Állatbarátok

Több
18 éve 7 hónapja #284514 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben Kenobi írta:

Heledir írta: Meg biztos nagyon virít a piros szeme a fehér hóban.

Na ja, az tényleg. :D


Reméljük ezért nem tagadja ki a mamája az alomból.
Mert pl. az albínó kengurut kitagadja a mamája. :(

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284513 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben Kenobi írta:

Silima írta:

Ben Kenobi írta: Na és mi van az albínó jegesmedvével? :mrgreen: :D :D


Sztem annak is leég az orra, ha egy percre kisüt a nap... ;) :oops: De lehet, h tévedek... :D

Nem úgy értem... egy albínó jegesmedve megél a természetben... Annyira, hogy észre se vesszük. :D (Vagy ez kb. úgy megy náluk, mint a negatív képeknél? szal az albínó jegesmedve az fekete lenne? :D )


Lehet, hogy jegesmedvéknél még ritkább az albínó :!:

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284512 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Heledir írta: Meg biztos nagyon virít a piros szeme a fehér hóban.

Na ja, az tényleg. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284511 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

Ben Kenobi írta: Na és mi van az albínó jegesmedvével? :mrgreen: :D :D


Sztem annak is leég az orra, ha egy percre kisüt a nap... ;) :oops: De lehet, h tévedek... :D


Meg biztos nagyon virít a piros szeme a fehér hóban.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284510 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

Ben Kenobi írta: Na és mi van az albínó jegesmedvével? :mrgreen: :D :D


Sztem annak is leég az orra, ha egy percre kisüt a nap... ;) :oops: De lehet, h tévedek... :D

Nem úgy értem... egy albínó jegesmedve megél a természetben... Annyira, hogy észre se vesszük. :D (Vagy ez kb. úgy megy náluk, mint a negatív képeknél? szal az albínó jegesmedve az fekete lenne? :D )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284509 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben Kenobi írta: Na és mi van az albínó jegesmedvével? :mrgreen: :D :D


Sztem annak is leég az orra, ha egy percre kisüt a nap... ;) :oops: De lehet, h tévedek... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284507 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Na és mi van az albínó jegesmedvével? :mrgreen: :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284506 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: A kopaszkutyáy nyáron naptejjel kell kenegetni... :D Jó, pl a lovak rózsaszín orrát is... :D De a természetben az albinó meg a csupasz ugye nem nagyon marad életben, ha nincs, aki kenegesse... :D


:D :D :D

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284504 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A kopaszkutyáy nyáron naptejjel kell kenegetni... :D Jó, pl a lovak rózsaszín orrát is... :D De a természetben az albinó meg a csupasz ugye nem nagyon marad életben, ha nincs, aki kenegesse... :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284502 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta:

Heledir írta: Hurrá, újabb lovas ember!


Csak amatőr szinten... :( Lovagolok elvileg, de elég béna vagyok... de attól még egész életemben lovat szerettem volna... :)

Csupasz állatokhoz én nem vonzódom, sajnálom őket... Nem pl a csupasz földikutyáról beszélek, az ok, de kopasz kutya, kopasz macska, kopasz malac stb... szegények számomra torzszülötteknek tűnnek... :oops: Persze, nagyon aranyosak, de itt inkább arra az emberre haragszom, aki kitenyésztette...
Bocs ha erősen fogalmaztam!.... :oops:


A csupasz kutyát meg macskát(amit még szerencsére nem láttam) én sem nagyon bírom, de vhogy a tengerimalac az más.
A kutyának csak azért rossz, mert mindíg arra kell figyelni, h. meg ne fázzon (főleg télen), viszont a malackát egy lámpával is lehet melengetni, meg azért a házban általában jó idő van.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284497 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Csupasz állatokhoz én nem vonzódom, sajnálom őket... Nem pl a csupasz földikutyáról beszélek, az ok, de kopasz kutya, kopasz macska, kopasz malac stb... szegények számomra torzszülötteknek tűnnek... :oops: Persze, nagyon aranyosak, de itt inkább arra az emberre haragszom, aki kitenyésztette...

Csak az embert már nem lehet megcsupaszítani túlzottan. :P Valami más bosszú után kell nézni. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284495 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Heledir írta: Hurrá, újabb lovas ember!


Csak amatőr szinten... :( Lovagolok elvileg, de elég béna vagyok... de attól még egész életemben lovat szerettem volna... :)

Csupasz állatokhoz én nem vonzódom, sajnálom őket... Nem pl a csupasz földikutyáról beszélek, az ok, de kopasz kutya, kopasz macska, kopasz malac stb... szegények számomra torzszülötteknek tűnnek... :oops: Persze, nagyon aranyosak, de itt inkább arra az emberre haragszom, aki kitenyésztette...
Bocs ha erősen fogalmaztam!.... :oops:

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284492 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Nagyon szeretnék tengerimalacot... Egyszer örököltem egy osztálytársamtól, Partvis névre hallgatott, albinó angóramalac volt... Az egész család kedvence, de aztán elhunyt... :( Anya nem enged több rágcsálót a lakásba, mert nem szereti az egereket... De ha nagy leszek és sok pénzem lesz, lesz tengerimalacom. A ló meg a magyar agár mellett... ;) :D



Hurrá, újabb lovas ember!
Ha már a tengerimalacokra tértünk át, akkor én egy csupasz (de lehet hogy kopasz) tengeri malacot szeretnék. :wink:

Woland hol vagy? Ki ad választ kérdéseinkre?

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284490 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Silima írta: Nagyon szeretnék tengerimalacot... Egyszer örököltem egy osztálytársamtól, Partvis névre hallgatott, albinó angóramalac volt... Az egész család kedvence, de aztán elhunyt... :( Anya nem enged több rágcsálót a lakásba, mert nem szereti az egereket...

Keresztanyámnak volt. Hazahozta őket kollégiumból, és éjszaka szétrágták a mosógép csöveit, vagy mi volt, nem tudom, rég hallottam már a sztorit. De valamit megettek. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284481 Írta: Silima
Silima válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Nagyon szeretnék tengerimalacot... Egyszer örököltem egy osztálytársamtól, Partvis névre hallgatott, albinó angóramalac volt... Az egész család kedvence, de aztán elhunyt... :( Anya nem enged több rágcsálót a lakásba, mert nem szereti az egereket... De ha nagy leszek és sok pénzem lesz, lesz tengerimalacom. A ló meg a magyar agár mellett... ;) :D

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284473 Írta: Nóli i linantea
Nóli i linantea válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Gerbil naon tündipofa!! Épp ma vltam állatkereskedésben, hogy Csőrikémnek -az egyetlen értelmes (de ő sem nagyon) lénynek a háztatrtásunkban- valami játékot keressek, mert szeretnék neki, és 1/2 órán keresztül bámultam a sok pici szőrgolyót, ahogy rohangásztak a terráriumukban... Jaj, és volt ott csíkos *egér (* mint joker karakter), ami olyan csíkos volt, mint a pici vadmalacok! Jaj, hogy mennyire aranyos volt!
A pókoktól én kiskorom óta rettegek, nem mondanám róluk, hogy rondák, de meg nem nézek egyet!!!
Ninja tengerimalac naon ari... :wink:

If I promise not to kill you, can I have a hug?

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284455 Írta: Niphredil Eleanor
Niphredil Eleanor válaszolt a következő témában: Állatbarátok
Heledir: Nagyon drukkolok neked, remélem sikerüln fog az érettségi! :D

Ben Kenobi: Ninja tengerimalac RULZ :lol:

Egyébként ez a gerbil tényleg cuki! Nagyon aranyosnak tűnik! Az egyik öcsémnek volt valami mongól ugróegere, az is tündéri pofa volt! :D /Végül sajnos az egyik cicánk lediplomázott ketrec-nyitásból és az egérnek annyi volt... :roll: :( /

Lothlórien virágai; Niphredil és Elanor

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284435 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben Kenobi írta:

Heledir írta: Biztos azért nem ihat sokat, mert a szervezete az evolúció során erre az életmódra állt be. Kb. olyan lehet, mint amikor egy éhező ember jól bekajál, és utána tök rosszul lesz (gyakorlatilag mindent kiad magából).

Öööö... biztos. :) Nem vagyok egy biológus, nem is leszek szerintem, biztos igazad van. :)


Én elvileg biológiából emeltszintű érettségit fogok tenni idén, de azért én sem vágom annyira az ilyen témát. Csak kezdem már az agyam arra a logikázásra beállítani, amire az írásbelin szükségem lesz. :)

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284433 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Heledir írta: Biztos azért nem ihat sokat, mert a szervezete az evolúció során erre az életmódra állt be. Kb. olyan lehet, mint amikor egy éhező ember jól bekajál, és utána tök rosszul lesz (gyakorlatilag mindent kiad magából).

Öööö... biztos. :) Nem vagyok egy biológus, nem is leszek szerintem, biztos igazad van. :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284430 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben Kenobi írta:

Heledir írta: Az biztos.
De én úgy emlékszem, hogy a sivatagi róka is eszik ilyen kis rovarokat. Meg kis gyíkokat is, de azt meg a gerbilek nem hiszem hogy meg tudják enni. :P
Végülis a rovarokban is kell lennie vmi trutyinak. Nekik is van keringésük. Mármint vmi kering a szervezetükben. :D

Igen, de víztartalom szempontjából nem vagyok benne biztos, hogy egy szkarabeuszbogárban több van, mint mondjuk egy nagy fürt datolyában. :D Ettől függetlenül az egerek táplálkozását alapul véve vsz bogarakat eszik, csak furcsa, hogy nem szabad vizet innia. :D De biztos aranyos pofa. :)

Rákerestem google-ön:
Valahonnét ismerős nekem.. :)
Viszont kötve hiszem, hogy ez ő lenne. :D :D


Szerintem a datolyát összeszednék előle nagyobb állatok. Nappal amúgy sem megy ki kaját keresni. Amúgy nem tudom, hogy egy nagy datolyát hogyan cipelne el a kuckójáig. :wink:
Biztos azért nem ihat sokat, mert a szervezete az evolúció során erre az életmódra állt be. Kb. olyan lehet, mint amikor egy éhező ember jól bekajál, és utána tök rosszul lesz (gyakorlatilag mindent kiad magából).
[Valamit még akartam írni, de kiment a fejemből. Tök hülye vok mán így pénteken.]

A második kép tényleg nem egy gerbil :D
Inkább tg-i malacnak gondolom :wink:
Egyébként egy ici-picit hasonlít a degura. Mármint a gerbil.

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284428 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Heledir írta: Az biztos.
De én úgy emlékszem, hogy a sivatagi róka is eszik ilyen kis rovarokat. Meg kis gyíkokat is, de azt meg a gerbilek nem hiszem hogy meg tudják enni. :P
Végülis a rovarokban is kell lennie vmi trutyinak. Nekik is van keringésük. Mármint vmi kering a szervezetükben. :D

Igen, de víztartalom szempontjából nem vagyok benne biztos, hogy egy szkarabeuszbogárban több van, mint mondjuk egy nagy fürt datolyában. :D Ettől függetlenül az egerek táplálkozását alapul véve vsz bogarakat eszik, csak furcsa, hogy nem szabad vizet innia. :D De biztos aranyos pofa. :)

Rákerestem google-ön:
Valahonnét ismerős nekem.. :)
Viszont kötve hiszem, hogy ez ő lenne. :D :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284420 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben Kenobi írta:

Heledir írta: Datolya is csak akkor, ha oázis közelében,vagy konkrétan ott él.
Inkább vmi rovar?

Annyira lédús rovar? Végül is, lehet. :) Azt hiszem, ezt se tudjuk meg, amíg Woland nem ad pontosabb felvilágosítást. :D


Az biztos.
De én úgy emlékszem, hogy a sivatagi róka is eszik ilyen kis rovarokat. Meg kis gyíkokat is, de azt meg a gerbilek nem hiszem hogy meg tudják enni. :P
Végülis a rovarokban is kell lennie vmi trutyinak. Nekik is van keringésük. Mármint vmi kering a szervezetükben. :D

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284418 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Heledir írta: Datolya is csak akkor, ha oázis közelében,vagy konkrétan ott él.
Inkább vmi rovar?

Annyira lédús rovar? Végül is, lehet. :) Azt hiszem, ezt se tudjuk meg, amíg Woland nem ad pontosabb felvilágosítást. :D

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284417 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Ben Kenobi írta:

Heledir írta: Télen mivel lehet eteti, mert akkor nem nagyon vannak zöldségek, gyümölcsök (esetleg narancs, alma :arrow: ez elég neki?)

Dinnye? Abba sok a víz. :D :D Elnézést. :oops: :)
Egyébként gondolom, valami olyasmi, ami amúgy is természetes tápláléka.. bár nem tudom, sivatagban nem éppen sok a zöldség, meg a gyümölcs... datolya? :)


Datolya is csak akkor, ha oázis közelében,vagy konkrétan ott él.
Inkább vmi rovar?

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284412 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Heledir írta: Télen mivel lehet eteti, mert akkor nem nagyon vannak zöldségek, gyümölcsök (esetleg narancs, alma :arrow: ez elég neki?)

Dinnye? Abba sok a víz. :D :D Elnézést. :oops: :)
Egyébként gondolom, valami olyasmi, ami amúgy is természetes tápláléka.. bár nem tudom, sivatagban nem éppen sok a zöldség, meg a gyümölcs... datolya? :)

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284411 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Woland írta: A gerbil egy sivatagi egerfele, kicsit pocokszeru, a farka csupasz es vastagabb mint a hazi egere, barna szoru. Ami fontos nem szabad neki vizet adni (csak ami a taplalekaban van) mert kampec


Ez tetszik. És mennyiért lehet egyet beszerezni? Mo.-on lehet kapni?
Télen mivel lehet eteti, mert akkor nem nagyon vannak zöldségek, gyümölcsök (esetleg narancs, alma :arrow: ez elég neki?)

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284408 Írta: Ben
Ben válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Woland írta: A gerbil egy sivatagi egerfele, kicsit pocokszeru, a farka csupasz es vastagabb mint a hazi egere, barna szoru. Ami fontos nem szabad neki vizet adni (csak ami a taplalekaban van) mert kampec

8O 8O 8O 8O

Na ilyenről se hallottam még... :) (Tisztára, mint a mi is volt az, Szörnyecskékben, na. :D :D )

basking in the sunshine of a bygone afternoon,
bringing sounds of yesterday into this city room.

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284404 Írta: Woland
Woland válaszolt a következő témában: Állatbarátok
A gerbil egy sivatagi egerfele, kicsit pocokszeru, a farka csupasz es vastagabb mint a hazi egere, barna szoru. Ami fontos nem szabad neki vizet adni (csak ami a taplalekaban van) mert kampec

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284353 Írta: Heledir
Heledir válaszolt a következő témában: Állatbarátok

Woland írta: Az oriaskigyo kicsit meredek, a tobbi allat johet, foleg ha meg hullok is
Most megint szaporodott az allomanyom otthonn, kutya, macskak, bocik 3, 7 nyul, ket koca, mindketto egy egesz alomnyi malaccal, 2 barany, (varjuk a tobbit), ja es a hazban a teknoseim, 2 akvarium, ismet 1 tengerimalac, es Gerbil a gerbil, anyaek szerint gyikokrol szo se lehet :x :x :x

Itt az egyetemen meg megint korul vagyk veve allatokkal: nagy marhak es a tobbi allat darabokban ( :itscool: anatomia RULZ :hello: )


Tök jó, hogy ennyi állat van körülötted. Főleg a kis malacok...azok olyan cukik. De mi az a gerbil?

„Neked csak arról kell döntened, mihez kezdj az idővel, amely megadatik.”

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Több
18 éve 7 hónapja #284350 Írta: Kiszhobbit
Kiszhobbit válaszolt a következő témában: Állatbarátok
[/quote] Nekem tetszenek nem is olyan rondák inkább aranyosak![/quote]

Naugye...egyre többen leszünk... :lol:

Merielle i evellon

Kérjük, hogy Bejelentkezés vagy vagy Fiók létrehozása, hogy csatlakozhass a beszélgetéshez!

Moderátorok: GandalfAlyr ArkhonKincsőMetafloraAlew
Oldalmegjelenítési idő: 1.083 másodperc

A Tolkien.hu weboldalon megadott adatokat (különösképpen az alábbi adatokat: név, telefonszám, e-mail cím, életkor, szülő/gondviselő neve és e-mail címe, illetve a tevékenységünkre és programjainkra vonatkozóan megjelölt érdeklődési körök, a tájékoztató levelek és a bennük található linkek megnyitása illetve a rendezvényeinken való részvétel ténye) a Magyar Tolkien Társaság az Ön részére nyújtott on-line szolgáltatásaink biztosításához, programjainkon való részvételhez kapcsolódó nyilvántartások vezetésének érdekében, továbbá a tevékenységünkről és programjainkról nyújtott tájékoztatás céljából tárolja.
Adatai megadásával Ön kifejezetten hozzájárul azok fenti célok érdekében történő felhasználásához. A Magyar Tolkien Társaság a hatályos törvényi előírásoknak megfelelően, csak addig tárolja az Ön személyes adatait, amíg a meghatározott célok megvalósítása érdekében indokolt, illetve ameddig Ön az adatok kezeléséhez való hozzájárulást vissza nem vonja.
A Magyar Tolkien Társaság az Ön személyes adatait semmilyen esetben sem adja át, továbbítja, illetve teszi nyilvánossá harmadik személynek, külső szervezetnek, kivéve, ha erre jogszabály, hatóság vagy bíróság kifejezetten kötelezi.

Amennyiben rendelkezik Tolkien.hu felhasználói azonosítóval, akkor bejelentkezve az Önről tárolt személyes adatokat belépés után ide kattintva tekintheti meg, illetve módosíthatja. Az Ön személyes adatainak teljes törlésére vonatkozó kérést az adatkezeles (kukac) tolkien.hu címre lehet elküldeni, amely esetben adatainak tárolását teljes körűen megszüntetjük.

A Magyar Tolkien Társaság részletes Adatvédelmi Nyilatkozata ide kattintva érhető el.

 

SSL Security
Comodo SSL Certificate

Vissza a lap tetejére