LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Több
21 éve 8 hónapja #102391 Írta: Penngaladiel
Csak olyat vegyél, amin GYU-s csík van, a többiben garantáltan nincs kártya ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102368 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Böszi írta: Kint voltam mamáméknál, és elmenetm a CBA boltba... Na az hagyján hogy nem voltak leárazva a chipsek, de mind a 3 zacskóban kék kártya volt(abból is a bénábbak) és ami már mind megvan...


Még jól jártál. Én múltkor vettem 2 chipset a pluszba nagy boldogan. Az egyiken volt ilyen GYu-s csík, amásikon 30% kedvezmény felirat. Nem tudom, hogy le volt e árazva bármelyik is, mindenesetre egy árban voltak, és ami igazán disznóság csak az egyikben volt Kártya!!!! Abba is egy béna Grishnák.

Amúgy játékra hogy fogható ez? Ugyanis, amit a csomagoláson írnak az nevetségesen semmi. :( (

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102350 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Ryana írta: Legfrissebb csere-ajánlataim:
Saruman (tuz) /Wladca Pierscieni - ilyen nyelvu/
Easterling (fa) /ez is/
Gríma (víz) - 2 db
Grisnák (víz)
Ork (fa, víz)
Uruk hai (fa és egy lekapart jelu)


És ami cserébe érdekelne: víz Aragorn, Théoden, és Arwen.

Bár ez így kicsit tudom, durva, szóval mondjuk több kékért 1 pirosat... Ha vki nagyon meg akar szabadulni vmelyikétől... :wink:


nekem van Arwenem, ha neked van Easterlinged! :wink:

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #101752 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Kint voltam mamáméknál, és elmenetm a CBA boltba... Na az hagyján hogy nem voltak leárazva a chipsek, de mind a 3 zacskóban kék kártya volt(abból is a bénábbak) és ami már mind megvan...

Szóval legújabb ajánlatom 5 db kék kártya (ORK, SHARKÚ, EASTERLINGS, URUK-HAI + az előbbiekből még egy) (1 db kártyáért)

De ha ez/így sem kell senkinek föl tudom ajánlani az Éowyn+az előbbiekből 3 db kombinációt (természetesen 1db kártyáért) cserébe.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #101711 Írta: Augustíne
Aha! Én is találtam lengyel kártyát - meg úgy tudom Alyr is! biztos elfogyott már a magyar! :)
Most kezdhetjük gysűjteni a lengyeleket is... :wink: :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #101705 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Nos, most teljesen új frissités..
ami csere:
Szarumán(víz, tűz, fa)
Easterlings(víz,fa)
Grisnák(víz)
Legolas(fa)
Frodó(fa)
Arwen(víz)
Ork(fa,víz)

Amit keresek: Frodó(ami nem fa), Aragorn(ami nem tűz) Samu(!!!!!!!!!!!)

:P Ma megvettem a sarki boltban az utcsó natúr chipset(egyedül azt eszem meg, a többi eeeeee.), és két kártya is volt benne:))) Egy Szaurmán és egy Ork :crap:

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #101673 Írta: Penngaladiel
Jaj, emberek, behalok! :lol:
Ma vettem három zacskó chipset, és ezekből kettőben lengyel kártyákat találtam 8) Csodálatos módon olyanokat, amelyek nem voltak meg, de akkora poén! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #101669 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Legfrissebb csere-ajánlataim:
Saruman (tuz) /Wladca Pierscieni - ilyen nyelvu/
Easterling (fa) /ez is/
Gríma (víz) - 2 db
Grisnák (víz)
Ork (fa, víz)
Uruk hai (fa és egy lekapart jelu)


És ami cserébe érdekelne: víz Aragorn, Théoden, és Arwen.

Bár ez így kicsit tudom, durva, szóval mondjuk több kékért 1 pirosat... Ha vki nagyon meg akar szabadulni vmelyikétől... :wink:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #101566 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Ulaire Süncea írta: Ugy látom ez reménytelen probálkozás volt a részemröl... :?


Mármint felhozni a Decipher témát? Szerintem nem, csak most mindenki ezerrel próbálkozik összegyűjteni a "40 legendás nagy szereplőt" a Lay's-ből. :-) Lássuk be, ez azért valamivel olcsóbb mulatság.
Én egyébként elég hagyományos Decipher játékos vagyok, már vagy egy éve játszom a LOTR-val, hol gyakrabban, hol ritkábban és nagyon élvezem. Most egy kicsit alább hagytam, mert belezavarodtam a FOTR-TTT kártyák viszonyába és hát minél több a lap annál bonyibb összehozni az ütőképes paklit.
Elég combos gyűjteményünk van közösen a barátommal, úgyhogy ha valakit érdekel valami csere vagy megvétel, akkor írjon privit, megegyezünk.

Üdv

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #101521 Írta: Augustíne
Ulaire:
nem mindenki gyűjti a Dechipert, mert a chipses kártyákhat könnyebben meg lehet szerezni (akár a sarki boltból is! :wink: ) Ráadásul a dechiperből több van, mint 40, nem?!
Are: igen, 3 Gorni van. Ha vk.-nek van víz Gornija, az rögtön szóljon, mert már csak az hiányzik, a bnőm meg semmire nem hajlandó elcserélni.. :evil:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #101177 Írta: Erda niire (Area)
Lehet, hogy ez csak nekem újj, de három féle Aragorn van! 8O

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #101173 Írta: Ulaire Süncea
Ugy látom ez reménytelen probálkozás volt a részemröl... :?

Tomorrow comes today...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #101154 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Ha minden igaz, lesz 2 Legolasom cserébe. (mind2 fajtából 1-1)
(Jól jön egy unokahúg a háznál... :wink: )
...
Szóval már most van egy fa Legolas csere,
valamint egy tűz Saruman (azért írtam így, mert nem magyar a kártya, vmi horvát v. szlovák lehet - vagy vmi hasonló)
Meg orkok, de azoknak nem tudom a jelét, mert még csomagban vannak.
Érdeklődni lehet mindenféle módon, amit csak el tudtok képzelni...
Lentebb írtam, hogy mi kéne cserébe, csak nincs kedvem átszerkesztgetni...

Uliaire Süncea: a Decipheres kártyák nekem szimpik lennének, ha nem annyiba kerülnének, amennyibe... Néhány osztálytársamnak van, [size=9:253ntpcr]csórni is próbáltam már Legolast, de lebuktam[/size], valóban szépek meg jók, de egy kicsit sztem borsos az áruk... (Hallottam egy üzletelést: vmelyik kártyák 900-ért vette meg egyikük a másiktól... :roll: )

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #101006 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Nos újabb eresztés tőlem:
Amit adok:
-fa Gimli
-fa Gandalf
-fa Faramir
-tűz Aragorn
Ami érdekel: Hobbitokat mindenáron!!!!!!
(érdekel Theodén is)

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100977 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Én csak ezt chipses balhét tudom gyűjteni...
Egyszer beballagtunk anyummal Szegeden egy szerepjáték(?) boltba 'Na, majd veszünk Decipher kártyát' fölkiáltással, aztán kiderült hogy csak kezdő csomagot lehet kapni 3000é' meg kiegészítő paklit 1500é'...de nem vettük meg mert válogatós vagyok. :P

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100948 Írta: Supersonica
(Legolas volt a ritka kártya is :oops: , csak azután érdeklődtem :oops: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100922 Írta: Ulaire Süncea

Supersonica írta:

Uliaire Süncea írta: Igen arra... Egyébként hat féle Legolas van... :)


Ó, amikor mondták, hogy tudnak 3.000-ért is egy ilyen ritka kártyát adni, akkor rájöttem, hogy mégsem fogom gyűjteni :D



Nem csak ebböl áll az egész... én eddig még kibirtam ugy, hogy 400 forintnál drágábbat nem vettem.... de te gondolom nem azért kerested.... :D

Tomorrow comes today...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100914 Írta: Supersonica

Uliaire Süncea írta: Igen arra... Egyébként hat féle Legolas van... :)


Ó, amikor mondták, hogy tudnak 3.000-ért is egy ilyen ritka kártyát adni, akkor rájöttem, hogy mégsem fogom gyűjteni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100909 Írta: Ulaire Süncea

Supersonica írta:

Uliaire Süncea írta: Normális LOTR Trading Card-ot senki nem gyüjt??????? :? :? :?

Azok sokkal szebbek, és értelmesebb is mint ez a....hm... chpses balhé...
És abban legalább van minden szereplö.... még Haldir is... :wink:


Decipherre gondolsz?
Nekem van kemény 3 db-om (természetesen Legolas :lol: )



Igen arra... Egyébként hat féle Legolas van... :)

Tomorrow comes today...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100852 Írta: Supersonica

Uliaire Süncea írta: Normális LOTR Trading Card-ot senki nem gyüjt??????? :? :? :?

Azok sokkal szebbek, és értelmesebb is mint ez a....hm... chpses balhé...
És abban legalább van minden szereplö.... még Haldir is... :wink:


Decipherre gondolsz?
Nekem van kemény 3 db-om (természetesen Legolas :lol: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100851 Írta: Ulaire Süncea
Visszolvastam, és láttam, hogy azért tulképpen ezért lett nyitva a topic...
A Decipheres LOTR kártyára!
Én speciel nagyon jo dolognak tartom, mert ez a legigényesebb kátya, amit eddig láttam; szép kidolgozás, egyértelmű szabályrendszer! :D

Akit tényelg érdekel a dolog, az nagy örömöt szerezne vele, ha irna, mert eddig a magyar neten egy lotr forumban sem tutttam nagyon felizgatni a népet ebben a témában... gondolom itt azért vannak olyan GYK rajongok... :wink:

Tomorrow comes today...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100846 Írta: Ulaire Süncea
Normális LOTR Trading Card-ot senki nem gyüjt??????? :? :? :?

Azok sokkal szebbek, és értelmesebb is mint ez a....hm... chpses balhé...
És abban legalább van minden szereplö.... még Haldir is... :wink:

Tomorrow comes today...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100577 Írta: Augustíne
Jah! És van még 1 csomagolt Pippinem is! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100521 Írta: Penngaladiel
Van még egy Gimlim, és Grímám meg egy tűz ork pluszban.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #100495 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Aug: 1000 köcc'! :wink:
Na akkor én is felajánlok egy pár cserét:
Frodó (fa) - 2db
Éowyn
Ork (fa)
Uruk-hai (fa, és egy jel nélküli - le van kaparva a jele)
Grisnák (víz)

Elsősorban nem tűz Aragorn, Gimli, Pippin, Samu és Éomer érdekelne.

[size=9:1of1hm9h]Képzeljétek ma megszereztme a második Legolas-t meg volt egy olyan zacsi, amiben 2 volt. :wink: [/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100426 Írta: Augustíne
ÁÁ! Tök jó! van már Frodóm is, és plusz 1 fa Legsim (csomagolt)!
Cserélném szintén csomagolt víz Gornira, vagy Samura!
Jah! és van 1 fa Szarumánom, amit vízre cserélném. Aki pedig kéri, annak van 2 tűz Uruk-haiom.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100418 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Na, anyám meg a kezembe nyomott tegnap egy Trufát, ugyhogy azt se keresek már..
DE!jelentkezzen az, akinek már nem emlékszem a nevére, de úgy volt, hogy Frodót cserélek vele Trufát, és véletlenül Pippint küldött. Visszaküldeném, de nincs mega boríték a címmel, se a privát üzenet(nem is tdtam hogy törli. vagy nem is?).

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100390 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Képzeljétek, az öcsém vett 1, azaz 1 db. chipset, és volt benne két különböző Gandalf. Nekem meg mindig csak negatív szerplők vannak benne. :cry: (Igaz, végre van már Frodóm és Samum is Éomer mellé.)

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100330 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
ÉSzAH-nak már fölajámlottam privátban, de ha nem tart rá igényt van egy csere fa Faramirom.

Szóval:
Sharkú-Easterlings-Ork kombináció 1 db kártyáért
Éowyn
Faramir

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100200 Írta: Erda niire (Area)
Fa Theodent cserélek Eowyn, vagy Eomerre. (de még van Gandalf, és Easterlinds [size=9:jgai5wpo]mind fa[/size] )

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.678 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére