Állatbarátok

Több
19 éve 1 hónapja #267190 Írta: Mayra
Mayra válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta: Pincebogarak? Honnan jönnek? Bérházban pld.?


Nem arra a kicsi szürke szelvényes felsővel és alatta sok apró lábbal rendelrező bogárkára gondolsz? Nekem mindig az őskövületek páncélos rákjai jutnak eszembe róla! De mivel nem tartoznak a kedvenceim közé, főleg ha a lakásban akarnak ténferegni. Nos olyankor kipróbálom, hogy elbírják e a súlyomat a hátukon!

Csak a hegyeket nézzem és a felhőket láttom, amint tova szállnak egy arany sugáron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267186 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta: A bogarak állatok de őket senki se szereti, legalábbis ezeket :? :(


Én szeretem a bogarakat, de csak mindet a maga környezetében, és nem az ágyamban, bár ott is van pár millió poratka... :?

Az ilyen bogarak mindenféle repedésekben, résekben laknak, és ha azok megszűnnek, Pl némi gipsz kása jóvoltából, akkor hamar eltűnnek örökre

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267176 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Képzeljétek a macskám (Buffy) művelt lett :D imád a Gyűrűk Ura első kötetén aludni. :D :D

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267172 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A bogarak állatok de őket senki se szereti, legalábbis ezeket :? :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267170 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta: Ja! Ez nem az, a csótányt ismerem :D képről, közelébe nem mennék, ez más.

Akkor olyan van nálatok mint itt a magtárakban szenttamáson. Szörnyű jószágok, nem lehet őket megölni semmivel.
De már nagyon offok vagyunk, mert ugyebár ez az állatbarátok topic és ezek a bogarak is állatok.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267169 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ja! Ez nem az, a csótányt ismerem :D képről, közelébe nem mennék, ez más.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267168 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta: Pincebogarak? Honnan jönnek? Bérházban pld.?

Nálunk is van. (csótánynak is hívják őket mellesleg)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267163 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Pincebogarak? Honnan jönnek? Bérházban pld.?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267160 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta: Szörnyű dolog történte velem tegnap este (mahajnalban): anyámék már szundiztak, teómnak is fellőtték a pizsit mikor én lekapcsoltam az olvasólámpát és tévéztem még egy cseppett. Szóval csak a TV fénye volt és elkeztek előmászni kb.1,5 cmes fekete bogarak!!!!! Nagy merészen leütöttem a távkapcsolóval kettőt mir jött még három, így egyszál boxeralóban, távkapcsolóval a kezemben éjibogarakat üldöztem :evil: :evil: Én nagyon félek ezektől a bogaraktól :cry: és még egyett az ágyamba is fogtam :cry: úgy aludtam el hogy nyakig betakaróztam. Reggelre pedig nyomuk se volt, de hálaistennek van otthon Raid meg Chemotox, majd adok én nekik !!!!!

A mocskos pincebogarak, halál rájuk!!! :twisted:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267153 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szörnyű dolog történte velem tegnap este (mahajnalban): anyámék már szundiztak, teómnak is fellőtték a pizsit mikor én lekapcsoltam az olvasólámpát és tévéztem még egy cseppett. Szóval csak a TV fénye volt és elkeztek előmászni kb.1,5 cmes fekete bogarak!!!!! Nagy merészen leütöttem a távkapcsolóval kettőt mir jött még három, így egyszál boxeralóban, távkapcsolóval a kezemben éjibogarakat üldöztem :evil: :evil: Én nagyon félek ezektől a bogaraktól :cry: és még egyett az ágyamba is fogtam :cry: úgy aludtam el hogy nyakig betakaróztam. Reggelre pedig nyomuk se volt, de hálaistennek van otthon Raid meg Chemotox, majd adok én nekik !!!!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #267151 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Könny Tigris: Édes nagyon!! Az én vizslám mindig odajön ha látja hogy leülök vagy fekszek! Lecsücsül éscsak néz azanyosan és sóhajtozik!! Édes!
Szupi!! Apát ma felhívták hogy mennyen valahova (nem tom) mert hogy valamik leestek a fárol!!El is ment és beállított 3 cuki mókuskával egészen csupaszok még!! Édik csak az eggyiknek el volt vágva a nyakán a bőr elég csúnyán!! MEg is halt!! :x :evil: 8O Amúgy neagyon cukik!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266939 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tök csúcs volt a mai napom, bár mostanában minden nap történik velem valami érdekes, valami megrázó.. Nyah mindegy. Ma nagyon szomorú voltam, elmentem mamámhoz, hogy egy kicsit egyedül lehessek, mivel mamám nincs most otthon. És ott játszogatott a kutyus a sípoló sünijével az udvar közepén, majd mikor meglátott, odarohant hozzám és körbenyalt és nem szállt le rólam, mintha tudná, hogy nagyon rosszul érzem magam. Irtó aranyos volt. Egészen megnyugtatott.. Utána sajtos tallérba meg ropiba fojtottam bánatomat és 2harapás nekem, utána ővé lett a cucc és így megettünk egy egész csomag ropit és sajtos cuccot. *könnyestekintet* Szeretem a kutyámat.. ő legalább nem kérdez, csak vígasztal..

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266903 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Legközelebbi álatkert 100km Kassa :) De nem fészekből esett ki a mcska rabolta el :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266902 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Máskor keresd fel a legközelebbi állatkerte, és add oda nekik! (Tavaly én is ezt csináltam egy fészekből kiesett kisrigóval) vagy, ha olyan helyen van, ami biztonságos, hagyd ott, mert az anyja leszáll és megeteti.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266881 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Egy hete fogtunk egy kisverebet, akartunk rajta segíteni de kimúlt szegény, pedig még léggyel is etettem :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266878 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tele van a kert frissen kirepült kis feketerigókkal! Először azt hittem, hogy beteg madarat látok, aztán rájöttem, hogy pettyes, és hogy épp kisrigószezon van... :) A macskát mindenesetre beparancsoltam a házba... :) Szaladgálnak és csattognak a bokrok alatt. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266821 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A kutyám úgy eszi a kiflit, hogy megfogja az első két mancsával és mint az emberek szépen harapja :D Nagyon ügyes :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266820 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!
Most jöttem haza a tolkien táborból és egy gyönyörű hírt kaptam! A tesóm és az anyukám megtalálták a kiscicákat! Egy fehér-vöröset és egy feketét! A fekete lett az enyém, a nővéremé a vöröses! A fekete a Mozart névre hallgat!
:arrow: Ja! Holnap viszem állatorvoshoz, mert valami van a szemével!
:arrow: Meg lehet őket fogni, de fél órába tellik! Örülök, hogy a fekete az enyé, mert a vörösest, ha megfogom szörnyen nyafog! A fekete viszont bátor!
I'm verry happy!

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266714 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vikil: nyüff!!! De jó neked!!! :) Én miért nem? :(
Jó, tudom, ezt már kitárgyaltuk, de akkor is... :)
Szerencséd van... Legyen sok örömed benne! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266704 Írta: Lora
Lora válaszolt a következő témában: Állatbarátok
mikor kicsi voltam (7-8 éves), nekem is volt egy nagyobbfajta pónilovam :) ))

nagyon cuki volt, meg lovagoltam rajta, és imádtam, aztán egyszercsak ledobott

Gyöngycem (voltam valaha)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266291 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vikil: Wow!! Szívfájdít.. Most jöttem haza táborból és ott is a lovas élményeinket meséltük egymásnk és nagyon rossz volt, hogy olyan régen lovagoltam már.. :cry: :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266269 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
OFF Vikil: Álmomban? Szokott, csak tátogok és le vagyok bénulva. Meg még szorongatni szoktam a semmit. De ilyenkotr teliholdkor úgy alszom mint a bunda :D On

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266267 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Lovat kapok!!!!
Apa lehet hogy megveszi nekem a lovarda 1 ik legjobb iskolalovát!!
Bundásnak hívják! Isteni az a ló!! Nekünk olcsobban adnák!! Alig várom!!
OFF:Ehuil:szokott olyanod lenni hogy nem tudsz megszólalni??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266180 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát elég sok a 9 macska, de ezek lusta macskák, csak 2 kicsi van:D Off: tényleg szorító érzésem van a melkasomban. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266158 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
nyüff.. pacik. reménykedem, hogy egyszer nekem is lesz hozzájuk szerencsém... :(

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266156 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nyüüüff, Idhren... :vágyódik: Fájdítsd csak a szívem :P :)
Mikor Kunszigetre jártam (csak pónikon lovagoltam) akkor szoktam kimenni 2-3 órákat terepre a Mosoni-Duna ártérre, tökegyedül. :) Lovas "pályafutásom" legszebb évei voltak! Nem fáradtak el a lovak, körbeporoszkáltunk az ártéren, időnként egy kis vágta, fel a töltésre, be a folyóba, lavírozás a bokrok között, néztük a madarakat... Imádtam! Egyszer hajnalban mentem ki... Azóta abból élek... :roll: :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266154 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem szerencsém van, mert akinél tartom, alig hív állatorvost, általában maga oldja meg a problémákat. :D Már húsz éve tart lovakat, és nagyon ért hozzájuk. Még körmölni és patkolni is ő meg a fia szokott. Gyereklovastábort szoktak csinálni, és néha én is besegítek.
Baromi jó hely, Mecsek-Zselic határa.
Hogy mi micsoda terepeket szoktunk menni... Ha van idő :)

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266151 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Silima: ha mondjuk lenne 1 lovad és csak ezen töprengnél hogy mi lenne ha....! Szegény ló 1 lépést se tehetne! 8O
Mondjuk én is rettentően vigyáznék a lovamra!
Volt régen rengeteg lovunk csak el kellet adnunk!! :( :x
Maradt 1 pónink de ő is elpusztult kinyírta a doki!!! :evil: :evil: :x :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266150 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Idhren írta:

Silima írta: Tényleg nagyon díjaznám, ha arra vetődne a táborban pár ló... :) Nekem is már lóelvonásom van, jó rég voltam már... :( Igazságtalanság, hogy egy csomó embernek, akinek csak dísznek kell a ló a kerti gyöpre, annak lehet, nekem meg, aki 16 éve nyüsszögök érte és ez az egyetlen vágyam, nekem nem! :( Brühühü. :(


Nekem van egy lovam, barátainknál megellett a kancájuk, már kilenc éve. Nekik nem kellett több ló. Megkaptam.
Most Pécs mellett él a pótcsaládomnál, Fruskának hívják.
Sötétpej, és egy csillag van a homlokán. A feje nem egy arab telivér, de én imádom.Baromi rohanós, ez még nem lenne baj, de a szája is kemény. Feszítő-zablázni meg nem akarom. Most egy westwrn idomítóprogramot csinálok vele, hátha attól lenyugszik. Haladunk :wink:
[size=9:2u78v5hx](ezt most nem szívfájdításnak írtam :) )[/size]


Idhren: Sok sikert hozzá! :) ;) Szerencsés vagy. :roll:
Igazándiból eltartani még el tudnánk egy lovat sztem, csak attól rettegek, hogy ka kap pl. egy kólikát, vagy lesérül a lába, annak az állatorvosi költségeire a gatyánk rámegy. Anya egy ismerőse bértartásban tartja a lovát. Egyszer a ló felhasította az egész mellső lábát, mert a karámban kiállt a földből valami vasdarab... :evil: Az a baj, hogy sok minden betegséget ki tudnak találni... :( :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266148 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta: Nálunk most csak 9macska van, nagyiméknál. Perzsa is van, meg utcagyőztes falusi házimacska(by Silima), úgyhogy ha vkinek kell szóljon elküdök párat fénypostával:P
OFF: én zuhanni szoktam álmomban és amikor földet érek, felébredek.


9 macska nem sok 1 kicsit?? +nem tesznek tönkre mindent??
OFF:Én szoktam zuhanni, de az rettenetes!! A melkasomban szoríto érzésem van! 8O Rettenetes!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.098 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére