LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Több
21 éve 8 hónapja #100186 Írta: Penngaladiel
Nna, csak elcsábultam :)

Van egy víz Aragornom és Szauron szeme (tűz) pluszban az előzőekhez.

Érdekelne:
nem tűz Gimli
Pippin
Frodó
tűz vagy víz Gandalf.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100154 Írta: Augustíne
Ryana:
Igen, 40 van!
Szarumánból, uruk-haiból,(nem tudom, miért pont belőlük. lehetne inkább Frodóból), Gandiból, és Gorniból 3 van.
2 van:
Legsi, Frodó, Gimli, Grima, Grisnák, Easterlings.
1 van:
Pippin, Trufa, Samu, Eomer, Éowyn, Arwen, Faramir, Theoden, Szauron szeme, Sharkú, Uruk-hai harcos
ja, és orkból 4 van! :?
Se Haldírból, se Galadrielből, sem pedig Elrondból NINCS kártya!! :x
/12+12+11+4=40 /

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100118 Írta: Ryana
Ryana válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Hello...
Azt akarom kérdezni, hogy mennyi van ezekbol a kártyákból? Úgy tudom, 40, de nem vagyok benne biztos... Mert ha mindegyikbol 3 van, akkor az boven több... Vagy nincs mindegyikbol 3? :roll:
[size=9:8d47n5mu]Szauron szemébol például elég egyhangúak lennének... Mármint a képek rajtuk, ha 3féle lenne... 6 különbözo irányból a Szem?[/size]
És mik vannak? Teszem azt Elrond v. Haldír van egyáltalán? Ész Gollamocka? Szilszakáll? Mert ezeket még egyáltalán nem láttam. Viszont ilyen csúnyaságok meg vannak, hogy Sharkú... Asse tudom, az ki... :oops: :roll: Meg Easterlings-bol is van többféle, pedig meg se szólalnak a filmben. [size=9:8d47n5mu]Vagy igen?[/size]

Szép hely a boldogság! Úgy odavitorláznék! Ott napfürdőzik egy szál tangában az összes műanyag játék!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100086 Írta: Augustíne
Van 1 fa Szarumánom. Nem cseréli vk. vízre?
Böszi: bocs, azt hiszem mégsem cseréli el a bnőm a Theodenjét... :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #100025 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Frissített ajánlatok:

Aragorn (tűz)
Gandalf (víz)

Easterlings (fa) - 2db.
Ork (tűz)
Ork (víz)

Bármire, ami még nincs meg. Nem kell senkinek? A kékeket szívesen oda is adom, ha kell valakinek, akár csere nélkül is, vagy egy jövőbeli csere reményében, csak vigyétek már el. :-)

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99976 Írta: Penngaladiel
Sajnos le kell állnom a gyűjtéssel, mert allergiás lettem a chipsre :bawling: , és nincs kivel megetetnem (a cicám nem eszik meg ennyit 8) ).
Szóval utolsó ajánlat:

Gandalf (fa)
valamint
Szarumán (tűz) - 2db
Easterlings (fa) - 2db
Grisnák (tűz)
Uruk-hai (tűz)
Ork (fa és tűz)

A negatívak közül többet adok egy pozitívért, de akár negatívra is cserélek, ha az adott kártya még nincs meg. Várom az ajánlatokat!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99938 Írta: Augustíne
Mire cserélnéd?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99900 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Már idézőjelbe raktam az eladót, de úgy értettem hogy cserélem.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99896 Írta: Augustíne
HOgy érted, hogy "eladó"? (A bnőmnek kéne...)
Nekem kell még egy Samu, víz Gorni, víz Szarumán, és a nem víz (a másik) Frodó!
És van 2 Uruk-haiom... :?

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #99867 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Fölajánlanék egy ORK(fa)-EASTERLINGS(fa)-SHARKÚ(tűz) kombinációt bármilyen más (1 db) kártyáért.

Továbbra is van 1 db "eladó" Éowynom.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99862 Írta: Augustíne

Penngaladiel írta: Ha valaki esetleg valami véletelen folytán találna Haldírt, bármit megadok érte! 8)

Hát Haldír az sajnos nincs a Lay's-ben, de ha vk. mást talál a picikémről, az nekem is szólhat... :wink:
Nekem már csak 5 kell.

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #99816 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok

Supersonica írta: CBA-ban 100Ft-os akció, a sajtos Lays valamit ennyiért lehet kapni, és kártyát lehet benne találni. Tanács: egy boltba ne vegyetek sokat, mert ugyanaz a kártya lesz benne (barátnőm 3 Pippint talált, ugyanolyat)


Köszi az infót!
Majd mamáméknál bevásárolok. :wink: :lol:
Én a kisboltban vettem chipseket és alig lett 1-2 érdemleges dolog...
Bezzeg a TESCO-s chipsek!

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99768 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Supersonica:Pont multkor tévedtem be egy CBA-ba anyámmal:)) mondom neki, néézd lays chips.. aszongya, na vegyél egyet.. visszatérek kettővel. erre ő:aztmondtam egyet!! mondom: dehát csak 100 FT!!! Eree anyám: jaa, akkor hármat vegyél:)))nekem nem volt ugyanaz benne:)

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99764 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Találtam én már üres zacskót is :( Valaki elfelejtett bele kártyát tenni :mad2:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99740 Írta: Penngaladiel
Ha valaki esetleg valami véletelen folytán találna Haldírt, bármit megadok érte! 8)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #99647 Írta: Lara
Lara válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Sziasztok!Még mindig állnak a cseréim + még egy ráadás,tehát a lista:
Cserére: :arrow: Éomer (1 db. tűz jel)
:arrow: Aragorn (2 db. fa jel)
:arrow: Szauron szeme (1 db. tűz jel)
Frissítve! :arrow: Frodo(1 db. fa jel)
Ha vkinek van tűz jelű Frodója,az írjon privit!

I make my own luck.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99528 Írta: Supersonica
CBA-ban 100Ft-os akció, a sajtos Lays valamit ennyiért lehet kapni, és kártyát lehet benne találni. Tanács: egy boltba ne vegyetek sokat, mert ugyanaz a kártya lesz benne (barátnőm 3 Pippint talált, ugyanolyat)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99520 Írta: Dodiee
Dodiee válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Frissítés: Éomer kilőve, Legsie megvan már:) Még mindíg keresek Trufát...

De gomblukunkat mégis egymás hiánya lakja,
és elválásaink megannyi kis patakja
a visszaérkezés tavába fut be, lásd.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #99231 Írta: ÉSzAH
ÉSzAH válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Frissített csere-ajánlatok:

Aragorn (tűz)
Gandalf (víz)
Arwen (víz)

Easterlings (fa) - 2db.
Ork (tűz)
Ork (víz)

Ezeket tudom ajánlani. Ha bárkinek valamelyik kell, írjatok privit, megbeszéljük.
És kérlek titeket, hogy egymás között ti is priviben bonyolítsátok le az üzletet.

Üdv

ÉSzAH

"Would you like a lesson sir, in the rules of war?"
/Col. William Tavington/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja - 21 éve 8 hónapja #98836 Írta: Penngaladiel
A fa Gandalf mellett van fa Faramirom és tűz Gimlim. Elsősorban Legolas érdekelne cserébe....

UPDATE: Gimli elkelt. Tűz és/vagy víz Legolas érdekelne elsősorban, de lehet tárgyalni.

Újabb update: ma csak kék kártyákat találtam :( de azért hátha valakit érdekel:
2 db tűz Szarumán
2 db fa Easterlings
tűz Grisnák
tűz Uruk-Hai
tűz és fa ork - már 4-féle orkot találtam :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98797 Írta: Augustíne

Böszi írta: Van:
Legolas-víz-1db
Trufa-fa-1db*
A csillaggal jelöltekből van zacskós példányom, ha ez esetleg valakinek fontos.

Ez a 2 nagyon kéne, főleg a Legsis... :D Elcserélnéd vm.-re? :)
Nekem amiből 2 van:
Sharkú - tűz
Uruk-hai - 7, víz, 3, 5 gyűrű
Gandi - tűz

Gondoldom addig még veszek néhányat, úgyhogy nem csak ezek lesznek, amiket tudok cserélni. Ha vk.-nek kell, az szóljon!
Ja, lenne 1 kérdésem: Hadíros kártya van 1általán??! :wink:

ORLANDO 4ever!!!! :mrgreen:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98377 Írta: Reinatha
Reinatha válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Sziasztok!

Kerdesem a kovetkezo lenne: gyujt valaki LOTR-os Topps kartyakat?


:haldir1:

Official Keeper Of Dinendal, Silent Scout Of Lothlorien

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98198 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
off: Szerencsére nem kell csatlakoznom, mert a barátnőm Frodó párti :D .
Csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Oly nagy bűn ez?

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98164 Írta: Böszi
Böszi válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Van:


Legolas-fa-1db *
Legolas-víz-1db
Gandalf-fa-1db *
Trufa-fa-1db*
Éowyn-víz-1 db*

Sharkú-tűz-2db*
Easterlings-fa-1db*


A csillaggal jelöltekből van zacskós példányom, ha ez esetleg valakinek fontos.

Böszi
"Govannas vîn gwennen le, Haldir o Lórien."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98155 Írta: E. Eia Ayna

Morgana írta: Egy tűzjelű Grímát leszámítva még egyiknek sem néztem meg a jelét. Csomagban várnak új gazdájukra. :D


Kibontás nélkül is fel lehet fedni a jelet.. legalábbis nekünk sikerült.. :roll:

Tűznél ülök, s elgondolom,
hajdankorok embereit,
s hogy jönnek Majdanok, miket
már mások látnak itt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98090 Írta: Morgana
Morgana válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Off:
Ery, csatlakoztál a "Legolas-Imádó-Csajokat-Bosszantó Klubba"?

S. P. Q. L.

"Szabad járása van a létből a semmibe,
a semmiből a létbe."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98075 Írta: Ery
Ery válaszolt a következő témában: LOTR kártyajáték és számítógépes játékok
Vagy a jelében. De elvileg a gyűrűk száma is dönthet egy összecsapásban.

Gimli és Grisnák bizony legyőzik :evil3: szegény Fa-Legolast :cross: .
:cry:

"Valami lóg a levegőben! Sajnos nem Maedhros..."

Καναπή!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #98042 Írta: Penngaladiel
Area, nem t'om, mindenesetre amelyik szereplőből kétféle van, ott a gyűrűk számában van különbség.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #97996 Írta: Erda niire (Area)
Mit jelentenek a gyűrűk? Mármint, mitől függ, hogy kinek mennyi van?

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
21 éve 8 hónapja #97992 Írta: Penngaladiel
Van
Gandalf (fa) 9 gyűrűs,
2 db Szarumán (tűz) 5 gyűrűs
2 db Easterlings (fa)
Grisnák (tűz)
fölöslegben. Akinek kell valamelyik, szóljon, megegyezünk!

Közönséges orkból már háromfélém van :roll:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 0.599 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére