Állatbarátok

Több
18 éve 10 hónapja #275032 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #275008 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta: Nincs szivem megölni majd becserkelem! :wink:


Öhmm, ha nem akarod megölni, miért fogtad be? :(


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274995 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Képzeljétek tegnap a parton találtam 1 egeret nagyon cuki barna és van 1 fekete csík a hátán!
Hazahoztam és beraktam a deguk mellé a terráriumba. Erre + ő kiszökött és ben tvan a szobámban ez volt reggel és még mindig ott van!!
Nincs szivem megölni majd becserkelem! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274912 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szegényke. Hapcizik??? Biztos influenzás ebben a sz@r időben :( Jobbulást nekik :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274908 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Dalma: mennyi odős cicák? Lehet, hogy az anyja elválasztani igyekszik.
:p

Kb. 4-5 hónaposak. De sajna csak egy van már a kicsik közül! Az anya meg beteg lett! [size=9:18ummufl]Ez a fránya tél![/size]A kicsi is kezd beteg lenni, mert hapcizik! Olyan édik!!! [size=9:18ummufl]Mármint amikor hizelegnek![/size]

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274707 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Virág (Leila) írta:

Alyr Arkhon írta: Mai nap hozzánk került 3 egészen pici cica.
Cuksor tejet kapnak pipettából, mert még tálból inni sem tudnak.

Nem kellenek valakinek?
Nagyon szépek egyébként...


Alyr, én szívesen elfogadnám, de félek, h a téli körülményeket nem vészelné át, mert a házba apa miadt nem lehetne behozni...engem vmikor nyáron, vagy késő tavasszal érdekelne...sajnálom...pedig nagyon szeretném...


Áhá, csakhogy mi már holnaptól nem tudunk rájuk felügyelni...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274703 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mienk az egy kutyulék. Van benne vizsla meg spániel meg tacskó meg a jóég tudja még mi. A papa meg egy Beagle...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274696 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Labradornak 14??? Úristen!!!!!!! :D :D :D Remélem csak kivételes esetekben :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274691 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Dalma: mennyi odős cicák? Lehet, hogy az anyja elválasztani igyekszik.
Rabyn: akkor jó. :) A kölykök sázma fajtától (meg kutyától) függ. Az egyik uszkárunknak elsőre 3 kölyke lett, a másiknak 7, a labradornak 14... dehát nagykutyáknak több kölyke szokott lenni. De a legtöbb kölyök (Murphy alapján) akkor van, ha a fajtatiszta szukát a szomszéd utcagyőztes keverék fedezte be... Akkor garantáltan 15 lesz, hogy nehezebb legyen őket elszerezni... :p

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274681 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Mai nap hozzánk került 3 egészen pici cica.
Cuksor tejet kapnak pipettából, mert még tálból inni sem tudnak.

Nem kellenek valakinek?
Nagyon szépek egyébként...


Alyr, én szívesen elfogadnám, de félek, h a téli körülményeket nem vészelné át, mert a házba apa miadt nem lehetne behozni...engem vmikor nyáron, vagy késő tavasszal érdekelne...sajnálom...pedig nagyon szeretném...

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274676 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Úgy néz ki hogy az én kutyám is vemhes, de ő úgy vislekedik mint egy őrült. Állandóan játszana, ugrál, szaladgál, nyal, harap.... Egész vad lett, de csak játszik, főleg velem :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274671 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Mai nap hozzánk került 3 egészen pici cica.
Cuksor tejet kapnak pipettából, mert még tálból inni sem tudnak.

Nem kellenek valakinek?
Nagyon szépek egyébként...

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274620 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mienk régebben is sokat ivott amugy.))
Nem hiszem, hogy gyulladása van mert érzem amikor a kölykök mozognak benne! Tényleg hány kölyök születhet első ellésre? (és utolsóra... mert ezután nemlesz több kölök)

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274616 Írta: Dalma/Mira Marinda
Dalma/Mira Marinda válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Csaó!
Van egy gondom! :cry:
Volt 3 cicám, egy eltűnt, az anya cicához megha odamegy a picinye, megharapja :cry: , majd összevesznek. Ez baj? Mit tegyek? 8O Szegény kiscica állandóan bújik hozzám! :wink: :lol:

"Egy csepp is növeli a tengert!"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274614 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Took Peregrin írta:

Rabyn írta: Egy pöttye más:
Nagyon úgy nézki, hogy lesznek kiskutyáink... Mennyire változik meg egy terhes kutya hangulata? Mert a mienk az utpbbi időben tisztára bágyadt, kevésbé játékos, inkább bújik meg simogatásra vágyik, naggyon sokat iszik és hugom szerint vitaminhiány van.

Nekünk a terhes pulikutyánk lefogyott, és hullik a szöre... De erröl kérdezd meg Vikilt. Szerintem ö jobban ért hozzá...


Nagyon kedves! :D Az a helyzet hogy a mi pulink igazzándiból még nem tüzelt! :cry: Igaz 10 éves!
A mi vizslánk amikor vemhes sokkal inkább szeretetéhes! Mindig bűjik és fura hangokat ad. Nagyon husi! :wink:
Mellesleg A Kemény dénesnek a Dömper nevü kutyájával szoktunk fedesztetni 1 köjök ára 50 euró. Imádom őket!!! Olyan cukik :lol:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274606 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A mi kutyáinkon mindig meglátszi, ha vemhesek, nem futnak, ha nem muszáj, csak ülnek a napon. De nem isznak túl sokat.
Az viszont, ha sok vizet iszik, nem feltétlen a vemhesség jele. Mikor ellene a kutya? Mert ha nő a hasa, és nagyon sokat iszik, az azt is jelentheti, hogy méhgyulladása van. (Nem akarom falra festeni az ördögöt, de talán jobb félni, mint megijedni.) Sztem vigyétek el állatorvoshoz. Cukorbeteg kutyák is sokat isznak.
Remélem, tényleg csak vemhes, és felesleges volt a kuvikolásom... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274598 Írta: Took Peregrin
Took Peregrin válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rabyn írta: Egy pöttye más:
Nagyon úgy nézki, hogy lesznek kiskutyáink... Mennyire változik meg egy terhes kutya hangulata? Mert a mienk az utpbbi időben tisztára bágyadt, kevésbé játékos, inkább bújik meg simogatásra vágyik, naggyon sokat iszik és hugom szerint vitaminhiány van.

Nekünk a terhes pulikutyánk lefogyott, és hullik a szöre... De erröl kérdezd meg Vikilt. Szerintem ö jobban ért hozzá...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274597 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Egy pöttye más:
Nagyon úgy nézki, hogy lesznek kiskutyáink... Mennyire változik meg egy terhes kutya hangulata? Mert a mienk az utpbbi időben tisztára bágyadt, kevésbé játékos, inkább bújik meg simogatásra vágyik, naggyon sokat iszik és hugom szerint vitaminhiány van.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274543 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta:

Estelio írta:

Alyr Arkhon írta:

Estelio írta: (poém)


Lehet hogy most egy világ omlik össze benned, de a poém az nem= a poénnal...

Jaj, jaj meghalok...nem tudok tovább így élni...vágjuk le az ujjaimat, amiért nem tok helyesen gépelni....

A poém olyan értelemben ahogy Estelio használta, ha jól tudom, Ecthelion szülötte (by elgépelés) és azóta a poémmal poénkodunk :wink:


Aha.
Biztos.

Lévén ez mind off, jól törlöm.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274525 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Virág (Leila): egy német cég adott el kutya-, meg macskaeledelt, ill. annak szánt darált mócsingot emberi kajának. Csók nekik.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274471 Írta: Tünde
Tünde válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Virág (Leila) írta: A múltkor még valami olyasmiről is beszéltek, hogy egy német cég(nem biztos) valami végterméket adott el húsnak nevezve, és nem tudják , hogy jutott-e belőle Magyarországra...

Valami szolnoki cég keverte a készítményébe (ha jól emlékszem) :oops:
A madárinfluenza meg volt, de állítólag megállt. Úgyis hazudnak, nem mindegy?

"Anyává csakis a gyerek tehet - nem az apa"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274465 Írta: Virág
Virág válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szerintetek Romániában most madárinfluenza van, vagy valami más? Mert egyik nap azt mondják a hírekben, meg a rádióban, hogy az, másnap meg kijelentik, hogy mégsem...ésígytovább...most akkor az vagy nem? Én már egy kicsit elvesztettem a fonalat...
A múltkor még valami olyasmiről is beszéltek, hogy egy német cég(nem biztos) valami végterméket adott el húsnak nevezve, és nem tudják , hogy jutott-e belőle Magyarországra...az ilyetis cak azért teszik bele a hírekbe, hogy az embernek felforduljon a gyomra, és még véletlenűl se tudjon vacsorázni...és egyébként is szinte mindenben van valami állatieredetű, szóval akkor ha teljesen megakarjuk védeni magunkat, ne együnk semmit...pontosabban csak zöldséget...Engem már nem nagyon érdekel, azt eszek, amit akarok...legfeljebb pár nap múlva feldobom a talpam :wink: ...így jártam... :wink:

"Alattad a föld, fölötted az ég, benned a létra."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274461 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta:

Ancalima Anarórë írta: Vikil: ha jól értettem, teljesen rendben van a madarak tömeges lemészárlása, akkor is, ha esetleg semmi ok nincs rá? Szerintem ha egy rokonom megbetegedne, nem igazán kezdenék el buldózerrel száguldozni valami farmon, kilapítva minden szerencsétlen szárnyast, amelyik a látóterembe kerül. Tehát lehet, hogy így 'fokok' vélekedni akkor is.

De ha 1szer már betegek ha minden igaz akkor úgy is mind1! Tudom hogy ez kegyetlenül hangzik inkább a csirkék mint én vagy a szeretteim !! Én nem élném túl ha megint elvesztenék valakit!! :cry:


De egyáltalán nem biztos, hogy betegek, épp erről beszélek.


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 10 hónapja #274459 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta: Vikil: ha jól értettem, teljesen rendben van a madarak tömeges lemészárlása, akkor is, ha esetleg semmi ok nincs rá? Szerintem ha egy rokonom megbetegedne, nem igazán kezdenék el buldózerrel száguldozni valami farmon, kilapítva minden szerencsétlen szárnyast, amelyik a látóterembe kerül. Tehát lehet, hogy így 'fokok' vélekedni akkor is.

De ha 1szer már betegek ha minden igaz akkor úgy is mind1! Tudom hogy ez kegyetlenül hangzik inkább a csirkék mint én vagy a szeretteim !! Én nem élném túl ha megint elvesztenék valakit!! :cry:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274377 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Alyr, a kecske is száj- és körömfájásos. Meg állítólag nem is finom.
Tudom, hogy nem ugyanaz a kergemarhakór, mint a szivacsos agyhártyagyulladás, de egyik sem kellemes.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274366 Írta: Noredhel
Noredhel válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Alyr: még jó, hogy nem azt hoztad ki, hogy legyünk vegák... :dead: 8O

"Előfordul, hogy a hajótörés után sokáig hánykolódnak a csónakban. Ilyenkor kisorsolnak valakit, és hát... esetleg éhségükben..." /Buzgó Mócsing, emlékezetből, kb./

Toujours pur

kiejtés: "liedesz"

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274361 Írta: Estelio
Estelio válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta:

Silima írta: Felagund: én teljes mértékben hiszek neked, csak azt nem tudom, hogy miért lettem mumpszos kiskoromban a mumpszoltás után... sztem vmi egész másról beszélek, mint te... :oops:
Noredhel, Dalma: nem hiszem, hogy vaklárma teljes mértékben, de tény, hogy nagyon-nagyon felfújták... főleg a sajtó, mikor a csapból is az folyik, ahogy a tetemeket égetik, nem pedig az, ahogy a vakcinákat gyártják... :P de azért remélem, vaklárma marad...
Együnk disznó- meg marhahúst, attól csak agyhártyagyulladást kapunk... ;)


Disznótól elhízunk, marhától kergemarhakórt kapunk (ami _nem_ agyhártyagyulladás, hanem rosszabb) a birkahús büdös, a csirke meg a többi szárnyas madárinfluenzás, a kecske meg nemtom, de azzal is biztos baj van, a nyúl meg átharapja a torkunkat mint a Gyalog Galoppban...

Együnk embert. Abból van elég...
Állítólag finom...

:mrgreen: :twisted:

OK! Veled kezdjük! Nyammmm! :lol: (poém)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274358 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Felagund: én teljes mértékben hiszek neked, csak azt nem tudom, hogy miért lettem mumpszos kiskoromban a mumpszoltás után... sztem vmi egész másról beszélek, mint te... :oops:
Noredhel, Dalma: nem hiszem, hogy vaklárma teljes mértékben, de tény, hogy nagyon-nagyon felfújták... főleg a sajtó, mikor a csapból is az folyik, ahogy a tetemeket égetik, nem pedig az, ahogy a vakcinákat gyártják... :P de azért remélem, vaklárma marad...
Együnk disznó- meg marhahúst, attól csak agyhártyagyulladást kapunk... ;)


Disznótól elhízunk, marhától kergemarhakórt kapunk (ami _nem_ agyhártyagyulladás, hanem rosszabb) a birkahús büdös, a csirke meg a többi szárnyas madárinfluenzás, a kecske meg nemtom, de azzal is biztos baj van, a nyúl meg átharapja a torkunkat mint a Gyalog Galoppban...

Együnk embert. Abból van elég...
Állítólag finom...

:mrgreen: :twisted:

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274345 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Felagund: én teljes mértékben hiszek neked, csak azt nem tudom, hogy miért lettem mumpszos kiskoromban a mumpszoltás után... sztem vmi egész másról beszélek, mint te... :oops:
Noredhel, Dalma: nem hiszem, hogy vaklárma teljes mértékben, de tény, hogy nagyon-nagyon felfújták... főleg a sajtó, mikor a csapból is az folyik, ahogy a tetemeket égetik, nem pedig az, ahogy a vakcinákat gyártják... :P de azért remélem, vaklárma marad...
Együnk disznó- meg marhahúst, attól csak agyhártyagyulladást kapunk... ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 11 hónapja #274322 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Vikil: ha jól értettem, teljesen rendben van a madarak tömeges lemészárlása, akkor is, ha esetleg semmi ok nincs rá? Szerintem ha egy rokonom megbetegedne, nem igazán kezdenék el buldózerrel száguldozni valami farmon, kilapítva minden szerencsétlen szárnyast, amelyik a látóterembe kerül. Tehát lehet, hogy így 'fokok' vélekedni akkor is.


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.119 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére