Állatbarátok

Több
19 éve 1 hónapja - 19 éve 1 hónapja #266147 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Tényleg nagyon díjaznám, ha arra vetődne a táborban pár ló... :) Nekem is már lóelvonásom van, jó rég voltam már... :( Igazságtalanság, hogy egy csomó embernek, akinek csak dísznek kell a ló a kerti gyöpre, annak lehet, nekem meg, aki 16 éve nyüsszögök érte és ez az egyetlen vágyam, nekem nem! :( Brühühü. :(


Nekem van egy lovam, barátainknál megellett a kancájuk, már kilenc éve. Nekik nem kellett több ló. Megkaptam.
Most Pécs mellett él a pótcsaládomnál, Fruskának hívják.
Sötétpej, és egy csillag van a homlokán. A feje nem egy arab telivér, de én imádom.Baromi rohanós, ez még nem lenne baj, de a szája is kemény. Feszítő-zablázni meg nem akarom. Most egy westwrn idomítóprogramot csinálok vele, hátha attól lenyugszik. Haladunk :wink:

[size=9:1db222q8](ezt most nem szívfájdításnak írtam :) )[/size]

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266146 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Virágszál, gratulálok!! Jó, hogy visszatettétek, ha még tényleg olyan pici volt... :)
Egy ismerősünk egyszer rémülten rakosgatta vissza a "fészekből kiesett", már tollas rozsdafarkúakat, de nem akartak elfogyni... :) mígnem felvilágosítottuk, hogy direkt ugrálnak ki... :) Addigra már többször visszazsuppolta őket a fészekbe. :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266145 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Virágszál írta:

Idhren írta:

Virágszál írta: Én ma úgy aludtam, hogy nem is emlékszem, hogy mit álmodtam, csak arra, hogy volt benne szó táborról, meg lovakról :wink: tehát csak jó álom lehetett :D


Remélem ez azt jelenti, hogy a szervezők meglepnek minket egy ménessel, ki ki válogasson kedvére való paripát :D
Jól van, felébredek... Csak már rég ültem lovon :roll:


Én nagyon szeretek lovagolni!!! Tavaly nyáron jártam is, csak valahogy abbamaradt :( de tök jó volt :D


Én pénteken megyek lovagolni am. minden hétfőn és pénteken járok!!!! :wink: Imádok lovagolni!! :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266143 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Képzeljétek mit találtam!!! Egy rosdafarkú fiókát!!! Az ereszünk alá fészkelt, és amikor éppen mentünk volna el itthonról, megláttuk, hogy ott fegszik a földön 8O , mert ez a fészek pont a bejárati ajtó fölött van!! Először azt hittük, hogy meghalt, de aztán láttuk, hogy még lélegzik, pedig jó magasról esett le! Nagyon pici volt, még a szemét sem tudta kinyitni, és kb. 3 cm hosszú volt az egész madár! Hoztuk a létrát, én fogtam a kezembe a picikét, felmásztam, és vissszatattem a fészekbe, és éreztem, hogy legalább még egy fióka van ott :D És csipogott, amikor megérezte a tesóját :D
Remélem nincsenek belső sérülései, és máskor nem lesz olyan butuska, hogy kimerészkedik :wink:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266142 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Tényleg nagyon díjaznám, ha arra vetődne a táborban pár ló... :) Nekem is már lóelvonásom van, jó rég voltam már... :( Igazságtalanság, hogy egy csomó embernek, akinek csak dísznek kell a ló a kerti gyöpre, annak lehet, nekem meg, aki 16 éve nyüsszögök érte és ez az egyetlen vágyam, nekem nem! :( Brühühü. :(

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266137 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Idhren írta:

Virágszál írta: Én ma úgy aludtam, hogy nem is emlékszem, hogy mit álmodtam, csak arra, hogy volt benne szó táborról, meg lovakról :wink: tehát csak jó álom lehetett :D


Remélem ez azt jelenti, hogy a szervezők meglepnek minket egy ménessel, ki ki válogasson kedvére való paripát :D
Jól van, felébredek... Csak már rég ültem lovon :roll:


Én nagyon szeretek lovagolni!!! Tavaly nyáron jártam is, csak valahogy abbamaradt :( de tök jó volt :D

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266107 Írta: Idhren
Idhren válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Virágszál írta: Én ma úgy aludtam, hogy nem is emlékszem, hogy mit álmodtam, csak arra, hogy volt benne szó táborról, meg lovakról :wink: tehát csak jó álom lehetett :D


Remélem ez azt jelenti, hogy a szervezők meglepnek minket egy ménessel, ki ki válogasson kedvére való paripát :D
Jól van, felébredek... Csak már rég ültem lovon :roll:

Szeretlek Titeket Béláim!!! :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266055 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A labradoromnak (Maci, alias Lewi by Sue Thomas:P) az a szokása, hogy ha csak papucs van rajtam megharapja a bokámat. Multkor úgy juttam be a házba, hogy előredobtam a papucsom és ő elszaladt érte:D addig pedig én besurrantam.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266051 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sajna, én nem tudok neked mást javasolni, csak azt, hogy vegyél egy füldugót :wink: A mi kutyáink szerencsére csak este szoktak ugatni, de akkor is nagyon idegesítő, pl. ha egy jó filmet nézel :roll: Én mondjuk nem haragszom rájuk, mert végülis én akartam kutyát, és tudtam, hogy a kutyák néha ugatni szoktak :wink:
Egyébként feltaláltak valami szerkezetet, ami kiad egy hangot, és a kutya elhallgat! Sztem nézz utánna :wink:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266044 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Titeket nem kínoznak a szunyogok??? 8O :x
Voltam pár napra a Velencei tavon (mutatták a tévében) este kimentünk pecázni!! Addig vagyok tele piris foltikkal míg ért a gatyám!! :evil: :x
A Balatonon most nincs olyan sok mint tava!
Hogy vagytok ezzel??


Még hogy nincs sok????
De hogy nem........ másról nem szól a helyi híradás mint hogy írtani kéne a szúnyogokat. Mert a sok esőzés révén nem csak a Balatonban kelnek ki a lárvák, hanem a nagyobb mélyedésekben felgyülembő vizben is......... :evil:

Más: A kutyánk ma reggel folytatta az ugatós "hisztijét, mert ugye a munkások az árkot csinálják épp. Fél oráig türtem hogy ma megint nem alhatok, aztán fogtam és kirohantam és rászoltam. Semmi. Erre fogtam a papucsom és már épp hozzá vágtam volna erre befogta. Bementem ujból kezdte. kimegyek repül a papucs..............hát befogta.............
Nem bírom már sokáig.......................... :evil: :(

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266039 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én szeretnék macskát, de sajna apukám nem engedi :roll:

Én ma úgy aludtam, hogy nem is emlékszem, hogy mit álmodtam, csak arra, hogy volt benne szó táborról, meg lovakról :wink: tehát csak jó álom lehetett :D

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #266002 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálunk most csak 9macska van, nagyiméknál. Perzsa is van, meg utcagyőztes falusi házimacska(by Silima), úgyhogy ha vkinek kell szóljon elküdök párat fénypostával:P
OFF: én zuhanni szoktam álmomban és amikor földet érek, felébredek.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265993 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ben: én nem a hím szúnyogokra gondolok. Ezek is csípnek, csak gondolom egy másik (al)faj: sokkal lomhábbak, és kb. 2x akkorák, mint a kis mérges szúnyogok.
Alyr: a 3. pontot támogatnám legfőképp. Éjszaka iszonyú idegesítő bír lenni: dijüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüiii...

Olyan rosszat álmodtam ma! :(
Azt álmodtam, hogy a kis keverék kutyánkat, Bogárkát el kellett altatni. :( De a doki nem gyógyszert adott be neki, hanem benzint fecskendezett az ereibe, mondván, hogy a végeredmény ugyanaz, csak ez olcsóbb!!!! :( :( Szegény ott vonaglott és szenvedett még egy csomó ideig... :( :(
A másik meg, hogy elpusztult a macskánk, Bajusz. :( Elsirattuk, eltemettük, és mire mentünk be, egy vadidegen cica odaellett a varrógép alá vagy 30 kismacskát. 8O De egyik szebb volt, mint a másik, igazi vegyesfelvágott, angórától perzsán át sziámin keresztül utcagyőztes falusi házimacskáig... :)

Nem szoktak pedig ilyen beteg álmaim lenni.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265980 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A szunyogoknak javaslom, hogy törzsfejlődjenek olyanná, hogy
1. ne érezzük a csípésüket
2. ne viszkessen
3. ne döngicséljenek

ezek után belőlem ehetnek ha akarnak. De addig háború van.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265938 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: VAmi meg van, az nagy, lomha, könnyű lecsapni. A kicsik a legalattomosabbak, fürgék, amint leszáll, már csíp is.... A nagyok meg még tanakodnak egy darabig. :) Pedig a Szigetközben irdatlan sok szokott lenni!

Az a nagy lomha a hím szúnyog, az egyáltalán nem csíp, teljesen ártalmatlan, a kicsi meg a nőstény, az viszon csíp. :P Tanúsítom, hogy a Szigetközben rengeteg szúnyog van, még ált. 5. előtt voltunk ott táborozni és össze-vissza martak minket. :? :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265934 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Engem is nagyon zseretnek :evil: Már rühellem őket :evil: :evil:
Szerencse, hogy most nincs túl sok belőlük :dance:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265919 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Aljas kis dögök, megcsíptek a nyakamon, lábamon, combomon, hátamon és viszket!!! :cry: :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 1 hónapja #265914 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A szúnyogok gonoszak és alattomosak és számítók és gonoszak!!!! :evil:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265878 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ne szidjátok az uszkárokat, és főleg ne vegyétek őket egy kalap alá a pincsikkel, akik állatira idegesek állandóan. Ezzel szemben az uszkár eléggé nyugodt... is tud lenni. Na mindegy, de nagyon intelligens és szeretnivaló, és olyan hűséges, hogy... Az uszkár kötődik legjobban az emberhez. És hogy milyen a természete meg hogy néz ki, az csakis a gazdájától függ.

Szúnyogok: hát, engem utálnak, életemben jó, ha volt már három csípésem... :P


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265875 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vikil, nálunk most egyáltalán nincsenek szúnyogok. (Csodálom, ekkora esőzések után... Talán az árvíz mindet elvitte.) Ami meg van, az nagy, lomha, könnyű lecsapni. A kicsik a legalattomosabbak, fürgék, amint leszáll, már csíp is.... A nagyok meg még tanakodnak egy darabig. :) Pedig a Szigetközben irdatlan sok szokott lenni!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265873 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Titeket nem kínoznak a szunyogok??? 8O :x
Voltam pár napra a Velencei tavon (mutatták a tévében) este kimentünk pecázni!! Addig vagyok tele piris foltikkal míg ért a gatyám!! :evil: :x
A Balatonon most nincs olyan sok mint tava!
Hogy vagytok ezzel??

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265858 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Virágszál: a biglik [size=9:1q9ab625](inkább így írom, mert nem tudom ragozni... :P )[/size] nem annyira homályos tekintetűek, inkább a Búsképű jelző illene rájuk... :roll: Olyan meghatóan nedves birkaszemekkel bírnak nézni, hogy az ember elolvad. Pedig égetnivalóak tudnak ám lenni!!! Szóval nem szabad hinni a mártírképüknek! :twisted:

Niph: a mi macskánk az öntözőkannán kuksol egész nap, a tűző napon. Biztos fázik... :lol: A kutyák meg vannak veszve, minden apróságon összekapnak. (Bár ebben szerepet játszik a 3 kölyök is, mert az anyjuk fúriaként védi őket...)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265856 Írta: Erda niire (Area)
Erda niire (Area) válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ma délután coltam ciccnél, és szegény úgy szenved. Vastag a bundája, és tűz a nap. Úgy döngölődzött, meg belefeküdt az árnyékomba. Végül a lábszáramon keresztbefeküdve aludt el... :lol:

'Is there anybody out there?'

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265833 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Niph/Elentári írta: Nem tudom ki hogy van vele, de nyáron az állatok bególyoznak..
.........../me...... a kutyánk reggel 7-től uggat, s nem tudok tőle aludni.....
probáltam már mindent..rászóltam, először röpült a papucs, aztán rohadt baravk, végül éretlen alma....már egy hasáb fán gondolkodok. Persze erre elhalgat az a lökött.... :twisted: :evil: :evil: :x

Macskánk, kint fekszika kerítés előtt, a kocsi mellett, tűző napon........(Őrzi a kocsit)
Normálisak?????????????????? :P :lol: 8)

Hát, Frici elég feltűnően döglik az udvar különböző, legtöbbször napsütötte részein. :D Anyát irritálja is rendesen, hogy egész nap semmi dolga, csak eszik meg alszik. :twisted:

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265828 Írta: Niph
Niph válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem tudom ki hogy van vele, de nyáron az állatok bególyoznak..
.........../me...... a kutyánk reggel 7-től uggat, s nem tudok tőle aludni.....
probáltam már mindent..rászóltam, először röpült a papucs, aztán rohadt baravk, végül éretlen alma....már egy hasáb fán gondolkodok. Persze erre elhalgat az a lökött.... :twisted: :evil: :evil: :x

Macskánk, kint fekszika kerítés előtt, a kocsi mellett, tűző napon........(Őrzi a kocsit)
Normálisak?????????????????? :P :lol: 8)

“A gyermektársaság gyógyír a lélekre.” (Dosztojevszkij)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265810 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: 1 beagle, 1 mopsz, 2 keverék, 5 uszkár 8O (Én minden kutyafajta közül csak az uszkárokhoz nem vonzódtam soha... :? )


Imádom a beaglikek! Apa szerint homályos tekinttű szóval nem szereti!!
Igen azuszkár + a pincsik azokat vááá 8O :? Szóval nem csípem őket! A Zsebkutyák egyre jobban tetszenek! :wink: [/quote]

Sztem apukád összekeveri valamelyik másik fajtával :roll: , mert a beagle a legtisztább tekintetű kutya, amit eddig láttam :wink: :D

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265800 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
1 beagle, 1 mopsz, 2 keverék, 5 uszkár 8O (Én minden kutyafajta közül csak az uszkárokhoz nem vonzódtam soha... :? )[/quote]

Imádom a beaglikek! Apa szerint homályos tekinttű szóval nem szereti!!
Igen azuszkár + a pincsik azokat vááá 8O :? Szóval nem csípem őket! A Zsebkutyák egyre jobban tetszenek! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265716 Írta: Namarie
Namarie válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én imádom az uszkárokat, csak azt nem szeretem, ha szinte kopaszra vannak nyírva, és inkább elkényeztette dög, mint kutya formájuk van. De a legtöbb ilyenkor szinte szégyenli magát, holott nem is ő tehet róla. Tüneményesek szerintem.

Rendkívül intelligens, értelmes, és kedves kis állatok. Ha leheten, én szívem szerint uszkárt, dogot vagy bernáthegyit tartanék.

"ó, én vad atyámfiai, nem fog átok: elmegyek én tihozzátok"
"Gyere ide, ne félj! Biztonságban vagy a biztonságban lévők között!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265650 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát igen, az uszkárokat én se nagyon szeretem. De a beagle az jó választás volt szerintem, nagyon aranyos tud lenni! A fülei meg olyan puhák, úgy szeretem simogatni!!!! :D Ez az első kutyám, mert két éve építkeztünk, de mindig is szerettem volna egyet...és amikor arra került a sor, hogy lehet kutyusom, megláttam egy hírdető újságban, hogy kis beagle-k eladók, és még ráadásul fénykp is volt róluk, majd ki ugrott a szívem a helyéről, olyan édik voltak :wink: !!!!!!!! Mondtam is anyáéknak, hogy nekem ilyen kutya kell, és nem döntöttem rosszul!!! :D

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 2 hónapja #265643 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Virágszál írta: Az jó sok! Ez valami állatmenhely? Ja, te vagy az, akinek beagle kölykei vannak? Milyen fajtájúak a nagyok?


Nem állatmenhely, bár néha már úgy érzem, hogy az állatoknak útjában vagyunk... 8O :lol: (Jó, gyakran őrizzük az ismerősök állatait 1-2 hétre :P ) Most főleg madárilag sokasodtunk meg.
Igen, beagle kölykök.
1 beagle, 1 mopsz, 2 keverék, 5 uszkár 8O (Én minden kutyafajta közül csak az uszkárokhoz nem vonzódtam soha... :? )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.085 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére