Állatbarátok

Több
18 éve 11 hónapja #273890 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Láttam a Tv-ben hogy felgyújtották az az istálót, nemtudoménhol. Szegény lovak :cry: úgy sajnáltam őket :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273803 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta:

Took Peregrin írta:

Vikil írta: Took Peregrin: Miért nem szereted a lovakat? Mit nem lehet bennük szeretni?

Jaj lécci ne legyél már ilyen szenya.
Azért nem szeretem őket, mert a dédapámat alattomosan hátbarúgta egy, amikor a többit itatta, és a papa belehalt... Hát ezért nem szeretem őket... De ha téged ez bánt... Márminthogy nem szeretem őket, akkor jelezd, és csak a te kedvedért megpróbálom őket megszeretni...

Bocsika részvétem! Csk le ne harapd a fejem!

Semmi. :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273802 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Took Peregrin írta:

Vikil írta: Took Peregrin: Miért nem szereted a lovakat? Mit nem lehet bennük szeretni?

Jaj lécci ne legyél már ilyen szenya.
Azért nem szeretem őket, mert a dédapámat alattomosan hátbarúgta egy, amikor a többit itatta, és a papa belehalt... Hát ezért nem szeretem őket... De ha téged ez bánt... Márminthogy nem szeretem őket, akkor jelezd, és csak a te kedvedért megpróbálom őket megszeretni...

Bocsika részvétem! Csk le ne harapd a fejem!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273784 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Took Peregrin: Miért nem szereted a lovakat? Mit nem lehet bennük szeretni?

Jaj lécci ne legyél már ilyen szenya.
Azért nem szeretem őket, mert a dédapámat alattomosan hátbarúgta egy, amikor a többit itatta, és a papa belehalt... Hát ezért nem szeretem őket... De ha téged ez bánt... Márminthogy nem szeretem őket, akkor jelezd, és csak a te kedvedért megpróbálom őket megszeretni...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273775 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Took Peregrin: Miért nem szereted a lovakat? Mit nem lehet bennük szeretni?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273774 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Thereon írta: Emberek (tündék, egyéb), kéne kis segítség, hogyan kell madáretetőt csinálni? :P

Hát ezt így nem lehet elmagyarázni esetleg könyv vagy haverok, rokonság ők megmutathatnák neked!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273763 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Pl így: www.sulinet.hu/tart/cikk/eb/0/23160/1

De akár úgyis hogy veszel egy nagyobb műanyagflakont, a közepe táján egymással szemben lyukakat vágsz rajta, megtöltöd maggal, és fellógatod valami faágra.

esetleg fogsz egy szalonnabőrt, átfúrod és felakasztod valahova.

Igen... Én is pont leírtam, mire megjelent a tied... :D
De én még azt is ajánlanám, hogy veszel egy almát, szotyikat szurkálsz bele, majd follogatod... Vagyis mi az oviban regen igy csináltuk...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273761 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Pl így: www.sulinet.hu/tart/cikk/eb/0/23160/1

De akár úgyis hogy veszel egy nagyobb műanyagflakont, a közepe táján egymással szemben lyukakat vágsz rajta, megtöltöd maggal, és fellógatod valami faágra.

esetleg fogsz egy szalonnabőrt, átfúrod és felakasztod valahova.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273760 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta: Az Orgovány olyan szlovákosan hangzik...orgován=orgona :D

Hát... Pedig Bács megye messze esik szép Szlovákiátul... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273752 Írta: Thereon
Thereon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Emberek (tündék, egyéb), kéne kis segítség, hogyan kell madáretetőt csinálni? :P

Thereon, a vándorló varázsló

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273751 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Az Orgovány olyan szlovákosan hangzik...orgován=orgona :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273714 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Amúgy tök jó!!! Tök sok állatunk van!!! Mivelhogy Kecskemét mellett van egy kis falu, amit Orgoványnak hívnak, na és én ott lakom. Aztán van egy nagy kertes házunk a faluban, és még van egy tanyánk is.
A házban csak egy pulink van, viszont a tanyán hatalmas állatsereg van...
5 puli, 25 birka, nemtommennyi csirke, sok gyöngycsirke, 3 macska, vannak kismalacok is, meg van egy nagy anyadisznó, de azokat ki nem állhatom. Büdösek meg minden... Az összes állat közül én csak a saját birkáimat szeretem, meg a kiskutyákat. Ló nincs!!!! Utálom a lovakat! Most sok mindenkinek szívfájdalmat okoztam, tudom. De azért még szerettek, ugye? :D Amugy fasza kis hely Orgovány, mivelhogy van ADSL... Na most már befejeztem a regényírást...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273713 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Estel Adániel írta: Madáretető jó... ;)
[size=9:gao9whf5]:roll:('Fool of a Took...'):D[/size]

Naná, hogy jó!!! Abba pont ilyen nekem való poénok vannak... :D
Amúgy nem vagyok olyan hülye, mint amilyennek látszok. :D (Vagy mégis?)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273712 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta:

Took Peregrin írta: Imádom a Pulikat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Puli kutya vakk vakk vakk
Gubancos a hajad.
Lucskos fekete szőröd bogáncsal teli
S nyáron sokat simogat a Feri.

Ezt most félig a tesómról, félig a kutyámról irtam Dolák Saly módra. Igazi Igazságos Izom Tiboros rímek. Ezt most sokan nem értik, de biztos sokan olvasták a madáretetőt.

Nekünk van 1 pulink édi! :lol:

Hopp!!! Ezt én írtam??? Elég kómás állapotban lehettem... Na de nem tom. Nekünk is van pulink. Szám szerint öt. De két héttel ezelőtt még 10 volt, csak eladtuk őket. Télleg! Nem kell v.kinek kis puli 5000 pénzért :?: :?: :?:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273683 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Took Peregrin írta: Imádom a Pulikat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Puli kutya vakk vakk vakk
Gubancos a hajad.
Lucskos fekete szőröd bogáncsal teli
S nyáron sokat simogat a Feri.

Ezt most félig a tesómról, félig a kutyámról irtam Dolák Saly módra. Igazi Igazságos Izom Tiboros rímek. Ezt most sokan nem értik, de biztos sokan olvasták a madáretetőt.

Nekünk van 1 pulink édi! :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273653 Írta: Estel Adániel
Estel Adániel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Madáretető jó... ;)
[size=9:tszqqtss]:roll:('Fool of a Took...'):D[/size]

Mornie utúlië! Believe and you will find your way
Mornie alantië! A promise lives within you now

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273652 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Imádom a Pulikat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Puli kutya vakk vakk vakk
Gubancos a hajad.
Lucskos fekete szőröd bogáncsal teli
S nyáron sokat simogat a Feri.

Ezt most félig a tesómról, félig a kutyámról irtam Dolák Saly módra. Igazi Igazságos Izom Tiboros rímek. Ezt most sokan nem értik, de biztos sokan olvasták a madáretetőt.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273380 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vikil, majd ha eleget lovagolod, biztos lefogyasztod Szikrát... ;)
Szép lehet lóháton a Nagyberekben!! Főleg ilyenkor... /me nagyon szereti az őszt... :oops: :)
Irigyellek, meg kell mondjam! ;) :D :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273371 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben Kenobi írta:

Vikil írta: Majd hétvégén!

Itt a hétvége, nem? ;) :D Grat hozzájuk. :) [/quote
Szóval az van hogy a lovak fogatoslovak, de az 1ik hátasló is :lol: és hétköznap dolgoznak mint fogatosló hétvégén mint hátasló lerepen a Nagyberekban!!! :D :D Nagyon örülök! Szép ló a Szikra csak 1 kicsit kövér :wink: Nem számit! Mert végre lovagolhatok terepen!!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273351 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Majd hétvégén!

Itt a hétvége, nem? ;) :D Grat hozzájuk. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273350 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Köszi mindenkitől!
Majd hétvégén!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273349 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vikiiiil, de jó neked! Drakulálok! :) Sok sikert hozzájuk!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273333 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Emberek +van! Kaptunk 2 lovat és hétvégéken lovagolhatok!!
Szikra a másik + Pici! :lol: Szürke és pej! Imádom őket!


Gratula!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273290 Írta: Exar Kun
Exar Kun válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ló... *nehéz sóhaj* hej, ha egyszer... hagyjuk... :cry:

Nekünk itt két, leginkább kutyára emlékeztető dzsungelgyőztes egyedünk van, de éppenséggel ugyanúgy lehet bennük farkas- vagy sakálvér... a külsejükből nehéz lenne eldönteni. Ijesztően randák, de azért kedvesek. És mindkettő várandós...

Utúlie'n aure! Aiya Eldalie ar Atanatári, utúlie'n aure!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273288 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Emberek +van! Kaptunk 2 lovat és hétvégéken lovagolhatok!!
Szikra a másik + Pici! :lol: Szürke és pej! Imádom őket!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273279 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok
sztem az aranyretieverre illik a legjobban! a kaja mindnnél fontosabb a számára! nekünk van egy ;)

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273231 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A Jack Russel tényleg ilyen. Ha a lelkét kell is kiugrálnia, akkor is véghezviszi, amit elgondolt... ami nem mindig előnyös... bár még pici ;)
Meg sztem a labradorra is nagyon illik... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273227 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én Jeck Russel terriert szeretnék Apával 1üt. Csak mokor rászánta magát hallota azt az 1ik tenyésztőtől hogy évekre előre lefoglaljék a kutyukat nagyon édik!!!! :D Nekünk vérebünk vizslánk és pulink van.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273207 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:
Labrador
Én, én! Hadd cseréljem ki én! Kicserélhetem? Ugye kicserélhetem? Kérlek, hadd csináljam én!


Hát a Labradorok már csak ilyenek. Nekem is van egy :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #273205 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem tudom láttátok-e már...
Melyik fajta kutya tudja kicserélni a kiégett villanykörtét?

Szibériai Husky
A nap hétágra süt, fiatal még az idő. Az egész élet elöttünk van és te képes vagy benn a lakásban aggódni a nyavajás kiégett villanykörte miatt?

Border Collie
Egy pillanat! Csak átkódolom a ház elektromos hálózatát!

Német juhász
Majd én vigyázok a villanykörtére amíg te eldöntöd mi legyen. Vissza! Hátrébb! Tünés innen!

Tacskó
Nem érem el azt a francos villanykörtét!

Toy uszkár
Majd belesúgom a Border Collie fülébe és ő majd kicseréli. És mire újra-vezetékeli az egész házat, a körömlakkom is megszárad.

Rottweiler
Gyerünk! Menjünk! Majd én kicserélem!

Shi-tzu
Ugyan drágám! Ne aggódj, majd megcsinálják a szerelők.

Labrador
Én, én! Hadd cseréljem ki én! Kicserélhetem? Ugye kicserélhetem? Kérlek, hadd csináljam én!

Golden retriver
Hadd csinálja a Border Collie. És amíg ? kicseréli az égőt, esetleg meg is etethetnél engem…

Jack Russel terrier vagy Drótszőrű Fox terrier
Elérem! Tudom, hogy elérem. Még húsz ugrás és elérem! Enyém lesz, enyém, enyém!

Cocker Spániel
Miért kell kicserélni? Sötétben is a szőnyegre tudok pisilni….

Mastiff
Minek? Mi nem félünk a sötétben.

Bloodhound
ZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZ

Angol agár
De hát nem is mozog! Akkor meg kit érdekel???

Kelpie
Először is tereljük a villanykörtéket egy kis csoportba….

Pointer
Látom… ott van, pontosan ott!

:D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.645 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére