LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Több
21 éve 7 hónapja #104441 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Augustíne írta: A Lay's-esben csak ők, de Legsiből 2 van.


Ahas, köszi. Legolasnak milyen tulajdonságai vannak?

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104439 Írta: Augustíne
A Lay's-esben csak ők, de Legsiből 2 van.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104431 Írta: Elrond
Elrond válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Nem tudjátok, hogy milyen tündék vannak még Arwenen és Legolason kívűl a játékban?

The echo of a distant time
Comes willowing across the sand
And everything is green and submarine

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104426 Írta: Augustíne
Nem tudom, h hova írhatnám. Végül is ez is "kártya", szóval, nem tudja vk., h CRUNCH-os kártyákat hol lehet kapni a Tesco-n a Cora-n, és a Mammutban a Smatchen (ott csak Frodós, és Gandalfos van) kívül?
Off: Miért van 3 Aragorn, meg Szarumán, mikor Legsi nincs!!? :x

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja - 21 éve 7 hónapja #104419 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Frissítések:

Csere:
Pippin-Fa(csomagolt)
Saruman-Fa(csomagolt, lengyel)
Frodó-Fa
Gandalf-tűzÉomer-tűz
Szarumán-tűz és Fa(magyar)
Easterlings-Fa és Víz
Ork-víz és Fa
Grisnák-tűz és víz

Kéne..nem is tudom.. Aargorn fa és víz.

Iszonytatóan egy vagyok keveredve.. szóval, a jelenlegi állás :arrow: elkelt

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104346 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Böszi írta: cseréim:
Easterlings-fa
Ork-fa
Ork-tűz-lengyel

Éowyn
Arwen

Samu*
(Gandalf-fa Csak játékosoknak nem gyűjtőknek!(mivel nem az enyém volt, így egy csöppet "használt" ha értitek mire célzok...))
Gandalf-fa-zacskós


targyalás alatt

kiegészítve:
Faramir-fa-zacskós

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104302 Írta: Mya Leeroy
Szióka!

Úgy látom ezek a lengyel kártyák nem csak nekem okoznak fejfájást. Képzeljétek csak: Én a múlt héten találtam egy ilyet, pont mikor hazajöttem külföldről és akartam valamit magyar chipset enni... :lol:

...Much that once was is lost, for none now live who remember it...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104266 Írta: Augustíne
Ryana: gratulálok! Én meg Evennek tartozom örök háláva előző szombat óta... :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104256 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Nos, sikerült, megvan az összes! :hello:
Örök hálám, Pennie! :wink:

Viszont maradt egy lengyel víz Gríma, ha vkit érdekel, lehet róla tárgyalni... [size=9:2xmmvve0](magyarul azé lesz, aki a leggyorsabb :P )[/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #104208 Írta: Sil
Sil válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Már épp meg akartam kérdezni, hogy ti is találkoztatok-e lengyel kártyákkal. :cry: Nekem a Pippinem + az Aragornom lengyel. :cry: (Ilyen az én formám: végre találok egy Aragornt, erre lengyel.)

Amúgy láttátok, hogy a Fanfár c. szerepjátékos újságban (több mint 600 Ft) van egy Decipheres Faramir ajándéklap? :wink: Azt hiszem, holnap szépen elsétálok a bolt felé, és beszerzem. :wink:

Noldor, blood is on your hands
Tears unnumbered
You will shed and dwell in pain

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 7 hónapja #103887 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
cseréim:
Easterlings-fa
Ork-fa
Ork-tűz-lengyel

Éowyn
Arwen
Samu
(Gandalf-fa Csak játékosoknak nem gyűjtőknek!)

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103814 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Ryana!

Nekem van tűz orkom, mégpedig uruk-hai.Ha megoldható, akkor egy bármilyen Legolast szeretnék érte. Talira mostanság nem megyek, de ha írsz egy privit, a részleteket ott megbeszélhetjük.

Köszönöm!

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103540 Írta: Penngaladiel

Ery írta: Hát ez nem igaz! A hétvégétől kezdve a környékemen csak lengyel chipses zacsók vannak! :rmad2:

Vegyél Cheetost, abban garantáltan nincs lengyel kártya ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103473 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Hát ez nem igaz! A hétvégétől kezdve a környékemen csak lengyel chipses zacsók vannak! :rmad2:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103380 Írta: Penngaladiel
Uglúk maradt ki a felsorolásból :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 7 hónapja #103377 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Kellene:
tűz ork (aminek zöldes árnyalatú a hátulja)


Tudok adni víz Frodót, Pippint és víz Grímát (lengyel).

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103365 Írta: Augustíne
Itt van az összes kártya! Még az 1-ből is(ami persze nincs meg! :x :evil: ):

img-nex.theonering.net/images/eu ... index.html

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103331 Írta: keshu
keshu válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
cserélnék:
:arrow: aragorn (tűz + víz)
:arrow: Frodó ( víz)
:arrow: Faramir (fa)
:arrow: Éomer (tűz)

keresnék: sok- sok- sok- sok kék kártyát

"A haldoklás magánügy. Ne hörögjünk!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103109 Írta: Augustíne
Ooopsz! Most lebuktam... (Hát, igen! Én is olyan jól számolok, mint Frodó: "7en keltünk útra Völgyzugolyból...") :roll: :oops: :wink:
Amúgy biztos vm.-t elszámoltam. Mind1! Az a lényleg, h 40 van, és nekem végre MEGVAN AZ ÖSSZES!!! :D

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #103090 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Augustíne írta: Igen, 40 van!
/12+12+11+4=40 /


Eddig nem számoltam utána, de ez szerintem csak 39. :roll: :wink:

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #102986 Írta: Penngaladiel
Legfrissebb ajánlatom:

Aragorn - fa (lengyel) + víz
Legolas - víz
Éomer - tűz
Gandalf - fa
Gríma - tűz
Szarumán - 2db tűz
Uruk-hai - tűz
Ork - fa + 2 db tűz1 + 2db tűz2, egyik lengyel

Amit keresek:

Gríma - nem tűz
Pippin
Sharkú
Uruk-hai - víz + fa

Tárgyalás folyamatban :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102931 Írta: Nornorë
Nornorë válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
ajálataim:
:arrow: Téoden -fa
:arrow: Grima -tűz
:arrow: Pippin -fa
:arrow: Szarumán-viz és tűz
:arrow: ugluk+uruk-hai+grisnák+egy lekapart jelű gimli(nem én voltam)=egy kártyáért
elsősorba tűz Aragorn és nem fa Legolas vagy nem tűz Gandalf érdekelne

" The path of excess leads to tower of wisdom. " / Blake /

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102855 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Ery írta: Bizony-bizony. A bovítettben benne lesz az oly hiányolt entvíz ivás


Jaj, de jó!! :D :bounce:

Na lett közben egy víz Frodóm, de lengyel :? .
Viszont van egy sima Éowynom.[/b]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102808 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Bizony-bizony. A bővítettben benne lesz az oly hiányolt entvíz ivás

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102791 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Lenne egy kérdésem: a Pippines kártya (chipses) hátoldalán (ahol a gyuruk vannak), Pippin 2 bödönt tart a kezében. Ezek csak nem Szilszakálltól valók? Mert az ugye a filmben nem volt benne... De ezek szerint a bovítettben benne lesz?

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102671 Írta: E. Eia Ayna
Lara: Frodóból csak kétféle van: fa és víz

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 7 hónapja #102646 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Lara írta: Sziasztok!Még mindig állnak a cseréim + még egy ráadás,tehát a lista:
Cserére: :arrow: Éomer (1 db. tűz jel)
:arrow: Aragorn (2 db. fa jel)elkelt :arrow: Szauron szeme (1 db. tűz jel)elkelt
Frissítve! :arrow: Frodó(1 db. fa jel)


Na ezt én írtam :) ,ezeken kívül újabb cserére:
:arrow: Gríma(1 db. víz jel)elkelt

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102478 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Ma voltam Sparban, eredmény:1 db csere Samu
+ továbbra is Éowyn (+ a kékek, amiket előbb említettem)

Szal nem is tudom hány béna zacsi után a Sparban végre eredmény...

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102476 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Dodiee írta: Nos, most teljesen új frissités..
ami csere:
Szarumán(víz, tűz, fa)
Easterlings(víz,fa)
Grisnák(víz)
Legolas(fa)
Frodó(fa)
Arwen(víz) :arrow: Elkelt
Ork(fa,víz)

Amit keresek: Frodó(ami nem fa), Aragorn(ami nem tűz) Samu(!!!!!!!!!!!) :arrow: Megvan már Samu(anyám hanyagul az asztalomra dobta, hogy "ez megvan már?" vidultam mint marha


Tehát ezek a helyreigazítások. :)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #102392 Írta: Supersonica
A Sparban nagy dérrel-dúrral hirdetik, hogy csak 116 Ft az újhagymás Lays chips, erre kiderült, hogy a 90 gr helyett csak 70 gr van benne (plusz a felirat rajta, hogy 30%-kal több chips van benne :arrow: tehát gyakorlatilag 40 gr áráért fizetünk ennyit :?: ) FELHÁBORÍTÓ :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.614 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére