LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #109938 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Ismét közzéteszem cseréimet

Amit keresek:
:arrow: tűz Gandalf
:arrow: fa Aragorn
:arrow: tűz Uruk hai
(nem zavar ha a kártyák lengyelek)

Amit adok:
:arrow: Samu*
:arrow: Trufa (lengyel)
:arrow: fa Gandalf 2db (lengyel)
:arrow: tűz Grisnák
:arrow: fa Easterlings
:arrow: víz Uruk hai (lengyel)*
:arrow: tűz Uruk hai harcos (lengyel)

*=tárgyalás alatt

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #109931 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Nefadar írta: birefi: tegnap is vettem chipset és megint magyar volt benne :wink:
A három menet legyen fél óra


Na hol is veszed?
Én ugyanis berágtam a Plusra! Képzeljétek, kettőt vettem az egyikben egy lengyel Uruk-hai van. A másikban meg nem volt semmi :!: :mad2:
Pedig direkt olyat vettem amin rajta van a GYU szalag!!!
Ez szemétség. be perelhetném őket a vásárló megtévesztése miatt. Csak persze ez lehetetlen, mert ugye ha kinyitottam akkor már semmi se bizonyítható, ha meg nem nyitom ki akkor meg honnan tudnám hogy nincs benne kártya, ugye?
Pedig talán ha balhéznék egy kicsit az ügyben talán befognák a szám néhány tucat chips-szel. :)

Erről mondjuk az jut eszembe, mikor a haverommal észrevettük, hogy a Wizards átveri a vevőit az egyik kiadásban megjelent dupla kártyákkal.
Ugyanis a csomagolás szerint 60 kártyát tartalmaz, de valójában csak 59 van benne. Na gondoltuk írunk nekik, hogy esetleg eltekintenénk a pertől ha megtudunk egyezni peren kívül. :)
De sajna a haverom nyuszi volt, pedig poén lett volna. Ugyanis az bizonyítható volt, plusz egy amerikai nagy cég nem szöszölt volna ezzel. Ne feledjük USA olyan ország, ahol egy öreg néni kártérítést kapott a macskájáért, mivel a mikrosütőre nem volt ráírva, hogy macska szárítására nem alkalmas. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #109928 Írta: Celeb Cú

Angmar írta: Nos, asszem az ember (lidérc) is tévedhet. :) Elgépeltem előbbi soraimat: víz Frodó helyett tűz kéne (ha egyáltalán van olyan, amit nem tudok, ugyanis még nincs meg :) )


A teljes lista:
img-nex.theonering.net/images/eu ... index.html

Merin sa haryallë alassë!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #109420 Írta: E. Eia Ayna
Frodóból csak kétféle van. Víz és fa.

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #109414 Írta: Angmar
Angmar válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Nos, asszem az ember (lidérc) is tévedhet. :) Elgépeltem előbbi soraimat: víz Frodó helyett tűz kéne (ha egyáltalán van olyan, amit nem tudok, ugyanis még nincs meg :) )

"Kilencet halandó ember ujján csillantson a fény"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #109272 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

birefi írta: Na majd rugalmasra csinálom a rendszert. A nyugisabb és a pörgősebb Tolkien rajongók is jól járjanak. :)


Hajrá :!: :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #109261 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Na majd rugalmasra csinálom a rendszert. A nyugisabb és a pörgősebb Tolkien rajongók is jól járjanak. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #109236 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
birefi: tegnap is vettem chipset és megint magyar volt benne :wink:
A három menet legyen fél óra

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #109189 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Na jó, de ne feledjétek egy teljes játszma, ugye 2-3 menetes!
Azaz az a fél óra 1,5! Vagy összesen a 3 menet legyen félóra? (1.menet visszavágó, esetlegesen döntő)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #109108 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Angmar: Nem akarlak elkeseríteni, de tűz Legolas, víz Gimli, és fa Grisnák nincs.
Nem írtál el valamit?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #109081 Írta: Angmar
Angmar válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Hi!
A játék mindenképp félórás legyen, ne legyen össecsapva.
Naszóval a 40ből 6 hiányzik szerintem ezek:
tűz Legolas
tűz Szarumán
víz Gimli
víz Frodó
fa Grisnák
Théoden
Ha vkinek van kérlek válaszoljon, ha lehet magyart magyarra cserélek.
Apropo cserék:
v Uruk 3db magyar
f Faramir 3db m.
t Éomer 3db m.
f Gimli 3db m.
v Szarumán 2db m.
f Trufa m.
f Szem m.
v Aragorn m. lengyel
f Frodó m. l.
v Grisnák m. l.
v Arwen 2db l.
f Szarumán l.
v Grima l.
Véget ért a móka mára zárul Angmar "móka"tára! :)

"Kilencet halandó ember ujján csillantson a fény"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108935 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
A 30 perces az jobb szerintem, több minden belefér. :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108893 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Igaza van.
Visszatérve a kártyaprojektre:
Azon gondolkodom, hogy úgy kellene megírnom a szabályokat, hogy ne zárjam ki azokat se akiknek nem teljes a 40 lapos paklijuk.
Egyetértetek?
Másik kérdés, hogy mennyire legyen pörgős? Egy meccs (feltéve 1-1 es párbajokat) 10 vagy inkább 30 perces átlagú legyen?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108635 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Penngaladiel írta: Nefadar, Birefi, kérlek, ne offoljátok szét a topikot!!!! :nono:


Rendben

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108625 Írta: Penngaladiel
Nefadar, Birefi, kérlek, ne offoljátok szét a topikot!!!! :nono:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108618 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

birefi írta:

Nefadar írta: A csákányt nem biztos, hogy tudnám használni, de a kardot :D :D


Na persze vmi kis könyed szurkapiszka. Egy törpösebb fejszét meg se bírnál emelni, úgy hogy orra ne ess. :)


Most fogok venni néhány héten belül kovácsnál rendes acélból készült kardot... :P

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108610 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Nefadar írta: A csákányt nem biztos, hogy tudnám használni, de a kardot :D :D


Na persze vmi kis könyed szurkapiszka. Egy törpösebb fejszét meg se bírnál emelni, úgy hogy orra ne ess. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108452 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Hamar kifosztottatok... köszi mindenkinek a gyors válaszokat.

Megnéztem a onering.net-en a FoTR-hoz készült kártyákat. Lehangoló, hogy nálunk nem adták ki ôket... Nincsenek valakinek lengyel kapcsolatai? :)

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108426 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

birefi írta:

Nefadar írta: Kincses ez pech, de én még mindig mázlista vagyok :wink:


Tipkius tündi-bündi mentalitás. Fogadjunk egy csákányt meg se ismerne. Ezek a nyápic tündérkék. Hoh. (csak hogy a manók is szót kapjanak. :) )


A csákányt nem biztos, hogy tudnám használni, de a kardot :D :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108410 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Nefadar írta: Kincses ez pech, de én még mindig mázlista vagyok :wink:


Tipkius tündi-bündi mentalitás. Fogadjunk egy csákányt meg se ismerne. Ezek a nyápic tündérkék. Hoh. (csak hogy a manók is szót kapjanak. :) )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108384 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

birefi írta:

Nefadar írta:

birefi írta: Nefadar
Óh, hány ilyent hallottam és hallottam utána cáfolni is. :)


Nekem csak magyarok voltak benne, és a közelben lévő boltokban is csak magyarok voltak idáig :D


Akkor te egy mázlista vagy. Mondjuk így hátulról tündérnek nézlek, így ezen nem is csodálkozom. :wink:


Köszönöm, ezt bóknak veszem... :D
Kincses ez pech, de én még mindig mázlista vagyok :wink:

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108371 Írta: Kincses
Kincses válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Eddig nem volt lengyel kártyám, amig nem mondtátok, hogy olyanok is vannak a zacskókban. A Corában vettünk eddig, de már oda is kerültek lengyel kártyák. Úgy látom semmi sem biztos, hogy melyik helyen veszek.

Kincses

Minden jó könyv olvasása olyan, mintha elmúlt századok legderekabb embereivel, e művek szerzőivel társalognánk

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108199 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Nefadar írta:

birefi írta: Nefadar
Óh, hány ilyent hallottam és hallottam utána cáfolni is. :)


Nekem csak magyarok voltak benne, és a közelben lévő boltokban is csak magyarok voltak idáig :D


Akkor te egy mázlista vagy. Mondjuk így hátulról tündérnek nézlek, így ezen nem is csodálkozom. :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108174 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

birefi írta: Nefadar
Óh, hány ilyent hallottam és hallottam utána cáfolni is. :)


Nekem csak magyarok voltak benne, és a közelben lévő boltokban is csak magyarok voltak idáig :D

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108171 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Nefadar
Óh, hány ilyent hallottam és hallottam utána cáfolni is. :)

kártyajáték
Köszönöm hogy segítetek.
Mennyire szeretnétek bonyolultat? Én eredetileg egy 6-oldalú kockára gondoltam. De ha ti bonyolítani akarjátok lehet szó több 6oldalúra, vagy más kockákról (pl. 10 vagy akár 20 oldalúra is épülhet).
Mit gondoltok?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108141 Írta: Nefadar
Nefadar válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Ha nem akartok lengyel kártyákat :arrow: a hétvégén az örshöz közeli Tescóban vettem chipset és azokban csak magyarul voltak a kártyák...

Nefi



Za dashu snaku Zigur, Durbgu nazgshu, Durbgu dashshu! :sauron1:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108134 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

birefi írta: Legyen sima kártya játék vagy legyen kocka is benne?


Sztem nyugodtan lehet kocka. :roll: Minél bonyolultabb, annál jobb. :wink:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108124 Írta: Augustíne
Van vk.-nek CSOMAGOLT, MAGYAR, VÍZ GORNI ja??!!! :?
Nagyon kéne!!!

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108074 Írta: nenya
nenya válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
az utóbbi néhány hétben leálltam a chipsevéssel: híztam 3 kilót... :? Hiába, áldozatok nélkül nincs szenvedély! :)

Ami nálam fölös:
gandalf - tűz
szarumán - víz
uruk-hai harcos - tűz
uruk-hai - fa (lengyelül)

Hogy mit keresek, azt nem írom le, hosszú lista lenne: még a fele hiányzik a 40-nek, úgyhogy sok mindenre nyitott vagyok.

"There are many powers in the world, for good and for evil. Against some I have not yet been measured."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #108047 Írta: birefi
birefi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Köszi.
Várom a további véleményeket is ám :!:

Ja és mit szóltok ahhoz, hogy fel veszük a lenygel Tolkien-osokkal a kapcsolatot?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.767 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére