Állatbarátok

Több
19 éve 3 hete #269296 Írta: Cirmos
Cirmos válaszolt a következő témában: Állatbarátok

PiciRigó írta: Hihi. Lykos a kiskutyám Metallicára alszik. Neki az az altatódal. Kifeküdtem, de imádja. :D


Szupi kutya lehet, nekem is ilyen kéne! Azaz inkább cicus, mint kutya, de szeresse a Metallicát!!!

adesso vieni qui
e chiudi dolcemente gli occhi tuoi
vedrai che la tristezza passera
/Ron/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269293 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Képzeljétek a kutyánk megharapta a barátnőmet!! :evil: :x
Jött hozzánk és nincs kerítésünk!! Erre a kutya megharapta!
De nem veszet vagy ilyesmi! :wink: Le lett fertőtlenítve!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269271 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Dalma: szegény kutyus,de kellett neki odamenni.. :P

Hihi. Lykos a kiskutyám Metallicára alszik. Neki az az altatódal. Kifeküdtem, de imádja. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269253 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az állatok nálunk is vonzódnak a kocsihoz :D Volt egy cicusunk az aláfeküdta kerekek alá és nem vették észre, de nem lett nagyobb baja.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269251 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
tegnap simogattam a cicáimat, s az anyacica egyszercsak felpattan 8O , akkor egy fekete valami nekemjött 8O , s a macskám az összes körmével megkarmolta a kutyám :roll: . (fekete valami=kutya) Kiderült a kutyus kiszökött, s akkor száguldással jött, hogy a macsek megilyedt, (mert még nincsenek összeszoktatva) s megkarmolta :roll: . a kutyus sokáig nyüszögött utána, de nem lett semmi baja. én megusztam egy kis karcolással. :lol:

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269233 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Alyr: a varnyú megoldotta a problémát, egyszerűen rákoppint a kutyák orrára... Azóta nagyon tisztelik! ;)


Egy varjú csőre elég komoly nyomatékkal szolgál az ilyen dolgokban :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269222 Írta: Mayra
Mayra válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálam a macskák autómániásak lettek az utóbbi hetekben, mert hol Nyafi, hol pedig Lucifer trónol a kocsin. Mikor melyik része szinpi nekik! A csomagtartó, a tető és persze a motorház valamint a szélvédő is tiszta mancs lenyomat utánnuk! És mivel sötétkék a színe ezen igen csak jól lehet láttni a nyomaikat, sőt ma a Nyafi a karomnyomait is rajta hagyta a kocsin! " Lehet hogy tudják, hogy már nemsokáig üldögélhetnek ezen az autón!?"

Csak a hegyeket nézzem és a felhőket láttom, amint tova szállnak egy arany sugáron!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269200 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Alyr: a varnyú megoldotta a problémát, egyszerűen rákoppint a kutyák orrára... Azóta nagyon tisztelik! ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269196 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az én kutyám cipőre utazik, hogy minnél többet tegyen tönkre. Talán húzza a strigulákat? Utánanézek a bódéjában :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269187 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Találtam egy érdekes játékot, kifejezetten "állatbarátoknak"! :D

www.ebaumsworld.com/games/greedypinata.html

Vigyázat! Nagyon állat! :D

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269174 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én sem békés játékot szoktam játszani a kutyámmal, de eddig még sosem kapott meg úgy, hogy sebet ejtsen rajtam. Van persze hogy fáj, (főleg ha kötélhúzunk vagy ilyesmi és az után kap) de akkoris elég szólnom és abbahagyja és bűnbánóan néz.
Ő is szól ha a lábára lépek... :) )

Silima: Sztem ha nem javul a helyzet (bár a legutóbbi hozzászólásod alapján sztem javul) akkor kérj meg valaki nálad magsabb rangút (azaz a családból valakit, pl apukádat), hogy kísérjen el amikor legközelebb békéltetni mész. Ha csak ott áll melletted azzal jelzi, hogy amit teszel azzal ő egyetért.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269170 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
na, ma reggel voltunk orvosnál, ő valami piros tosszal lekente a kezem, majd rakott rá olyan fehér szallag szerűt (nem jut eszembe a neve), de pont ott szorította, ahol volt a legnagyobb seb, s néha igen csak felkiálltottam, majd köhögésem miatt meghalgatta a tüdőm, előszőr hátulról, majd rosszul lettem, s leültem. akkor ő lefektetett az ágyra, felemelte a lábam és megpofozott :lol: utána minden simán ment. elmentünk a patikába, majd visszamentünk a dokihoz, s kaptam tetanuszt. szóval idegeskedve túléltem.

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269158 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Dalma, az ujjad megvan még?... :oops:

Rangsorhoz: van egy öreg mopsz kanunk meg egy fiatal uszkár kanunk. Eddig nyilvánvalóan Ráncos (a mopsz) volt a rangsor csúcsán, mint rangidős, de nemrég, nagyon hirtelen, összeesett, teljesen megöregedett. Csak ül egész nap, dehogy rangsorvitázik! Csibész, az uszkár az első meglepetés után hamar feltalálta magát, és kikiáltotta magát falkavezérnek. Csakhogy a többiek nem mind ismerték el őt maradéktalanul! Csufi (szintén domináns típus) pl. máig nem.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269125 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nálunk én töltöm be a vezér szerepét, ami nem egy rossz állapot, főleg ha be kell parancsoni őket az utcáról.
Nem is fitoktatom sokszor tudományom, csak ha kell.

Meg figyelhetitek, higy ugyan ez a rangsor minden társaságban kialakul, csak talán nem olyan éles határvonalakkal. A természeti népeknél még erősebben (csicska nemcsicska) kultur lényeknél halványabb. A csoport összeállásakor már másodperceken belűl kialakul az aktuális rangsor (főleg a fiuknál), és mindenki utánna már ehez ta4rtja magát. Természetesen következő alkalomkor ez kicsit változhat, de a fő irányvonalak akkor is jelenvannak...

Ez itt off, de kikívánkozott blőlem :wink:
Bocs... :oops:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269123 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Naigen, rangsorkérdés jó dolog. :) Én se állok valami túl magas fokon, főleg, mivel mamáméknál van a kutya jórészt, de hozzánk is átjár [size=9:2puw3c7k](rendszerint dolgát végezni :lol: :roll: )[/size], apától tart, mert ő nem egy kutyabarát. :) Anyát régebben, kiskorában, ha meglátta, örömében bepisilt, de mai napig nagyon szereti. :D Engem meg játszótárnak tekint, bár azért hallgat rám, de annyira nem. :) Sokat játszok vele, ha úgy van időm, azt szereti nagyon. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269115 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Rangsorkérdés: sztem én nem vagyok vmi magasan a rangsorban, a családom tagjaihoz képest nem foglalkozom vmi sokat a kutyákkal. Tisztelnek vmennyire, persze, de nem mindog engedelmeskednek, csak ha nem akad jobb dolguk.


Igen, valahogy így vagyok ezzel én is, pedig a kutya az enyém, és én foglalkozom is vele, de én vagyok az, aki sokat játzsik vele, tehát engem szerintem legfeljebb játszótársának tart, nem pedig gazdájának :? Nálunk inkább apukám a főnök a kutyáknál, mert ha őt meglátják, már iszkolnak is be a helyükre, mer félnek tőle...hát persze, mer ha valami rosszat csináltak, tőle kaptak, és nem tőlem :roll: Én mindig megsajnálom, főleg az enyémet, mer ő olyan édesen tud nézni...de én nem is akarom, hogy féljen tőlem, szerintem a mi viszonyunk tökéletes, igaz, hogy néha nem fogad szót, de engem nem zavar:)

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269114 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
és ha nincs itthon betadin?
az ujjam a 2x-esére dagadt.
köszi a segítséget

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269108 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta: A kutya nyála fertőtlenít... mosd ki, tegyél rá valami gyógykenőcsöt, és már kész is van...


Na erre nem tenném a nyakamat. Meg másét se... 8O Mosd ki alaposan, Betadinnal öntsd le, és sztem ragaszd le...

Köszi a számos jótanácsot varjúügyben!
Kiosztottam 4 db éktelennagy pofont, mikor az ebek nekiugráltak a rácsnak, és többet nem próbálkoztak. Rebi az első támadásnál eszelősen károgva felvetődött a rácsra, de később sztem már élvezte a közelharcokat köztem meg a kutyák közt... ;)

Rangsorkérdés: sztem én nem vagyok vmi magasan a rangsorban, a családom tagjaihoz képest nem foglalkozom vmi sokat a kutyákkal. Tisztelnek vmennyire, persze, de nem mindog engedelmeskednek, csak ha nem akad jobb dolguk.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269091 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Dalma/Mira Marinda írta: Virág: örömkönnyek
van egy témán kívüli gondom: csak én vagyok itthon és a kutyámmal játszottam. tök nyugisan játszottuk a szokásost, mikor egyszercsak (5 perce) megfogta az ujjam, s megharapott, erejéhez képest gyengénden, de úgy, hogy vérzik. Most van 4 luk a kezemen, enyhén fáj, s nem tom mit csinálljak. Eddig még sose harapott meg, de senkit, pedig már megvan nekünk 2 és fél éve! segítsetek kérlek, de sürgőssen!


Kiskutyáknak meg kell tanulni a harapás erősségét, ezt gyakoroják, amikor rágcsáljék egymást...
Jelezz neki, hogy fáj, amikor harap, és ő ezt megjegyzi magának, és többé nem csinálja olyan erősen...
A kutya nyála fertőtlenít... mosd ki, tegyél rá valami gyógykenőcsöt, és már kész is van...
Esetleg tegyél rá némi szőrt... tudod: Kutyaharapást szőrivel... :wink:

A falkában nagyon fontos a rangsor. A családodat is beszámítja a hű eb a flakába, és megjegyzi magának a családon belűli sorrendet, ami még akkor is létezik, ha ugynevezett "egyenrangúként "kezelitek egymást.
Az ember egyik legrégebbi ösztöne, amit nem tud levetkőzni soha.

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269089 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Állatbarátok
És akkor még csodálkozol, hogy megharapott??? *fejcsóvál*

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269088 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mi olyat játszunk, (mint most is,) hogy én vagyok a betörő, ő meg az örző-védő kutya. de nem úgy játszunk, hogy rohangállok előle, hanem a kezem olyan, mint az ő fogai, s én gugolok, mert elégéé kis termetű kutya

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269087 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Állatbarátok
mi az, Virág, kockáztatod a rangodat a falkában? ;) Én egyszer hagynám győzni Barnit, asszem lenne ott világ! :)

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269086 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én is szoktam Sugival kötélhúzósat játszani egy rongyal, akkor olyan édi, ahogy erőlködik, aztán hagyom egyszer kétszer győzni, és ennek úgy örül :D !!! Ilyenkor körberohanja vagykétszer az udvart :D

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete - 19 éve 3 hete #269085 Írta: Eglarcarien
Eglarcarien válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Először is "tedd rendbe" a kezedet. (mosd ki a sebeket és ha van otthon, tegyél rá Betadint)

Másodszor: A mi kutyánk is szokott ilyet csinálni. ([size=9:1kohmfcs]ez nála az extrém játszási szándékot jelenti, bár ő vsz egyedi eset)[/size] Ilyenkor rendszerint elég, ha odaadom neki a gereblye/seprűnyelet rágni ill. huzakodunk a boton végkimerülésig. (értsd: míg a kutya meg nem unja) Vagy keresek a műhelyben vmi rongyot, és azzal játszunk "kötélhúzást". És utána béke van. ;)

Mindenesetre ki lehet próbálni, hátha működik... Vagy ha van vmi "rágókája" (gumicsont, rongy, plüssmaci, mittomén), az is mehet.

(szerintem :oops: )


[size=9:1kohmfcs]Hm, ez érdekes kérdés, ki hol áll az állat szemében a ranglétrán... :roll:
Én biztosan tudom, h nem vagyok falkavezér, mert nem mindig hallgat rám, és valószínűleg valahányszor huzakodok vele a gereblyenyélen (jó kis erőedzés ;) ), a falkában elfoglalt helyemért küzdök. :P :oops: Anyámra viszont még ennyire se hallgat mint rám, tehát vsz a falkavezér után enyém a 2. hely :) A falkavezér a nevelőapám, neki elég ránéznie Barnira, és a kutya fülét-farkát behúzza meg sunnyog. De néha még neki is "visszabeszél", szóval baromi pofátlan, hiába neveljük... [/size]

Your blood is not shared with your husband unless something goes wrong.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269083 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Dalma/Mira Marinda írta: Virág: örömkönnyek
van egy témán kívüli gondom: csak én vagyok itthon és a kutyámmal játszottam. tök nyugisan játszottuk a szokásost, mikor egyszercsak (5 perce) megfogta az ujjam, s megharapott, erejéhez képest gyengénden, de úgy, hogy vérzik. Most van 4 luk a kezemen, enyhén fáj, s nem tom mit csinálljak. Eddig még sose harapott meg, de senkit, pedig már megvan nekünk 2 és fél éve! segítsetek kérlek, de sürgőssen!


Szerintem csak játszani akart! Sugi is csinálta ezt kiskorában, de az is lehet, hogy kajának nézte véletlenül az ujjadat! Nem nyúltál előtte valami kajához, annak a szaga könnyen megtéveszthette a kutyust!

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269077 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Virág: örömkönnyek
van egy témán kívüli gondom: csak én vagyok itthon és a kutyámmal játszottam. tök nyugisan játszottuk a szokásost, mikor egyszercsak (5 perce) megfogta az ujjam, s megharapott, erejéhez képest gyengénden, de úgy, hogy vérzik. Most van 4 luk a kezemen, enyhén fáj, s nem tom mit csinálljak. Eddig még sose harapott meg, de senkit, pedig már megvan nekünk 2 és fél éve! segítsetek kérlek, de sürgőssen!

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269075 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Jaigen, Silima, csak akkor próbálkozhatsz vele, ha elismernek téged falkavezérnek, vagy helyettesnek. (vagy Főgazdának)

Mert ha úgy érzik hogy csak kicsivel vagy felettük a ranglétrán, nem biztos hogy hallgatni fognak rád.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269063 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Hát igen. Az állatok borzalmasan féltékenyek tudnak lenni... :?
Viszont feltétel nélkűl szeretnek, és elfogadják az új kedvenceinket...
Csak arra kell vigyázni, hogy mindkettőnek, háromnak, négynek stb... is jusson a szeretetünkből

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269059 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Dalma/Mira Marinda írta: Én tegnap csinálltam ezt a cicámma és a kutyámal. Fogtam a kutya nyakörvét, és odaültem mellé. a macsek 1 méterre volt tőllünk. A kutya tök nyugisan leült, s nézte a kiscicákat, akik aranyosan leskelődtek, s néha a közeledő anyacicára nézet... Olyan édesek voltak.... :cry:


Ha édesek voltak, mért vagy szomorú :arrow: :cry: ?

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
19 éve 3 hete #269057 Írta: Narmo
Narmo válaszolt a következő témában: Állatbarátok

olorin.papa írta: Nagyon egyszerű!
Mutasd meg a kutyéknak, hogy a varjú hozzád tartozik,a tied, a te társad, és teljes védelmed alatt áll! :wink: a drágaszágod... gollam gollam :gollum1:

Amikor az ebek látják, hogy a madár kizárólag a rajtad keresztűl közelíthető meg, akkor szomorúan békén haggyák...

Én oda tettem a macskát a kutya elé, megmagyaráztam nekik, hogy nem szabad bántani, aztán meg ha hozzá akart nyúlni, jól pofonvágtam..
a harmadikat már nem várta meg.

Szvsz kezdd a falkavezérrel... :)


Hajjajj! Most Lykost próbáljuk hasonló módszerrel összeszoktatni Wolffal, az apukájával,de érdekes az ügy. A nagykutya féltékeny a kicsire. Szal azért óvatosan kell, nehogy egyik dolog a másik kárára váljon.. :?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.054 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére