LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Több
21 éve 6 hónapja #115542 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Angmar írta: Üdv!
Még mindig nincs senkinek felesleges tűz Grímája? Nagyon kellene. Kérlek titeket, ha van írj cseréimet valahon (nagyon) lejjebb talájátok.
Please!


Te, Angmar, ha szeretnéd, hogy vki cseréljen veled, akkor írd ki szerintem, hogy mit tudsz ajánlani az általad oly keresett tűz Grímáért.
Mert ad 1, senki se néz át 5 oldalt visszamenőleg.
Ad 2 (és ez a nagyobb gond) érdemes frissíteni, milyen cseréid vannak most. Mert már tuti változtak.
Szóval szerintem írd ki rendesen mint mindenki más a fórumon.
Ahogy nézegettem eddig az írásokat a következőkre figyelj:
Lap neve és jele, lengyel-e a lap, és mivel utolsó hiányzó lapról van szó praktikus bedobni a csábító "több cserét is adnék" bűvigét, mert hisz neked már úgyse nagyon van a maradék cserékre szükséged nem?
:P

Üdv,
Birefi, segít, ahol tud

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #115476 Írta: Angmar
Angmar válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Üdv!
Még mindig nincs senkinek felesleges tűz Grímája? Nagyon kellene. Kérlek titeket, ha van írj cseréimet valahon (nagyon) lejjebb talájátok.
Please!

"Kilencet halandó ember ujján csillantson a fény"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #115211 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Sziasztok!

cseréim:
:arrow: Éomer(tűz,lengyel)
:arrow: Samu(fa,lengyel)
:arrow: Frodó(víz,lengyel)
:arrow: Uglúk(tűz,lengyel)
:arrow: Gríma(tűz,lengyel)
:arrow: Pippin(fa,lengyel)
:arrow: Legolas(fa,lengyel)
:arrow: Éowyn(víz,lengyel)

Érdekelne:tűz Gandalf,víz Grisnák,tűz Aragorn,fa Uruk Hai,tűz Uruk Hai,víz ork,Szauron szeme

Segítsetek pls!Már csak ez a 7 hiányzik.Lengyel kártya is megfelel! :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114863 Írta: Penngaladiel
Elvileg a TTT-s sorozat ugyanaz, de náluk az előző résznél is voltak kártyák. Kaptam egy fülest, hogy valaki talált lengyel Haldírt, de nem akarja elcserélni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114858 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Penngaladiel írta: FIGYELEM, ha valaki talál egészen véletlenül lengyel Haldír kártyát, és nem ragaszkodik hozzá feltétlenül, az nekem szóljon először, BÁRMIT megadok érte!!!! :D


Lengyelo.-ban nem ugyanaz a sorozat van, mint nálunk? :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114856 Írta: Penngaladiel
FIGYELEM, ha valaki talál egészen véletlenül lengyel Haldír kártyát, és nem ragaszkodik hozzá feltétlenül, az nekem szóljon először, BÁRMIT megadok érte!!!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114568 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir

Ery írta: Idril: Sajnos nincs Boromir kártya. :(
Korábban a Lay's kiadot ugyanilyen kártákat a FotR után is, abban volt Boromir 3 is! Azonban azok a kártyák nálunk nem kerültek forgalomba.

hüp-hüp... Na mindegy.

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114494 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Kincses írta:

Nimdorc írta:

Kincses írta: Érdekes eddig nekem csak a fényre jelent meg, hogy milyen tűz/víz/fa, hiába dörzsöltem, nem nagyon akar megjelenni a jel. :wink:


Biztos mindig hideg a kezed... Nekem altalaban attol is megjelenik, ha tesi utan hozzaerek. (amikor nem "gyuruzunk" Nolival)


Köszönöm, lehet, hogy azért nem jelent meg a jel, de sötétben hiába probálkoztam, dörzsölgettem, de nem jelent meg, amikor megvettük chipset, csak otthon, pedig a kezemben fogtam.


Tel hidege...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114491 Írta: Kincses
Kincses válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Nimdorc írta:

Kincses írta: Érdekes eddig nekem csak a fényre jelent meg, hogy milyen tűz/víz/fa, hiába dörzsöltem, nem nagyon akar megjelenni a jel. :wink:


Biztos mindig hideg a kezed... Nekem altalaban attol is megjelenik, ha tesi utan hozzaerek. (amikor nem "gyuruzunk" Nolival)


Köszönöm, lehet, hogy azért nem jelent meg a jel, de sötétben hiába probálkoztam, dörzsölgettem, de nem jelent meg, amikor megvettük chipset, csak otthon, pedig a kezemben fogtam.

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114484 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Kincses írta: Érdekes eddig nekem csak a fényre jelent meg, hogy milyen tűz/víz/fa, hiába dörzsöltem, nem nagyon akar megjelenni a jel. :wink:


Biztos mindig hideg a kezed... Nekem altalaban attol is megjelenik, ha tesi utan hozzaerek. (amikor nem "gyuruzunk" Nolival)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114465 Írta: Kincses
Kincses válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Érdekes eddig nekem csak a fényre jelent meg, hogy milyen tűz/víz/fa, hiába dörzsöltem, nem nagyon akar megjelenni a jel. :wink:

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114427 Írta: Nóli i linantea
Ez most miért jött ki 2x??? Először kiírja, hogy ilyen gíakran nem lehet hozzászólni, majd később próbáljam meg, majd kétszer is elküldi... :cry:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114425 Írta: Nóli i linantea
Azokat nehogy leszedd/lekapard stb. :!: :!: :!:
Azt, ha felmelegíted, akkor megjelenik alatta, hogy tűz/víz/fa...
Ha dörzsölöd, hozzányomod a radiátorhoz (csak óvatosan, mert esetleg, mert megolvad...)... De nehogy lekapard!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114424 Írta: Nóli i linantea
Azokat nehogy leszedd/lekapard stb. :!: :!: :!:
Azt, ha felmelegíted, akkor megjelenik alatta, hogy tűz/víz/fa...
Ha dörzsölöd, hozzányomod a radiátorhoz (csak óvatosan, mert esetleg, mert megolvad...)... De nehogy lekapard!

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #114420 Írta: Rándzsa
Rándzsa válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Hogyan lehet leszedni azokat fekete valamiket a kártyáról???? :?: :roll:
Könyi segítsetek....... :!: :!: 8)

Ash nazg durbatulúk
Ash nazg gimbatul,
Ash nazg tharbatulúk,
agh burzum-ishi krimpatul.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #114294 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Most éppen így állok:
Magyar: Grisnák(tűz), Théoden, Uruk-hai(fa), Éomer.
Lengyel:Uruk-hai(tűz,2isvan), Uglúk, Arwen, Ork(víz), Ork(mindkét fajta tűz)
Hiányzik: Easterling(víz)

Többet is adnék egy kártyáért :!:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113900 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Üdv! Lenne még valami, lapátfülű fa orkból lengyelem van, de magyart szeretnék helyette, várok egy nálam kevésbé "diszkriminatív" és finnyás emberkét, aki kicserélné.
Köszi!

Even

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #113787 Írta: Adelard
Adelard válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

birefi írta: Amúgy szomorúan tapasztaltam, hogy már sehol se lehet tolkien chipset kapni. Nesze neked ápr. 15. a készlet teljesen kifogyott. :cry:


Itt Miskolcon még van elég sok, hál istennek. :)

Na, ismét beírom a cseréimet, mert egyre több van:
Samu
Fa Gandalf-2 is
víz Gandalf
víz Arwen
Sharku-2 is
Grisnák
Uruk hai harcos-2 is
tűz ork
víz Aragorn

ami érdekelne:
Legolas, akármilyen
Faramir
tűz Gandalf
ork(tűz,fa)

Lara, elküldted a kártyát?

Caress the one
The never-fading rain in your heart
The tears of snow-white sorrow

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113686 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Idril: Sajnos nincs Boromir kártya. :(
Korábban a Lay's kiadot ugyanilyen kártákat a FotR után is, abban volt Boromir 3 is! Azonban azok a kártyák nálunk nem kerültek forgalomba.

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113681 Írta: Idril Celebrindal./Fenrir
Gyerekek! létezik olyan hogy Boromir? Mármint kártya. Én még nem találkoztam vele, de ha van szívesen cserélek. ( Csak perpillanat nem tudom milyen csréim vannak de majd megnézem)

"People cannot gain anything without sacrificing something... That is the principle of Equivalent Trade in alchemy."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113632 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Nem tudom megállni, hogy ne kérdezzek rá: Milyen az a spéci Faramir???

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113628 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Immáron megvan mind a 40 kártya! Sőt egy spéci Faramir is.

Ezúton mondok el nem múló hálával köszönetet mindazoknak, akik nekem ebben segítségemre voltak. :hello:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113626 Írta: Evenstar
Evenstar válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Emberek! Egy szem kártya hiányzik, hogy meglegyen a 40! Segítsetek!!! A víz Easterling kellene, magyarul. Az a baj, hogy cserém viszont csak egy lengyel Sharkú formájában van. Ha ne adj' isten valakinek pont ez hiányzik, feltétlen keressen meg, vagy azok is, akiknek otthon halmokban áll a víz Easterling feleslegként és csak a két szép szememért odaadnák! Vagy valami reális cserefeltételük van. :D
Előre is köszi!

Even

"The light of the Evenstar does not wax and wane."

giftoftheevenstar.gportal.hu

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja - 21 éve 6 hónapja #113609 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Pontosítok:
Magyar: Grisnák(tűz), Théoden, Uruk-hai(fa), Éomer.
Lengyel:Uruk-hai(tűz,2isvan), Uglúk, Arwen, Ork(víz), Legolas(fa)
Hiányzik: Easterling(víz), Gandalf(tuz)

Aki még venni akar, annak ajánlom a Matchot a Blahán, kicsit hátra kell nyúlni, de tegnap négy zacsiból 3 magyar volt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113518 Írta: Lili
Lili válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Sziasztok!

Van még néhány cserém:
:arrow: ork(tűz,magyar)
:arrow: Samu(fa,lengyel)
:arrow: Frodó(víz,lengyel)
:arrow: Uglúk(tűz,lengyel)
:arrow: Gríma(tűz,lengyel)
:arrow: Pippin(fa,lengyel)

Érdekelne:tűz Gandalf,Sharku,víz Grisnák,tűz Aragorn,fa Uruk Hai,tűz Uruk Hai,víz ork,tűz ork(nem tüskés hátú),Szauron szeme

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113368 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Köszi. Még lehet találni eldugott kisuzletekben hátranyúlva.
Nem érdekel, hogy mi lengyel, legalább gry (játék) a nyelvtanulás.
Grisnák és Théoden magyar a cserékből, lehet, hogy otthon még néhány magyarul van meg, majd megnézem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113367 Írta: Penngaladiel

birefi írta: Pontosítok, nem tudom melyik Uruk hiányzik, csak gyanítom, hogy a Tűz abból ugyanis kettő van.

A tűz Uruk-hai és a tűz Uruk-hai harcos két különböző dolog ;) Tehát Nimdorcnak ez utóbbi hiányzik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113363 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Pontosítok, nem tudom melyik Uruk hiányzik, csak gyanítom, hogy a Tűz abból ugyanis kettő van.
Egy Víz Gríma-Legolas csere érdekel?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113362 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Nimdorc
Víz Grishnák, Víz Gríma, Víz Easterling,
Tűz Sharku és Tűz Uruk hiányzik neked még.

Írdd ki melyik kártyád lengyel, és hogy zavar e ha vmi lengyel.

Amúgy szomorúan tapasztaltam, hogy már sehol se lehet tolkien chipset kapni. Nesze neked ápr. 15. a készlet teljesen kifogyott. :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 6 hónapja #113160 Írta: nido
nido válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Jokbol hianyzik:
Gandalf (tuz)
Legolas(viz)
+serult a Gimli(tuz)

Rosszakban nem tudok eligazodni teljesen.Megvan:
Szauron szeme
3 Szaruman
4 Ork
3 Uruk Hai
(ezekbol tudtommal nincs tobb fajta)
Grisnak (tuz)
Easterlings (fa)
Grima (tuz)
Ugluk(tuz)
Kerlek mondjatok meg, ki rossz hianyzik!

Cserek:
Theoden (2)
Grima(tuz)
Grisnak(tuz)
Ugluk(tuz)
Uruk Hai(tuz, fa)
Szauron szeme
Legolas(fa)
Ork(viz)

Gollamert kar. Biztos nem tudtak, milyen szinu legyen.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.627 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére