Állatbarátok

Több
18 éve 8 hónapja #281600 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha normálisak vagyunk akkor nem!

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281592 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rabyn írta: Az embergyereket sem csapjuk földhöz ha úgy születik, hogy nem akartuk!


Ez off:
De igen, sajnos :( :( :(

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281585 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rabyn írta: csak az rettentő drága. (bár ha végre elkerülnek inenn a porontyok akkor a mikutyunk is ivartalanítattva lesz)
meg én azt olvastam valahol, hogy minden lány kutyának kell egyszer szülnie ahhoz, hogy ne kattanjon be ha ivartalnítattod.


Nem stimmel! 2 teljesen normális ivartalanított szuka kutyánk van, mindkettő teljesen normális. Én is hallottam már ezt, de rengeteg normális ivartalanított kutya van.
Az meg, hogy drága... ez sajnos igaz. De meg kell gondolni, mi a drágább, egy 3000 Ftos műtét, vagy felnevelni és elszerezni X db kiskutyát... a kiskutyanevelés nem olcsó mulatság, ha azt akarod, hogy az anyakutya se fogyjon csonttá, mire a kölykök 8 hetesek lesznek...
Szóval mérlegelni kell.
[size=9:2zistoxg]Mér ne legelni?... :oops: [/size]

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281584 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
csak az rettentő drága. (bár ha végre elkerülnek inenn a porontyok akkor a mikutyunk is ivartalanítattva lesz)
meg én azt olvastam valahol, hogy minden lány kutyának kell egyszer szülnie ahhoz, hogy ne kattanjon be ha ivartalnítattod.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281582 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szerintem is kegyetlenség füldhözcsapkodni a kiskutyákat, vagy vízbefojtani... de tudod mit, inkűbb az "abortuszt" választanám a kutyámnak meg a kiskutyáknak, mint hogy születésük után kelljen megölni őket... vagy még rosszabb, menhelyre kerüljenek...

De sztem a legjobb megoldás a "nem kívánatos" kölykök elkerülésére az ivartalanítás.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281569 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Én képtelen lennék (voltam) rá. Szerintem kegyetlen dolog. Az pedig még kegyetlenebb hogyha megszületnek a kölykök aztán földhözcsapják őket. Az embergyereket sem csapjuk földhöz ha úgy születik, hogy nem akartuk!
Azért kérdeztem ezt mert egy nő írt nekem, hogy miért is hagytam megszületni a kiskutyáinkat, akik közül háromnak még nincsen gazdája...

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281567 Írta: Olorin.papa
Olorin.papa válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rabyn írta: Ha a kutyátok véletlneül vemhes lesz, nektek lenne szivetek elvinni őt , hogy kiszedjék belőle a kölyköket?


Én egyszerűen megvárnám, amíg szépen leellik magátol, aztán isten kezére bíznám a kölyköket (vagyis inkább a sajátomra :twisted: )

de hát én az én vagyok... :roll:

Mazsola tényleg rulz... :itscool:

"Már születésem óta haldoklom,kissé hosszúra nyúlik. Unom."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281566 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekem nem. Igaz, ez a lehetőség fiú kutyánál enyhén szólva is minimális... :D Szerintem akkor már hagyni kell, hogy megszülje őket, és elpasszolni, de semmiképpen sem kiműtetni. Jó, mondjuk körülményektől, helyzettől függ, tudom, de akkor is.

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281564 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Ha a kutyátok véletlneül vemhes lesz, nektek lenne szivetek elvinni őt , hogy kiszedjék belőle a kölyköket?

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281474 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Írtam, hogy van új kutyám?
A menhelyről hoztuk Vácról, akárcsak Kajlát.
Egész érdekes fajta jegyeit viseli, rhodesian ridgeback (és rodéziai tarajoshátúnak fordítanám, nem tudom van-e magyar neve) persze keverék.

Itt van róla kép, ami még a menhelyen készült. www.zoldmenedek.hu/k_kepek/n/k00422.jpg

Jaigen, a neve Mazsola.


Grat Mazsoládhoz! Szerintem szép eb :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281465 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Alyr Arkhon írta: Írtam, hogy van új kutyám?
A menhelyről hoztuk Vácról, akárcsak Kajlát.
Egész érdekes fajta jegyeit viseli, rhodesian ridgeback (és rodéziai tarajoshátúnak fordítanám, nem tudom van-e magyar neve) persze keverék.

Itt van róla kép, ami még a menhelyen készült. www.zoldmenedek.hu/k_kepek/n/k00422.jpg

Jaigen, a neve Mazsola.


Hát tarajosnak tarajos. :D Szép! :)
Kapásból labradorkeveréket mondtam volna rá. Tényleg aranyosnak tánik így képernyőn át... :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281448 Írta: Alyr Arkhon
Alyr Arkhon válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Írtam, hogy van új kutyám?
A menhelyről hoztuk Vácról, akárcsak Kajlát.
Egész érdekes fajta jegyeit viseli, rhodesian ridgeback (és rodéziai tarajoshátúnak fordítanám, nem tudom van-e magyar neve) persze keverék.

Itt van róla kép, ami még a menhelyen készült. www.zoldmenedek.hu/k_kepek/n/k00422.jpg

Jaigen, a neve Mazsola.

"Eala Earendel engla beorhtast
ofer middangeard monnum sended"
/Cynewulf/

"Nem táncol többé pázsiton
Aranyerdőben tündelány"
/SÚ/

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281445 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Kösz most kihagynám!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281333 Írta: Eena
Eena válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Sziasztok!

Ha kell valakinek egy édes aranyos fekete macska, aki szobatiszta, szelíd, kedves, csak alszik, dorombol meg kedveskedik (lakásba ideális) az sürgősen dobjon meg egy méllel, illetve hívjon fel (06 30 461 6025) ja amúgy ivartalanított kandúr, gondolom be is van oltva, elég fiatalka, szal olyan 1-2 éves lehet. A Keletinél találtuk, követett hazáig, aztán addig nyávogott míg be nem engedtük:) de nálam albérletben nem lehet, otthon meg másik 8 macskától meg egy kutyától nem lehet:P sürgősen gazdi kéne neki, mert még ma meg talán holnap tudok neki helyet biztosítani, de amúgy meg ha kirakom az utcára tuti nem él meg, mert tökre házbaszoktatott kis dög. van rajta bolhanyakörv, szóval nem is bolhás:P az eredeti gazdáját se találjuk, pedig kiplakátoltuk mindenfele.
szóval hahó, ezzel a döggel mindeki csak nyerhet^^
cupp

fogta és elindult megkeresni magát

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281132 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nem is írtam 1 hete hogy kikeltek a kanári fiókák!
Aanyosak kis vinnyogok!

Ja és azt se4m írttam hogy Apa solymászatot rendezett. Tök jó volt!!! :D
Egész nap a hófúvás meg itt 1 fácán ott 1 nyúl nagyon klassz volt !
Érdekel valakit hogy zajlik 1 ilyen solymászat?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281108 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nekiment egy szegény karvaly az ablakunknak, a madársziluett ellenére. :( Akkorát csattant, hogy az ablakkeretre szerelt falióraa leesett és megállt... Szegény madár kitörte a nyakát. Másodperceken belül elpusztult... :( Annyira sajnálom... Apa ki akarja tömetni... szerintem kegyetlenség... azt meg csak remélem, hogy 2006 nem a karvaly éve lesz, mert az nem feltétlen hoz szerencsét... :?
Az meg mellékes, hogy miközben kiszaladtam, a vizes jégen elcsúsztam, és hirtelen azt hittem, eltört a kezem, de talán mégsem... :P
Szal lúzer.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281080 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ancalima Anarórë írta:

Vikil írta:

Ethuil írta:

Rabyn írta: az állat kertbn azt mondták a vadászgörényről, hogy olyan kicsi korában kell elhozni az anyjától, hogy éppen nyilik a szeme. és akkor a gazdit tekinti anyának. És sokkal könnyebb nevelni.


Ezt jó tudni...anya leszek? :lol: akkor szeretnék anya lenni (csupán jó értelemben gondolva, rossz az aki rosszra gondol :twisted: )


Ez hülyeség! Mert mi úgy szoktuk eladni hogy meguktól esznek meg már nagyok!
Meg a mi azt illeti nem túl okos állat a görény!
Nekünk minden évben szokot 10 (Tava k 20 volt)


Igen, de attól még nem biztos, hogy könnyen nevelik őket azok, akiknek eladjátok...


Kapunk visszajelzéseket hogy milyen aranynyosak!
És nem harapnak!

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #281006 Írta: Ancalima Anarórë
Ancalima Anarórë válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Vikil írta:

Ethuil írta:

Rabyn írta: az állat kertbn azt mondták a vadászgörényről, hogy olyan kicsi korában kell elhozni az anyjától, hogy éppen nyilik a szeme. és akkor a gazdit tekinti anyának. És sokkal könnyebb nevelni.


Ezt jó tudni...anya leszek? :lol: akkor szeretnék anya lenni (csupán jó értelemben gondolva, rossz az aki rosszra gondol :twisted: )


Ez hülyeség! Mert mi úgy szoktuk eladni hogy meguktól esznek meg már nagyok!
Meg a mi azt illeti nem túl okos állat a görény!
Nekünk minden évben szokot 10 (Tava k 20 volt)


Igen, de attól még nem biztos, hogy könnyen nevelik őket azok, akiknek eladjátok...


"... And that was the beginning of fairies..."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280851 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta:

Rabyn írta: az állat kertbn azt mondták a vadászgörényről, hogy olyan kicsi korában kell elhozni az anyjától, hogy éppen nyilik a szeme. és akkor a gazdit tekinti anyának. És sokkal könnyebb nevelni.


Ezt jó tudni...anya leszek? :lol: akkor szeretnék anya lenni (csupán jó értelemben gondolva, rossz az aki rosszra gondol :twisted: )


Ez hülyeség! Mert mi úgy szoktuk eladni hogy meguktól esznek meg már nagyok!
Meg a mi azt illeti nem túl okos állat a görény!
Nekünk minden évben szokot 10 (Tava k 20 volt)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280843 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Rabyn írta: az állat kertbn azt mondták a vadászgörényről, hogy olyan kicsi korában kell elhozni az anyjától, hogy éppen nyilik a szeme. és akkor a gazdit tekinti anyának. És sokkal könnyebb nevelni.


Ezt jó tudni...anya leszek? :lol: akkor szeretnék anya lenni (csupán jó értelemben gondolva, rossz az aki rosszra gondol :twisted: )

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280841 Írta: Rabyn
Rabyn válaszolt a következő témában: Állatbarátok
az állat kertbn azt mondták a vadászgörényről, hogy olyan kicsi korában kell elhozni az anyjától, hogy éppen nyilik a szeme. és akkor a gazdit tekinti anyának. És sokkal könnyebb nevelni.

"Én szóra váltanám a gondolatot de félek, hogy nem érdekel.."

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280770 Írta: Vikil
Vikil válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta: Szeretnék vadászgörényt...

Tudod csak el kell jönöd hozzánk! :wink:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280736 Írta: Ardathon
Ardathon válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta:

Silima írta:

Ethuil írta: Szeretnék vadászgörényt...


Megeszi a macskát. Meg a csirkét. Meg a papagájt. Meg a gazdi idegeit. :D
Osztálytársam öccsének van görénye, és hát nem sok jót hallottam róla... :) ;)


Akkor vmi hasonló idomítható kis házikedvencet. Ugyanis labrador nem panelbe való :D Tegnap olyan aranyos volt, beengedtem kicsit melegedni (nagymamáméknál) és aznap még háromszor beszökött. Nem is lenne baj csak a farkval nagyon csahol és lever mindent és nagyon szeret nyalakodni :D

Ha akarsz egy jó állatot akkor macskát vegyél az szobatiszta meg minden. Esténként meg veled alszik és az jó. Bár néha hullik a szőre de inkább macskát mint vadészgörényt.

"Ha bajnok akarsz lenni edz is annyit mint egy bajnok!!!"

s6.bitefight.hu/c.php?uid=30021

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280735 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

Ethuil írta: Szeretnék vadászgörényt...


Megeszi a macskát. Meg a csirkét. Meg a papagájt. Meg a gazdi idegeit. :D
Osztálytársam öccsének van görénye, és hát nem sok jót hallottam róla... :) ;)

Egy volt osztálytársamnak volt vagy kettő. :) Ha ketrecbe van, meg idomítva, nem eszi meg a macskát. De szerintem amúgy se... :P A patkányt viszont megfogja, így azok ellen jó (feltéve, ha van a háznál). Meg amúgy is aranyosak. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280734 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

Ethuil írta: Szeretnék vadászgörényt...


Megeszi a macskát. Meg a csirkét. Meg a papagájt. Meg a gazdi idegeit. :D
Osztálytársam öccsének van görénye, és hát nem sok jót hallottam róla... :) ;)


Akkor vmi hasonló idomítható kis házikedvencet. Ugyanis labrador nem panelbe való :D Tegnap olyan aranyos volt, beengedtem kicsit melegedni (nagymamáméknál) és aznap még háromszor beszökött. Nem is lenne baj csak a farkval nagyon csahol és lever mindent és nagyon szeret nyalakodni :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280732 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ethuil írta: Szeretnék vadászgörényt...


Megeszi a macskát. Meg a csirkét. Meg a papagájt. Meg a gazdi idegeit. :D
Osztálytársam öccsének van görénye, és hát nem sok jót hallottam róla... :) ;)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280731 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: photobucket.com/albums/v338/Silima/Terme...view¤t=hod.jpg Na mi ez?! :) A Rábca partján látta apucikám. :) Ami azért jó, mert erre még sosem láttunk ilyet. :)


Nagyon rulez 8O

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280730 Írta: Arzeen
Arzeen válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Szeretnék vadászgörényt...

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280716 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: photobucket.com/albums/v338/Silima/Terme...view¤t=hod.jpg Na mi ez?! :) A Rábca partján látta apucikám. :) Ami azért jó, mert erre még sosem láttunk ilyet. :)

Atyaúristen.. 8O 8O 8O Ez rúúúlz! :D :D :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 8 hónapja #280713 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
photobucket.com/albums/v338/Sili ... nt=hod.jpg Na mi ez?! :) A Rábca partján látta apucikám. :) Ami azért jó, mert erre még sosem láttunk ilyet. :)

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.168 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére