LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Több
20 éve 2 hónapja #212199 Írta: .Elessar király.
Nem tudtok olyan címet, ahol a TTT-t tudom megrendelni Pc-n?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212184 Írta: Ilúvatar Gyermeke

Eneira írta: Nekem meg Xboxon van meg a TTT és elakadtam az utolsó előtti pályán, ahol a kaput kell védenem. Persze Legoval játszom, és ennek ellenére :D nem tudom megverni. És már hűdenagyon mérges vagyok érte!!! Mindig agyonlőnek valahogy. :evil: :evil:


A "Breached wall" pályáról beszélsz gondolom. :lol: Nos, elég sokat kell lövöldözni az elején - öngyilkos TNT-s orkok, stb. A vége felé behozzák a katapultot, amit szabályosan szét kell verjél mindhárom oldalon (!) minél gyorsabban a "Fierce Attack" gombbal - ami XBOX-on nem t'om mi... Ha ezt nem sikerül, akkor kampec... :blackeye: Ha igen, akkor vége a pályának, s gratula: :hello:
Remélem, ezzel segítettem valamit... 8)

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212138 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Nekem meg Xboxon van meg a TTT és elakadtam az utolsó előtti pályán, ahol a kaput kell védenem. Persze Legoval játszom, és ennek ellenére :D nem tudom megverni. És már hűdenagyon mérges vagyok érte!!! Mindig agyonlőnek valahogy. :evil: :evil:

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211127 Írta: Ilúvatar Gyermeke

Lebannen írta: Kösz!
Kipróbálom a tanácsodat... Sose szoktam védekezni ami azt jelenti hogy támadással védekezek (nyomkodom a bal gombot) Trufánál sajna nem jött be mert a Száj lecsapta a kardomat. Csak azoknál a monstrumoknál használtam néha védekezést (kövér,nagy ork "vérttel") ezeddig.

U.i.: Nem tom mi különbség van Aragorn és Faramir közt, de szerintem Faramir jobb.


Faramir szerintem is jobb: ügyesebb s nem olyan nehézkes, mint Aragorn.

[size=9:11csl7o4]Csak halkan jegyzem meg, hogy nekem Playstation 2-n van meg a játék, de szerintem a játék menete ugyanaz, tehát a PC-s Trufinak is kéne tudni védekezni a Száj ellen... :lol: DE!!! Ha eltávolodsz Szauron Szájától, akkor "rádugrik", s ez ellen nincs védekezés!!! Ezért mindig testközelben kell maradni vele... (Hááát... :wink: )

Még halkabban jegyzem meg: mivel nekem PS2-n van, ezért megvan a Két Torony is... ami ugyebár nincs meg PC-n... [/size]:twisted: :twisted: :twisted:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #211087 Írta: BlackRainbow/Lebi
Kösz!
Kipróbálom a tanácsodat... Sose szoktam védekezni ami azt jelenti hogy támadással védekezek (nyomkodom a bal gombot) Trufánál sajna nem jött be mert a Száj lecsapta a kardomat. Csak azoknál a monstrumoknál használtam néha védekezést (kövér,nagy ork "vérttel") ezeddig.

U.i.: Nem tom mi különbség van Aragorn és Faramir közt, de szerintem Faramir jobb.

Köcöntelek a valóság civatagában

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210570 Írta: Ilúvatar Gyermeke

Ilúvatar Gyermeke írta:

Lebannen írta: Nem azért próbálok lehetetlen dolgokat csinálni mert béna vagyok hanem mert a többieket már unom.... 8)
Egyébként kipróbálhatod a black gatet 1-es hobbittal a Száj túl erős, 1x sikerült majdnem legyőzni (pedig ha azt a pályát 1-es trufival megnyerem elmondhattam vóna h. király vagyok) :cry:


Nem vagy egy kicsit mazochista?! :twisted:
De azért majd kipróbálom otthon... 8)


Kipróbáltam... Szauron Szája annyira nem is volt nehéz 1-es Trufával, mint gondoltam... (2 támadás, védekezés, 2 támadás, védekezés... kissé uncsi, de hatásos :lol: ) Szóval ezen viszonylag könnyen átjutottam, de utána azért problémáim akadtak...
A Dead King-es pályát meg se próbálom 1-es hobbittal, mert az számomra reménytelen. De le a kalappal előtted, ha Neked sikerült!!! :hello:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210458 Írta: Ilúvatar Gyermeke

Lebannen írta: Nem azért próbálok lehetetlen dolgokat csinálni mert béna vagyok hanem mert a többieket már unom.... 8)
Egyébként kipróbálhatod a black gatet 1-es hobbittal a Száj túl erős, 1x sikerült majdnem legyőzni (pedig ha azt a pályát 1-es trufival megnyerem elmondhattam vóna h. király vagyok) :cry:


Nem vagy egy kicsit mazochista?! :twisted:
De azért majd kipróbálom otthon... 8)

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210448 Írta: BlackRainbow/Lebi
Nem azért próbálok lehetetlen dolgokat csinálni mert béna vagyok hanem mert a többieket már unom.... 8)
Egyébként kipróbálhatod a black gatet 1-es hobbittal a Száj túl erős, 1x sikerült majdnem legyőzni (pedig ha azt a pályát 1-es trufival megnyerem elmondhattam vóna h. király vagyok) :cry:

Köcöntelek a valóság civatagában

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210437 Írta: Ilúvatar Gyermeke

Lebannen írta: Még mindig k.rva gáz. ROTK-ban A dead kinges pályát elsőre megcsináltam 1-es Pippinnel. A Black gatet pedig sokadszorra 1-es Trufával... :oops:


Kell segítség? 8)

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #210433 Írta: BlackRainbow/Lebi
Még mindig k.rva gáz. ROTK-ban A dead kinges pályát elsőre megcsináltam 1-es Pippinnel. A Black gatet pedig sokadszorra 1-es Trufával... :oops:

Köcöntelek a valóság civatagában

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209815 Írta: Ilúvatar Gyermeke

Gyöngyszem írta:

Drowse írta: Valaki meg tudja mondani nekem, hogy mik a War of the Ring játék rendszerkövetelményei?


huh yot kérdezel...majd megnézem neked


Lányok, kattintsatok ide: :wink: www.gamespot.com/pc/strategy/lor ... hinfo.html

A Minimum System Requirements-t nézzétek! :lol:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209809 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Drowse írta: Valaki meg tudja mondani nekem, hogy mik a War of the Ring játék rendszerkövetelményei?


huh yot kérdezel...majd megnézem neked

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209746 Írta: BlackRainbow/Lebi
Ismeri vki a Fotr-ot?...Az eleje tök édi (a Megyében kell mászkálni és hobbitos feladatokat oldani).Meg vót csak elbasódott a CD...
(még a film előtt készült)

Embernek lenni nehéz


Köcöntelek a valóság civatagában

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209745 Írta: BlackRainbow/Lebi
I think the ROTK rohadtkönnyű :cool2:
Kipörgettem tök gyorsan...A Dead king-es pályát (a játékosok nagyrészének a legnehezebbet) másodszorra megcsináltam.Gáz..
Utána megcsináltam még párszor elsőreis.
Mára meguntam.... A southern gate pályát túl sokszor csináltam meg és már nem volt hova fejlődni (ált. 3.-4-et fejlődtem)

Embernek maradni nehéz...


Köcöntelek a valóság civatagában

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209707 Írta: Drowse
Drowse válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Valaki meg tudja mondani nekem, hogy mik a War of the Ring játék rendszerkövetelményei?

"All right, all right. I can take a hint. I know when I'm not wanted. I usually don't pay any attention... but I know."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209553 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Ilúvatar Gyermeke írta:

Lin írta:

Alatar írta: Lin írta:
Még mindig a fal tetején rohangálok Gandalfként, mint ahogy egy hónappal ezelőtt is. Elvileg tudom mit kell csinálni csak még nem tudtam végigvinni.

Tudod, baloldali Ctrl gombbal lelökni a létrákat, meg minden.
a bástyákat me le kell lőni.
miért nem sikerül?

hát ez jó kérdés. Nem is jártam erre mostanában, mert "elszálltak" a pályáim, ugyanis kellet egy Windows újratelepítést eszközölni a gépemen :cry: :evil: Most akkor kezdhetek mindent előröl :x Pedig a hobbitokat már végigvittem+Aragornékat, amiatt a bizonyos pálya miatt nem tudtam továbblépni. Pedig már láttam magam előtt a "célt" :cry:


Együttérzésem... :cry: De ez a játék annyira klassz, hogy talán nem lesz kellemetlen még egyszer végigjátszani... :roll: :lol: :lol: :lol:
Ha esetleg kell segítség a "létrás" Minas Tirith pályához, jelezd! :wink:

köszi, ez jól esett :D most nekiállok és csakazért is megcsinálom! Ha elakadok szólok :P

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209539 Írta: Ilúvatar Gyermeke

Lin írta:

Alatar írta: Lin írta:
Még mindig a fal tetején rohangálok Gandalfként, mint ahogy egy hónappal ezelőtt is. Elvileg tudom mit kell csinálni csak még nem tudtam végigvinni.

Tudod, baloldali Ctrl gombbal lelökni a létrákat, meg minden.
a bástyákat me le kell lőni.
miért nem sikerül?

hát ez jó kérdés. Nem is jártam erre mostanában, mert "elszálltak" a pályáim, ugyanis kellet egy Windows újratelepítést eszközölni a gépemen :cry: :evil: Most akkor kezdhetek mindent előröl :x Pedig a hobbitokat már végigvittem+Aragornékat, amiatt a bizonyos pálya miatt nem tudtam továbblépni. Pedig már láttam magam előtt a "célt" :cry:


Együttérzésem... :cry: De ez a játék annyira klassz, hogy talán nem lesz kellemetlen még egyszer végigjátszani... :roll: :lol: :lol: :lol:
Ha esetleg kell segítség a "létrás" Minas Tirith pályához, jelezd! :wink:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #209530 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Alatar írta: Lin írta:
Még mindig a fal tetején rohangálok Gandalfként, mint ahogy egy hónappal ezelőtt is. Elvileg tudom mit kell csinálni csak még nem tudtam végigvinni.

Tudod, baloldali Ctrl gombbal lelökni a létrákat, meg minden.
a bástyákat me le kell lőni.
miért nem sikerül?

hát ez jó kérdés. Nem is jártam erre mostanában, mert "elszálltak" a pályáim, ugyanis kellet egy Windows újratelepítést eszközölni a gépemen :cry: :evil: Most akkor kezdhetek mindent előröl :x Pedig a hobbitokat már végigvittem+Aragornékat, amiatt a bizonyos pálya miatt nem tudtam továbblépni. Pedig már láttam magam előtt a "célt" :cry:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #208280 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Most találtam ide először, szóval a ROTK játék a téma? :D
Végignyomtam teljesen, egyedül, co-op-ban a barátnőmmel, Isilwennel, istenjáték, a kedvencem azóta is!
Csalás nélkül, persze :twisted: Az igazi játékosok szenvedjenek véres verejtéket Pelennornál és a black gate-nél is, de az igazi úgyis az utolsó pálya!!! Azzzal sz...szórakoztam a legtöbbet!
Azóta mindenki szinte húszas szinten van, kár, hogy tovább nincs...

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205185 Írta: Alatar
Alatar válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Így van. Csalááás :)

SZIG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #205012 Írta: Estel Adániel
Gondolom, az angol "cheat", vagyis 'csalás' fonetikus leírása. ;)

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #204991 Írta: Gréti
Gréti válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Mi az a csít?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #204751 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Alatar írta:

Gyöngyszem írta: hát annak, nem?

két kis fájlocska, ha azt csinálod vele amit kell, akkor....wííí megnyílik előtted minden a játékban....

Egyébként ha megcsinálod mindegyik pályát, akkor a játékban is elérhetsz csíteket.
Feltöltöd az életed, perfect módban leszel mindig, level upot kapsz meg ilyenek.
A menü fehér fájának valamelyik pontja takarja ezt.


azt tudom de én nem a cheatekre gondolok, hanem nekem csalásom van... :oops: nem szép dolog, de én az életben nem bírnám végigjáccani...

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #204746 Írta: Alatar
Alatar válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Gyöngyszem írta: hát annak, nem?

két kis fájlocska, ha azt csinálod vele amit kell, akkor....wííí megnyílik előtted minden a játékban....

Egyébként ha megcsinálod mindegyik pályát, akkor a játékban is elérhetsz csíteket.
Feltöltöd az életed, perfect módban leszel mindig, level upot kapsz meg ilyenek.
A menü fehér fájának valamelyik pontja takarja ezt.

SZIG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #204745 Írta: Alatar
Alatar válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Gréti írta: Megcsináltam a Pellenori csatát :D

Az király:) A hobbitokkal hogy állsz?

SZIG

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #204743 Írta: Gréti
Gréti válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Megcsináltam a Pellenori csatát :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #204721 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
hát annak, nem?

két kis fájlocska, ha azt csinálod vele amit kell, akkor....wííí megnyílik előtted minden a játékban....

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #204671 Írta: Gréti
Gréti válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
:?: Ez csalásnak számít :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #204499 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
a ROTK szges játékrol beszéltek??? nekem van oan kis csalásom hozzá amivel minden pályát meg lehet nyitni...így elérhetővé válnak az interjuk meg minden extra...

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 3 hónapja #204488 Írta: Gréti
Gréti válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Gréti írta: Gandalfal már befelyeztem és Samuval is.Már csak az olifántokat kéne legyőznöm.Ha a boszorkányurat megölöm jön még vmi utána. :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.658 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére