egyvalamit nem értek. A kviddicsben a fogó ha elkapja a cikeszt, az ugye 150 pontot ér, és a csapat megnyeri a játékot. De akkor minek van szükség a többi játékosra, meg arra, hogy a nagy labdával (kvaff a neve azt hiszem... :) ) pontokat szerezzenek? Elég lenne, ha csak lebegnének egyhelyben és várnák, hogy a fogójuk elkapja a cikeszt... :roll:


az csak a meccs végét jelenti ha a fogó elkapja cikeszt.. szvsz a kviddics igazi lényege és élvezete magában a játékban van, mint minden más labdajátéknál;) még igy is van olyan meccs amiket napokig játszanak mert a fogók nem találják a cikeszt 8O

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205613 Írta: Cerebrum
Cerebrum válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Előre is bocsika a naív kérdéseimért, de most nincs kedvem visszaolvasni annyi oldalt, arról nem is beszélve, hogy nem szeretnék előre megtudni dolgokat a többi könyvről (mivel még csak most olvasom a negyediket).

Na szóval... :)

1. Idáig ugye 5 rész jelent meg könyvben? És ugye 7 lesz összesen?
2. A filmekből készül(t) bővített változat? (mert pl. erre a 3. részre nagyon ráférne... legalábbis a film első harmadára...)
3. A 3. részben (film) miért változtattak meg dolgokat az előzőekhez képest? Pl. Hagrid háza nem úgy nézett ki és nem is ott volt, ahol az előző két részben, szintúgy az Öreg Dáma sem olyan volt és szintén más helyen lógott.
4. Ez most tényleg extra ostoba kérdés lesz, de egyvalamit nem értek. A kviddicsben a fogó ha elkapja a cikeszt, az ugye 150 pontot ér, és a csapat megnyeri a játékot. De akkor minek van szükség a többi játékosra, meg arra, hogy a nagy labdával (kvaff a neve azt hiszem... :) ) pontokat szerezzenek? Elég lenne, ha csak lebegnének egyhelyben és várnák, hogy a fogójuk elkapja a cikeszt... :roll:

Előre is köszi a felvilágosítást... :wink:

“Blinding ignorance does mislead us. O! Wretched mortals, open your eyes!” (Leonardo da Vinci)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205602 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Lin:

Egy bizonyos szám = 62442 , azaz a magic szó... :wink:

A többi extra:
1. ha megtalálod mind a 4 összetevőt a bájitalhoz
2. a Linkeknél a kérdőjeles könyv mögött van egy kulcs, amivel ki lehet nyitni a ládikát
3. a Fan Sites-nál a 2 érmét bele kell rakni a dobozokba


Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205596 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Lin írta:

Alatar írta: Bennem van egy olyan érzés, hogy Piton mégsem Főnix rend tag, hanem igazi halálfaló és ilyen ál-Dumbledore-os emberkét játsszik, a végén kiderül mégis csak Voldemortot szolgálja.

Neee... én is várok még Pitontól meglepetéseket, de nem ilyet!


jaj nee.. én remélem h Dumbledore nem hiába bízik meg benne

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205590 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
4. ? én csak 2 találtam eddig :cry:

Sil írta: egy bizonyos számot...

:?:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205571 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Egyébként azt tudtátok, hogy a jkrowling.com-on van egy 4. megtalálható extra cucc is? A telefonon kell felhívni hozzá egy bizonyos számot... :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205552 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Alatar írta: Bennem van egy olyan érzés, hogy Piton mégsem Főnix rend tag, hanem igazi halálfaló és ilyen ál-Dumbledore-os emberkét játsszik, a végén kiderül mégis csak Voldemortot szolgálja.

Neee... én is várok még Pitontól meglepetéseket, de nem ilyet!

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205543 Írta: Alatar
Alatar válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Lin írta: Rowling honlapján visszakerült az ajtóra a DO NOT DISTURB, nemsokára újabb infók a 6. könyvről? :wink:

Én annyit tudok, hogy Harry valamelyik tanárgyból egy olyan jegyet kap (levélben értesítik) amire nem számított.
Valószínű ez a Piton féle bájitaltan, ugyebár Piton a Főnix rendjének tagja.
Bennem van egy olyan érzés, hogy Piton mégsem Főnix rend tag, hanem igazi halálfaló és ilyen ál-Dumbledore-os emberkét játsszik, a végén kiderül mégis csak Voldemortot szolgálja.
Voldemort részéről ez egy álkém lenne, ami elég jó húzás ;)

SZIG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205541 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Rowling honlapján visszakerült az ajtóra a DO NOT DISTURB, nemsokára újabb infók a 6. könyvről? :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205527 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Alatar: AZ yo volt, de ahogy kinézett.... :roll:

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205514 Írta: Alatar
Alatar válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Viszont, ahogy kezdett átalakulni, az jó volt.

SZIG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205486 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Scoobydo??? lehet... de az nem "subidubiduuuu" és az a Flinstonesban van... :lol: (vagy van a Scoobyban is?...mindegy agyam mint a szita...)

de izé.....blöeeee még én is jobb vérfarkast tudok... főleg h kétlábon járt....

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja - 20 éve 3 hónapja #205479 Írta: Alatar
Alatar válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gyöngyszem írta: //Remus vérfarkasként: szörnyű... rosszabbul már meg se csinálhatták volna szvsz, vékony, magas, kétlábonjár, és szőrtelen...illúziórombolo

Egyetértek. Teljesen elrontották a vérfarkas karakterét ezekkel a tulajdonságokkal véleményem szerint.
Az ember szőrösnek, négylábon-járónak és nem ilyen kutyafejűnek képzeli el. Olyan volt a feje mint Scooby doo bi doo-nak.

SZIG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205459 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Eruntale: nem, mert háttal feküdt Vernon bácsinak... :P

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205455 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Eruntale: szerintem Vernonbának mindegy, h h alszik, ő annak örülne ha Harry nem is létezne....

Sil: ok, csak feltűnt h Cuarón :)

Én Kárámel -nek ejtem nem Karamellnek....szinkron megintcsak rulz ://

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205448 Írta: Eruntale/Hanna
Eruntale/Hanna válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Sziasztok!
filmet illetően: lehet, hogy kukacoskodás a részemről, de Vernon bácsinak az elején nem tűnik fel, hogy Harry szemüvegben alszik?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205441 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gyöngyszem írta: kep.tar.hu/nessa/images/pic5479542.jpg

ööööö...izé az nem a rendező gyereke? vagy csak véletlen egybeesés???

De igen, az imdb szerint a rendező gyereke. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205440 Írta: Suhifarok
Suhifarok válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter

Gyöngyszem írta: //Caramel: elég hulén nézki...


Hehe...
Egyébként én tudom rosszul, vagy télleg "kárámel"-nek kéne ejteni, és nem "karamell"-nek, ahogy vmelyik szinkronszinész (asszem Hermione hangja) mondta.... :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205436 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
na végre.... végignéztem a HP3at

most rövidke véleémnyezés

//Kóbor Grimbusz: Háhá rulez! Stan meg a szövege.... aztán ahogy Ernie kinézett abban a szemcsiben! Meg mindig beleharapott a szendvicsbe amikor elindultak... az a fej h került oda???

//"a nénike átmegy a KG előtt"jelenet: váááá...még most is röhögök rajta, meg a visszaszámlálás közben....na ez teccett...meg is nézem mégeccer

//Harry: hm...nem a kedvenc szereplőm...de hát muszáj benne lennie mert őróla szól ez az egész..vagy miaszösz

//Ron: hát olyan amilyen...nem rossz...végülis ....szeretem amilyen pofákat vág

//Remus: hmmm... elég érdekes, bár mindig a fejét ingatja és elég görnyedten áll, de jó! Határozottan, végresikerült elfogadnom...

//Remus vérfarkasként: szörnyű... rosszabbul már meg se csinálhatták volna szvsz, vékony, magas, kétlábonjár, és szőrtelen...illúziórombolo

//Sirius: öhm....túl alacsony...a könyvben is azvan mindig h ő egy tokmagas emberke, erre Remushoz képest... (meg az 5.ben is írják h magas) amúgy, még mindig nem tecc annyira, mert túl öreg. De azért Gary jol eljácotta....főleg azok a kifakadások,meg amikor már tiszátra azthiszem h őrült ;)

//Hermione: a szinkronhangja tuti. Olyan kis tudálékos, nyávogós, stréber (bocsánat) mint mindig... ugyhogy elmegy. (remélem kíméletesen vágta orrba Malfoyt)

//Draco: új haj. Nem rossz. Keveset szerepelt. A Haldoklás LLG órám, nem rossz Jó vagy Malfoy!!

//Hagrid: jo a nyakkendoje :P amugy az évnyiton még tök nagydarab meg magas utána meg már khm...alacsony... vagy csak én látom így? :?

//Dumbledore: túl szürke a szakálla...amúgy, hát nemtom (miért nem használ Arielt?)

//Kövér Dáma: hehe ez az énekléses...az volt yo amikor a poharat eltörte.. (nekivágta a falnak)

//Szörnyek Szörnyű könyve: nem is szörnyű, mert tök aranyos...

//szinkron: borzalmas, látom a legtöbb szereplő uj szinkronhangot kapott és nekem nem mindegyik tecc... :?

//SVK-óra (mumusos): pehh, egész yo, de méghogy Remus zenét tett fel...wow, szteppelő pók rulez...

//Piton: cool, de alig van benne

//Caramel: elég hulén nézki...

//Mr Weasley: na nála mindig elkap a röhögés mert ugyanugy néz ki mint a tecnikatanárom (csak neki fekete a haja) :)

//Fred és George: ők nagyon rulzak, főleg amikor oan arin beszélnek.... csak keveset szerepelnek

//Trelawney: yol néz ki ;) amugy hmm... kicsit oan erőltetett vagy milyenis

//Pettigrew: ronda, mint egy patkány :P

//dementorok: nemtecc h repülnek és hogy fagyasztanak, nem a levegő meg a környezet hűl le tőlük hanem az örömöt szívják ki az emberekbol meg mindenbol


ugy az egész: nem rossz, de aki nem ovlasta a könyvet nem ért meg egy csomo mindent... például hogy ki sikitott mikor a dementorok jöttek (Harrynél) az se derül ki h kik a Tekergők, Ront se támadta meg Sirius, Csámpásnak szinte semmi szerepe sem volt.... kihagyták innen is a Csámpás-Sirius szálakat...no mindegy már nincs kedvem tovább írni, asszem ennyi elég....maradok üdvölzettel

Gyöngyszem

(lehet h nem is lett olyan rövid? :?: )

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205430 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Lehet, hogy a rendező gyereke, végülis PJ is betette a gyerekeit az összes GyU filmbe.
Még az is lehet h Cuarón is ottvolt valahol, elvégre ahogy kinéz, nem tűnne ki a varázsvilágból...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205427 Írta: Snufi
Snufi válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Váóó, klasszak a képek... :)
Ez a Cuarón gyerek szerintem csak véletlen egybeesés, hiszen a stáb több száz emberből áll és lehet, hogy ez a név gyakori. Dehát ki tudja? :) )
Van valami magyar pasas is, aki szerepel a stáblistán egyébként. Sőt, asszem kettő is.

"Well, I'm back."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205346 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
kep.tar.hu/nessa/images/pic5479542.jpg

ööööö...izé az nem a rendező gyereke? vagy csak véletlen egybeesés???


jo van: még egy kép ;)

kep.tar.hu/nessa/images/pic5479543.jpg

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205325 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Én láttam a beírást. csak hajlani egykor nem reagáltamrá)
Merlin lent van egy ilyen ablak ahol a hozzászólások vannak ott ki tudod puskázni a hozzászoló nevét

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205312 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
ja és hogy a találgatások közepette ne maradjunk képek nélkül, Jora néni megint tevékenykedett, és hoztam nektek képeket....egyelőre csak ezt az ötöt szedtem ki, ha majd lesz több is szólok....

nos, ezeknek bizonyára a legjobban a Remus és Sirius rajongók fognak örülni:

kep.tar.hu/nessa/images/pic5479416.jpg
kep.tar.hu/nessa/images/pic5479417.jpg
kep.tar.hu/nessa/images/pic5479418.jpg
kep.tar.hu/nessa/images/pic5479419.jpg
kep.tar.hu/nessa/images/pic5479420.jpg

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205297 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
és a 2.ban -ha már a szellemeknél tartunk- Nicknek volt szerepe meg a Fejvesztett Futamnak (tudjátok kimúlásnapi party)

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205294 Írta: Slytherin James Halliwell
Slytherin James Halliwell válaszolt a következő témában: J. K. Rowling: Harry Potter
Nyugi, az enyémekkel is ezt csinálják néha :D

Nem tudom elképzelni Hagridot mint Félvér Herceg.

Ja, és nem tudom ki mondta, hogy Rowling össze-vissza beszél, sajnos elfelejtettem az illető nevét, bocs), de ha össze-vissza beszél, akkor ki is írhatja a honlaprjára hogy az lesz a címe nem? Mármint ha annyira össze-vissza beszél...

Százszor is megállnál mégis visszamész,
Elválni könnyű, de feledni nehéz.

hogwarts.uw.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 3.755 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére