LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Több
19 éve 10 hónapja #229456 Írta: Ilúvatar Gyermeke

Nimrandir írta: Azt hiszem, hogy ott akadtam el, amikor a Fa megkajálja félig a hobbitokat :)
Ott egyszerűen nem tudok tovább jutni.

Ha valaki tudna segíten, hogy hogyan tovább a Rotk 1-ben azt megköszönném. Hannon le.


Az öreg Fűzfa apóra gondolsz? Ravasz ám az öreg! De azért legyőzhető... :)
A legfontosabb, hogy sose dobd a törzsét meg, csak a "kezeit", amivel le akar csapni téged! Ha a törzsét 3x megdobod, akkor sajna kinyírja a 2 hobbitot, s game over... :?
Javaslom, hogy az elején 1x (!) dobd meg a törzsét, mert ekkor olyan helyre állít téged a gép, amikor sem a "keze" nem talál el, sem a földből kibúvó növények nem tesznek kárt benned. Utána válts át a "célkeresztre", s várd meg, míg lecsap az öklével, s ezt dobd meg - pontosan célozz, s jó időzítéssel, mert ha a törzsét találod el, akkor baj lesz... Kb 80-szor kell így megdobálnod - elég uncsi ez a rész- ezután megjelenik Bombadil Toma, s segít... :lol:

Remélem, tudtam segíteni! 8)

PS: Végigjátszottam a Harmadkort!!! :D

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229448 Írta: Gilg (Gwindorn)
Mae Govannen!

Gilloth: Szióóó! Gondolom a Rotk-1 ről van szó. Nekem sem ment túl jól az elején. Mindig megpatkoltam. Amikor éjjszaka kellett kilopózni a Black Rider-ek orra előtt, az nagyon nehezen sikerült :) . De már régen nem játszottam vele. Sajna nem is emlékszem meddig jutottam el. Azt hiszem, hogy ott akadtam el, amikor a Fa megkajálja félig a hobbitokat :)
Ott egyszerűen nem tudok tovább jutni. Viszont a 3.részt már végig vittem. Egyedül is ill páros játékban is. Egy játékos módban Minas Tirith védelmét tudtam megcsinálni a legnehezebben :)

Ha valaki tudna segíten, hogy hogyan tovább a Rotk 1-ben azt megköszönném. Hannon le.

:gandalf2:

Namarie!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #229125 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

.Elessar király. írta: A The Battle for Middle-Earth demója mikor jelnik meg?

A Battle for Middle-Earth dec. 6-án kerül a boltokba. (Hogy demo mikor lesz, nem tudom.)
www.hardwired.hu/forum/forum.pht ... t&id=12915

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228931 Írta: Ilúvatar Gyermeke

Lin írta:

InfectedMann írta: a PS2-re kiadott Fellowship of the Ring és a Two Towers nem is lesz PC-n? lúzer az a EAGAMES innen nézve!
De a Harmadkor remélem kijön PC-n!


A TTT szintén nem jött ki PC-n :evil: , a FotR igen, de azt nem tudom u.a e mint a PS2-s, de gondolom igen. :wink:


Csatlakoznék Lin hozzászólásához: A FoTR PC-n megjelent, s ugyanaz, mint PS2-n. A TT nem jelent meg PC-n, mert állítólag nem lettek volna kész időben a film megjelenésére - tehát csúnya anyagi megfontolásból... :evil:
Az EA az idén két GYU-s játékot tervezett, az egyiket PC-re, a másikat a különböző konzolokra. PC-re a Battle for Middle Earth-öt fejlesztette ki, konzolra pedig a Harmadkort. De - vlsz- nem volt annyi pénzük, hogy mindkét játékot mindkét típusra legyártsák... :roll:

Viszont jövőre lesz mégis valamilyen új GYU-s játék állítólag... 8)

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228875 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

InfectedMann írta: a PS2-re kiadott Fellowship of the Ring és a Two Towers nem is lesz PC-n? lúzer az a EAGAMES innen nézve!
De a Harmadkor remélem kijön PC-n!

Ilú kicsit lejebb írta: Ha már Mornambar beírta a Battle of Middle Earth megjelenését egy másik topicban, akkor én meg a "The Third Age"-t javaslom: NOVEMBER 5!!!
www.576.hu/?action=preorder&melyik=75
(Ez csak a konzolosoknak örömhír, mivel PC-n sajna nem jelenik meg... :cry: )

A TTT szintén nem jött ki PC-n :evil: , a FotR igen, de azt nem tudom u.a e mint a PS2-s, de gondolom igen. :wink:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228856 Írta: InfectedMann
a PS2-re kiadott Fellowship of the Ring és a Two Towers nem is lesz PC-n? lúzer az a EAGAMES innen nézve!
De a Harmadkor remélem kijön PC-n!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 10 hónapja #228494 Írta: .Elessar király.
A The Battle for Middle-Earth demója mikor jelnik meg?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227481 Írta: 3.Aragorn
Gilloth: Ne is add fel! :wink:
További jó szórakozást!
(És kösz az elismerést :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227344 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Nem játszik valaki közületek a "Harmadkor"-ral? Eneira, Neked esetleg nincs meg XBOX-on vagy PS2-n? :roll:
Osgiliathnál nem tudom kinyírni Gothmogot... Iszonyú erős ellenfél, s már egy csomó taktikát kipróbáltam ellene, de nem jön össze... :cry:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 11 hónapja #227318 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Aragorn: Nyugodtan lehetsz büszke :) , őszintén írtam, h tisztelem a teljesítményedet. :itscool: Hidd el! :) Meg azt is h nem gondolom, h lenéznél... csak picit rossz érzés volt a kudarc, hogy nehezen megy... de annyira teccik ez a játék, hogy újra meg újra próbálom, nem adom fel!!! :hello: :dance:

Lin, Ilúvatar Gyermeke:Köszönöm szépen a biztatást, naon jól esett. Ahogy elébb írtam nem is adom fel!! 8) :D
Amúgy meg gondolom be kell gyakorolni bizonyos dolgokat. Pl A gyógynövényt még nem tudtam elszedni Zs.gazda ebének orra elől, de egyre közelebb tudok menni (lopkakodással meg kődobálással) anélkül h észrevenne!! És ez már naon jó érzés. 8)
Amúgy a Megye RÚÚLZ!!!Annyira teccik, néha csak mászkálok Frodóval össze-vissza. [size=9:370gji21](jó van néhány furaság, pl az oldalazó birkák :lol: )(de akkor is!!!) [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #227039 Írta: Ilúvatar Gyermeke

Lin írta: Én nagyon szerettem a FotR-t és a RotK-t is, és egyiknek sem értem gyorsan a végére. A RotK-ban jó párszor elakadtam, erről Ilú tudna mesélni. :wink:

Ha már engem is emlegetnek itten, akkor én is hozzászólok... :wink:
Az első "profi" játékom a RotK volt, s nagyon lenyűgözött, nagyon klassz volt. Az elején sokat bénáztam, de aztán belejöttem, de így is voltak pályák, amiket napokig jáccottam, mire végre túljutottam rajta. Ja, s bevallom, néhol használtam "puskát" is, azaz volt leírásom, hogy hogyan kell végigmenni... :oops: Aztán megvettem a Két Tornyot (Playstation 2!) - majd a FotR-t. Ez utóbbi nagyon édi, bár mikor először jáccottam a Fekete Lovasok "ellen" a Megyében, kicsit rinyáltam... :lol:
Most meg itt van pár napja a The Third Age- azaz a Harmadkor, amiről beszéltem 1 hete. Nos, ez nem olyan, mint a Rotk, hanem sokkal inkább szerepjáték... Ha egy ellenséggel találkozol, akkor nem kell szétverned az ujjaiddal a gamepadon a gombokat, hogy nyerj, mint a korábbi játékokban, hanem inkább agyalni kell, hogy milyen ellenséghez milyen fegyver használható célszerűen. Tehát egy picit stratégiai játék is, de NEM hadseregeket irányítasz, hanem 6 embert (tündét, törpöt, miegymást... :wink: )- bár közülük egyszerre csak 3 lehet a küzdőtéren. Már Osgiliath-nál tartok, s nagyon élvezem- bár ezzel a játékkal is bosszankodtam egy párszor, hogy milyen béna vagyok... :twisted:

Gilloth, ha esetleg mégis kell segítség, akkor csak írj bátran privit! 8)

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226684 Írta: 3.Aragorn
Nem azért írtam, mert lenézlek, vagy mert hogy hű de büszke vagyok. Az az 1 hónap-1 hét elég aktív volt, és nagyon sok elhalálozást takar. Aki nem szakít 1 nap annyi időt rá, mint én tetem, az nem is végezhet olyan gyorsan... kivéve, ha vmi echte májer a srác... Ha elakadsz vhol, ne add fel! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226627 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Én nagyon szerettem a FotR-t és a RotK-t is, és egyiknek sem értem gyorsan a végére. A RotK-ban jó párszor elakadtam, erről Ilú tudna mesélni. :wink: És miért kéne lenézni valakit azért, mert nem egy hét alatt játssza végig? Ez nem gyorsasági futam :P A FotR-t különösen a hangulata miatt szerettem, egész más, mint a RotK. Kezdek kedvet kapni, hogy újra elővegyem :)

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
19 éve 11 hónapja #226594 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Hááát, /me tapasztalatlan lévén, lassan halad előre, :oops: ezért ti, profik biztos lenéztek... :(
De legalább haladok!!! és ez oan jó... :D
majd eccer RoTK is talán.
DE már eladtam Zsáklakot!!! :dance: :biggrin2: :sungl:
Szerintem nem csak a tehetségeseknek van joguk gyakorolni v tanulni vmit igaz h ők tutira magasabbra jutnak. :roll: :wink:
Ha vki jáccik még va jáccot FoTR-ral és nem nézi le, akkor örülnék ha beszélgethetnénk róla. nem a megoldásokat sztném tudni!!! Arra nekem kell rájönni...

És gratula mindenkinek akik olyan ügyesek, hogy tökgyorsan végigjátsszák a RoTK-t!!! :up: :itscool: Őszintén!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226579 Írta: 3.Aragorn
Előstör a RotK volt meg... mondanom sem kell egy hónap se kellett a végigjátszáshoz... DE! Érdemes minden karakterrel elérni legalább a 10-es szintet. Aragornnal még 20-as szint után is tucatnyi pályát végignyomtam (de ezt sztem ti is megértitek) A FotR is meg volt, hamar (alig 1 hét) végigértem, utána már nem kötött le. Ami a WotR-et illeti, jó, de én többet vártam tőle :( . Most a Battle for Middle-Earth-et várom, mint sztem itt mindenki.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #226548 Írta: Mornambar
NEM? 8O
Peddig az se lehetett volna rossz...

S ha már engem emlegetnek itten nagy serényen (:D), bemásolnám egy korábbi hozzászólásomat:

Mornambara Film/3. rész RotK topicba 5.-én írta: Dec 6-án jelenik meg a Battle for Middle-Earth játék :legolas3: :gimliaxe: :fight: :sarumane1: , mely szerintem esélyes az év játéka címre... szvsz az előzetes vdeók alapján nagy pukk lesz; az MTT nem tudná elvállani ennek magyarosítását? Esetleg meg lehetne hívni a szinkronszínészeket stb. stb.


Először is tudni kéne: ki az itteni forgalmazó?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225852 Írta: Ilúvatar Gyermeke
Ha már Mornambar beírta a Battle of Middle Earth megjelenését egy másik topicban, akkor én meg a "The Third Age"-t javaslom: NOVEMBER 5!!!
www.576.hu/?action=preorder&melyik=75

(Ez csak a konzolosoknak örömhír, mivel PC-n sajna nem jelenik meg... :cry: )

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 11 hónapja #225494 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
A RotK ot gyurom mar fel eve, fel eve nem jatszottam vele, nam tudok tovabbmenni egy karakterrel se, nincs idom otthon jatszani
pedig elegge lekot :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

  • gilloth
  • Látogató
  • Látogató
20 éve 2 napja #222937 Írta: gilloth
gilloth válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Black Glaurung írta: Nekem egy Fellowship of the Ring-em volt. PC-s és a film előtt készült tehát tök másképp néznek ki a szereplők meg minden....Amúgy tök édi az eleje mert a Frodóval kell mászkálni a Megyében és a hobbitok fontosnak vélt kéréseit teljesíteni (megdobálni kővel a szélkakast, csavart keresni, harangot dobálni kővel, virágot szedni....)


/me pedig most kapott egy ilyent, és mivel még ezelőtt sosem játszott PC játékkal( konzolossal meg még úgy se), sokat bénázik... :oops: :oops:
Gondolom, ha vki játszik, mostanában inkább már RoTK-val...
Amúgy én még Zsáklakot se adtam el... a gyógynövényeket se találom... de majd csak meglesz!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221248 Írta: .Elessar király.
A The Return of the King-ben ha már megkaptuk a Palantir of Sauron-t, akkor már semmi új nincs benne. (leszámítva azt, hogy bámelyik szereplővel mehetek bármelyik pályán)

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hete #221029 Írta: BlackRainbow/Lebi

.Elessar király. írta: Két kérdésem lenne.
A fellowship of The Ring milyen játék?
A The battle for middle-earth mikor jelenik meg?


Nekem egy Fellowship of the Ring-em volt. PC-s és a film előtt készült tehát tök másképp néznek ki a szereplők meg minden....Amúgy tök édi az eleje mert a Frodóval kell mászkálni a Megyében és a hobbitok fontosnak vélt kéréseit teljesíteni (megdobálni kővel a szélkakast, csavart keresni, harangot dobálni kővel, virágot szedni....)

Köcöntelek a valóság civatagában

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hete #220185 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
A Battle for Middle-Earth kicsit csúszni fog, az EA november 16-ról december 6-ra tette át a megjelenési időpontját.

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #217308 Írta: .Elessar király.
Két kérdésem lenne.
A fellowship of The Ring milyen játék?
A The battle for middle-earth mikor jelenik meg?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #214731 Írta: .Elessar király.
Ez a Third Ages milyen játék? A videójából ítélve nem lehet nagy szám.

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 1 hónapja #213879 Írta: Eneira
Eneira válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

A "Breached wall" pályáról beszélsz gondolom. :lol: Nos, elég sokat kell lövöldözni az elején - öngyilkos TNT-s orkok, stb. A vége felé behozzák a katapultot, amit szabályosan szét kell verjél mindhárom oldalon (!) minél gyorsabban a "Fierce Attack" gombbal - ami XBOX-on nem t'om mi... Ha ezt nem sikerül, akkor kampec... :blackeye: Ha igen, akkor vége a pályának, s gratula: :hello:
Remélem, ezzel segítettem valamit...


Köszönöm!!!, de sajna nem. Képtelen vagyok rá, szegény tündém lődöz, ahogy az íján kifér, oszt nagy semmi történik, eltávozik Mandosba. :?
De azért...majd próbálkozom. :D

Boldogok azok, kik nem láttak, mégis hisznek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212778 Írta: Ilúvatar Gyermeke
A konzolosok örülhetnek!!! :lol: :lol: :lol:
November 5-én jelenik meg Európában (remélem nálunk is!) a "Lord of The Rings: The Third Age" c. játék PS2-n, XBOX-on, Game Boy Advance-on és Game Cube-on. (Sajna, PC-n ez sem jelenik meg... :cry: :cry: :cry: )

Képecskék:
media.ps2.ign.com/media/623/623829/imgs_1.html
media.ps2.ign.com/media/623/623829/imgs_2.html

Egy csomó videó:
media.ps2.ign.com/media/623/623829/vids_1.html
media.ps2.ign.com/media/623/623829/vids_2.html
media.ps2.ign.com/media/623/623829/vids_3.html

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212250 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

.Elessar király. írta: És a Battle for Middle-Earth demóját hol tudom letölteni?

Tudomásom szerint nincs még demója, csak trailerek, videoklipek hozzá.
a játék hivatalos honlapja

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212237 Írta: .Elessar király.

Ilúvatar Gyermeke írta:

.Elessar király. írta: Nem tudtok olyan címet, ahol a TTT-t tudom megrendelni Pc-n?


Sajnos nem jelent meg PC-n ez a játék... :cry: "Csak" PS2-n, XBOX-on, Game Boy Advance-on és Game Cube-on.
Itt olvastam egy elég a nevetséges magyarázatot erre:
pc.ign.com/articles/366/366741p1.html?fromint=1

Szóval azért nem jelent meg a játék PC-n, mert nem lett volna időben kész a filmbemutatóig. Röhej... :evil:
De a PC-sek vigasztalódhatnak a "Battle for Middle Earth"-szel ill. a War of the Ring-gel- ezeket meg egyik konzolon sem adták ki... :bawling:

MI!!!!!
Ezt a k*******t!!!! Hogy lehetnek ilyen gyökerek!!!!
És a Battle for Middle-Earth demóját hol tudom letölteni?

"Ez a nap nem egyetlen emberé, de mindőnké!
Építsük ujjá együtt ezt a világot, s osztozzunk
rajta a béke napjaiban!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212208 Írta: Ilúvatar Gyermeke

.Elessar király. írta: Nem tudtok olyan címet, ahol a TTT-t tudom megrendelni Pc-n?


Sajnos nem jelent meg PC-n ez a játék... :cry: "Csak" PS2-n, XBOX-on, Game Boy Advance-on és Game Cube-on.
Itt olvastam egy elég a nevetséges magyarázatot erre:
pc.ign.com/articles/366/366741p1.html?fromint=1

Szóval azért nem jelent meg a játék PC-n, mert nem lett volna időben kész a filmbemutatóig. Röhej... :evil:
De a PC-sek vigasztalódhatnak a "Battle for Middle Earth"-szel ill. a War of the Ring-gel- ezeket meg egyik konzolon sem adták ki... :bawling:

There is no reality. Only perception.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
20 éve 2 hónapja #212200 Írta: Lin
Lin válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Ilúvatar Gyermeke írta: Még halkabban jegyzem meg: mivel nekem PS2-n van, ezért megvan a Két Torony is... ami ugyebár nincs meg PC-n...

ezt eddig én is így tudtam, tévedek? :oops: De jó is lenne, akkor én is örülnék annak a címnek :lol:

"az igazi meséknek sosincs végük, de a szereplőik jönnek-mennek, ahogy a szerepük véget ért"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.652 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére