LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Több
21 éve 7 hónapja #106385 Írta: Augustíne

Sil írta:

Gyöngyszem írta: hm.......áruljatok el valamit....ti honnan szedtek LENGYEL kártyát?????

Benne van a chipsben, a magyar helyett. :cry: Összekeverhették a csomagolásnál, vagy a szállításnál. :cry:

Sztem nem összekeverték, hanem elfogyott a magyar, így lengyelt hoznak, mert mostmár minden boltban lengyel van!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #106193 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Mázlista!

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #106189 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Sil írta:

Gyöngyszem írta: hm.......áruljatok el valamit....ti honnan szedtek LENGYEL kártyát?????

Benne van a chipsben, a magyar helyett. :cry: Összekeverhették a csomagolásnál, vagy a szállításnál. :cry:


én még sosem találtam benne.......

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105937 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Gyöngyszem írta: hm.......áruljatok el valamit....ti honnan szedtek LENGYEL kártyát?????

Benne van a chipsben, a magyar helyett. :cry: Összekeverhették a csomagolásnál, vagy a szállításnál. :cry:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105934 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
hm.......áruljatok el valamit....ti honnan szedtek LENGYEL kártyát?????

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #105587 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
ÁÁÁ! Már a TESCO-ban sem lehet bízni. :cry: Anyumék asszem ott vettek két zacsi chipset, örültem, hogy mindkettő piros, erre most észreveszem, hogy piros, de mindkettő lengyel. :cry: :cry: :cry:

Szóval (még mindig ami maradt, remélem péntektől új ajánlatom lesz):
lengyel:
Faramir-fa-zacsis
Gandalf-fa-zacsis
Ork-tűz-(asszem ez is)zacsis
Gandalf-tűz/cs/
magyar:
Arwen-víz
Aragorn-víz/cs/
Trufa-fa/cs/
Samu-fa/cs/

szintén magyar:
Easterlings-fa
Ork-fa

új

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105583 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
:arrow: Frodó (fa 1 db.)
:arrow: Uruk-hai (víz 1 db.)
:arrow: Éomer ( tűz 1 db.)
Jelentkezőket várok :)

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105527 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Stipistopi Gimli!!!

Szemem egy sasé, fülem egy rókáé... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #105366 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Nos, kaptam egy-két kártyát, szóval szabad elvitelre fel tudok ajánlani egy tűz Gimlit és egy lengyel és egy magyartűz Grímát. (Siessetek, mert érkezési sorrendben lesznek elosztogatva :wink: )

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105362 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Penngaladiel írta: Nos, úgy tűnik, lassan nekem is megvan minden, nagy köszönet Ryanának - jó volt veled üzletelni! :lol:

Ezek maradtak:

Aragorn - fa (lengyel) + víz
Legolas - víz
Éomer - tűz
Gandalf - fa
Szarumán - 2db tűz

Ezekért olyan kártyákat keresek, amelyekből nekem csak lengyel van, vagyis magyar kártyákra:

víz Grisnák


Ha még érdekel tudtommal nekem van egy víz grishnákom. És ha érdekel szívesen elcserélem veled. Hogy melyikre azt még nem tudom, mert bármelyik jó lenne. Én nem vagyok igazi gyüjtő (hogyne azt a sok rákkeltő chipset megegyem!) csak a képek teccenek. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105289 Írta: Celeb Cú
Ígéretemhez híven:

Amire az első körben szükségem lenne:

Théoden /Niké válogass! Remélem van olyan, ami még nincs meg./
Gríma /nekem a tűz van meg/
Legolas /ebből pedig a víz; a másikra lenne szükségem/

Amit ezért cserélni tudok:

Világos: Gandalf-fa/cs/, Gandalf-víz/cs/, Aragorn-tűz /cs/, Aragorn-víz,
Legolas-víz, Gimli-fa, Trufa-fa/cs/, Faramir-fa/cs/
Sötét: Uglúk-tűz, a többi mind csomagolt: Szarumán-fa, Szarumán-tűz,
Uruk-hai-víz, Uruk-hai-tűz, Uruk-hai harcos-tűz/lengyel/, Ork-tűz,
Ork-víz, Easterlings-fa, Easterlings-víz, Grisnák-tűz

Egyébként két fajta tűz ork van, mind a kettő azonos tulajdonságokkal,
nem tudom Ti hogy különböztetitek meg egymástól. Az egyik a kártya hátulján úgy néz ki, mint Marilyn Manson, ebből nincs cserém.

Merin sa haryallë alassë!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105234 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

E. Eia Ayna írta: [size=9:1bq3di8c](Celeb Cu: számíts rá, hogy amikor megjelenek és Te is megjelensz itt, ki nem mondott káromkodások sora fog Rád zúdulni... - bár végülis Neked van igazad... (még el is ismerem) - meg nem is lenne jogom szidni.. hisz Neked van igazad.. mint már említettem.. de szerintem nem csak engem zavar az avataregyezőség)[/size]

Van egy víz-Legsiem feleslegbe ha minden igaz, víz-Uruk-haiért. :roll:


The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105081 Írta: E. Eia Ayna
[size=9:3fkuvu8q](Celeb Cu: számíts rá, hogy amikor megjelenek és Te is megjelensz itt, ki nem mondott káromkodások sora fog Rád zúdulni... - bár végülis Neked van igazad... (még el is ismerem) - meg nem is lenne jogom szidni.. hisz Neked van igazad.. mint már említettem.. de szerintem nem csak engem zavar az avataregyezőség)[/size]

Van egy víz-Legsiem feleslegbe ha minden igaz, víz-Uruk-haiért. :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #105052 Írta: Celeb Cú
Ma is otthon hagytam azt a francos listát, de annyit elöljáróban, hogy a 90%-a csomagolt és talán 1 van közötte ami lengyel. Egyébként úgy
40 db, ami cserélhető.
Csináltam egy új paklit is, abból úgy 12 hiányzik, az eredetiből 3:
Théoden, Legolas /a víz van meg/, Gríma /nem tudom melyik/

Merin sa haryallë alassë!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104882 Írta: Penngaladiel
Nos, úgy tűnik, lassan nekem is megvan minden, nagy köszönet Ryanának - jó volt veled üzletelni! :lol:

Ezek maradtak:

Aragorn - fa (lengyel) + víz
Legolas - víz
Éomer - tűz
Gandalf - fa
Szarumán - 2db tűz
Ork - fa + 1 db tűz1 + 1db tűz2 lengyel

Ezekért olyan kártyákat keresek, amelyekből nekem csak lengyel van, vagyis magyar kártyákra:

víz Frodó
tűz, víz Gandalf
Uruk-hai harcos
víz Grisnák

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104878 Írta: Ulaire Süncea
Már rég olvastam itten a forumot, de ha jol emlékszem, valaki olyat bazsalygott, hogy vesz 600ért egy ujságot, amiben van egy Faramir...: :?

Nem éppen éri meg... 150ért megveheted felesleges ujság nélkül.. :)

Tomorrow comes today...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104776 Írta: Augustíne
Húú, az tök jó! Akarok már néhány szép legsis Dechipert, úgyhogy ha legközelebb mentek, akkor szóljatok! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104760 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Aug: bizony lehet 30-ért is kapni, no persze nem Legolast vagy Haldírt, vagy hasonló nagyon kedvelt karaktereket(persze mindenkinél más, pl hobbitokat lehet annyiért, ami ugyebár nekem elég jó:)), azok olyan 500-5000 között vannak. de az olcsóbb lapok közt is vannak szépek, érdemes körülnézni. én olyan 700 FT-ért vettem asszem 9 lapot, ami azért elég jó ár:)

u.i.: most így visszagodolva van Legsie olyan 100 körül(az alatt vagy fölött pár tízzel), de azon általába kicsi a feje, de azért cool.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104685 Írta: Augustíne
Itt van az összes:

Augustíne írta: 40 van!
Szarumánból, uruk-haiból,(nem tudom, miért pont belőlük. lehetne inkább Frodóból), Gandiból, és Gorniból 3 van.
2 van:
Legsi, Frodó, Gimli, Grima, Grisnák, Easterlings.
1 van:
Pippin, Trufa, Samu, Eomer, Éowyn, Arwen, Faramir, Theoden, Szauron szeme, Sharkú, Uruk-hai harcos, Uglúk
ja, és orkból 4 van! :?
Se Haldírból, se Galadrielből, se Gollamból, se Szilszakállból, sem pedig Elrondból NINCS kártya!! :x
/12+12+11+5=40 /


ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104684 Írta: Augustíne
Gollam és Szilszakáll nincs. 40 kártya van összesen. Olvass vissza, és leírtam pontosan, h mik vannak! (kb. 2 oldalt)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104682 Írta: Celeb Cú
Ez nagyon jó kérdés. Csak azt tudom, hogy mi van.
Ami nincs, és csak sejtem, hogy lennie kéne: Gollam, Szilszakáll.
Ha Neked megvan mind, mi légyen a cserealap?

Anar kaluva tielyanna!

Merin sa haryallë alassë!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104679 Írta: Augustíne
Milyen kártya kellene? Van több fölösleges, mert enekem már összegyűlt (igaz némelyik lengyel :? ).
Amúgy én 3 hét alatt ettem meg 56 chipset (ha jól számoltam), ami azt jelenti, h minden nap min. 2 v 3-at meg kellett ennem... :x (a batátaim kb. 3-at tudtak adni, mert ők is gyűjtötték)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104671 Írta: Celeb Cú
Niké!
Te vagy az én emberem! Szükségem lenne egy Théoden kártyára.
Miért tudnád becserélni? Ha tudok, többet is adnék érte.

Merin sa haryallë alassë!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104650 Írta: Celeb Cú
Három kártyám hiányzik! Egy sötét és két világos. Bárkit bármivel ki tudok segíteni, akár több lappal is, ha sikerül kiegészíteni. Holnapra készítek listát!
Ennyi chips-et sem ettem és ettek a barátaim még soha!

Merin sa haryallë alassë!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104620 Írta: Augustíne
Niké: a víz Aragornod csomagolt, és magyar? (mire cserélnéd?)

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104612 Írta: Niké
Niké válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Szióka!Végre visszatértem!És van pár új cserém:
Legolas/víz/
Frodo/víz/
Aagorn/tűz,víz,fa/
Faramir/fa/
Gandalf/víz/
Gimli/fa,tűz/
Éomer/tűz/
Theoden/fa/
Grisnák/tűz,víz/
Uruk-hai/tűz/
Trufa/fa/
Pippin/fa/
Samu/fa/
pusza mindenkinek :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104598 Írta: Augustíne
(Brühühű! nem tudtam elmenni! :( )
Dodiee: Külön lapot is lehet venni 30-ért?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104594 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Na, csak hogy a topic eredeti témájához is hozzászóljak: Ugyebár nem most már nem csak a fellowship és a Mória pakli jött ki, de a TTT is!!! nagyon-nagyon szép lapok vannak benne, ezt persze elsősorban a láma gyűjtöknek, és nem a játékosoknak mondom. Laponként is lehet venni, pl. a Camelotban, 30 Ft-tól 5000-ig.

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104479 Írta: Augustíne

Elrond írta:

Augustíne írta: A Lay's-esben csak ők, de Legsiből 2 van.


Ahas, köszi. Legolasnak milyen tulajdonságai vannak?


1.: Fa, 5 gyűrű

2.: Víz, 6 gyűrű

(Mi a fenét jelentenek a Gyűrűk!!?)

Az ereje 8, a mágiája 2.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104465 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
A haverom barátnőjének kérését teszem közzé:

Bármilyen Legolast keres, cserébe Faramirt, Samut, fa Orkot vagy Szauron szemét tud felajánlani.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.640 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére